Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34701) haddent válasza Elderath (#34679) üzenetére


haddent
addikt

Szinte biztos vagyok benne, hogy azért, mert 0day... még meg sem jelent a játék ha úgy vesszük ,.....

XO vs PS4: katt

Call of Duty: Advanced Warfare
XO 1360x1080 @ 60fps, PS4 1080p @ 60fps => 1.41 -szer több pixelt rajzol a ps4 (40%) és <10% az fps drop. Miről beszélünk? Ja hogy fos az xbox.
(Egyébként kár volt felhozni mert most valóban ez fog menni megint. De ha már ez megy akkor nem hagytam ki én sem :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#34702) MrPG8 válasza N@idia (#34698) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Minden esetre aggasztó, hogy nem képesek/tudnak/akarnak FullHD-ben normálisan futó játékokat készíteni 2014-ben ilyen hardware-re. Arról meg ne is beszéljünk, hogy PS3-nál is már a FullHD-s játékokkal volt promóciózva a gép, aztán egy generációval és 8 évvel később sem sikerül ez. :N Következő generációban, amikor már a 4K-s (talán már 8/16K) TV-k lesznek mindenhol, akkor meg 2-3K-s játékok lesznek mindenféle trükkel meg ficsőrrel 'felskálázva'?

(#34700) kovsol: Nem, engem is teljesen hidegen hagy. Előző generációban sem váltottam grafika miatt, most sem fogok...

[ Szerkesztve ]

(#34703) Tegla80 válasza N@idia (#34698) üzenetére


Tegla80
addikt

Az egesz koncepciot eltosztak...mar a ddr4es ram csere is kepben van,h javuljon a dolog es a slim is johet,mert megoldhato a "videolejatszo meretbol"..... :C
Eltosztak az egesz gepet,de ezt mar soxor leirtam meg megjelenes elott is....
a mienk is gyenge,de a boxtol meg mindig fickosabb egy hangyakukinyit ,ami epp eleg az elonyhoz es igy a jol optimalizalt jatek lehet tenyleg jo is rajta.
A box viszont jol optimalizalva is max fhd/30fps re kepes....lasd destiny ,amit kelloen rafaragtatott az ms a berenceivel,h ne maradjanak szegyenben....(es etalonnak titualjak ez miatt :DD )

At lehet ezt is emelni hozzatok,ha gondolod.. bulikavagyok forumtars.Nem ferditek, ,de ez a "valo vilag" ;)

Sony® & PlayStation®

(#34704) haddent válasza Tegla80 (#34703) üzenetére


haddent
addikt

Ja a srácok odaát azzal szórakoztatják a publikumut, hogy te mit írsz a ps4 topikban? Azazzzzééiggeen :DDD

(#34705) N@idia válasza kovsol (#34700) üzenetére


N@idia
őstag

Engem is hidegen,hagy mellesleg haveromnak One gépe van és próbáltam nála milyen nem igazán lehetne belekötni és egyáltalán nem látszik meg a Cod-on se,hogy nem natív 1080P,de azért ismerjük be egy codot azért illet volna elvinnie nativ 1080P-ben,de még ennyi erő sincs a XBone gépben. Ez a későbbiekben a PS4-es változatokra ki fog hatni,ha az M$ oda teszi magát.Ahol a Ps4 menne 60Fps natív 1080P-ben majd vissza veszik 900@60-ra vagy 900@30-ra,hogy a nép ne csámcsogjon a különbségeken mondja nekem vki azt nem így lesz... :O

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34706) losilee1337 válasza N@idia (#34687) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Az jo hogy lehet itthon is kapni de mitől ilyen rohadt drága egy fel joy ár.

Psn id: HungaryLosi

(#34707) N@idia válasza losilee1337 (#34706) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt úgy nevezik,hogy haszon :DDD Általában a boltok 99% így dolgozik :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34708) tepenzed válasza N@idia (#34687) üzenetére


tepenzed
őstag

ezt az árat szerintem ők sem gondolják komolyan...

(#34709) N@idia válasza tepenzed (#34708) üzenetére


N@idia
őstag

Hát én érdeklődtem és nagyon komolyan gondolják :W Postával együtt 6500ft mondom lol ennyiért 2 párt veszek és 2 félét ami kb 7500 ft külföldről sőt,ha többet rendelek akkor ingyen posta :DDD Mellesleg én a phantom-ot is külföldről rendeltem 2 párt és az volt 4500 ft igaz 2 hét volt mire megjött,de olcsóbb volt.Sajna ilyen a magyar piac amiből hiány van azt 2x annyiért adják,mert a magyar úgy is megveszi :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34710) tDr1v3r válasza Tegla80 (#34703) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Régen meg a PS3 volt gyengébb multiplatform címekben, de a játékosokat meg valahogy nem érdekelték. :)

Most nem azért, de muszáj ezt mindig lejátszani? Marha unalmas már hogy folyamatosan egymást szapulja a két konzolos brigád... nem tudom megérteni hogy miért van erre mindig szükség. Erekciót vált ki a konzolháború vagy mi?

Arról meg inkább nem is beszélek hogy mennyire visszataszító...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34711) bulikavagyok válasza Tegla80 (#34703) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért linkelném oda? :F Legutóbb nem a One mindenki által ismert, és nyilvánvaló kisebb teljesítményéről írtál degradálóan, hanem az ottani közösségről tettél lenéző nyilatkozatot. És ezután kb egy óra múlva már oda írogattál, amit nem igazán értettem. Remélem nem bántottalak meg ezzel, de ha igen, elnézésedet kérem! :R Most megint leírtad a nyilvánvalót, nevezetesen, hogy a One gyengébb mint a PS4. Igazad van, nem vita tárgya, nincs mit linkelgetni... :N
tDr1v3r: +1

[ Szerkesztve ]

(#34712) Tegla80 válasza haddent (#34704) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs is ezzel gond,azert is irtam oda,h viheti.....vallalom barhol azt amit ide irok....(beszelgetni/vitatkozni viszont csak itt fogok rola)
A struccpolitikaval kezd tele lenni a kukim,h nem erdekli oket h xarabb a technika,de megis vergodnek rajta minden gamma megjelenesekor,h mennyi az annyi. Erdekes...folg,h most az uj one is szoba kerult.....mas speckoval.....akkor most mi is a szitu... jah,koltsegcsokentes. ;)
(aki olyan "megeszi" a nyomos indokot,aki meg "erti"az jot rohog,h nah ugye,csak kell az meg bele.... ;] )

bulikavagyok
nezd mar meg,h mire valaaszoltam akkor!!! beszelgetesbol kiemelni egy hsz-t es kielemezni...... :C
(Amugy meg,forumtars feltette ugyan azon kerdest ide es oda is. Box vagy PS kell e neki...keresd ki a valaszokat itt es ott is.....megerted,h miert irtam ,h ilyenek vagytok..... ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34713) bulikavagyok válasza Tegla80 (#34712) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

OK. :D

(#34714) tDr1v3r válasza Tegla80 (#34712) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Leginkább ti vergődök a mennyi az annyi témán, csak szólok. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34715) Zjunior válasza haddent (#34701) üzenetére


Zjunior
veterán

Te meg beteg vagy:(...
Lehet megfáztál!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#34716) N@idia válasza tDr1v3r (#34710) üzenetére


N@idia
őstag

Most egy kicsit védem a PS4 fanboyokat felhoztad azt,hogy régen a "PS3 volt gyengébb" nem volt gyengébb csak nehezebb volt rá programozni nagy különbség,mint x360-ra szal ne essünk túlzásokba.Szerintem csak annyi bajuk van köztük nekem is,hogy az M$ miatt szívni fogunk. Itt egy dologra gondolok a felbontás ami mindkét platformra jönni fog az nagy eséllyel az M$ befolyásolni fogja ne maradjon szégyenbe ezért egyezkedik,hogy a PS4 változat is azzal felbontással menjen mint a One. Én momentán teszek arra,hogy gyengébb a másik vagy nem,de ne akarják már befolyásolni a másik konzolt és ez zavar sok embert és más oldalakon is szinte mindig ez a vita...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34717) Tatyla


Tatyla
őstag

Rowra csináld meg a Cod klánt legyen Tin Omen az is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34718) Tegla80 válasza tDr1v3r (#34714) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez igy van.Es azert van igy,mert az MS.....
De folottem N@idia boven korrekten megfogalmazta.....
Jah es nem csak engem zavar.....a fel vilag ugat erte.... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34719) tDr1v3r válasza N@idia (#34716) üzenetére


tDr1v3r
veterán

GPU-ban gyengébb volt, a multiplatform fejlesztőknek meg nem volt kifizetődő R&D-re időt/pénzt fordítani a heterogén programozás kiismerésére. De végeredményben gyengébb lett a multiplatform címek nagy része, csakhogy ez sokakat hidegen hagyott.

Én ahogy néztem a külvilágban (nem itt) a többségnek csak feláll tőle hogy erősebb gépet választott és szereti fikázni a gyengébbiket. Úgy gondolom hogy ez hihetetlenül szánalmas és visszataszító és a PH-ra nem kéne befolynia... bár ahogy látom már teszi.

Az AC Unity-nél még nem lett bizonyítva hogy fizetett volna az MS. Ha az lesz akkor én is fikázni fogom őket, mert ez nem megengedhető... mindkét platformból ki kell hozni a kötelezőt, ha a látvány maga nem különbözik (nem is kell) akkor a felbontás legyen nagyobb az erősebbiken. Végülis kábé ekkora erőkülönbség van a két gép közt. Én nem fogom elsírni magam ha 900p 2xAA lesz XO-n az 1080p 6xAA-hoz képest, nem kell emiatt a másikat is annak a szintjére hozni.

(#34718) Tegla80: Neked ez csak indok a fikára szerintem, ha az erő fel lenne cserélve is ugyanúgy kardoskodnál a Sony mellett, csak mással. :)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34720) N@idia válasza tDr1v3r (#34719) üzenetére


N@idia
őstag

Még nem,de ez idővel kiderül,ha patch formájában megérkezik PS4-re... Ami a gép választást érinti én nem a felbontás miatt vettem PS4-et(részben nem ez miatt,bár közre játszott),hanem az exclusive miatt.Én is szánalmasnak tartom amikor feljön a vita és fikázzák egymást teljesen igazad van!! Ilyenek sajnos az emberek verik a nyálukat,mert erősebb gépet vett attól nem lesz jobb neki(csak az e-pénisze fog nőni,de agya nem lesz) és a másiknak,meg kellemetlenséget okoz vele ami valóban kiábrándító :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34721) tDr1v3r válasza N@idia (#34720) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Biztos fel fogják patchelni. Az összes major multiplat cím 1080p PS4-en, az előd is az volt, nagyon kétlem hogy ne húznák fel.

De amúgy a 900p se rossz, a Watch_Dogs és BF4 is totál jó. De ott van is különbség a másik platform kárára... mondjuk az más kérdés hogy az lehetne kisebb is utóbbinál ha a Dice-t nem hajtotta volna az EA és az MS már előbb kiadta volna a stabil SDK-t.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34722) Neoteric válasza tDr1v3r (#34721) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha bírná a box, már rég felpatchelték volna azt is, főleg h a bf4 m$ kedvezményezett cím volt.

Unitynél pedig elég nyilvánvaló h m$ keze benne van, nem véletlenül van a $350-os AC Xbone bundle sem. Black Flag is utólag kapott 1080p patchet ps4re, de idén erről egyelőre nem volt szó.

(#34723) Madwe: Belinkelnéd pls? Lemaradtam róla.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#34723) Madwe válasza Neoteric (#34722) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, már volt szó a patchről hivatalosan is :)

(#34724) N@idia válasza tDr1v3r (#34721) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem a BF4 mindkét platformon egy "nulla" vagy is nálam az volt megvettem 54-es szintig elvittem és el is adtam. Nagyon durván akadt a játék 64 fős szerveren olyan szinten,hogy az játszhatatlan és én pedig pont a 64 fős szervereket kedvelem...Az AC Unity pedig biztos,hogy kap 1080P patch-et én is úgy gondolom,hogy az M$ keze benne van a dologban.

(#34723) Madwe Én is szívesen elolvasnám :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34725) Mrdevil válasza Tatyla (#34699) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na, tegnap este én is így lángoltam mikor leszakadt otthon a redőny. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#34726) tDr1v3r válasza Neoteric (#34722) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A fejlesztők szarnak bele a BF4-be, ahogy látom csak a hitreget meg a botrányos netkódot javították, meg a bugokat. Mondjuk az egész játék tök élettelen, töltelék... a DLC-k is, néztem pár videót de annyira fillér az összes hogy csak na. A BF3 ezerszer jobb lett, ennek az egésznek ahhoz kellett volna kiegészítőként érkeznie.

Az AC régen $ony-s volt (AC2 biztos), de ez nem jelent semmit szvsz. Vettek egy reklámozási jogot (mert hogy ez nem más szvsz), kész, ennyi.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34727) vg válasza tDr1v3r (#34726) üzenetére


vg
addikt

Persze, hogy "jobb" a bf3, vagyis jobbnak tűnik mint a b4, hiszen kb 80%-ban kevesebb tartalom van benne mint mint a bf4-ben. Nyugodj meg, úgyis 2016 végén jön a következő számozott bf (jövőre ugye jön a Star Wars meg a hardline), addig majd kikalapálják(vagyis az a pár kegyvesztett ember akik erre vannak ráállítva).

[ Szerkesztve ]

(#34728) tDr1v3r válasza vg (#34727) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Valamivel jobb funkciók vannak benne, nem tagadom, de a level design egy vicc. Nextgen töltelék az egész szvsz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34729) gyuribácsi88

Most nem azért, de miért van tele a ps4 topic, xbox one tulajok off hozzászólásaival? :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34730) N@idia válasza gyuribácsi88 (#34729) üzenetére


N@idia
őstag

Nem ezeket az Xbox One tulajokat keresed :DDD A jedi elme trükk mindenkire hat... :K :D

Inkább hallgass egy kis GTA V rádiót [link]

(#34731) tDr1v3r Jogos a kérdés :O

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34731) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#34729) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Most nem azért, de miért van tele a ps4 topic, xbox one fikázással? :(

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34732) steeel35 válasza gyuribácsi88 (#34729) üzenetére


steeel35
tag

A ps4 topic miért van tele ps4 tulajok xbox hozzászólásokkal?

Szerk.: lassú voltam...

[ Szerkesztve ]

(#34733) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#34731) üzenetére

Miért érdekel az téged? Én se megyek a one topicba védeni a ps4-et meg a psn-t mikor ott fikázzátok. De látom ti nem tudjátok megállni és elsiklani felette. Arról már nem is beszélek hogy "apátok" olyan konzolboltot fikáz ahonnan már nem egyszer vásároltam és korrektek voltak, nem kezdetem el őket védeni és telefosni a one topicot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34734) haddent válasza Zjunior (#34715) üzenetére


haddent
addikt

Bizonyára.. de miért? Ez még csak nem is egyéni vélemény vagy vita tárgya, ott van a szemed előtt a szám. De egyébként Ti boxosok tényleg ezt a topikot jobban figyelitek, mint a sajátot? Akárhányszor felmerül egy (jogos, megalapozott, konkrét dolog) itt terem vagy 3-4 védelmező offolni, flémelni, okoskodni.

(#34735) Tatyla válasza haddent (#34734) üzenetére


Tatyla
őstag

Xbox muskétások :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34736) Madwe válasza haddent (#34734) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hagyd, nem tudnak számolni csak arcoskodni :) Ha tudnának, rájönnének h fix 1080p mellet xone-on 36 fps-ig droppolna a cím, míg psen kb 54 a legkisebb? Dehát ilyenkor meg jön az h ez őket nem is érdekli... Fordított helyzetben gondolom más lenne a véleményük, "apjukkal" az élen :D Mellesleg szokott ps4es is átszólni oda, de általában értelmes hszekkel, ritkán megy oda a nép "háborúzni"...

(#34737) N@idia válasza Madwe (#34736) üzenetére


N@idia
őstag

Én még soha nem mentem át háborúzni kb leszarom a két konzol közötti különbséget attól,hogy itt felvetődik a dolog hangsúlyozom viszonyítási alapként(mert mégsem hasonlíthatjuk a PC-hez nem egy kategória) már jönnek is védelmezni,amit nem értek miért hisz ők is tisztába vannak a dolgokkal mit tud az ő gépük ....

Szerk.:Szerintem elég legyen az Off-részből,mert ha ide téved egy moderátor szép kis büntit kapunk ezért :U

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34738) Tegla80


Tegla80
addikt

"ps tulajok off topikja"

Sony® & PlayStation®

(#34739) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Én PC-ről jöttem és a kontrolleres fps nem igazán megy olyan szinten mint ahogy azt szeretném. Csak single játékokkal játszom, a multi sohasem izgatott.
Kérdésem: Használ valaki Venom Tuact egeret? Ha igen le tudná írni a véleményét?
Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34740) N@idia válasza adamssss (#34739) üzenetére


N@idia
őstag

Képes vagy ezért 34 ezer ft adni [link],mint hogy megtanulj DS4 joy-al játszani :F :Y :Y Itt mindenki analóg karral játszik senki nem használ egeret ez multiban hatalmas előny volna,bár mint írtad is single-t játszol nem multizol.

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34741) haddent válasza N@idia (#34740) üzenetére


haddent
addikt

És ezt hivatalosan lehet forgalmazni és a Sony nem perel? Bannolnám az összeset meg perelném a gyártót...
Mert forráskódot tuti nem adtak ki, reverse engineeringgel szerezték meg a jeleket a DS4 -ből és az illegális. :U

(#34742) N@idia válasza haddent (#34741) üzenetére


N@idia
őstag

Ezek szerint lehet,hisz kapható,vmilyen áron :( Biztos,hogy nem adott ki ilyet a Sony .... Én is banolnám az összes ilyen játékost aki használja... Tuti,hogy a Cod AW-ba is van olyan noob aki ezzel tolja,mert nem megy neki kontrollerrel kész röhej akartam már linkelni tudtok e erről,de akkor ezek szerint neked is újdonság :U

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34743) adamssss válasza N@idia (#34740) üzenetére


adamssss
veterán

Hát ha ez olyan élményt nyújt mint pc-n az egér akkor igen. Mivel senkinek kárt nem okozom, előnyt vele mással szemben nem szerzek ezért nem érzem magam vétkesnek.

A kérdésem inkább, az hogy a játék tényleg úgy reagál-e ezzel az egérrel mint PC-n.
Mondjuk aztán lehet megszokom a kontrollert, mert a lassú fps-eknél (pl las of us) már normál szinten is ment de az ilyen bf meg hasonlók esélytelen.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34744) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#34733) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem kollektíve az a bajom hogy folyamat megy egymás szapulása. Mind itt, mind ott. Annyira visszataszító... de hát ahogy érzitek.

Amúgy ha zavar pár x-es hozzászólása akkor ugyanazt ajánlom mint amit te teszel a másik topik hasonló fröcsögéseivel: kerüld ki. :) Amúgy nem tudom mire érted az apa-konzolfikázó dolgot, kifejthetnéd bővebben.

(#34743) adamssss: Nem lesz olyan. Az analóg stick tengelyek körüli mozgást követ le, az egér meg felületet tapogat... teljesen más elv. Vannak rá próbálkozások de egyik se az igazi.

Nem nehéz kontrollerrel játszani, pár nap alatt bele lehet rázódni annyira hogy le tudj nyomni egy single player-t simán.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34745) N@idia válasza adamssss (#34743) üzenetére


N@idia
őstag

Hidd el én Bf4-et kontrollerrel tolom/tam 60 óra kell ahhoz,hogy rá álljon a kezed,elsőre ne várd hogy menni fog gyakorolni kell. Az érzékenységet elsőnek kezd 20-al,aztán később ahogy játszol egyre fentebb állítod.Én 3 hét után már 65-ös érzékenységgel játszottam multiban,de ehhez sokat gyakoroltam nem foglalkoztam a K/D-val és rá állt a kezem 0.45-ről felvittem 1.4-re értsd az alatt,hogy folyamatosan az elsők között voltam 40/8 K/D aránnyal,bár ezek számok,de legalább láttam azt,hogy fejlődtem ma már bármelyik FPS-játékban megállom a helyem nincs szükségem egérre! Adj egy esélyt a DS4 joy-nak menni fog az :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34746) Def26 válasza adamssss (#34743) üzenetére


Def26
félisten

nem olyan. egyik sem olyan. a játékba van programozva egy xy tengely gyorsítás. pl. picit nyomod jobbra az analóg kart picit mozdul, gyorsan tolod az analóg kart akkor gyorsan mozog. Sokan azon dolgoznak, hogy mielőtt kiküldené a jelet a kontroller megszakítsák egy külső programozott készülékkel, hogy ne használja a játék a gyorsítást. Ez azért fontos, hogy a tiszta 1:1 mozgásba (egér) ne szóljon bele a játék. Jelenleg ez csak minimális időveszteséggel sikerül, tehát ezekkel a készülékekkel kapsz egy kis input lagot. Ha ezt meg tudod szokni (pc -s múltaddal kizárt) akkor menni fog a használata.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34747) Omli85 válasza tDr1v3r (#34744) üzenetére


Omli85
őstag

+1 pár nap alatt megszokja az ember. Az első napokban én is a falat kapartam néha mikor megvettem a konzolt és azt mondtam nekem ez nem kell hagytam a francba majd mikor kifújtam magamat ismét elővettem és lás csodát pár nap alatt elég jól rá tud állni az ember utána meg már csak jobb lesz. bill egér kombóról tény hogy elég nehéz átszokni főleg ha az embernek nem igen volt dolga előtte konzollal de gyakorlással minden megoldható :) kitartás!

szerk:
Amúgy nem tudom, hogy is fogalmazzak de az analógos mászkálás nézelődés nekem valahogy áthoz egy kis plusz hagulatot a játékokban amit pc-n az egér bill kombó nem. Helyzetfüggően megy a sejtelmes háttér zene vagy akármi és az ember akarva akaratlanul óvatosabban kezd el haladni és figyelmesen nézeget körbe és analógokkal irányítva nekem olyan hogy is fogalmazzak "filmesebb" érzésem van :DDD legalábbis én észre szoktam venni magamon, hogy így behúz a játék és ezekkel szöszölök :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#34748) adamssss válasza N@idia (#34745) üzenetére


adamssss
veterán

60 óra... Jesszusom. Anno a bf3-al annyit multiztam h kifolyt a szemem. megnéztem h mennyit játszottam vele 1,5 év alatt. 50 órát. Sajna nekem nincs időm gyakorolni. Én leülök és élvezni szeretném a játékot, nem pedig kínlódni. Mindenesetre megfogadom a tanácsodat, és beállítom 20-ra az érzékenységet. Hátha.

Szerencsére csak a Farcry van amit ki szeretnék tolni, csak félek h nem fogom élvezni. cod-ot csak egy év múlva tervezem megvenni, mert a single miatt kiadni 15k-t nem éri meg.

Pcn ez voltam fénykoromban, de úgy hogy 1,5 két év alatt tettem bele 40 órát. [link] :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34749) adamssss válasza Def26 (#34746) üzenetére


adamssss
veterán

Akkor lehet tényleg marad a kontroller... Esetleg az ilyen fps freak meg hasonlók segítenek valamit, vagy ez is embere válogatja?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34750) Def26 válasza adamssss (#34749) üzenetére


Def26
félisten

az csak 2-3k. egy próbát megér. Nekem segített.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.