Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33601) Hogen


Hogen
tag

ahogy elnézem a storet vannak olcsóbbak vannak drágábbak megéri azért nézelődni..
például a GTA5 is jó árban van + 1 milla kezdőpénz elég jó ..
meg daily offerban 9 ért a black flag se rossz szerintem .. :)

(#33602) caska1991


caska1991
tag

Igen általában sajnos drágábbak sokkal a storeos játékok, de vannak kivételek. Pl én anno a destinyt a béta alatt 15ért be tudtam zsákolni, rá 3 napra 22 volt, meg a driveclub sem rossz vétel. De igen általában drágábbak. :U

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#33603) kovsol válasza ForRedGlory (#33586) üzenetére


kovsol
titán

A lemezeknek is van régiója. Viszont hajlandó elindulni bármilyen régiós accounttal. De a DLC-nek ha más a régiója akkor nem települ fel. Pl van egy KZ játékom ami EU régiós, és a hozzá járó ingyen DLC-t "megvettem" az US accal, majd letöltés után nem telepíti fel, csak vár a végtelenségig. Felmegyek az magyar accal a storeba és megvettem ugyan azt a ingyen DLC-t és feltelepült gond nélkül, és az US accon csak úgy tudom használni ezeket a DLC-ket, hogy a magyar megosztja a játékokat.

Pl amit rendeltem játék kanadából az vagy régió zár mentes, vagy amerikai egyes régiós lemez. Amit itt veszel a boltban az EU régiós. Régiót a lemez hátulján tudod elellenőrizni.Egy kis négyzetben van egy gömb mellette egy szám. 1=észak emrika, 2=EU, All=zár nélküli.

Szóval ha én veszek mondjuk egy magyar boltban CoD -t, akkor nem fog feltelepülni hozzá a season pass amit amicsi accal veszek, a Killzone példáját követve.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33604) haddent válasza Hogen (#33601) üzenetére


haddent
addikt

De megörültem, hogy 9$ a blackflag de gondolom te 9 ezer Ft -ra gondoltál, mert 50$ ... :O

(#33605) Hogen válasza haddent (#33604) üzenetére


Hogen
tag

igen forintra gondoltam :D anno véletlen magyart regisztráltam és ez is maradt ..

(#33606) shunter


shunter
aktív tag

Nem bírtam magammal, uh bezsákoltam a DriveClub ot. Már csurog lefele 😊
2,7 gb ír. Ennyi adat elég, h elinduljon?

[ Szerkesztve ]

(#33607) optikal válasza Hogen (#33601) üzenetére


optikal
tag

Csak azt kéne megtudni hogy az a 1 milla a lemezes előrendeléshez is jár-e vagy csak digitális rendelés mellé....

PSN:Optikal89

(#33608) kovsol válasza optikal (#33607) üzenetére


kovsol
titán

Itt dlc formában adják a lemezhez a pénzt a lemez mellé. Gondolom ahol nem írják külön ki ott nem adnak hozzá ilyen dlc -t.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33609) wannnabeees válasza optikal (#33607) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Én azt olvastam, hogy minden előrendelőnek jár 1 misi (Grand Theft Auto V ($500K) and Grand Theft Auto Online ($500K)), de a ps storeból előrendelt digitális verzióhoz grátiszba adnak még 300 ezret az Online részhez.

amazon

Itt is látod, hogy van külön digitális + dobozos verzió és mindkettőhöz jár az 1 misi.

[ Szerkesztve ]

(#33610) Hogen válasza wannnabeees (#33609) üzenetére


Hogen
tag

(#33611) optikal válasza wannnabeees (#33609) üzenetére


optikal
tag

Bízok benne hogy úgy lesz ahogy írod :)

PSN:Optikal89

(#33612) Hogen


Hogen
tag

valaki nyomja a diablo 3 RoS -t ? tapasztalatok ? pc-n jó volt itt is adja ? ha jó beszaladok megvenni :D

(#33613) BlackDesert


BlackDesert
tag

Ennél olcsóbban tud valaki GTA-t lemezesen itthon? [link]

(#33614) ForRedGlory válasza kovsol (#33603) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ooo, akkor most a magyar lemezes Driveclub mellett nem fog mukodni a US accounton megvett season pass sem, hiaba US account az elsodleges? :U

(#33615) haddent válasza ForRedGlory (#33614) üzenetére


haddent
addikt

De nem ám :(

(#33616) Jakesz válasza BlackDesert (#33613) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez PC-s. Egyébként nem, a legolcsóbb 20990 ft.

(#33617) ForRedGlory válasza haddent (#33615) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jo tudni...akkor magyaron kell megvenni.

(#33618) shunter


shunter
aktív tag

Am a DriveClub ba klubbot, csak a játékon belül lehet csinálni, vagy pc böngészőből is?

[ Szerkesztve ]

(#33619) gyuribácsi88 válasza Jakesz (#33616) üzenetére

Tekerj már lejjebb, ott van a ps4 verzió 17.990Ft-ért :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33620) FIREBLADE78 válasza Hogen (#33594) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem tudtam,hogy olcsóbb külön,megbízható bolt? Igaz nekem rájön a szállítás is,tehát sokat nem spórolok a konzolvlágho képest.

Ja,nem jön ki olcsóbban,100ft-ok nem izgatnak

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#33621) Jakesz válasza gyuribácsi88 (#33619) üzenetére


Jakesz
őstag

Sorry :R

(#33622) SzlobiG válasza Rabbitf_24 (#33585) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs hely? Vagytok már 6-an?

Amúgy a multi még mindig rakat fos... Tegnap gondoltam meg nézem egy kör lemegy majd csatlakozási hibával eldobja... Kb 5 versenyt mentem mindnél ez volt. :(

Mikor lesz ez már jó??

[ Szerkesztve ]

(#33623) BlackDesert válasza Jakesz (#33616) üzenetére


BlackDesert
tag

Sry. már más is válaszolt :) Törölve

[ Szerkesztve ]

(#33624) N@idia


N@idia
őstag

Megjött a hivatalos AC: Unitiy gépigénye [link] Épp most veszek egy GTX 680 -as kártyát pár héten belül és erre ez a minimum amit a játék igényel :Y :Y Ezek után elgondolkodom azon hogy lemondok az 1080p 60Fps-ről és inkább PS4-re kellene megvenni. Érthető most már az is miért lett csak 900P@30 a korlát,ha ilyen 200K-s a minimum gépigénye van a játéknak :W Nektek mi a véleményetek erről ?

Szerk.: Ha ekkora gépigénye van akkor előre elkönyvelhető az is,hogy a játék ismét egy totál optimalizálatlan hulladék lesz és PS4-en is ez várható kb,hogy még a 30Fps-t sem fogja megtartani csak a 20-25 fps-t...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33625) ForRedGlory válasza N@idia (#33624) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mestersegesen van felhuzva. Jo a karacsony, kell a motivacio az uj hardvetek eladasara. Eytol fuggetlenul UBI tovabbra is leszarja ahogy latom a PC optimalizalast.

Amugy nem gondoltam hogy valaha is ezt mondom: elvezem a Driveclubot :D Mondjuk ehhez vezetheto kocsi kell...

[ Szerkesztve ]

(#33626) Cyberpunk válasza N@idia (#33624) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez szinte 100%, hogy kamu fake. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33627) N@idia válasza Cyberpunk (#33626) üzenetére


N@idia
őstag

Ha kamu vagy fake akkor az ubisoft oldalán található gépigényt is igen csak elírhatták,mert már ott is ez van kint ... :DDD Én nem merem előrendelni ezek után megvárok pár véleményt és csak azután fogom megvenni vagy PC-re vagy PS4-re

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33628) kovsol válasza N@idia (#33624) üzenetére


kovsol
titán

Az a játék ami nem indul el egy HD7770/GTX750 szintű kártyán az halálra van ítélve PC-n, mert az ilyen gyengébb kártyák teszik ki a piaci eladások nagy részét. Nagyon kétlem, hogy ez igaz.
De konzolon se lesz optimalizált, talán majd a FC4-el még tudnak valamit villantani optimalizálás szempontból. (én naiv :D )

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33629) Cyberpunk válasza ForRedGlory (#33625) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk én még nem próbáltam, de a sajtó eléggé lehúzta. Nem igazán van állítólag különbség vezethetőséget illetően a kocsik között. Az győz, amelyik gyorsabb. :DDD De kéne valami autós játék NFS Rivals vagy ez, azt jövőre P.C. lesz. :K :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33630) Cyberpunk válasza N@idia (#33627) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bizonyára tolni akarnak a hardver eladásokon. Kizárt, hogy ilyen szintű gép kelljen a minimumhoz. :D Vagy pedig olyan szinten optimalizálatlan, hogy ebből a szempontból egy etalon lesz. Minden mást lever így. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33631) N@idia válasza Cyberpunk (#33630) üzenetére


N@idia
őstag

Előre félek a Division-tól az mit fog kóstálni,ha már ennek egy atomerőmű kell :DDD Nagyon remélem,hogy vmi vicc akar ez lenni,mert ha ez igaz akkor a hamarosan megjelenő FC4 is egy optimalizálatlan bughalmaz lesz .... :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33632) kovsol válasza N@idia (#33631) üzenetére


kovsol
titán

Bevallásuk szerint a FC4 már a konzolokhoz szánt hárdver közeli fejlesztői környezetben írták, míg az AC-t nem. (ugye konzolon is két féle fejlesztői környezet van)

May the Force be with you!

(#33633) Cyberpunk válasza N@idia (#33631) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk én részemről már jó ideje nem probléma a PC-s játékok gépigénye, mivel OS X-et használok. :D Ezen a 2011-es MBP-n szépen lefut a Diablo 3 nekem ennyi elég is. :) Persze ettől még nevetséges. A grafikáját elnézve nem indokolt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33634) N@idia válasza kovsol (#33632) üzenetére


N@idia
őstag

Akkor az FC4 esetében remélhető némi optimalizáltság,mert az jön a régi konzolokra is :DDD Az AC esetében mire írták,ha nem nextgen-re? Tudtommal ez a játék nem jön a régi konzolokra épp ezért kellett volna remekül optimalizálni és elvileg a nextgenre sokkal könnyebb már programozni fejleszteni.... akkor milyen fejlesztői környezetre gondolunk :F

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33635) kovsol válasza N@idia (#33634) üzenetére


kovsol
titán

Ezt a cikket javaslom elolvasásra. Ebből kiderül, hogy mire is gondolok kétféle fejlesztői környezet alatt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33636) N@idia válasza kovsol (#33635) üzenetére


N@idia
őstag

Most már értem,köszönöm :R Akkor kíváncsi leszek mit alkottak az FC4 esetében,ha már az erre fog épülni,valóban van kétféle fejlesztői környezet.Tanulságos volt ez a cikk!

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33637) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ugye jól sejtem, hogy nálunk nem érhető el a Driveclub PS+on? Mekkora genyóság ez. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33638) kovsol válasza Cyberpunk (#33637) üzenetére


kovsol
titán

Ha az ingyenesre gondolsz, az sehol se elérhető.

May the Force be with you!

(#33639) Cyberpunk válasza kovsol (#33638) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Oka? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33640) SzlobiG válasza Cyberpunk (#33639) üzenetére


SzlobiG
félisten

Képtelenek a mai napig megoldani az online részét, ha ingyenes lenne még többen szabadulnának rá jobban terhelve.

(#33641) SunMount3r válasza SzlobiG (#33640) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A PS+ árában nincs benne? Sok játéknál van ez így? Csak kérdem, hogy mire számítsak ha mégis PS4-et veszek... Vagy félre értek valamit?

(#33642) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Most lattam egy videot a jatekrol... Huhhhh.
Az alapjan nagyon mindent vivo!
Rainbow Six Siege E3 2014 Gameplay World Premiere…: http://youtu.be/mt6W2N5Nfak

[ Szerkesztve ]

(#33643) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nos ez ütős lesz. Nem semmi nyitóvideó. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33644) SzlobiG válasza SunMount3r (#33641) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs. Úgy volt de csak be lettek etetve az emberek.

(#33645) Cyberpunk válasza SzlobiG (#33644) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért ez a fejlesztők szégyene egy kissé. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33646) stilo18


stilo18
addikt

Ha valaki szeretne csatlakozni klub-hoz, akkor jelezze nekem privatban.

Wings of poWa a klub neve!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#33647) shunter válasza stilo18 (#33646) üzenetére


shunter
aktív tag

Épp 15perce néztem be a multiba és láttam a Clubbotokat. 😊
Próbáltam a DCt, bár sok időm nem volt vele játszani. A fizika nem olyan rossz mint amennyire sokan beállították. Viszont az ellenfelek nagyon agresszívek. Nem vok nagy hc autós gémer, uh nekem kicsit nehéznek tűnik. De ez nem is baj, legalább van kihívás.

(#33648) ForRedGlory válasza shunter (#33647) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kizarolag akkor van eselyed, ha nagyon ismered a palyat. Javaslom, hogy pattanj be egy Wolksvagen Golt GTI-be es korozz orrverzesig. Csak utana menj bersenyezni, kulonben sz@pni fogsz es elmegy az eletkedved is tole.

Amugy is akarki akarmit mond, az AI szar. Olyan nem fordulhatna elo, hogy megyunk az egyenesben fej-fej mellett, en vagyok a belso iven, erre ez a szerencsetlen nekemjon, mintha ott sem lennek. Az kulon jo, ha szuk az ut, mogottem 3 kocsi jon egymas mellett (mert szlalomozok es nem tudnak elmenni mellettem :D), majd hatulrol a negyedik mindenfele fekezes nelkul beleszall az elotte levo hatomba.

Szoval, gyakorolj hogy le yudd oket hagyni, mert ha hibazol, rafaragsz :DDD

Viszont mintha a patchtol mar kevesbe lenne unfair a buntetesek kiosztasanal.

stilo18: ha lesz hely, szolj. Viszont csak olyanhoz tarsulnek, aki jatszik is, azaz halad a klub felfele :)

[ Szerkesztve ]

(#33649) Neoteric válasza ForRedGlory (#33648) üzenetére


Neoteric
addikt

volkszfágen? ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#33650) ForRedGlory válasza Neoteric (#33649) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pontosan :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.