Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#34901) d3tox1c válasza mrhitoshi (#34898) üzenetére

d3tox1c
(senior tag)

?
Tudod folytatni onnan, ahol ps3on abbahagytad?

(#34902) Csillag01 válasza BabMester (#34900) üzenetére

Csillag01
(aktív tag)

Hat nem tudom mi koze a hallowenhez a cod ghost logojanak? Vagy mi? De hadjuk nemis erdekes.

Egyetlen atombomba tönkreteheti az egész napodat.

(#34903) >Deego..

>Deego..
(senior tag)

Már elérhető a 2.01 update.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#34904) shunter válasza Csillag01 (#34793) üzenetére

shunter
(aktív tag)

Én próbáltam a The Crew béta t. A nyomába nem ér a DriveClubnak(amit megvettem) Ok, más irány vonal, na de mégis autóversenyes vagy mi akar lenni. Annak meg nagy határ szar. És ilyen pancser tesztelőknek hiszel? Rendesen a hideg futkos a hátamon tőlük. Engem egy ilyen ingyenélő újságíró se vezet meg. Nem adok a szavukra. Majd én tapasztalok és ítélkezek!

(#34905) Prof01

Prof01
(veterán)

Akit érdekel, itt tud szerezni kulcsot a holnap induló The Crew bétához![link] ;)

Itt is egy kapásból:
7L5J-L3NG-29TQ

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#34906) Ripper03 válasza Prof01 (#34905) üzenetére

Ripper03
(veterán)

köszi vittem a kódot, mert én még nem találtam a postafiókomban. Amint megkapom, ha mgkapom beírom a sajátomat. :R

ja és végre lement a hardos raid destinybe.

[ Szerkesztve ]

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#34907) wannnabeees válasza Prof01 (#34905) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

thx :) klikk, store megnyit, redeem code, beír, klikk klikk (Y)

(#34908) nismoka válasza shunter (#34904) üzenetére

nismoka
(addikt)

+1 :K

(#34909) LeventeV

LeventeV
(senior tag)

Ha lesz valakinek egy felesleges The Crew Beta kulcsa, nem küldi el privátba?

(#34910) Csillag01

Csillag01
(aktív tag)

Na mizu az advenced warfareval? Minden csoda 3 napig tart! Vagy addig se? Eladasok ? Azt olvastam meg mindig a quake3 1999-be kiadott (15 eves) felturbozott motorja duruzsol a jatek alatt. :DD single player 5-6 ora max. Az egbol lepotyano robotokrol is a titanfall ugrott be h ok ezt mar elsutottek 1 evvel ezelott ezt is mint a jetpackes repkedest.

[ Szerkesztve ]

(#34911) Tegla80 válasza Csillag01 (#34910) üzenetére

Tegla80
(addikt)

7.5 ezret megert ezt bizton mondhatom..... ;)
(Te meg csak olvasgasd a cikkeket.... :P )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34912) shunter válasza Csillag01 (#34910) üzenetére

shunter
(aktív tag)

Van valami pozitív gondolatod is? Tiszta depresszív vagy. Csak úgy szórod a negatív komikat. Kérlek nyugtass meg, h van ami boldoggá tesz ezen a sárgolyón.

[ Szerkesztve ]

(#34913) Tatyla válasza Csillag01 (#34910) üzenetére

Tatyla
(őstag)

Nekem grafikailag és hangulatilag eddig nagyon bejött a single és a multi is egyaránt, multi pörgősebb a BF4-töl ezért sokszor felborulok de gyakorolni kell Dominaton meg TDM amit tolok SD engem frusztrált, 7500 pénzt megért simán
9/10

[ Szerkesztve ]

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34914) Csillag01 válasza shunter (#34912) üzenetére

Csillag01
(aktív tag)

Cod szeriaba tobb mint 5000 ora multis mokat oltem bele xfire es steam szerint. Szal en pozitivan alltam a cod szeriaig lasd beleolt jatekidom. A black ops2 volt az utolso mohikan szamomra. Szal a negativ hozzalast a szeria fejlesztoi hibaja en csak egy sorozatosan felrevezetett es csalodott vasarlo vagyok az utobbi evekbe.

[ Szerkesztve ]

(#34915) haddent válasza Csillag01 (#34910) üzenetére

haddent
(addikt)

Nem tudom milyen motor duruzsol alatta, de fix 60fps és szép grafika mellett nem is érdekel. Az irányítás és a hangulat az tipikus hamisítatlan cod. Ez vagy tetszik valakinek, vagy nem. Úgy is fel lehet fogni, hogy szarnak rá és nem változtatják meg, de úgyis, hogy hűek a gyökerekhez. Nekem bejön.

Itt most ezzel arra gondoltam, hogy pl. a mozgás az hibátlan. Nincs késése a lábak megindulásának, nincs fékezés stb.. Ez más játékban már fellelhető (pl bf4), engem az ideg vert szét miatta, de tény, hogy reálisabb és újabb.

(#34916) wannnabeees válasza haddent (#34915) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

Ha tényleg q3-as motor fut a cod alatt, akkor az PC-n gyászos csak. Gondolom day 0-n, sőt day -1-en már fel voltak szerelve a játékosok a megszokott cheater cuccokkal. :(
Titanfallban is csak ez zavart. Az is több mint szép volt nekem, csak hát a régi motor miatt egy az egybe átkerültek a különféle csalások, így pedig az első hetek szenvedősek voltak (amíg a Respawn Entertainment nem élesítette a csaló detektorát, utána már jó volt újra a helyzet).

Szerencsére konzolon ilyen probléma nincs ;]

(#34917) Csillag01

Csillag01
(aktív tag)

Far Cry 4 Day 1 Limited Edition + Bloody Ruby Pack DLC + Sál + Póló + Poszter PS4

Elnem bírom kepzelni hogy milyen lehet az a sál :Y aki esetleg rendelt ilyen sálat , korrekt aron megvasarolnam tolle ha nem tul ciki. Meg 12 nap.

(#34918) shunter válasza Csillag01 (#34914) üzenetére

shunter
(aktív tag)

Nem csak a Cod témába vettem észre a depresszív hozzállásodat, hanem úgy 99% ba amit írsz. No problem, csak nem értelek.

Am nekem is sok órám van Cod ba, főleg bo2. A ghosts egy hulladék volt, de az aw méltó utód. Az h copy meg tököm, há sztem a divatfika érvek legalja. A TitanFall meg máshonnan lopta a jatpack et. Pl DarkVoid

[ Szerkesztve ]

(#34919) Madwe válasza wannnabeees (#34916) üzenetére

Madwe
(veterán)

Tényleg q3as motor van alatta, mint az eddigi összes alatt... Persze össze vissza mókolták már... Pcn legalja amúgy, fps limites, 91 fps fölé nem mehet (ennek a 120 és 144hzes monitorral rendelkezők nagyon örülnek) és pl az egér érzékenysége az fps függő!!! ezt a baromságot... szóval ha droppol frameeket, akkor az egereddel is lassabban fordul a kamera, inkonzisztens az egész... mouse acceleration meg kikapcsolhatatlan természetesen, mikor pcn az az első amit kilő az ember (valszeg konzol miatt úgy van megírva, h erre lehetőség sincs, mert annyira szarnak bele a pcbe, h csakis konzol alapján kódolnak...)

[ Szerkesztve ]

(#34920) front3r válasza Madwe (#34919) üzenetére

front3r
(őstag)

Már nem érdemes PC-re játékot venni, mert szinte mindegyik PC-re írt játék nyűg a fejlesztőknek, és ez látszik is rajtuk. Egy multis játéknál a csalókról meg ne is beszéljünk...
Az a grafikai különbség (most szinte alig van, még így a generáció elején) nem ér annyit, hogy a PC-s verziót válassza az ember, főleg ha a support is erősen kérdéses, még egy atomerőművön is akadoznak a rossz port miatt...hát kösz, nem!

(#34921) Tatyla válasza front3r (#34920) üzenetére

Tatyla
(őstag)

Főleg hogy így felesben olcsóbb is mint PC-re, hol vennék 7500-ért játékot?

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34922) Casanova*

Casanova*
(veterán)

srácok, milyen az egér,bill támogatás ps4-en? új coddal lehet egérrel játszani?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#34923) Madwe válasza front3r (#34920) üzenetére

Madwe
(veterán)

Ja, hát azért codot pc-n néztem meg, mert fpsnl jobban bírom az egeret, mint a joyt... de ez elvette a kedvem tőle :)

(#34922) Casanova* lehet venni 30-40 ezerért kütyüt amivel lehet egerészni, de az nem rendes egér, mert nem úgy kezeli le a ps... nagy input lag, nem 1az1ben lekövetett mozgás, mouse acceleration az egekben... persze jobb mint a kontroller fpshez, de szvsz felejtős

[ Szerkesztve ]

(#34924) Casanova* válasza Madwe (#34923) üzenetére

Casanova*
(veterán)

szóval egérrel nem olyan,mint pc-én. :( de hogy nem olyan? miért felejtős? mert lassan reagál az egér,akadozik?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#34925) Tegla80 válasza Casanova* (#34924) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Mert nem ide valo.....
Ha ezen iranyitasmod nem szimpi akkor maradsz a pc-nel,ha belevagsz akkor viszont ez van es meg kell szokni. ;)

Sony® & PlayStation®

(#34926) Mrdevil válasza Tatyla (#34913) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Számból vetted ki a szót, vérem. :D :DDD Nem lett ez rossz rész, méltó folytatás, a multiról, a COD az COD, meg kell szokni, gyors picit nekünk. Belassultunk......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#34927) Casanova* válasza Tegla80 (#34925) üzenetére

Casanova*
(veterán)

nagy kár! joy nagyon nem szimpi nekem. maradhatok a pc-én. :P

(#34928) d3tox1c

d3tox1c
(senior tag)

Sziasztok.
En vagyok a torott kijelzoju lg tv-s.
Csak azert irok,
pixmania refoundolta a penzem, ott van pay pal-on,szoval minden ok,orules :)
I love you pixmania :D
(egyebkent valoszinuleg a futarceg beismerte hogy hibazott)
----Tema off---

(#34929) Madwe válasza Casanova* (#34924) üzenetére

Madwe
(veterán)

Mert nem erre találták ki :)

Többrétű a dolog, egyrészt a kontrollerhez hwesen is rendel mindenféle értéket a rendszer, ami ahoz kell. Ezt a külsős egeres hw-k ha megpróbálják megkerülni, akkor megnő az input lag, ami egér esetén rossz. Ha nem, akkor pedig nem jól követi le a mozgást, furcsa lesz...

Másrészt a játékokat nem egérre optimalizálják hanem kontrollerre, ezért mindig lesz benne mouse acceleration pl. Próbáld ki a codot pc-n, mert azt nem optimalizálták pcre csak portolták, az is hasonlóan szar lesz, de ott legalább nincs mellé input laged :D Persze ha ezek a dolgok annyira nem zavarnak téged s pl a pc-s cod aw irányítása szerinted jó, akkor lehet itt se fog zavarni. De egy CS-n nevelkedett pc-s gamer agyfaszt kap az ilyenektől, azt garantálom :D

Amúgy kontrollert kb 40 óra használat után már teljesen elsajátítod!

Az exklúzívok, a fix nem kell fejleszteni hw, a játékcentrikusság, a psn és a normális játékok előnye miatt azért érdemes megfontolni a konzolt. Ha csak fpst tolsz, akkor jobban jársz egy gamer pcvel... De ott meg a szar portok miatt szívhatsz, lásd cod, ami ugyan támogatja az egeret, de szarul :D

(#34930) Tegla80 válasza Casanova* (#34927) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Maradhatsz persze,nem fogunk sirni. :N

Madwe
azt nem mondtad,h a pc-vel ellentetben itt,konzolon nem jellemzo a csalo !! Ez is fontos erv sztem !(nalam tuti....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34931) tDr1v3r válasza Madwe (#34919) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

cfg-t lehet buherálni elvileg.

(#34924) Casanova*: Mert teljesen más elven működnek az analóg stickek mint az egér. Viszont az új CoD-ban lehet botok ellen is játszani, meg van külön szekció gyakorolni.

Én most 3 évet voltam PC-only FPS-ekben, szeptember közepe óta van nextgen konzolom, kb. azóta játszok valami FPS-el párnaponta... tegnap már sikerült pluszos KD-t összehoznom. Ha többet játszanék már jobban állnék.

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#34932) front3r válasza Tegla80 (#34930) üzenetére

front3r
(őstag)

Konzolon hogy is lehetne csalni? :S Mondjuk lastgenen a feltört fw-ek miatt lehet van rá lehetőség, de gondolom meglehetősen körülményes, és ezért nincs sok csaló, nem úgy mint pc-n.

(#34933) Mrdevil válasza d3tox1c (#34928) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Köszi a jelzést, kíváncsi voltam, hogy zárul a dolog. Szerencse a szerencsétlenségedben.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#34934) Casanova*

Casanova*
(veterán)

értem srácok. volt nálam xbox 360. gyakoroltam joy-al codozni. egyszerűen utáltam,nem tudom megszokni. ha ps4-en az egerészés olyan lenne,mint pc-én. gondolkodás nélkül leszarnám a pc-ét és ps4-et vennék.

(#34935) Madwe válasza front3r (#34932) üzenetére

Madwe
(veterán)

Pedig valahogy ps4en is megoldják. Driveclubban pl van olyan kihívás, ahol 28.000 km/h-s sebessége van, s azt kéne űberelni :D

(#34936) nismoka válasza Madwe (#34935) üzenetére

nismoka
(addikt)

Esetleg egy ilyen repkedő lambóval a konkurenciától! :D [FH2]

(#34937) Csillag01 válasza d3tox1c (#34928) üzenetére

Csillag01
(aktív tag)

Hehe

Nem gondoltam volna. Szrencsed volt. :C

(#34938) tDr1v3r válasza front3r (#34932) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Buherált mentéssel. JTAG-os vagy CFW-s gép fel se tud menni a hálózatra eleve, úgy ott csak system linken lehet multizni.

(#34934) Casanova*: Rosszul állsz hozzá. :) Olyan nincs hogy valaki ne tudjon megtanulni konzolon fps-ezni, nem egy nagy dolog. Ilyen alapon egérrel se tudtál volna megtanulni játszani...

A mozgás-célzás megtanulására amúgy szerintem a Destiny a legjobb, a CoD tényleg nehéz elsőre.

最低だ、俺って。

(#34939) >Deego.. válasza Casanova* (#34934) üzenetére

>Deego..
(senior tag)

Arra várhatsz...
Soha nem lesz ez a lehetőség olyan szintre/minőségre emelve mint PC esetében.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#34940) d3tox1c válasza Mrdevil (#34933) üzenetére

d3tox1c
(senior tag)

Lehet az donto szempont volt, hogy mar elso mailemmel ugy mentem nekik, ha ezen a heten nem kapom vissza a penzem,elkuldok minden kepet, dokumentumot az europai fogyaszto vedelemnek.
Egyebkent a UPS futarceg tegnap vitte el a tv-t, hozta a formajat, se email, se sms, egyszeruen csak bekopogott egy sofor, hogy jott a csomagert :D
HHirtelen azt sem tudtam mit akar :/

[ Szerkesztve ]

(#34941) Ripper03

Ripper03
(veterán)

Crew kódok:

H3HJ-6QNM-3R6Q
855G-B8NM-HBF4

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#34942) front3r válasza Madwe (#34935) üzenetére

front3r
(őstag)

Driveclubban úgy tudom sajnos ezek a sebesség értékek bugok miatt vannak, már több embertől hallottam, hogy vannak furcsa értékek, pedig ők nem csaltak, de mégis...

(#34943) Casanova*

Casanova*
(veterán)

még egy kérdésem lenne,hogy ps4-en nincs olyan,hogy pl. codban nehezen halnak,te pedig nagyon könnyen halsz. meg lag comp,hogy ugyan abban az időben ők előbb lőnek ,mint te,mert késik ,,neted,,. pc-én ilyen bugok vannak,nem kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#34944) nismoka válasza Ripper03 (#34941) üzenetére

nismoka
(addikt)

Köszi szépen! Másodikat vittem! :)

(#34945) BabMester

BabMester
(tag)

Crew BETA:

N38E-4LNR-M7AJ

PCKA-B8NK-L48F

7HTG-RKNP-M6LH

(#34946) front3r válasza Casanova* (#34943) üzenetére

front3r
(őstag)

Annyit tudok mondani, amennyit az AW-ból láttam, hogy mindenkinek ugyanúgy fut a játék, nem tapasztaltam hátrányt, lagot.
De lehet más tapasztalt hátrányt, még nem sokat játszottam.

(#34947) tDr1v3r válasza Casanova* (#34943) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Biztos van lagkompenzáció, de 10* annyian játsszák a játékot mint PC-n, így nem igazán számít, a közelben lévőkkel fog összerakni egy lobbiba.

A lag itt is a hoszttól függ, mivel itt sincsenek dedikált szerverek.

最低だ、俺って。

(#34948) Casanova*

Casanova*
(veterán)

értem! köszi a válaszokat,srácok. ;)

(#34949) Gijon válasza BabMester (#34945) üzenetére

Gijon
(senior tag)

Középsőt vittem,..Köszi! :R Utolsót is elvitték már...
2L6J-6LNA-JPLL , 9723-FTNL-NBGB, P3QJ-NDN8-EJGE ezeket most kaptam,...szval ezeket is lehet vinni.

[ Szerkesztve ]

(#34950) manokaj válasza Gijon (#34949) üzenetére

manokaj
(csendes tag)

Köszönöm,elsőt vittem!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.