Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) nismoka válasza adamssss (#34748) üzenetére


nismoka
addikt

Én már jóideje pc-n is joy-al tolom a battlefieldeket multiban is, meg lehet szokni és nem is megy rosszul! ;) Pedig ott nem hiszem hogy sokan kontrollereznek. PS4-en meg még jobb a helyzet ugye mert ott a kontroller az alap mindenkinél. :)

(#34752) barcabome


barcabome
aktív tag

Sokat szidtam a Ghosts-ot, akkor most úgy korrekt, ha leírom a véleményem az AW-ról is, ígérem rövid leszek:

Brutálisan eszméletlenül nagyon tetszik a single és a multi része is!

Nem bántam meg, hogy előrendelésben vettem! :)

(#34753) Jakesz válasza nismoka (#34751) üzenetére


Jakesz
őstag

Na, azért ez nem túl hihető, hogy nem aláznak be. A végén még be ne meséljük, hogy a kontroller jobb FPS-re :)

(#34754) vg válasza adamssss (#34743) üzenetére


vg
addikt

"előnyt vele mással szemben nem szerzek"

Én marhára nem értem az olyat, amikor az ember tudja, hogy nem mondd igazat, mégis mondja, saját magát győzködve, hogy márpedig igaza van.

(#34755) Herczi válasza vg (#34754) üzenetére


Herczi
senior tag

Mert singlenél kivel szemben szerez előnyt? az AI-al?

(#34756) vg válasza Herczi (#34755) üzenetére


vg
addikt

Ja, COD-t főleg singliben játszanak. Hihető.

(#34757) adamssss válasza vg (#34754) üzenetére


adamssss
veterán

Megnezheted h nem multizom. Nincsen egyetlen ismerosom sem psn-en. EDEMKING a nickem.
Nem mintha magyarazkodnom kene neked, amiert gyanusitgatsz.

A cod meg sincsen a bf4-et is csak probaltam.

Plust is csak az ingyenes jatekok miatt vettem. Mar banom...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34758) nismoka válasza Jakesz (#34753) üzenetére


nismoka
addikt

Nem azt mondtam hogy jobb, de járművezésnél pld számomra jobb is mint az egér+bill. Ugyi a valóságban sem egérrel iránytják a coptert sem a tankot. :)

[ Szerkesztve ]

(#34759) vg válasza adamssss (#34757) üzenetére


vg
addikt

Nem gyanúsítalak én semmivel, te akarsz (hozzáteszem legálisan) csalni, nem én. szerk: vegyél monster/evil controllert, ott még pár gombot meg se kell nyomni bf-ben, tudod fair play.

[ Szerkesztve ]

(#34760) RGreen válasza adamssss (#34743) üzenetére


RGreen
csendes tag

Én ilyet próbálnék szerezni ha már:
[link]
Legjobb tudomásom szerint ez a műfaj csúcsa, egyedi korrekciós profilok a különböző FPS-ekhez, frissíthető firmware, okostelefonról konfigurálható.

(#34761) adamssss válasza RGreen (#34760) üzenetére


adamssss
veterán

Koszi. Mondjuk ennyiert mar berelek egy szemelyi edzot es megtanulok kontrolleren jatszani. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34762) Madwe válasza adamssss (#34761) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugyanannyi mint amit kinéztél, csak nincs hozzá egér, de gondolom az akad otthon :)

(#34763) Rage47 válasza Omli85 (#34747) üzenetére


Rage47
veterán

engem is jobban behúz a játék

(#34764) ForRedGlory válasza vg (#34759) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te mi a szarról beszélsz ember?

"Nem gyanúsítalak én semmivel, te akarsz (hozzáteszem legálisan) csalni, nem én"

Ha egyértelműen leírod, hogy biztos csalni akar, akkor az mi a franc, ha nem gyanúsítás? :W Komolyan mondom szánalmas... Akkor fikázzál, ha rajtakapod, hogy csal vagy nem mond igazat, addig meg ne játszd az agyad. Mégis milyen alapon hazudtolsz meg bárkit is anélkül, hogy lenne bizonyítékod, érved?

Azt meg ne mond, hogy nálad ez szerepjáték, és direkt bunkózol, aki meg ismer az tudja milyen vagy, mert egy normális ember egészen biztos vagyok benne, hogy nem ilyen...Áh... nem is folytatom, csak felbaszom az agyam az idióta megnyilvánulásaidon.

[ Szerkesztve ]

(#34765) tarti19 válasza ForRedGlory (#34764) üzenetére


tarti19
senior tag

Ami legális az hogy lehet csalás? ;) vannak nála gondok :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34766) tarti19 válasza haddent (#34741) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért baromi sok gameplay van a tuactról. Ha tiltaná a Sony, akkor már rég pereskedés lenne s jóval komolyabb visszhangot váltott volna már ki. ;]
Komolyan mondom fogom s rendelek már egyet, hogy megnézzem milyen aztán visszaküldöm a terméket 2 héten belül :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34767) WaterWave


WaterWave
veterán

legális csalás :DD omg..

Erre mondják, hogy paradoxon?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#34768) BMS


BMS
őstag

hali

hol tudom megnézni,hogy melyik játékokat tudom ingyen leszedni? melyik az aktuális?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#34769) JmL


JmL
csendes tag

FPS nézet a GTA V-ben megerősítve :$

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34770) BabMester válasza WaterWave (#34767) üzenetére


BabMester
senior tag

Függetlenül a kollégától, pedig van ilyen.. itt a keleti orszagrészben sokan abból élnek, hogy beadjak a gyerekekt intézetbe, nagymama, vagy nagynéni kiveszi és allambacsi utálja a pénzt a nevelesukre :) legális mert még lehet tenni, ugyanakkor nem túl tisztességes :)

(#34771) gyuribácsi88

Azért, ez így nagyon badass ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34772) Garada válasza gyuribácsi88 (#34771) üzenetére


Garada
őstag

Te jó isten már érzem mit fogok művelni ezzel a játékkal.Egy biztos ez ha megérkezik egy ideig semmi más nem fog érdekelni az már biztos. :D

(#34773) adamssss válasza JmL (#34769) üzenetére


adamssss
veterán

Ennek tényleg ilyen lesz a grafikája? Ez veri a watch dogs-ot még youtube-on is. :)
Nagyon várós.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34774) JmL válasza adamssss (#34773) üzenetére


JmL
csendes tag

Hát ezaz !! :D
Bitangmód meghozta a kedvem nekem is :D

(#34775) krx21 válasza JmL (#34769) üzenetére


krx21
nagyúr

Csak ennyi eddig a nextgen gameplay a gta5-ből? Első napos vétel... :C

[ Szerkesztve ]

(#34776) WaterWave válasza JmL (#34769) üzenetére


WaterWave
veterán

brutál jó

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#34777) adamssss válasza krx21 (#34775) üzenetére


adamssss
veterán

Azt hiszem ez tényleg next gen cím lesz. Bár ne kiabáljuk el mert párszor már estünk itt pofára... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34778) krx21 válasza adamssss (#34777) üzenetére


krx21
nagyúr

Reménykedem én is... Csak csöpögtethetnének egy kicsit többet, pláne ha ilyen jónak ígérkezik...
Bezzeg az UBISOFT szórja a jobbnál jobb videókat a megjelenés előtt még évekkel előre is, aztán meg megy a pofára esés... ;] Akkor már inkább ez... :K

(#34779) Jakesz válasza adamssss (#34773) üzenetére


Jakesz
őstag

A Watch Dogs grafikáját nem nagy dicsőség verni, azt még a prevgen GTA V is verte, mind grafikában, mind fizikában.

(#34780) krx21 válasza krx21 (#34778) üzenetére


krx21
nagyúr

Egyáltalán lehet tudni hogy 30 vagy 60fps lesz? A 60fps túl szép lenne... :U

(#34781) ForRedGlory válasza krx21 (#34780) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja bocs, azt hittem az Assassin's Creed a tema :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34782) Garada válasza krx21 (#34780) üzenetére


Garada
őstag

Megerősítést nyert, hogy lesz first-person (belső) nézet
A first-person nézet nem csak új kameranézetet jelent, de ilyenkor más animációkat is láthatunk például ejtőernyőzéskor, autólopáskor, vagy lövéskor. Csak a fegyverekhez háromezer új animációt készítettek a fejlesztők
A first-person mód is némileg testreszabható (aim assist, ragdolling), és az is beállítható, hogy a játék fedezékbe húzódáskor külső nézetre váltson
A GTA Online-ban létrehozhatóak lesznek first-person versenyek és deathmatchek
Lesznek vadnyulak Los Santos környékén
Az élővilág több, mint 20 új fajjal bővült
Az erdők sűrűbbek lesznek, és több járművet, gyalogost, állatot jelenít majd meg a játék
A műszerfal teljes egészében mozog, még a modern kocsik digitális kijelzője is kiírja a rádiócsatorna nevét, valamint a hallgatott szám előadóját és címét
A játék 1080p felbontásban, 30FPS sebességel fut
A PC verzió a 4K felbontást is támogatja majd!

(#34783) krx21 válasza ForRedGlory (#34781) üzenetére


krx21
nagyúr

De ez nem UBI szerencsére... De sajnos valószínűleg 30fps lesz. De akkor már remélem jófajta stabil 30fps... Ebben reménykedem a Far Cry 4-ben is... És ezek mind egy napon, ritka az ilyen...

(#34784) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Volt már?

Novemberi PS Plus gémek.

Most se kell leszednem egyiket se. :D

(#34785) A.tessz válasza Garada (#34782) üzenetére


A.tessz
senior tag

Azért azt a 4k Pc verziót megnézném, ha csak fele olyan szarul portolják mint anno a gta 4-et akkor jelenleg nincs olyan rendszer ami elviszi ;]

(#34786) Garada válasza SzlobiG (#34784) üzenetére


Garada
őstag

Vérszegény választék szokás szerint de mivel ez az arany hónap nem kell aggódni játékhiány miatt.

(#34787) optikal válasza gyuribácsi88 (#34771) üzenetére


optikal
tag

Unalmamban már többször rendet raktam a szobámban...de 18. után egy jó darabig nem hiszem hogy lesz rá időm :DDD

PSN:Optikal89

(#34788) JmL


JmL
csendes tag

Playstation EU Blogon kiírták hogy PS4-re mik lesznek az ingyenes játékok decemberben és januárban :D
December:
- Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
- Secret Ponchos
Január:
- inFAMOUS First Light
- The Swapper

Azért ez már erősebb mint ami eddig volt :)

Itt írják

(#34789) optikal válasza JmL (#34788) üzenetére


optikal
tag

inFamous na végre valami értelmesebb

PSN:Optikal89

(#34790) ForRedGlory válasza JmL (#34769) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jézusom... hát ez valami döbbenetes... -> [link]
Jöhetne már :DDD :DDD :DDD

(#34791) mrhitoshi válasza JmL (#34788) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Végre elkezdtek koncentrálni az új platformra. :C

PS4

(#34792) BabMester válasza mrhitoshi (#34791) üzenetére


BabMester
senior tag

Amerikai hivatalos playstation.blog-on azt írják h bocsánat kérés képpen adják, kiemelve az Injustice mint első ingyenes AAA játékot, mert még mindig nem lesz driveclub..

[ Szerkesztve ]

(#34793) Csillag01 válasza BabMester (#34792) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Sztem mar senkit nemis erdekel a failclub. Aki akarta megvette. Lassan ugyis jon a the crew,jovore a project cars akkor meg mar ingyen se kell az a foslék. A gamestar vagy melyik ujsag ugy lehuzta hogy elolvastam a reszletes tesztuket orokre elment a kedvem tolle.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34794) BabMester válasza Csillag01 (#34793) üzenetére


BabMester
senior tag

Tehát úgy nyilatkozol ilyen felemelő stílusban h ki se próbáltad? :DDD azért engem érdekelne, nem szeretem az autós játékokat de az ingyenessel bizonyosan jól elszorakoznank barátokkal :)

(#34795) wannnabeees válasza BabMester (#34794) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nekem tetszett. 7 csillagot nem csináltam meg és eljutottam asszem a 31. szintig.
Viszont tegnap láttam the crew béta bemutatót és meggyőzött. Ma el is adtam a DC-t. Alig várom, hogy kijöjjön a TC. Ingyen azért letöltöm majd újra. :)

(#34796) Csillag01 válasza BabMester (#34794) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Mint irtam a gamestar reszletes tesztet elolvastam es elszornyedtem. Hiszek nekik. Elvettek a kedvem orokre. 1ft nem ér.

teszt a formedvenyrol]

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34797) BabMester válasza wannnabeees (#34795) üzenetére


BabMester
senior tag

A the Crew teljesen más ligaba játszik szerintem, próbáltam a beta-t most 6.-tol meghivtak a zárt beta-ra is, ez egy full arcade inkább fun játék szerintem :)

(#34798) BabMester válasza Csillag01 (#34796) üzenetére


BabMester
senior tag

Én nem hiszek fizetett teszteloknek, meg szerencsére minden ember más, jobb szeretem magam eldonteni mi tetszik nekem és mi nem, ahelyett h mások megmondjak :) de kinek mi..

[ Szerkesztve ]

(#34799) wannnabeees válasza BabMester (#34797) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Másabb az tény, de SZERINTEM jobb ligában játszik.

A DC egy nagyszerű játék lehetne.
Gyönyörű grafika. Jól megtervezett pályák. Az autók is teljesen jók.
Viszont vagy arcade-osabbra vagy szimulátorosabbra kellett volna csinálni. Így ezzel a köztes megoldással pont rossz helyen álltak meg.

(#34800) nismoka válasza Csillag01 (#34793) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem a The Crew tűnik "fosléknak"a múltszázadi kinézetével együtt, a DC pedig nagyon is jó játék mondom ezt úgy hogy fullra van téve a karrier és 45-ös szinten vagyok és van pár global no1. köridőm is. Az tesztekre nem adok, ha adnék akkor jó pár remek játék élménytől megfosztottam volna magam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.