Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) Remi1234 válasza haddent (#33447) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ja persze, és az is úgy van, hogy ezt a SZOLGÁLTATATÓK fizetik nem pedig a végfelhasználók. Mint ahogy a bank- és telekomadót. Komolyan van még értelmes ember, aki ezt beszopja?? Baszki komolyan egszerűbb lenne azt mondani, hogy baszkikám mindenki perkáljon le havi x ezer forintot nekünk, mert CSAK. Majd mi azt jól beosztjuk..

Inkább a a kartellezésre kellene rászállni, mert az azért elég elgondolkodtató, hogy nálunk minden sokkal drágább, viszont a szolgáltatás minősége a béka segge alatt van. És ez rendben is van így, mivel nincs igazi verseny, nem érdeke senkinek pénzt beleölni, mert a paraszt, úgyse tud máshova menni.

A kedves közgépről és a Mészáros félékről mi a véleményetek? Az rendben van, ha magyar lopja szarrá az országot, de ha külföldi jön ide, akkor az mocskos kapitalista szemétláda? Arról is megnéznék egy kimutatást, hogy a kedves hazai vállalkozások munkáiból mennyi tiszta adóbevétel generálódik?

PSN ID: RemiFungus

(#33452) caska1991


caska1991
tag

Vitassátok már meg a politikát priviben pls..... :N

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#33453) Bagan


Bagan
aktív tag

Kopott joyt gariba cserelik meg?

(#33454) mrhitoshi válasza axton (#33432) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ember hol élsz ? Budapest ?

Az egyetlen kib@szott szolgáltató vidéken a Telekom, nincs verseny, nincs fejlődés, és b@sszameg 10e FT-ba kerül egy sz@ros 10Mb-es net. A k*va életbe. Errefel vergődik itt mindenki, mert a 1000Mb-es netével nem tud havonta letölteni 100 egyenként 50 GB-os filmet, ami amúgy meg jogszabályellenes. Nem is értem, hogy egy ilyen témában hogyan lehet releváns érvként felhozni azt, hogy ki mennyi filmet tölt le, mikor törvénybe ütközik... :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#33455) Dicker válasza mrhitoshi (#33454) üzenetére


Dicker
őstag

OFF: Új BTK szerint nem törvényellenes semmit letölteni, amíg nem haszonszerzésre irányul a feltöltés a törvénybe ütköző, de ott sem az, amikor valaki a letöltött dolgát visszatölti, hanem amikor nyilvánossá tesz egy bizonyos dolgot. ;) Egyedül a kiadó perelhetne be mindenkit egyesével szerzői jogok megsértése miatt, de nem tud mutatni senki egy embert se, akit azért perelt be a Warner, mert letöltötte egy filmjüket.

[ Szerkesztve ]

(#33456) mrhitoshi válasza Dicker (#33455) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen, és hogy torrentezel, ha csak letöltesz ? A megosztást már büntetik, és ott a forgalom le-föl történik.
Meg lehet persze csinálni, de akkor nem lenne akkora tábora az ncore-nak. :U
Illetve az is külön vicc kategória, hogy ha valaki játékokat szed le. Én kifizetem a sokszorosát, és úgy tölteném le. A warez az warez, és ezeket az embereket nem fogom megérteni. De persze ilyen ebben a fórumban nincs. :))

[ Szerkesztve ]

PS4

(#33457) kovsol válasza mrhitoshi (#33454) üzenetére


kovsol
titán

1000 fős somogyi kis faluban lakik tesóm, és 60/6Mbites net 8e Ft a Vidanetnél. 10/1 az 3,5e.
Amúgy meg most már egy játék is több tíz GB. Szóval a digitálisan vásárolt játékok is durván tolják az adatforgalmat. youtube, netrádió stb szintén.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33458) Cyberpunk válasza mrhitoshi (#33456) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Letölteni szoftvert illegális továbbra is, nálunk is. Csak a zene, film nem az saját használatra, de persze megosztani nem szabad.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33459) SunMount3r válasza k4rL^ (#33450) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igen erre én is rábukkantam, de a fórumok alapján nem győzött meg. Nekem 1024x768-ba kellene kitenni és amint látom ennek a mod-nak nem épp egyszerű a használata és vannak hátulütői is, állítólag 50%-al több GPU kell neki ami nálam már nem jön jól még ennél a játéknál sem, nem épp erőmű a gépem, 2.4GHZ DC és 6800GT áll rendelkezésre, ezzel pedig szerintem nem igen tudnék ebben a mod-ban játszadozni.
Húzós dolog, még gondolkodok rajta, hogy megéri e most (lehet még lejjebb megy az ára :F ), vagy várjak amíg meglesz a 40" HDTV-m, mert a mostani 19" 4:3 CRT-m-en nem hinném, hogy sokat fogok látni a 720p-ből. :(

[ Szerkesztve ]

(#33460) Gijon válasza mrhitoshi (#33456) üzenetére


Gijon
senior tag

Ez nem warez, meg a sok peccs sem warez. A bf4, gt6 már nem is tudom, hogy hányadiknál tart.., szóval repkednek a gigák, mert nem lehet kiadni manapság semmit jól megcsinálva. Rendszerfrissítésekről nem is beszélve..., majd azért remegjek, nehogy jöjjön valami javítás?! :(((

(#33461) mfranky


mfranky
őstag

Ne politizáljunk már, tényleg hagyja abba mindenki sztem... azt, hogy most mindenki erről beszél, meg ezzel foglalkozik, pont ezt akarták elérni ezzel állati nagy baromsággal...el kellett valami másról terelni a figyelmet...lássatok már a dolgok mögé, ne csak nézzetek...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#33462) Bagan


Bagan
aktív tag

jolvan lazuljatok mar ezzel az ado faszsaggal, inkabb valaszoljatok az elobbi kerdesemre :W

(#33463) Cyberpunk válasza Gijon (#33460) üzenetére


Cyberpunk
félisten

El kell adni a PS-t, ez van a játék luxus lesz ebben az országban. Mily ironikus, hogy pont tegnap vettem meg az én gépem. Na ná hogy neki állt frissyteni magát, meg le is jött a PS+ tartalom tegnap. Játék vétel online multi az mi? :N ;]

Amúgy már ja tényleg fárasztó ezen rugózni.

Apropó hang, mivel analóg (jack) hang kimenete nincs, csak a kontrolleren ugye, és én egy 24"-os Dell monitoron használom (nincs hangfal). Nem tudtok ajánlani valami hangfalszerűséget, ami optikaira jó, de nem 5.1! Nekem bőven jó a 2.0, vagy 2.1 akár, mivel kis szobám van, nincs helyem jóél elhelyezni a hangfalakat.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33464) mrhitoshi válasza kovsol (#33457) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Jó neki. Itt nálunk H.szoboszló csak egy normális szolgáltató van, a Telekom, és az csinál, amit akar. :W

PS4

(#33465) GazRic


GazRic
senior tag

Megvettem PS4re a BF4 Premiumot 5400 pénz volt a STOREban! Elérem a premium csicsákat, de a térképeket nem. Valamit elcsesztem?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#33466) optikal válasza GazRic (#33465) üzenetére


optikal
tag

Le kell tölteni mindet.Nem tudom ps-en hogy van de gépen le kellet tölteni,gondolom itt is.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#33467) GazRic válasza optikal (#33466) üzenetére


GazRic
senior tag

Igen! Elkapkodtam ... azt hittem a patch-ek tartalmazták. Sose jön le ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#33468) Gijon válasza Cyberpunk (#33463) üzenetére


Gijon
senior tag

Egyszerűbb ha veszel egy usb hangkártyát és arról szeded le az analógot + jó headsethez is. (viszont kell hozzá egy usb hosszabbító, mert alapból nem fér be az usb csatiba a kártya (duci).)

(#33469) tDr1v3r válasza mrhitoshi (#33464) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha nincs versenyhelyzet...

Nálunk kisvárosban (Siófoktól 30 km-re, valahol a Caps Lock mellett) van Telekom és UPC is, meg a helyi Supra kábeltévés. Mi utóbbinál vagyunk, de csak azért mert a UPC instabil sz*r, a Telekom meg egy khm... vicces sajtószabadságot támogató multi.

De ha versenyhelyzet nem lenne akkor még mindig nem lehetne 3k-ért 6 megás netem... ha Digi meg lenne akkor 30-ast kaphatnék ennyiért.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33470) N@idia válasza mfranky (#33461) üzenetére


N@idia
őstag

Végre vki vette a fáradtságot és a dolgok mögé is néz. Ez csak parasztvakítás a diplomácia botrányt próbáljak fedezni ezzel.Szerintem azzal kéne foglalkozni ami most Amerikában zajlik,ráadásul tudják is kik tették még sem mondanak lószart sem M.o-nak próbálják ferdíteni a dolgokat. Ami az internetadót illeti,már én is unom nem lesz ilyen adó akár mennyire is akarnák ráadásul egy olyat akarnak megadóztatni ami nem is az államé szóval erről ennyit!!

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#33471) gyuribácsi88

Most tényleg nem hagyjátok abba itt ezt a politizálós/internetadós baromságot? Tegnap jót csámcsogtunk rajta, de mivel nem lesz belőle semmi kár ezen pörögni, pláne itt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33472) mahoni


mahoni
tag

Ha havonta veszem meg a psn+ szolgaltatast van valami hatranyom a tobbletkoltsegen kivul az eves elofizetessel?

42

(#33473) tarti19 válasza mahoni (#33472) üzenetére


tarti19
senior tag

Semmi hátrányod nem származik belőle.

Ez a Dust nagyon bejövős kis gamma. nagyon élvezetes szóval aki teheti hajrá-hajrá. :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33474) mahoni válasza mahoni (#33472) üzenetére


mahoni
tag

Ugyan azok a repi jatekok igy is ugy is?

42

(#33475) Cyberpunk válasza tarti19 (#33473) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a Dust az elég tetszetős.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33476) haddent válasza mahoni (#33474) üzenetére


haddent
addikt

Ugyanazzal de sokkal drágább..

(#33477) stilo18 válasza ForRedGlory (#33439) üzenetére


stilo18
addikt

Iszonyat az a játék...

Komolyan mondom kb fél óránként tudtam vele játszani anno... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#33478) shunter válasza stilo18 (#33477) üzenetére


shunter
aktív tag

Mi 2hete vettük meg 20$ ért. Jó biznisz volt így hogy most meg 5$ lesz. Főleg h nem is nagyon jön be. Mondtam én havernak h daylight ot vegyük 😊 (bár az is akciós lesz)

(#33479) Tatyla válasza shunter (#33478) üzenetére


Tatyla
őstag

daylight is szar...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#33480) shunter válasza Tatyla (#33479) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen? Gameplay ek alapján pedig jónak tűnt. Am a PT hozta meg a kedvünk. Silent Hills, Gyere már 😊

(#33481) ForRedGlory válasza shunter (#33480) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Daylight valoban eleg rossz. Az Outlast sokkal jobb.

(#33482) tepenzed


tepenzed
őstag

ha felesbe vesszük a gta-t haverral(acc share) szerintetek ki kapja az előrendelői pénz bónuszt? Mindketten vagy aki először elindítja a gamet vagy aki az eredeti accon van?

(#33483) Neoteric válasza tepenzed (#33482) üzenetére


Neoteric
addikt

Az aki megveszi.

PSN: ne0teric_sAN

(#33484) Mrdevil válasza tepenzed (#33482) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem mindketten.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#33485) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Jovo heten szerintem en is elorendelem a gta-t.
Ps3al kb 10%ig vittem, aztan amikor megtudtam hogy jon ps4re, gyorsan abbahagytam a jatszasat(csak kolcsonben volt nalam).
Jovo7en ha megvesszuk az uj tv-t,
a BF4be is belekezdek, ezen a regin mar nem akarom lerontani a latvanyt.

(#33486) kovsol


kovsol
titán

A Kanadából rendelt lemezes játékkal gondolom működik az US accal vásárolt dlc. Vagy rosszul gondolom?

May the Force be with you!

(#33487) Tatyla válasza Neoteric (#33483) üzenetére


Tatyla
őstag

Mindketten megkapják

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#33488) Neoteric válasza Tatyla (#33487) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja h ez ilyen ingame zseton? Azt hittem a storeon van vmi kedvezmény, sorry. :B

PSN: ne0teric_sAN

(#33489) stilo18 válasza shunter (#33478) üzenetére


stilo18
addikt

Daylight-ot direkt nem vettem már meg, elég volt nekem az Outlast :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#33490) ForRedGlory válasza kovsol (#33486) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A DLC regiofuggo, a lemez nem.

(#33491) kovsol válasza ForRedGlory (#33490) üzenetére


kovsol
titán

De én usa accal akarok venni dlc-ket, de ha magyar boltban veszem meg a lemezes játékot ahhoz nem jó az a dlc. Meg kanadai webshopban olcsóbb is a játék, mint itthon.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33492) Forrest Gump válasza GazRic (#33465) üzenetére


Forrest Gump
tag

Melyik store-ban 5400 a premium?

(#33493) tarti19 válasza Forrest Gump (#33492) üzenetére


tarti19
senior tag

a magyarban ps+ előfizetéssel.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33494) Bagan


Bagan
aktív tag

USA PSN Id-t hogyan tudok regisztralni? Itthoni OTP kartyat elfogad? Van neki valami hatulutoje?
Koszonom! Udv!

(#33495) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Most nézem a gameplay videókat és azok alapján a Type-0 és FF XV is real time harcrendszerű lesz.
Ha valamiért szerettem a JRPG-ket az pont a körökre osztott taktikázás volt, már a XIII-ben is semi-real time a harc, ami ott sem tetszik (mondjuk még türhető). Miért kell mindent manapság a hack and slash-ek szintjére lebutítani, ennek a sorozatnak meg pláne ez adta az esszenciáját (a jó stroy-n kívül), csalódott vagyok... :(

(#33496) haddent válasza Bagan (#33494) üzenetére


haddent
addikt

Regisztrálni simán. Ahhoz, hogy értelme is legyen adómentes állambeli címet adj meg. Magyar kártyát nem fogad el, esetleg max. AmEx -ot.

(#33497) Bagan válasza haddent (#33496) üzenetére


Bagan
aktív tag

Akkor nem olyan egyszeru, mint ahogy gondoltam:(. Jo lett volna megosztani valakivel az uj Codot :).

(#33498) tarti19


tarti19
senior tag

Hali. Megosztott accal én csak a sajátomon tudok multizni? Nálam secondary az acc.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33499) BMS


BMS
őstag

szépjóreggelt :D

ugye a ps4-hez adtak töltőt(joyhoz)...az egy teljesen alap usb töltő nem? mert az lg g2es telómnak is olyan van akkor azzal is tudnám tölteni a másikat?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33500) optikal válasza BMS (#33499) üzenetére


optikal
tag

Igen adnak egy usb kábelt.De jó hozzá bármilyen usb kábel én is a telómét használom.

PSN:Optikal89

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.