Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Madwe válasza cyberkind (#33948) üzenetére


Madwe
nagyúr

Uhh... Hangokban jobb volt, törésben jobb volt, kerék fizikában, meg úgy eleve fizikában, kormánnyal vezetésben meg csak lohol a gt után... Nyilván akinek a hang, törés és grafika fontos, az jobban csipázza, de akinek a vezetési élmény, az ezekre magasról tesz...

(#33952) sting2 válasza Tegla80 (#33933) üzenetére


sting2
addikt

Sosem voltam "csak 1 konzolos "..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#33953) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Van már youtube app

Asus Rog Phone 6

(#33954) Bagan válasza Csillag01 (#33953) üzenetére


Bagan
aktív tag

Remelem tamogatja az 5.1 hangzast is, mert bongeszoben csak a front hangszoroim szoltak :(

(#33955) cyberkind válasza Madwe (#33951) üzenetére


cyberkind
félisten

Én mindig is pihenni akarok ha játszom valamivel, na most innentől kezdve mindig is utáltam a szimulátorokat, sose kötöttek le.
És ha már hang, amikor valaminek neki ütközök, az valami kegyetlen, mintha műanyag kukákat összegurítanak és azt vennék fel, nagyon rossz, leszakad a fülem kb.
Meg 1000+ verdából 1/3 Ps2-es kívül belül, 1/3-nakd fantom belső nézete van és 1/3 ami az igazi, így ennek megint nincs értelme.
SZERINTEM. :)

Paranormal Cocktivity

(#33956) N@idia válasza Remi1234 (#33887) üzenetére


N@idia
őstag

Én nem akartam fikázni és nem is fikáznám ha nem lenne már alap követelmény az 1080P! A ps4-et is fikáznám,ha nem futna 1080P-ben úgy adják elő ezeket,mintha vmi csoda lenne hogy tudja. Az ember már elvárná ezt még is ott tartunk,hogy a mai napig újdonságnak számít a natív 1920x1080.... Ez inkább vicces,mint vmi kényszer fikázás. Az X1 esetében pedig elkönyvelhető a vereség akár,hogy fejlesztik az SDK-t akkor sem fogja beérni a vetélytársát és az is elkönyvelhető lesz,hogy sokszor fogjuk ezt megszívni,ha az M$ beleszól majd a felbontásokba.Lásd AC unity,de ne legyen igazam....

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33957) shunter válasza Remi1234 (#33900) üzenetére


shunter
aktív tag

Szövegértelmezés 0. Ide szoktál beköpködni. Szidod a PS t ha kell ha nem. Bár lehet ez a hobbid, vagy nemtom... Mind1. Engem nem érdekel, csak szimplán zavar. És most nem a fanboy ság beszél belőlem. Csak csupán nem értem, mert pl én speciel a boxot se fikáztam soha. Más cucc más közönségnek. Sok sikert nékik...

(#33958) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Érdekes lesz ez a share play.
Előbb próbálkoztunk és "nem tud csatlakozni mert túl lassú a kapcsolat".

Lefuttattam 4x a net tesztelőt ps-en és az értékek kb:
Letöltésem: 24.7Mb (21-27 között volt mindig)
feltöltés: 4.4Mb (4.1 és 4.8 között volt mindig)
[Mb = Megabit]

Alapból pedig 60/6-os a kapcsolatom. Mekkora fog kelleni neki?!

edit: voltam host és próbáltam én is joinolni, egyik se járt sikerrel

[ Szerkesztve ]

(#33959) Garada válasza Csillag01 (#33953) üzenetére


Garada
őstag

Nagyon király lett, csak kár hogy annyira halott a szerver lehetetlen bejelentkezni.

(#33960) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Mar csak facebook app kene es tokeletes lenne a rendszer. :R

Asus Rog Phone 6

(#33961) Csillag01 válasza Garada (#33959) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Attol meg lehet nezni vidiket. Telorol is lehet iranyitani (parositani ) mint smart tv-ken. Szuper lett. :R

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#33962) tepenzed válasza wannnabeees (#33958) üzenetére


tepenzed
őstag

30/6-al tökéletesen megy

próbáld kábelen keresztül

a fifa viszont valamiért nem akar menni vele

[ Szerkesztve ]

(#33964) N@idia válasza optikal (#33963) üzenetére


N@idia
őstag

Ilyet én is vennék már csak a sapka miatt is imádom ezeket jelenleg Supra-t hordok abból is 3 van és 2 obey :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33965) Tutu7030 válasza Csillag01 (#33960) üzenetére


Tutu7030
veterán

Meg ph! app, share-be beépítve... A screenshotot rögtön ide a topicba töltené fel. ;] ;] :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#33966) Elderath válasza wannnabeees (#33958) üzenetére


Elderath
őstag

Szerintem csak túlterhelt a rendszer simán. Azt mondták nem kell nagy net hozzá úgyhogy az szerintem bőven elég.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#33967) optikal válasza N@idia (#33964) üzenetére


optikal
tag

Én is a sapka végett venném szépen díszelegne a szekrényemen :DDD

PSN:Optikal89

(#33968) N@idia válasza optikal (#33967) üzenetére


N@idia
őstag

Felvettelek PSN-re,ha nem baj :) Egyetértek veled egyébként nekem is ott díszelegne a szekrényemen :C Ha lesz ilyen colletor's edition vki linkelheti majd ide a topicba ;)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33969) Thodeus válasza haddent (#33941) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nálam eddig se volt gond sose, akár játék inditás után akár alatt, de behozta a store-t, friendlistet, persze ha ment a psn :DDD .

(#33970) optikal válasza N@idia (#33968) üzenetére


optikal
tag

Dehogy baj :N Kellenek az ismerősök a GTA-hoz :DDD Nem hiszem el hogy még annyit kell rá várni :O

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#33971) tepenzed


tepenzed
őstag

már vannak fizetős témák a storeban, a destiny és codos nem tudom mikor jön,de remélem hamar

(#33972) Garada válasza tepenzed (#33971) üzenetére


Garada
őstag

És hol találtad meg őket?Én mindent átnéztem de nyomát sem láttam sehol. :D

(#33973) tepenzed válasza Garada (#33972) üzenetére


tepenzed
őstag

(#33974) Remi1234 válasza shunter (#33957) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Akkor talán azt kellett volna írnod, hogy a saját fórumban a saját termékre vonatkozóan. A hobbim az, hogy használjak egy terméket és egy szolgáltatást. Ha ez éppenséggel nem az általam elvárt minőséget adja szóvá is teszem. Vagy csak a PSt istenítő kommenteknek van itt helye? Örülj neki, hogy számodra minden tutti-szupi, és nincs semmi problémád se a PSNnel se a wifivel :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#33975) N@idia válasza tepenzed (#33973) üzenetére


N@idia
őstag

Le is szedtem a 3 ingyeneset :C Thy :R Azok amik alap témának voltak megadva elég ocsmányok....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33976) optikal


optikal
tag

WS-37504-9 Másnál is dobál ilyen hibakódot? Megnéztem és a következőt dobta ki: PSN is undergoing maintenance

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#33977) tepenzed válasza optikal (#33976) üzenetére


tepenzed
őstag

ilyenkor teljesen felesleges nyüstölni a gépet, mindenki updatel teljesen túlterhelt a psn. Kapcsold ki 1 napra vagy ne használj online dolgokat.

(#33978) optikal válasza tepenzed (#33977) üzenetére


optikal
tag

KK most már ezt is tudom köszi.

PSN:Optikal89

(#33979) Garada


Garada
őstag

Aki esetleg monitorral használja a konzolját, keressen fel mivel én is ilyen megoldáson gondolkodom és nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalataira. :)

(#33980) wannnabeees válasza Garada (#33979) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

en meg egy-ket hetig a 21,5es FHD monitoromon tolom

a hang szepen jon a controllerbol fulesre es a kep is szep:)

(#33981) gyuribácsi88 válasza Garada (#33979) üzenetére

Én hol monitoron (27") hol tv-n (40") játszok, hdmi elosztóval megoldottam, fps-t monitoron tolok, minden mást tv-n. Mire vagy kíváncsi? Van a monitoron fejhallgató kimenet aztán így a hanggal sincs gond.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33982) vg válasza wannnabeees (#33980) üzenetére


vg
addikt

Igazi nexgen élmény lehet.

(#33983) Garada válasza wannnabeees (#33980) üzenetére


Garada
őstag

Én a válaszidő miatt fogok átállni, illetve a régi gyökerek megmaradtak bennem így visszatérek a monitorhoz.23,6" FHD 1ms válaszidővel azért mégis csak jobb lesz.Csak majd ki kell ügyeskedni a hangot ha épp nem a gyári fülest akarnám használni és erre vagyok kíváncsi, hogy valaki foglalkozott e már komolyan ezzel a részével. :D

(#33984) tarti19


tarti19
senior tag

Nah valaki beszerezte a Lords of Fallen gammát? Egészen jó pontokat kapott a nemzetközi sajtótól is. :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33985) Lefty válasza vg (#33982) üzenetére


Lefty
addikt

:D

(#33986) Madwe válasza Garada (#33983) üzenetére


Madwe
nagyúr

Fpst én is monitoron tolok (1ms lag), minden mást projektoron (30ms lag). A hangot egy sima jack fülessel ki tudod hozni a kontrollerből ha nem akarsz erre költeni, így telefonfülestől kezdve 2.1-es jackes hangfalig bármire rákötheted. Vagy ha van a monitoron is jack kimenet, akkor azt s nem vagy kábelhez kötve. Én egy sony gold wireless headsetet használok monitorhoz (+projektorhoz ha vannak körülöttem pihenni vágyók, amúgy 5.1-et optikaival)

(#33987) bananjoe válasza tarti19 (#33984) üzenetére


bananjoe
csendes tag

Ma este megyek érte. Szerintem egy jó alkotás, rég vártam már egy ilyen rpg/hack&slash kombóra.

(#33988) Tegla80 válasza vg (#33982) üzenetére


Tegla80
addikt

Az is tudja a nativ 1080p-t amire a ps4 mar kepes,igy boven jo hozza.....
(tudnek mondani konzolt amihez meg mar idonkent sok is lenne ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#33989) tarti19 válasza bananjoe (#33987) üzenetére


tarti19
senior tag

Én inkább nem veszem meg, sajnálom érte azt a pénzt:P de használtan 10 körül majd lecsapok rá. Bár imádom a stílust, de a november nagyon erős lesz. Jó játékot hozzá:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33990) bananjoe válasza tarti19 (#33989) üzenetére


bananjoe
csendes tag

Nem sokkal drágább, mint 10 újonnan. EZ nem a 18E Ft-os kategória szerencsére:)

(#33991) tarti19 válasza bananjoe (#33990) üzenetére


tarti19
senior tag

Igazad van, LE 14K. Áhh nem tudom cod új része még nagyon érdekel, főleg, hogy nagyon sok haverom
tolja majd.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33992) optikal válasza tarti19 (#33989) üzenetére


optikal
tag

Bizony ki kell nyitni a pénztárcát novemberben GTA, Far Cry, AC.Nagyon gondolkodom ezen a Far Cry 4 Kyrat Edition féle kiadáson ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#33993) tarti19 válasza optikal (#33992) üzenetére


tarti19
senior tag

WoW kieg s kb. ennyi meg felesbe haverral a digitális gta5 , minden más használtan bő 1 hónap múlva:P
S ha elgurul a gyógyszer, akkor még a Venom fps kiegészítőt is megveszem:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33994) james001


james001
veterán

Ma havernál kipróbáltam a Driveclub-ot,és szerintem marha jó volt. Igaz az AI tényleg néha érdekes,de aki játszott a Motorstorm-al az tudja hogy abban is azért agresszívabb volt az ellenség. Jó igen mondjuk azért az másabb stílus de mégis csak Evolution Studios féle játék az is :) A grafika gyönyörű,bár valahogy még mindig nem "next gen" ez szerintem. Na de majd az Uncharted 4 ;]
Destiny-nél meg eléggé hülyeség hogy PSN kell hozzá még a single-höz is,csak ki akartuk próbálni egy új profilon hogy ne a saját profiljára trófeázzon fel,de ugye nem tudtuk mert PSN kellett hozzá... Ha meg épp szünetel a PSN akkor mi van nem lehet a single-t se tolni? :U
Kéne már egy ilyen szerkezet,de sok mindenre nem tudnám kihasználni... Igazából csak az inFamous miatt kéne igazán. Na de majd jövőre.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33995) sting2 válasza james001 (#33994) üzenetére


sting2
addikt

Anno, a Motorstorm nagyobbat ütött neked?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#33996) BlackDesert


BlackDesert
tag

Rendesen le van hallva a psnem, illetve remélem ,hogy nem az új patchtól lett ilyen lassú a masina

(#33997) james001 válasza sting2 (#33995) üzenetére


james001
veterán

Persze,egyik kedvencem. Főleg a Pacific Rift. Azért megnéznék majd egy PS4-es Motorstorm-ot egyszer,biztos aratna mert azért PS3-on se volt csúnya.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33998) tDr1v3r válasza Tegla80 (#33933) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az amúgy nem bántott hogy az előző generációban meg a PS3 volt a gyengébb? :) Ja, hogy nem... na ennyit is ér ez az egész teljesítményvita.

SharePlay-ben akkor hogy is van ez a kooperatív mód (amikor nem a kontrollert adod át a vendégnek, hanem hozzád társul be külön játékosként)? Le kell hozzá tölteni a játékot, vagy stream az is?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33999) k4rL^ válasza tDr1v3r (#33998) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az is stream, viszont ott a vendég játékosnak is kell PS+ a multiplayer részhez.

(#34000) Elderath válasza tDr1v3r (#33998) üzenetére


Elderath
őstag

Ugyanúgy stream az is, semmit se kell tölteni

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.