Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) BabMester válasza tepenzed (#34395) üzenetére


BabMester
senior tag

Talán holnap.. twitteren szólnak ha van valami azt írták, egyenlőre a PC-snek feküdtek neki, mert jatszhatatlan a matchmaking miatt..

(#34402) N@idia válasza tepenzed (#34400) üzenetére


N@idia
őstag

Hát akkor a rainbow six siege ? [link] Ezt is nagyon várom tőlük az FC4-et is... remélem nem fogják elrontani :K Szerintem hitegetnek minket a Division esetében is aztán a végén benyögik majd 900P lesz és 30Fps mégsem bírja a gép az 1080@60-at ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34403) tepenzed válasza N@idia (#34402) üzenetére


tepenzed
őstag

lesz az 1080p csak semelyik platformon sem ugy fog kinézni mint ahogy azt mutatták :D Teljesen ugyanazt csinálják vele mint a WD-vel,már most látszik

[ Szerkesztve ]

(#34404) cyberkind válasza tepenzed (#34403) üzenetére


cyberkind
félisten

Teljesen ugyanazt csinálják vele mint a WD-vel,már most látszik

Erre csak egy szót lehet írni: Microsoft

Paranormal Cocktivity

(#34405) N@idia válasza tepenzed (#34403) üzenetére


N@idia
őstag

Teljesen egyetértek veled,megint felszállunk a Hype vonatra és a végén nem is azt kapjuk amit eddig láttunk,bár Pc-n megoldották a watch dogs-ot,hogy úgy nézzen ki mint az E3-as bemutatón,meddig tart a moddereknek akkor ezt megcsinálni a Division esetében :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34406) front3r válasza SzlobiG (#34398) üzenetére


front3r
őstag

Én nem látom a képek alapján olyan csúnyának az ACU-t, a fények/effektek megmentik a játékok. A textúrákban nincs előrelépés, de az a PC-s NVIDIA trailerben is látszott. Az sem szebb szerintem. A belső terek a legszebbek. A házak, külső terek néznek ki mosottabbnak.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#34407) BabMester válasza cyberkind (#34404) üzenetére


BabMester
senior tag

Igen, azért elég sok elszolast tették a 900p bejelentése előtt h csak az egyik tudja fullhd-ben futtatni, meg nem akarják h vita legyen belőle ezért kötöttek ezt a kompromisszumot.. dehát előző generacioba meg az xbox játékokat vettek vissza mert a ps3-as cell nem tudtak programozni normálisan, multiplatform cimeknel ez így szokott lenni, a gyengebbhez igazodnak

(#34408) MrPG8 válasza HaZsolt (#34399) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Tényleg nem valami nagy was ist das képek alapján. Engem AC3 óta már egyáltalán nem tud lázba hozni a dolog. Addig kedvenc sorozatom volt, most meg ránézni alíg bírok. :N Meg ez a francia helyszín is, hát nem tudom...

(#34409) Tatyla válasza MrPG8 (#34408) üzenetére


Tatyla
őstag

Kor meg a helyszín az egyik kedvencem a történelemből, innentől már nekem jó lesz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34410) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Részemről megelégszem a konzolos grafikával, csak ne akadjon. Kinőttem már a grafika búzaságot. Viszont jó lenne magyar felirat. ;) Na persze angolul is elvagyok, de jobban szeretem a magyart, ha van, persze ha nem félrefordított.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34411) shunter válasza barcabome (#34379) üzenetére


shunter
aktív tag

Nem olyan lesz mint a Ghost. Inkább BO. De viszont karakter mozgás Ghosts os. De aztán tényleg ennyi ghosts beütése van. Hál Isten... Az egy szégenfolt a COD néven.

A WD be a gémerek kritizálták a főszereplőt. Mondván, h szürke, jellemtelen. Sztem most ezzel a DLC vel már tesztelik, h a WD2 be milyen legyen a főszereplő jelleme. Sőt nem kizárt, h Tbone lesz az. Sztem...

[ Szerkesztve ]

(#34412) ForRedGlory válasza baphomet (#34364) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt merre kell beállítani?

(#34413) kkris


kkris
csendes tag

Ps4 evolve kód: HB6H-TDN8-4M74 :)

(#34414) shunter


shunter
aktív tag

Ha esetleg lenne valakinek még fölös EVOLVE béta kulcsa (usa psn re) akk azt szívesen elfogadnám. (privátba)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#34415) sniper elite


sniper elite
senior tag

Keresek használt Madden NFL 15 játékot PS4-re! Ha valakinek van és megunta vagy bármi más miatt el szeretné adni attól megvenném szívesen! Privátban várom!

(#34416) Kindgrind válasza sniper elite (#34415) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

10ezerbe kerül a storeon most. :)

PSN: TheKindgrind

(#34417) SunMount3r válasza oriic (#34366) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most egy kicsit megtorpantam, hogy mégis inkább PC-t fejlesztek PS4 helyett. Azért ez már LOL kategória. Ennyit tudna csak az új generáció?

(#34418) N@idia válasza SunMount3r (#34417) üzenetére


N@idia
őstag

Ennyit sajna ...Én is mostanában a PC-m fejlesztem inkább és nem veszek játékokat nem akarok visszafele fejlődni,hogy csak 900P-ben tudjak játszani 30Fps mellett számomra ez a lol...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34419) nismoka válasza N@idia (#34418) üzenetére


nismoka
addikt

Lényegében csak az exkluzívok miatt van ps4-em, meg hát mindig is konzolos (is) voltam de minden más pc-n van tolva.

[ Szerkesztve ]

(#34420) N@idia válasza nismoka (#34419) üzenetére


N@idia
őstag

Pont én is azt fogom tenni ami nem lesz PC-re csak azt veszem meg konzolra...Már a Bf4-et is eladtam felesleges PS4-re egy 64 fős szerveren úgy akad,mint állat inkább PC-n játszom ahol stabilan 60+ fps van... Na meg egér+bill a legjobb az FPS játékokhoz...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34421) tarti19 válasza BabMester (#34386) üzenetére


tarti19
senior tag

Én is erre gondoltam:) majd kipróbálom, mert ugye jön a fekete péntek lassan az amcsiknál :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34422) haddent válasza tarti19 (#34421) üzenetére


haddent
addikt

"Azt megtudja-e nekem valaki mondani, hogy digitális vásárlás esetén az USA storeból, tudok-e játszani azon az accountomon amin a ps+előfizetés s a megosztás is rajta van haverral?"

Szóval van egy accountod amit megosztassz és másodlagos nálad, és van egy usa accod amivel plusszba magadnak külön veszes játékokat. Ha az elsődleges, akkor a másodlagos (megosztott) accoddal tudsz az usa játékokkal játszani, de a haverod nem lát belőle semmit.

(#34423) Newyorker válasza N@idia (#34420) üzenetére


Newyorker
addikt

Szerintem nem rossz a Bf4 Psen, sokkal rosszabb volt, nekem nem akad, vagy elhanyagolható, akkor servert váltok és ennyi. Az irányítás meg megszokás kérdése, de a kényelem, ahogy ágyban nyomom pótolhatatlan!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34424) tarti19 válasza haddent (#34422) üzenetére


tarti19
senior tag

Ez teljes mértékben világos. DE mi van akkor, ha alapvetően nálam ps+ account másodlagos, mert ugye az van osztva. Akkor én valaki másét belőhetem magamnak elsődlegesre, amivel aztán én tudok játszani a fő accomon? Szóval ilyen összekötő kapocs lennék.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34425) haddent válasza tarti19 (#34424) üzenetére


haddent
addikt

Persze. A te gépedre betehetsz 20 elsődleges accot is és a te saját ps+ -os (másodlagos) accoddal tudsz játszani mindennel.
Viszont, boccs ha kötekedés, de az összekötő kapocs nekem továbbra is azt jelzi, hogy úgy gondolod, hogy össze-vissza továbbosztódik minden, és ez nem igaz viszont. Szóval nem "öröklődik"

[ Szerkesztve ]

(#34426) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Tegnap megerkezett az LG42LB650V tv.
UPS szallitotta.
Ott kezdodott, hogy reggel irtam nekik mailt, hogy csak delutan 3.30 utan hozzak, dolgozunk.
Erre kihoztak 2:40kor,persze el is vittek, sehol senki.
Elmentunk erte a depoba.
Hazahoztuk,orultunk neki, egeszen addig, mig be nem kapcsoltuk.
Valahol szallitas kozben nagy utes erhette,vagy kepernyovel lefele szallitottak(ez a legvaloszinubb,a doboznak az az oldala koszos,es karcolas is van rajta, pont kozepen, a hatoldala tiszta. Egyaltalan azt se ertem, minek fektetik....), a kepernyon hatalmas pokhalo :(
Csinaltam vagy 20 kepet,
dobozrol, mindenrol,irtam az eladonak szepeket,semmi valasz, majd gondolom hetfon.
Csak azert irtam le nektek, hogy SOHA ne hasznaljatok ezt a ceget, en meg csak most hallottam roluk, es sajnos csak utolag neztem roluk ertekeleseket,80-20 szazalek az arany, az elegedetlenek fele.
Szoval a nevuk.. ;pixmania

[ Szerkesztve ]

(#34427) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Téma volt, hogy az evolve nem megy a 2.0 miatt? :) jómá??

(#34428) nismoka válasza d3tox1c (#34426) üzenetére


nismoka
addikt

Köszönjük az infot, és együtt érzünk veled, de [IDE] is ird be mert ebbe a topikba jobban illik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#34429) BabMester válasza sittes79 (#34427) üzenetére


BabMester
senior tag

Nem, varhatoan nem is lesz.. tegnap a PC-st kijavítottak, mert az se ment normálisan , és utánna elkezdtek játszani meg streamelni.. szóval nem is dolgoztak.. most megint küldtek emailt h, ps4-en Nemjo de küldenek Xboxra kódot ha kell.. kiprobaltam 11perc alatt talált megfelelő jatekot.. :)

[ Szerkesztve ]

(#34430) Csillag01 válasza d3tox1c (#34426) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Mar nem azert de hab szivacsba van csomagolva. Nagyon sok monitort vettem mar (kb 10-15) de meg egysem seruot meg szallitas kozben ,ugybe van csomagolva. Bar ha dobaljak lehetseges.

Asus Rog Phone 6

(#34431) d3tox1c válasza nismoka (#34428) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ok, csak azert irtam, mert tudom itt is sokan tv vasarlas elott allnak ;)

(#34432) d3tox1c válasza Csillag01 (#34430) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igen, de pont a kijelzonel nincs semmi, ami vedje, csak a karton doboz.
En sem ertem ezt a logikat....

(#34433) Cyberpunk válasza d3tox1c (#34426) üzenetére


Cyberpunk
félisten

14 napig elállhatsz a vásárlástól, szóval ha kekeckednek, és nem akar cserélni, akkor kérheted a pénzed vissza. Amúgy ja futár lesz a ludas több mint valószínű.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34434) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Tobb oraja nezek az AW-rol multiplayer videokat. Engem nem gyozott meg,en kihagyom. Rokabőr az egesz. A ropkodesen kivul amit mar a Titanfallba elsutottek semmi ujdonsagot nem latok az egvilagon. A palyak ,fegyverek atlagosak, csak a szokasost hozzak. Leginkabb a Black Opsra hasonlit az egesz csak mas kontosbe. Rombolhatosagot nem latok . En a multira 10/6 adok. Gyenge az egesz.low lett. Sztem a Titanok gyoztek. A Ghostol hajszallal lett "jobb"

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34435) d3tox1c válasza Cyberpunk (#34433) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Tudom, ebben biztos vagyok hogy szallitas kozben volt valami.
Az lesz, penz vissza keres,inkabb megveszem kicsit ddragabban, de rendes boltbol.

(#34436) ForRedGlory válasza d3tox1c (#34435) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sok sikert hozza. Nem akarlak elkeseriteni, de ezt beszoptad, kizart, hogy el tudj allni a veteltol. A 14 nap is csak akkor el, akkor veszik vissza, ha a termek nem serult. Mivel nem tudod bizonyitani, hogy nem te dobtad be egy kovel, vagy ejtetted le, mikozben vitted a helyere, ez mar falra hanyt borso. Majd mondjak, hogy ok ovatosak voltak, plusz atvetelnel nem szoltal, hogy gond van. Onnantol a te sarad, ha olyan termeket veszel meg, amit meg sem nezel. Tipikusan az az eset, hogy penztartol valo tavozas utan...

(#34437) MasterMark válasza d3tox1c (#34435) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel az a gond, hogy te hoztad haza. Gondolom ahonnan hoztad, nem bontottátok ki megnézni.

14 napos elállás, meg csak nem sérült terméknél van ugye.

Switch Tax

(#34438) Neoteric válasza d3tox1c (#34426) üzenetére


Neoteric
addikt

Hogy rendeltél magyarhonba pixmania-tól, mikor kivonultak már több mint egy éve? Ez egy francia cég amúgy, és pozitív tapasztalatot az alatt se lehetett róluk olvasni, amíg jelen voltak itthon is. Az áraik voltak egyedül csábítóak.

PSN: ne0teric_sAN

(#34439) d3tox1c válasza Neoteric (#34438) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Angliaban elek.... :(:(:(

(#34440) shunter válasza Csillag01 (#34434) üzenetére


shunter
aktív tag

Mivel minket PS4 tulajokat kihagytak a Titanfall buliból ezért pont, hogy jól tették h ilyen Titanfall copy lett. Hozzátenném itt sokkal jobban ki van találva ez az ugrabugri. Lehet boost olni fel, le, jobbra, balra, előre, hátra. Nagyon durván lehet manőverezni. Ami először nagyon fura és frusztráló lesz mivel kurvára begyorsítja a játékot, de megoldja a sok gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. A hangefektek nagyon adják. Sztem ebbe lépett előre a leginkább a sorozat. (Alig várom, h a Gold2.0 nyomassa a fülembe 😃 )
Rókabőrnek nem mondanám. Szokásos divatfika. Nagyon látszik, h full más csapat csinálta. A rombolhatóság itt felesleges, nem arról szól. Aki azt akar annak ott a BF.

[ Szerkesztve ]

(#34441) BabMester válasza shunter (#34440) üzenetére


BabMester
senior tag

Apropó Gold, megjelent a Silver fejhallgató 70$-ért ha valakit érdekel.. (vezetékes)

http://blog.us.playstation.com/2014/10/31/silver-wired-headset-out-now-far-cry-4-audio-mode-on-the-way/

[ Szerkesztve ]

(#34442) d3tox1c válasza MasterMark (#34437) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igen, en hoztam.
De ha te mondjuk veszel egy tv-t a MM-ban,kiadjak a raktarbol,kibontod?
Dolgoztam MM raktarban, adtunk ki rengeteg cuccot, soha senkit nem lattam hogy bontogatott, probalgatott volna.
De amugy nekem is van egy olyan erzesem:lehuztak :(
Foleg hogy a pmania oldalan mar nincs is keszleten ez a tv :(

(#34443) BabMester válasza d3tox1c (#34442) üzenetére


BabMester
senior tag

MM-ban igen kibontjak, atnezik a papirokat megvannak-e benne mindent, legalábbis nekünk eddig így volt mindig, ezért is szeretem, hiába drágább kicsit, meg, h ha haza hozom és nem olyan amilyenre számítottam, pl volt h ventilátor hangosabb volt plazmaba, a boltba nyilván nem hallottam, minden különösebb hezitalas nélkül azonnal cserélik vagy adják a levasarlast

[ Szerkesztve ]

(#34444) Cyberpunk válasza d3tox1c (#34442) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet hogy rád sózták ezt a hibás darabot, amit már jó ideje rejtegettek maguknál, ezért sincs raktáron hirtelen. Sajnos elég rossz híre van annak a cégnek. Ez persze más cégek esetében is megesik, már visszaküldött kvázi használt készülékeket adnak el újként. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34445) shunter válasza BabMester (#34441) üzenetére


shunter
aktív tag

Há nemtom.... Míg a Gold 99$ prémium érzést ad, addig ez a Silver eléggé gagyi hatást kelt. 50$ ért (talán!) jó vétel lenne, de 70$ért nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#34446) BabMester válasza shunter (#34445) üzenetére


BabMester
senior tag

Igazából a "belseje" ugyan az, csak ez vezetékes (Jack, USB) meg látszólag konyitettek, kicsinyitettek rajta amennyit lehetett, ezt úgyse hordozza az ember sehova a design nem annyira fontos, kábelen meg mindig szebb lesz a hang mint bluetoothon..

Meg1x elolvasva a cikket, meg ezt is leirva, vegulis mindenki megkapja ugyan azt a hangzást 30$-val olcsóbban, ha nem kell neki wireless, ami nem rossz

[ Szerkesztve ]

(#34447) SzlobiG válasza BabMester (#34443) üzenetére


SzlobiG
félisten

Eurós boltba is kibontották nekem mielőtt elhoztam átnéztük az egész TV-t.

(#34448) Newyorker válasza d3tox1c (#34439) üzenetére


Newyorker
addikt

Mennyire volt az ára?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34449) mattheus válasza BabMester (#34443) üzenetére


mattheus
őstag

Nem mindenhol veszik szívesen, ha az ügyfél kibontatja a csomagot, ugyanakkor ha ez nem történik meg, akkor meg onnantól kezdve nagyon nehéz bárkinek is elmagyarázni, hogy nem te törted be a képernyőt stb. Ugyanakkor én már láttam TV-t szaküzletben vásárlás után úgy becsomagolni (utolsó darab), hogy a segítő kolléga képernyőnél és nem a keretnél fogta meg a tv-t, sőt képernyővel lefelé (nem háttal) rakta le a dobozra......csomagolás közben....

(#34450) tarti19 válasza haddent (#34425) üzenetére


tarti19
senior tag

Tudom, hogy nem öröklődik.
Alapvetően amelyik haverral osztva van az accom, azzal csak néhány játékot veszünk digitálisan, de ugye ez magyar acc, ami drágább is, mint az amcsi.
Én azt szeretném, ha valakitől kapnék accot lehetőleg amcsi s vele közösen venni játékot, ergo azt belőni nálam elsődlegesre. Így pedig én kétfelől is tudok felesbe játékokat venni.
Szóval ez a kérdés, hogy ez működik-e? Remélem most már teljesen leírtam az igényeimet.:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.