Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) optikal


optikal
tag

Srácok milyen fülest ajánlotok a PS4-hez? Mad Catz-ból nézegettem

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#34502) Tatyla válasza shunter (#34500) üzenetére


Tatyla
őstag

Én úgy tudom harmadikán

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34503) sniper elite válasza Kindgrind (#34416) üzenetére


sniper elite
senior tag

Hol látod te 10k-ért? 20.990-ért látom csak...

(#34504) MasterMark válasza d3tox1c (#34442) üzenetére


MasterMark
titán

Igen pontosan, sőt én még be is kapcsoltattam, és üzemidőt is néztem, hogy ne visszacsomagolt legyen.

Switch Tax

(#34505) Sousuke válasza optikal (#34501) üzenetére


Sousuke
tag

Szia, ha Mad Catz-ből válogatsz:

Tritton Pro+
Tritton 720+

De sokan esküdnek a Sony Wireless Gold Headset-re is, a fórumon sokaknak van ilyen.
Én és szintén pár fórumtárs a Turtle Beach Ear Force PX4-et birtokoljuk.

Jószívvel ajánlom a PX4-et, mert eszméletlen hangzása van és vezeték nélküli, de borsos az ára.
Tritton 720 Black Ops Edition-t volt szerencsém kipróbálni egy barátomnál, szintén nagyon jól szól, csupán vezetékes.

Árban valahogy így vannak:
Sony Wireless Gold Headset (másik nevén Sony Wireless Stereo Headset 2.0) 25k 576
Tritton 720+ 36k Konzolok szervize
Tritton Pro+ 36k Konzolok szervize
Turtle Beach Ear Force PX4 50k 576 (most nincs fent a webshopban, de én ott vettem 50.000-ért)

Szerintem akármelyiket választod, rosszul nem jársz :)

[ Szerkesztve ]

(#34506) optikal válasza Sousuke (#34505) üzenetére


optikal
tag

A Sonyval is szemeztem,tetszik a kinézete ,ráadásul 7.1 .Valszeg az lesz,köszi!

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#34507) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Ha valaki mostanság tervez PS4-et venni:

Nem ismerem az üzletet, viszont ez a bundle szerintem ultra jó áron van (már ha tényleg ennyi lesz):
GTA V bundle - 130 ezer huf

(#34508) BabMester válasza optikal (#34506) üzenetére


BabMester
senior tag

Azért azt vedd szamitasba h csak virtuális 7.1 :D

(#34509) wannnabeees válasza Bagan (#34483) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Haddent úr írásából megtudhatod, hogy hogyan kell szétszedni a gépet és a kontrollert. :)

http://logout.hu/cikk/ps4_szerviz_utmutato_betekintes/dualshock_4_kontroller.html

Elvileg ha garanciás, akkor lehet hogy az egész kontrollert kicserélik neked ingyen. (sajnos már nem mindenhol)

Ha pedig csak megoldani akarod a problémát egyszerűen, akkor https://www.konzolvilag.hu/playstation4/playstation-4-ps4-controller-thumb-grips

olcsóbban újat perpill nem találtam

(#34510) optikal válasza BabMester (#34508) üzenetére


optikal
tag

Igen 7.1 Virtual surround sound :P Tudok róla :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#34511) n000rbi válasza optikal (#34510) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ha jót akarsz sztereó módban használod, a default 2-es módban :)

[ Szerkesztve ]

(#34512) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Azokat kérdezném akik USA store-ban vásárolnak amazonról vásárolt "feltöltőkártyákkal".
A kérdésem annyi lenne, hogy miért nem paypalról fizetnek be a PSN accukra?

Nem lenne kevesebb probléma vele? Avagy drágábban jönne ki a sima paypalos befizetés?

(#34513) tepenzed válasza wannnabeees (#34512) üzenetére


tepenzed
őstag

amerikai című paypal acc kellene és így csak unverified paypalt lehet csinálni amivel csak a gond van...

(#34514) haddent válasza optikal (#34506) üzenetére


haddent
addikt

A Sony Wireless Headset 2.0 / Gold headset "olcsó", jó hangú korrekt akksival erős nem törik, Sony hangprofilok teljesen vezetéknélküli (csak 1 usb a gépbe) és megy. Szerintem tökéletes választás dehát vannak extra igények is..
A másik amit nem nagyon látom, hogy emlegetnének (nagyon új) de baromi jól néz ki és szintén csak 100$:Turtle Beach Ear Force Stealth 400, szintén teljesen vezetéknélküli.
Én e kettő közül választanék biztosan.

wannnabeees veszteséges, drága és bonyolult. Az amazonról amcsi acc amcsi cím és magyar kártyával veszel $$$ kártyát és úgy konkrétan 60$ az 60$ -ért van jelenlegi (google) árfolyamon.

[ Szerkesztve ]

(#34515) wannnabeees válasza tepenzed (#34513) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Van egy valid teljes értékú magyar paypalom.
Csinálok egy fake usa non-verified paypalt.

Átküldöm a magyarról az usa-sra a pénzt. Arról meg be tudom utalni PSN-re amennyit akarok.
Ha jól tudom csak ezekben korlátoz a verifikáció hiánya:
Évente ~750 ezer ft-ot tudok utalni.
Évente ~750 ezer ft-ot tudok fogadni.
Havonta 21 ezer ft-ot tudok kivenni.
Évente ~250 ezer ft-ot tudok kivenni.

Lenne ezen kívül bármi gond?

(#34516) tepenzed válasza wannnabeees (#34515) üzenetére


tepenzed
őstag

igen,előfordulhat hogy a tranzakciokol blokkolnak mig nem erősited meg az adataid,nagyobb összegek küldésénél néha elofordul

szal ezért sem ajánlott

(#34517) wannnabeees válasza tepenzed (#34516) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

értem, köszönöm
akkor marad a "feltöltőkártya"

(#34518) kovsol válasza wannnabeees (#34515) üzenetére


kovsol
titán

van átutalási díj

May the Force be with you!

(#34519) Peat;) válasza Madwe (#34488) üzenetére


Peat;)
veterán

Én vívódom hogy pc vagy ps4, de ezek a dolgok nem vezetnek meg, mindkét gyártó elég szomorú hogy most ért el egy egészséges szintet, de ez engem nem izgatott sosem. Most már mindkét rendszer kezd beállni, engem sokkal inkább elkeserít az, hogy az idő csak megy és megy és a rengeteg ígéretből, a mindent elsöprő, pc-ket generációkkal megelőző technológia eddig botrányosan nincs kihasználva, elvileg. Egyszerűen nem hiszem el, hogy minden fejlesztő egy töketlen, programozni nem tudó, tehetségtelen bagázs, így én csak ilyen irányból vagyok bizonytalan. Gőzöm nincs mire képesek a konzolok, az a nagy helyzet. És már az előzetes videok se érnek semmit, botrányos mértékre emelkedett a megvezetés, olyan grafikát prezentálnak amivel utána sehol nem találkozunk, még 500k-s pc-n sem. Akkor legalább mennének rá a játékélményre, mint pl teszi azt elfogulatlan játékos nézőpontból a másik gyártó, ott több munkát érzek az exkluzívokban, függetlenül attól hogy ha veszek konzolt akkor 100% hogy ps4 lesz az és csak egy konzolom lesz. A multicímeknél meg olyan értékeléseket látni hogy röhej, az agyonlopkodott shadow of mordor minden csak nem gyűrű ura játék, sablonos, lapos, ismétlődő középjáték, erre 8-9-es értékeléseket kapott, röhej. (pc-n adtam neki pár órát, aztán folytattam a wasteland2-őt, ami gagyin néz ki de van hangulata és értéke...)

Szerintem még egy év mire tényleg megéri megvenni az új konzolokat a finnyásabbaknak, hát nem erről volt szó amikor a fejlesztők áradoztak hogy pikk pakk megy a fejlesztés. A komoly exkluzívok így is ütni fognak mindenesetre, a mostani grafikai szinten is lehet nagyon élvezetes játékokat készíteni, ha azzal törődnek és nem a marketinggel.

[ Szerkesztve ]

(#34520) Rage47 válasza wannnabeees (#34360) üzenetére


Rage47
veterán

Koszi

(#34521) kovsol válasza Peat;) (#34519) üzenetére


kovsol
titán

Én mindig is pc+konzol együtt párti voltam. Konzol és pc exklúziv címekkel is tudok játszani, és multi platform esetén tudok választani, hogy melyiken jobb játszani/multizni adott játékot. PC fejlődés nagyon belassúlt, meg ott se kell minde t maxra tenni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34522) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Jól olvastam, hogy valakinél előfordult már ez a hiba?

szóval 15 órán keresztül ment a letöltés rest módba, majd mikor bekapcsoltam semmi reagálás. Ki kellett húznom a gépet és másodszori indításra indult el.

(#34523) tarti19


tarti19
senior tag

Nah kérlek titeket így néhány patch után tök jó lett a DC. Igaz vannak olyan versenyek, amik számomra kihívóan nehezek, de majd gyakorlok rá:)
Multiban is meglepődtem, hogy mennyire sima volt az a 4-5 futam amit lenyomtam 8-11 fővel közösen:P
Az autók viselkedését szokni kell,mert nincs két egyforma,de nálam az abszolút kedvenc a kis BAc Mono. Ez betapad mindenhová:)

Esetleg ha van egy aktívabb klub, akikkel tudnék tovább fejlődni, mert így 32 felett már nem nagyon jön az xp:)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34524) Dawide@axele válasza Bencus88 (#34522) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Nálam is jelentkezett ez a probléma pont most.Sárgán villog és semmire nem reagál.Nesze neked 2.0!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#34525) Bencus88 válasza Dawide@axele (#34524) üzenetére


Bencus88
nagyúr

akkor "megnyugodtam" jah kezdenek elég bosszantóak lenni a hibák.

driveclub, evolve, frissítések leállások :W

na mind1 ma éjféltől cod.

(#34526) Dawide@axele válasza Bencus88 (#34525) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Hát igen.De azért bízom benne hogy javul a helyzet.Megnéztem AC: Unity gameplay videot.Elég csúnyácska.Nah majd 2 hét múlva kiderül.

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#34527) Hogen


Hogen
tag

sziasztok!
jövőhéten rendelném a ps4-et olyan segítség kellene nekem, hogy szerintetek hogy tudom kihozni legolcsóbban ? melyik címmel rendeljem stb ? GTA5 re tuti be fogok ruházni + kellene egy PS+ is.
de SoM is izgatja a fantáziám esetleg egy üres ps4 egy SoM-mal ? valaki aki benne van az árakban, akciókban tudna segíteni ? :R

(#34528) wannnabeees válasza Hogen (#34527) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Szia!

Újat szeretnél vagy használt is belefér?
fehér - fekete kell?

[ Szerkesztve ]

(#34529) BabMester válasza Bencus88 (#34525) üzenetére


BabMester
senior tag

Azért azt hozzá kell tenni h a Sonynak az Evolvehoz semmi köze, tegnap nyilatkozott az egyik dolgozó h már hivatalos megjelenés előtt jóval kiadták a studiónak a 2.0-t, ezért érthetetlen amit művelnek..

[ Szerkesztve ]

(#34530) Madwe válasza BabMester (#34529) üzenetére


Madwe
nagyúr

dehogy érthetetlen... msoney:D

[ Szerkesztve ]

(#34531) tepenzed válasza Dawide@axele (#34524) üzenetére


tepenzed
őstag

srácok ezer helyen le lett írva,hogy a beállításokban a supply power to usb portsot 3 óráról always-re kell állítani és be fog kapcsolni a gép rendesen rest modebol

(#34532) haddent válasza BabMester (#34529) üzenetére


haddent
addikt

Egy hétten az összegányolt szar alfájuk előtt kijött a 2.0fw és az összes játék egyből ment patch nélkül update után. Ez egy újabb ócska kifogás, hogy miért nem tudnak megoldani valamit és miért játszadoznak és streamelnek pc -én a munka helyett. Esetleg miért fogadtak el pár misit zsebbe a túloldalról, jobbnál jobb alternatívák. A Driveclub sem egy Uncharted szintű régi neves exkluzív, a Sony sokat nem tudott volna tenni, max jól p***án rughatja őket de abból már senkinek nem lesz haszna, hátha észheztérnek azok is.

(#34533) BabMester válasza Madwe (#34530) üzenetére


BabMester
senior tag

:D :D :D nyilván, de azt még sem nyilatkozhatják, h ez a negyedév se sikerült túl jól, a konkurenciának sokkal több pénze és kapcsolata van ezért úgynéz ki srácok sz*pni fogtok egy jó ideig.. :DDD

Haddent: hát ne nekem mondd, csak gondoltam szólok mert külföldi fórumon már az megy mindenhol h a Sony mekkora sz*r meg mindenki adja elfele a ps-t... :D

[ Szerkesztve ]

(#34534) wannnabeees válasza BabMester (#34533) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

meg mindenki adja elfele a ps-t

azért ez még költői túlzásnak is vicc kategóriás kijelentés :)

edit:
de ha mégis így lenne...szerintem még örülnék is neki, mert akkor a sony-nak is be kellene durvulnia és odatennék a kicsi testüket (PS+ AAA játékok, több és jobb akció, mégjobb szoftveres tartalom...).

[ Szerkesztve ]

(#34535) tepenzed válasza BabMester (#34533) üzenetére


tepenzed
őstag

a ps eladások szárnyalnak,az más kérdés,hogy összességében a cég veszteséges,főleg a mobiltelefonok miatt. Kapcsolatilag szerintem sokkal jobban állnak mint az MS egyébként...

egyelőre az a helyzet,hogy egyáltalán nem félnek az ms-től,ezért kissé lustábbak is

[ Szerkesztve ]

(#34536) BabMester válasza tepenzed (#34535) üzenetére


BabMester
senior tag

Személy szerint én semleges vagyok.. biztosra mentem beruhaztam mind2 konzolra.. boxon kiprobaltam az evolve-t, ha érdekel valakit nagyon alpha még, hosszú, nagyon hosszú matchmaking,unbalanceolt karakterek és millió bug, viszont a megkezdett állás megmarad teljes játékra is, nem kell újból unlock-olni a cuccokat ha valaki megveszi

[ Szerkesztve ]

(#34537) Newyorker


Newyorker
addikt

valaki előrendelte a GTA Vöt?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34538) optikal


optikal
tag

Én valahogy nem is értem az Evolve lényegét,lehet hogy nálam van a baj vagy tényleg értelmetlen?

Newyorker

Én igen,meg egy jó páran előrendeltük.Lemezen.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#34539) Newyorker válasza optikal (#34538) üzenetére


Newyorker
addikt

Lemezen vagy PS Store?

Én annó PC-n sokat nyomtam, csak nemtudom milyen PS-en :S

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34540) tepenzed válasza Newyorker (#34537) üzenetére


tepenzed
őstag

én előrerendeltem storeból az extra pénzért :D alig várom ,főleg hogy nem játszottam elöző genen

optikal:szerintem is kicsit fura a játék, én csak akkor lűtom értelmét,ha a haverokkal mész a szörny írtására.
A matchmaking egyenesen röhej és nem azért mert bugos vagy valami,egyszerűen mindenki szörny akar lenni ...

bár azt nem tudomh,hogy mit lehet élvezni benne pár nap után

[ Szerkesztve ]

(#34541) optikal válasza tepenzed (#34540) üzenetére


optikal
tag

Kíváncsi leszek mekkora sikere lesz mert sokan dicsérik.De én biztos kihagyom mert nem látom sok értelmét a játéknak,most megnyugtattál hogy nem csak én vagyok így ezzel :DDD

PSN:Optikal89

(#34542) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok most csak bugos a visszaszámlálóm vagy megszívtam? Az advanced warfare elő van rendelve,usaban elvileg éjfélkor indul is, az usa accomon előbb 14 hátralévő órát mutatott,átmentem az uk accomra ott 18 óra(eu kezdés) viszont miután visszamentem az usa accra már ott is 18 óra xD

(#34543) Newyorker válasza tepenzed (#34540) üzenetére


Newyorker
addikt

én se játszottam előző genen, csak PCn, igaz ott is a vice city volt az uccsó, de nagyon tetszett :) multiba mi a lényege?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34544) wannnabeees válasza Newyorker (#34543) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

(#34545) Tatyla válasza tepenzed (#34542) üzenetére


Tatyla
őstag

ha US accon vetted holnap reggel 9-töl játszhatsz...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34546) tepenzed válasza Tatyla (#34545) üzenetére


tepenzed
őstag

jah reggel 6kor kezdődik magyar időre számítva... :(

[ Szerkesztve ]

(#34547) tarti19 válasza tepenzed (#34546) üzenetére


tarti19
senior tag

Nálam az ikonoknál, éjfélt ír...

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34548) tepenzed válasza tarti19 (#34547) üzenetére


tepenzed
őstag

melyik storeba vetted? szerintem magyar storeosoknak indul éjféltől,ivel 576-ba is akkortól átvehető már

[ Szerkesztve ]

(#34549) tarti19 válasza tepenzed (#34548) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen, magyar.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34550) optikal


optikal
tag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.