Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#34151) bananjoe válasza haddent (#34150) üzenetére

bananjoe
(csendes tag)

Corvinkonzol.

Erdemes ezt elolvasnotok:

http://sg.hu/forum/uzenet/1326710386/499

(#34152) adamssss válasza Pöttön (#34146) üzenetére

adamssss
(veterán)

A PS max 60-at tud. Az a 100 hz általában csak 50. A többi marketing.

(#34153) Nayrobi

Nayrobi
(őstag)

Úgy néz ki tényleg lesz UC Collection ps4re, szerintem ez jo hír.

(#34154) cyberkind válasza Nayrobi (#34153) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez várható volt, csak szerintem a 4. rész Goty-tyal fog jönni.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#34155) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Ma toltam megint dc-t hát komolyan többet kell várni arra hogy bejussak egy körre mint maga a verseny tart... :(

Hihetetlen komolyan volt hogy 10 percbe tellett mire sikerült és nem dobált ki.

(#34156) BabMester válasza SzlobiG (#34155) üzenetére

BabMester
(tag)

Barátom no offense tényleg, de ismét +1 pont azoknak akik nem rendelnek elő/vásárolnak első napokban :)

[ Szerkesztve ]

(#34157) SzlobiG válasza BabMester (#34156) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Már lassan egy hónapja kint van. Ez amúgy se magyarázat ennyi idő alatt még mindig nem bírták normálisan megcsinálni ez a készítőket minősíti.

(#34158) Thodeus válasza Nayrobi (#34153) üzenetére

Thodeus
(aktív tag)

Nem volna hülyeség tőlük.

(#34159) BabMester válasza SzlobiG (#34157) üzenetére

BabMester
(tag)

Mármint megjelenésekor se működött az online, meg is írták mindenhol én úgy gondolom h akkor nem veszem meg, ha nem jó, addig amíg meg nem csinálják, ez ilyen sajnos..

(#34160) optikal

optikal
(tag)

Valaki írta hogy gondjai vannak a géppel a frissítés után:

"Kisebb-nagyobb problémák a PS4 2.0-s frissítése után

Tegnap megérkezett a PlayStation 4 régóta várt nagy, 2.0-s frissítése, ami a sok hasznos újdonsággal együtt néhány problémát is hozott. A NeoGAF-on és a hivatalos PS Blogon is sokan jelezték, hogy a frissítés után különböző problémák merültek fel. A két leggyakoribb, hogy a felhasználók nem tudnak csatlakozni a PSN-hez, illetve nem tudják bekapcsolni a konzolt, miután az alvó üzemmódba ment.

A Sony jelezte, tud a problémákról, és jelenleg a kiváltó okokat vizsgálják. Amint megtalálták, érkezik a tapasz."

PSN:Optikal89

(#34161) Cyberpunk válasza SzlobiG (#34155) üzenetére

Cyberpunk
(félisten)
LOGOUT blog

Igen ez eléggé riasztó dolog.

Na már most már egyszer kérdeztem, de nem jött válasz. Mennyire lehet kontrollerrel érvényesülni benne? :D

Amúgy ki melyiket venné NFS Rivals, vagy DC? Úgy gondolom tartalmilag talán jobb a DC, na meg ugye multi, ha nem lenne vele annyi problem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34162) SzlobiG válasza Cyberpunk (#34161) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Teljesen jó a gamepad szvsz alig van aki kormánnyal tolja. Így is úgy is kilöknek az esetek döntő többségében.. .

Én a rivalsot pc-n kivittem sokkal jobban bejött mint ez.

(#34163) Nayrobi válasza Cyberpunk (#34161) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Pár nap múlva otthon leszek, ha addig nem találsz senkit, akkor shareplay-jel kipróbálhatod nálam mindkettőt és utána könnyebb lesz döntened.

(#34164) RunnyJuggler

RunnyJuggler
(aktív tag)

Sziasztok!

Tervezem a napokban egy ps4 vételét, de nem olyan egyszerű az üzembe helyezés az esetemben.

Monitorra szeretném kötni egy DVI-HDMI kábellel, és a kontrollerbe dugott 4 pines headset-et használnám hangnak.

DVI-HDMI kábelből például milyent kell vennem? Mert ahogy nézem van külön apa meg anya fej és ehhez nem igazán értek. A másik meg, hogy bármilyen 4 pines headsettel működik a kontrolleren keresztül a hang:

Előre is köszi a válaszokat!

(#34165) BabMester válasza RunnyJuggler (#34164) üzenetére

BabMester
(tag)

Sima 3,5 Jack csatlakozóval is megy a fej/fulhallgato + mike

(#34166) Cyberpunk válasza Nayrobi (#34163) üzenetére

Cyberpunk
(félisten)
LOGOUT blog

Az jó lenne megköszönném. :)

SzlobiG: akkor nem aggódok, kormány majd talán később, ha lesz helyem, meg lesz komoly szimulátor. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34167) hudekira0

hudekira0
(tag)

hát nem tudom nekem ez az Isac -es ingyenes játék nagyon nem jön be pc-n már láttam de túl depresszív elvont... azért valami populárisabb lehetett volna vagy más, és nem muszáj nekem sem egy AAA játék de valami élvezetesebb (jó tény mindenki igényét nem lehet kielégíteni) de pl a resogun a trine teljesen jók voltak a contrast is.
hát ez az én véleményem :D

(#34168) devil-k válasza BlackDesert (#33584) üzenetére

devil-k
(veterán)

Mi újat hozott?
Azt láttam, hogy kikapcsolásnál most már képet is mutat, hogy mit ne csinálj. :D

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#34169) stilo18 válasza SzlobiG (#34157) üzenetére

stilo18
(őstag)

Én ezért nem tolom olyan sokat mostanában. A single majdnem kész van,a multi meg ritkán működik.... :(

[ Szerkesztve ]

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S9+ Black

(#34170) Tatyla

Tatyla
(őstag)

Kaptam Evolve alfa kódot, yessss

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34171) krx21 válasza Pöttön (#34146) üzenetére

krx21
(veterán)

60Hz... Szerintem kevered a panel frekvenciát a jelfrekvenciával... legfeljebb csak monitorból tudsz olyat venni amelyikre 100Hz-et rá lehet ereszteni, de azt meg a Ps4 nem tudja... Tv-ből meg a 800-1000hz-re hazudott sem tud 60hz-es jel felett fogadni...

(#34172) N@idia

N@idia
(őstag)

Én is kaptam Evolve Big Alpha tesztet :C Mikortól lehet tölteni és játszani vele tudja már vki ?

Szerk. Tovább olvasva a levelet már látom okt 31 9AM :DDD

[ Szerkesztve ]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID: Lord_ReaPeR6S_★Origin ID: EdemsHUN★Steam ID: N@idia★

(#34173) Mrdevil válasza optikal (#34160) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Igen, tegnap este jártam úgy, hogy nem tudtam bekapcsolni a gépet, fehéren villogott a kontroller ledje. Kihúztam a hálóból, majd bedugtam, csinált valami tesztet, majd lehetett reportolni a gondot, aztán bejött, igen ám, csak eltűnt egy csomó játék ikonom a menüből, csináltan egy rebiuld database-t, ekkor visszajött pár, de nem mind, most itt tartok, ha rányomok az applications-nél a játékra, akkor kirakja az ikont, de egyet hátulról a sorból megint eltüntet, mintha nem tudna kirakni csak kb 15 játék ikont. Fura, ez eddig mintha nem ilyen lett volna.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#34174) palfig

palfig
(csendes tag)

Sziasztok

Xbox one -t váltok ps4 -re és arra lennék kíváncsi, hogy ha használt gépet veszek van e valami dolog amire oda kell figyelnem? Értelemszerűen kipróbáljuk vétel előtt, wifi, lemez kiadás, stb. de van e valami fontosabb dolog? Számla kell e vagy MS -hez hasonló e a gari folyamat?

Gamertag:palfiattila PSN:G HUN

(#34175) wannnabeees válasza N@idia (#34172) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

ééééés küldtek nekem is végre PS4-es kódot :D
Pluszba megírták, hogy adjam oda másnak az XO-sat. Szóval Shamat jó szórakozást neked is :)

(#34176) wannnabeees válasza palfig (#34174) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

számla mindenképp kell :) XO-nál is kell ugyanúgy

egyébként mindent nézz meg rajta amit egy konzol vásárlásánál meg kell :)

[ Szerkesztve ]

(#34177) haddent válasza Tatyla (#34170) üzenetére

haddent
(addikt)

Mondtam én látod, és mi legalább ps4 -es kódot kaptunk! :DDD infamusz
* ez is EU kód nem US!
Holnap este 5 -kor indul elvileg

[ Szerkesztve ]

(#34178) Shamat válasza wannnabeees (#34175) üzenetére

Shamat
(aktív tag)

:R Köszönöm. Nagy voltál!! :R

[ Szerkesztve ]

M52TUB28

(#34179) Tegla80 válasza Mrdevil (#34173) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Lehet nem jol mondom,de valamit varialtak a jatekikonok megjelenitesenek strukturajan is a 2.0 val ha igaz.
Lehet ez miatt furcsa neked.
(En meg le se toltottem.... kivarok.... teszteljetek ;) ...... En inkabb egy GT6 versenyre gyakoroltam estenkent a napokban.....ma meg a futam. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34180) wannnabeees válasza Shamat (#34178) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

Elvileg te már ma délután öt órától tudod nyomni. Egészen Hétfő reggel 6-ig. (magyar idő szerint)

Evolve alpha +1:

Azt írták egyébként, hogy aki okt 22ig jelentkezett az mindenki kapott kódot. Illetve aki elfelejtett jelentkezni, az még a napokban is kaphat kódot. Bizonyos oldalakat kell nézni, ahol néha közzétesznek.

[ Szerkesztve ]

(#34181) N@idia válasza wannnabeees (#34175) üzenetére

N@idia
(őstag)

Akkor a hétvégén indulhat a vadászidény :DDD Vegyél fel nyugodtan PSN-re és remélem tudunk együtt is játszani vele. Kíváncsi vagyok nagyon erre a játékra nagyon hangulatos a videók alapján,na meg aki nem kap kódot az is felvehet,ha gondolja és küldök neki share play-t amin keresztül kipróbálhatja a játékot.Jó ez az új funkció :D

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID: Lord_ReaPeR6S_★Origin ID: EdemsHUN★Steam ID: N@idia★

(#34182) nismoka válasza Mrdevil (#34173) üzenetére

nismoka
(addikt)

Valahol be lehet állítani mennyi ikont rakjon ki.

(#34183) haddent válasza Mrdevil (#34173) üzenetére

haddent
(addikt)

Akkor jól működik! :DD Fel is dobta kis ablakban, hogy mostantól a 15 legtöbbet használtt app/játék lesz kinnt, a többit a library-ben találod meg. Ez nem hiba :N

De kikapcsolhatod: Settings -> System -> Restrict icons (pipa ki)

[ Szerkesztve ]

(#34184) Pöttön válasza adamssss (#34152) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Erre voltam kiváncsi. Akkor ha csak ps4 hez használom majd a tv-t, monitort akkor nem kell tudnia csak 60Hz-et, de azt normálisan. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#34185) Pöttön válasza Thodeus (#34158) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Ha már a konkurencia is ezt csinálja, akkor miért ne? Az Uncharted-ek amúgy is jó játékok voltak, ha lesz én biztow be nevezek rá. :K Már csak egy felújított GoW3 + Ascension kell még és nem kell Ps3 a 4 mellé. :) (Legalábbis nekem :R )

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#34186) Mrdevil válasza haddent (#34183) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Váááá, isten vagy, esküszöm este forgolódtam csak emiatt. Azért nyomtam egy pár rebuild data-t úgy hirtelen felindulásból emiatt. :D Igen azt láttam a library-ben mind ott van.
Köszi a megnyugtatást, viszont az a nem indulás akkor is fura volt, de azt ahogy olvasgatom betudhatjuk a 2.0-nak.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#34187) wannnabeees válasza Pöttön (#34185) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

Az Uncharted-re én is beneveznék. A PS3 teljesen kimaradt az életemből és szívesen bepótolnám ezeket PS4-en.

(#34188) Sousuke

Sousuke
(tag)

Sziasztok, én is előrendeltem CoD: AW-t. Hétfő este csatasorba tudok állni, amint megjövök a munkából, akik szintén játszani fognak vele a fórumról, ők kérem vegyenek fel. PSN ID: Sousuke_1989
Kérem írja bele a nevem a PS4 játékosok listába egy erre jogosult személy! Köszönöm! :R

(#34189) Thodeus válasza Pöttön (#34185) üzenetére

Thodeus
(aktív tag)

Azért is írtam, hogy nem volna hülyeség, mert érdekelt az uncharted mindig, de gépet miatta nem akartam venni, a 4.-kel meg nem akarom kezdeni, így nem bánnám, ha kiadnák az első 3-at.

(#34190) tarti19 válasza tepenzed (#34143) üzenetére

tarti19
(senior tag)

Szerintem baromi jóàf ezert. El nem szeretném adni s így spóroltam 3k-t :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34191) Tegla80

Tegla80
(addikt)

Ha valaki szereti vagy szeretne ilyennel jatszani,akkor 2napja adott a lehetoseg.
"Battle Islands" free,(us store,de lehet mashol is van...nem neztem.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34192) adamssss válasza Pöttön (#34184) üzenetére

adamssss
(veterán)

Teljesen sima kep csak monitoron lesz mert azok 60hz-et tudnak. A tvk max 120 (talan van olyan ami 240-et is nativan).
De nem para. Tv-n is telejsen jo.

(#34193) Ripper03

Ripper03
(veterán)

én is kaptam evolve kódot. juhéé :C

leveleket jól nézzétek át, gmail-on is le kellett nyitnom a további leveleket és az összes levél fülön találtam meg.

[ Szerkesztve ]

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#34194) vg válasza adamssss (#34192) üzenetére

vg
(őstag)

Ez természetesen nem igaz.

(#34195) Madwe válasza adamssss (#34192) üzenetére

Madwe
(veterán)

Ennek fuss neki mégegyszer, mert nagyon nem igaz :P

(#34196) Faresz29

Faresz29
(aktív tag)

Sziasztok!

Nekem is megjött az Evolve kódom!
Mi a teendő vele? Mit kell csinálni?
Azt látom, hogy okt.31 kezdődik a teszt...

(#34197) adamssss válasza vg (#34194) üzenetére

adamssss
(veterán)

Szerintem meg igen. Ha csak a tv nem tudja fixalni 60hz-re a frissitesi ratajat. Illetve ha tud 120-akkor is tokeletes a folyamatossag.

(#34198) Ripper03 válasza Faresz29 (#34196) üzenetére

Ripper03
(veterán)

store---->redeem codes beírod és már szedi is.

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#34199) Gijon válasza Faresz29 (#34196) üzenetére

Gijon
(senior tag)

Küld el nekem email-be! Megnézem, hogy jó-e!? :D

(#34200) Faresz29 válasza Ripper03 (#34198) üzenetére

Faresz29
(aktív tag)

Köszi!

Kíváncsi leszek rá...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.