Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) Jakesz válasza tepenzed (#34600) üzenetére


Jakesz
őstag

A prevgen játékok eladásából nem ez látszik, hogy a tulajok 80%-a tört játékokkal játszik. És pont ezért erőltetik még mindig, és nem azért, mert annyira a szívükhöz nőttek a prevgen konzolok.

(#34602) hudekira0 válasza wannnabeees (#34597) üzenetére


hudekira0
tag

óó köszönöm az infót, akkor lemaradtam kicsit :)

(#34603) mfranky válasza wannnabeees (#34597) üzenetére


mfranky
őstag

Te kaptàl kódot? Mert aki kapott és le is töltötte az folyamatosan kapta az email infokat, azóta màr megy elméletben, mert a szerverre én sem tudtam belépni...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#34604) gyuribácsi88 válasza mfranky (#34603) üzenetére

Most próbáltam, ráadásul valami update-et is leszedett az Evolve és ugyan úgy semmi, nem csatlakozik a szerverhez. A COD meg majd csak reggel 5 után hajlandó levenni magáról a lakatot, szóval :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34605) BabMester


BabMester
senior tag

Megy az evolve alpha, kitoltak minden platformon november 4 12pm-ig.. persze h a New England meccs végén csináljak meg :/

[ Szerkesztve ]

(#34606) N@idia válasza BabMester (#34605) üzenetére


N@idia
őstag

Ja,én is most frissítettem le az evolve-t el is indul minden de játékba nem kerülök be szal még játszani sem tudtam vele,de legalább a menüt láttam :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34607) BabMester válasza N@idia (#34606) üzenetére


BabMester
senior tag

Ugylatszik még egymást se találjuk meg.. a matchmaking ugyanolyan szar mint xboxon.. 11 perc alatt 0 játékost talált és 1x crash-elt a program, látszik h 2 napja ezt javítják tényleg :DDD

Hopp na még1x össze omlott :D

[ Szerkesztve ]

(#34608) BabMester válasza BabMester (#34607) üzenetére


BabMester
senior tag

1:32-kor kezdtem el próbálkozni, most 2:04, sose talál más játékosokat majd error és össze omlik a játék, már "tudnak a hibáról, dolgoznak rajta" sok sikert nektek holnap :D

[ Szerkesztve ]

(#34609) N@idia


N@idia
őstag

Aki játszik majd a Cod AW. játékkal az küldhetne nekem egy share playt,hogy kipróbálhassam feltéve ha ez nem túl nagy kérés :B

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34610) Sztalker762


Sztalker762
tag

Az érzés, amikor 4 órakor már csak egy óra, mire megnyílik a CoD, bekapcsolod a PS-t, ránézel a számlálóra... 48 perc, zsír. Ránézel 2 perc múlva, 1 óra 46 perc... Ezaz...

De legalább az Evolve megy... a menüig! :D

[ Szerkesztve ]

(#34611) haddent


haddent
addikt

Streamelem a COD:AW multit (nem beszólni 5 éve codoztam kb és fekve nyomom :DDD :DDD )
http://twitch.tv/rowracsgo

(#34612) krx21 válasza haddent (#34611) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem nem indul el a videód...

(#34613) kovsol válasza krx21 (#34612) üzenetére


kovsol
titán

Nálam is offline-t ír. Szóval tényleg nem jó valami.

May the Force be with you!

(#34614) haddent válasza kovsol (#34613) üzenetére


haddent
addikt

Kitöröltem a felhasználót, beírtam újra, újraindítottam és megy :K
Bár most a singlet tolom.

(#34615) Bencus88


Bencus88
nagyúr

na lássuk mit tud ez a cod :C

(#34616) Tegla80 válasza haddent (#34611) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez most "gyakorlas uzemmod"? :DDD
Menj multiba,ha elerheto mert dupla xp van az elorendeloknek az elejen....

Sony® & PlayStation®

(#34617) haddent válasza Tegla80 (#34616) üzenetére


haddent
addikt

FPS gyanánt utoljára destiny tem és hát az na... codozni meg nem is codoztam konzolon még soha úgyhogy nullábalőttek :DDD De megyek mindjárt csak eszek 5p.

(#34618) Bencus88


Bencus88
nagyúr

lenyomtam 20 percet, még tolom, de leírom miket tapasztalok. hardon játszok, nekem továbbra is ugyan az a cod hangulata van mint a legutóbbi felújított codokban. Sajnos a régi cod2-es érzést már soha nem fogok vissza kapni. 7 ezerért vettem ennyit megért mivel ismerősömmel osztottuk meg az accountot, és én lényegébe csak azért vettem, hogy el legyek míg nem jön a far cry, dragon age meg a hasonló jó mókák. Eddig tetszik, de nem lesz a kedvenceim között. kipörgetem a singlit kicsit multi co-op, de amint jön a destiny dlc húzok is vissza :C

(#34619) laciba77


laciba77
tag

Most vettem elöször US Store-ból játékot. Azt jól sejtem ugye, hogy hiába 11.18 az USA megjelenése a DA:I-nek, a magyar accommal csak az európai megjelenéskor fogok tudni játszani ? A szabik tervezése miatt kérdem :)

(#34620) haddent válasza laciba77 (#34619) üzenetére


haddent
addikt

Nem. Akkor játszol vele, amikor megjelenik az accodon. Csak az időzónára nyilván figyelj.

(#34621) WaterWave válasza haddent (#34611) üzenetére


WaterWave
veterán

Hatalmas :C

Nem rossz amúgy, de ezzel az ugrálós dologgal még mindig nem sikerült megbarátkoznom... De alapjában véve nem rossz

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#34622) laciba77 válasza haddent (#34620) üzenetére


laciba77
tag

Kösz. Tehát ha megvettem az Usa accountommal, a magyarral is játszható lesz Usa premierkor?

[ Szerkesztve ]

(#34623) haddent válasza laciba77 (#34622) üzenetére


haddent
addikt

Eddig így volt :K

(#34624) mrterminator válasza haddent (#34594) üzenetére


mrterminator
aktív tag

;) Ugyan úgy érzek

(#34625) Tegla80


Tegla80
addikt

Nalunk is "feles" es ezert is koltottem csak ra...
Viszont nalunk ps3/ps4 felezes es ps3 aktivalas.(lent is van es gondolom soginak melo utan indul is.....)
Szoval "cross buy" ugye....amit,h is tok leszedni??(tegnap este neztem,de nekem ps4 en meg fizetnem kellene erte....ps3as verza a "download list"-ben latszik. Megjelenes utan "purhased" re valt majd a storeban,vagy hogy is lesz??? Valaki valami info? BF 4 et upgrade-elve vettem,de ott maskepp volt ugye.... )

Sony® & PlayStation®

(#34626) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki csinálna egy pár képernyőmentést a COD:AW-ből úgy, hogy viszonylag közel van a fal?

PC-n 1440p MAX-on olyan kis felbontású a textúra, hogy már fáj.

(#34627) wannnabeees válasza mfranky (#34603) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Igen, persze...csak b@sztam olvasni a leveleket. :D Gondoltam ha elindul úgyis beírjátok ide.

Előbb nyomtam 1 kört ... érdekes.
Nem volt rossz, mert ügyes volt a szörnyike, viszont nem az a játék ennyi alapján amiért 5-6 ezer ft-nál többet kiadnék. A csapattagok is jók voltak, együtt maradtunk többnyire (1 faszi kivételével), de így is legyalult minket. Túl sok időt adtunk neki és megerősödött.

(#34628) Tatyla


Tatyla
őstag

A 15$-os jovairasról jöhetne már valami infó

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34629) tepenzed


tepenzed
őstag

ejjha azért ez a cod story mérföldekkel jobb az előző részeknél,már aki szereti az ilyen modern hi-tech hadviselési eszközöket :)

a grafika is jelentős előrelépés (a codhoz képest)

[ Szerkesztve ]

(#34630) Herczi


Herczi
senior tag

Elindítottam az evolvot, vagy 10 perc machmaking után kilépett egy szép kövér errorral. :DDD

(#34631) nubyy válasza ForRedGlory (#34626) üzenetére


nubyy
aktív tag

Shadow options resznel a 2 cache opciot kapcsold ki, kicsit bugos a cucc. Ha azok be vannak kapcsolva akkor van kb. ps1 szintu textura:D

(#34632) N@idia válasza ForRedGlory (#34626) üzenetére


N@idia
őstag

Nem szar az csak ha Extra beállításra rakod akkor a shadow menüpont alatt kapcsold ki a 2 cache-s option-t és máris helyre áll a rend nem lesz olyan kis felbontású :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34633) BabMester


BabMester
senior tag

Ha lennénk 5-en nyomhatnank egy evolve-ot legalább nem kell várni a matchmakingre, mondjuk nekem most megy frankón

(#34634) ForRedGlory válasza nubyy (#34631) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Életet mentettél, köszi neked is N@idia :C Meló után meg is nézem mizu :))

(#34635) haddent


haddent
addikt

Az utóbbi idő legnagyobb és legkellemesebb csalódása a CoD:AW. Nem tudtam letenni reggel 6 óta. Furcsa, szokni kell és nem szabad CoD -nak felfogni. Egy nagyon jól és szépen összerakott komplex scifi fps a CoD -ból jól ismert és bevállt dolgokkal :K

(#34636) A.tessz válasza haddent (#34635) üzenetére


A.tessz
senior tag

Király tegnap szereztem be, de még nem tudtam kipróbálni! Reméltem, hogy a Ghostnál jobb lesz!

(#34637) shunter válasza haddent (#34635) üzenetére


shunter
aktív tag

Látod, mondtam én.... 😃 Majd jöhettek SD zni. 😃

(#34638) tepenzed


tepenzed
őstag

amúgy aki nem szereti ezeket a szuper cuccokat (double jump stb),annak van classic multiplayer playlist is

(#34639) optikal


optikal
tag

Cod:AW, Cod:AW Day Zero Edition, Cod:AW Atlas Edition,Cod:AW Atlas Pro Edition
Látni hogy már csak erőltetik a játékot...

PSN:Optikal89

(#34640) tepenzed válasza optikal (#34639) üzenetére


tepenzed
őstag

pont,hogy azért csinálnak ennyi féle pakkot,mert sokan képesek akár a legdrágább csomagot is megvenni

erőltetni nem nagyon kell,mivel a hiány miatt kb mindenki megveszi

[ Szerkesztve ]

(#34641) hrvp válasza tepenzed (#34640) üzenetére


hrvp
aktív tag

A 100$-os Digital Pro Edition pakkban benne van minden, a season pass is, ami sajnos egy codnál nagyon kell, az alap pályákkal nincs el az ember fél évig sem...

(#34642) Tatyla


Tatyla
őstag

látom friendlistemen mindenki rácuppant a codra mint bolond bornyú az anyja csecsire... :DDD

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34643) Zjunior válasza Tatyla (#34642) üzenetére


Zjunior
veterán

Mi most csinaltunk klant!:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#34644) Madwe válasza Tatyla (#34642) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meg mindkét nextgen topikban az pörög... cod 4 óta rühellem az összeset, de annyit hypolják itt h lehet ezt beszerzem :) aztán mindig rájövök hogy még ezer játék vár kivégzésre, nem tehetem meg h mégegyet beújítok, ráadásul multisat :) meg most jön még gtav is, uh ellen kell állnom, de enm könnyű :D

(#34645) hudekira0 válasza BabMester (#34633) üzenetére


hudekira0
tag

én benne vagyok, annyi h 11től érnék rá kb

(#34646) hrvp válasza Madwe (#34644) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ha alapból nem szereted a cod-okat, akkor inkább share playben játsz vele pár órát előbb, nekem tetszik, de részben azért hypolják, mert a Ghosts nem sikerült a legjobban.
Nem mindenkinek jön be a codok világa, én szeretem, mert pörgős és jó a társaság, akikkel eddig játszottam. Destinyt meg pl. nem nagyon jött be, más meg fordítva van ezzel.

(#34647) Garada válasza Madwe (#34644) üzenetére


Garada
őstag

Hát most én is kétszer meggondolom mit szerezzek be ebben a hónapban mivel most igazán bő a termés.A gta biztos vétel már az első hír óta most elgondolkoztam azon hogy codot vegyem meg vagy esetleg várjak a far cry-ra amiben bízok lesz annyira jó mint az előd. :DD

(#34648) Tutu7030 válasza Tegla80 (#34625) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ez tényleg így van?? Megveszed ps3-ra és akkor ps4-en is játszhatod? Nem csak upgrade/downgrade van engedve?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#34649) tarti19


tarti19
senior tag

Lords of Fallent egy Destyniért szerintem megéri :P
CoD stream nálam is él hamarosan:P Csodálatos, hogy 2megás feltöltéssel mire képes az ember:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34650) Madwe válasza Tutu7030 (#34648) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az ac4 és a bf4 upgrade után is használható volt mindkettő ps3on is :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.