Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) nismoka válasza wannnabeees (#34799) üzenetére


nismoka
addikt

Tökéletes lett az irányítás, kb PGR szintű ami azért etalon a kategóriában. Arcádosabbra? Isten ments a féknélküli árkád sz@roktól...

[ Szerkesztve ]

(#34802) SzlobiG válasza Csillag01 (#34793) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ma mentem egy kört megnyertem elég jó pontokkal erre megint eldobta... Ugrottak a pontjaim.

Asszem fejezem abba én is fos az egész .

(#34803) wannnabeees válasza nismoka (#34801) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nem az irányítással volt bajom, hanem
*a falról pattanással,
*az npc nekem jön és levonja a pontot érte,
*láthatatlan fal,
*belassítunk pár másodpercre mert kicsit levágtad a kanyart.

A legutolsóval nem lenne amúgy bajom, csak lenne következetes. Néhány pályán le lehet vágni bizonyos kanyarokat, néhol icipici levágásért is jár a sebességcsökkentés.

szerk:
Nem feltétlen árkádosabbra kellett volna csinálni, hanem szimulátorosra. Becsapódtál a falba 200-zal? Game over, kezd újra a pályát. Már ezzel hatalmasat nőtt volna a játék a szememben.

[ Szerkesztve ]

(#34804) nismoka válasza wannnabeees (#34803) üzenetére


nismoka
addikt

Engem ezek nem zavarnak, az úton megyek... ;) A pont levonás elhanyagolható, semmiség. Nem kell becsapódni a falba, ha mégis akkor van restart lehetőséged. ;)

[ Szerkesztve ]

(#34805) wannnabeees válasza nismoka (#34804) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Te se mentél akkor sokat multiban, ahol hiába veszed be szépen a kanyart a falról eléd pattanó játékosokkal szemben.

(#34806) nismoka válasza wannnabeees (#34805) üzenetére


nismoka
addikt

De mentem multiban eleget, nem igen előztek meg így.

(#34807) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Far cry4 vagy gta5 ? Csak 3gyre telik. Sztetek?

Asus Rog Phone 6

(#34808) SzlobiG válasza wannnabeees (#34803) üzenetére


SzlobiG
félisten

Engem ezek nem is érdekelnének már sokkal inkább az dühít, hogy csomót kell várni mire bejussak és mellé csomószor el is dobja ami pont vesztés és megint várás... :((

(#34809) nismoka válasza SzlobiG (#34808) üzenetére


nismoka
addikt

Igen ez a várakozási idő a multinál kicsit fárasztó ez tény, ezért inkább hot lapozok már ott nincsenek roncsderbisek sem csak ghostok. ;) Pontokat time trialban driftelgetéssel jól lehet farmolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#34810) Peat;) válasza Csillag01 (#34807) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha lenne pc-d is akkor gta5 inkább konzolra, pc-ből erőmű kell majd neki valószínű. Far Cry dlc új részeknek meg elég egy közepes gép általában.

(#34811) Bencus88 válasza Csillag01 (#34807) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nézz videókat :) én se tudnék dönteni :D De mivel most van sok fps-em talán gta.

(#34812) nismoka válasza Csillag01 (#34807) üzenetére


nismoka
addikt

GTA5 és akkor Crew-et sem kell venned! ;)

(#34813) Csillag01 válasza Peat;) (#34810) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Ps4- be gondolkodom. Van pc-em de azon nem jatszok. Jatekra ott a ps4. Kethet mulva kedden jelenik meg egy napon a ket jatek.Szivem szerint a far cry4 vennem de ha az eszemre halgatok gta5 plane hogy a belso nezet ultra brutalra sikerult. Nehez donteni...

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34814) d3tox1c válasza nismoka (#34800) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ez a Crew nekem sem jon be igazan(sot, sehogy), viszont valami nagyon elethu nascar jateknak tudnek orulni.

(#34815) nismoka válasza d3tox1c (#34814) üzenetére


nismoka
addikt

Ez a Crew kissé gagyi szagot áraszt de azért egy esélyt adok neki, viszont a GTA5-el pótólható lazán. Kár hogy azt meg sz@rrá toltam ps3-on. :)

(#34816) SzlobiG válasza Peat;) (#34810) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam így lesz gta ps, fc4 pc. :K

Rohadt jó trailerek jönnek fc4-hez.

(#34817) d3tox1c válasza nismoka (#34815) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Hozzam keson jutott el, az is csak kolcsonben volt nalam.
Aztan mikor megtudtam hhogy jon 4re,olyan 10%korul gyorsan abbahagytam :)

(#34818) optikal


optikal
tag

Vótmá?

PSN:Optikal89

(#34819) N@idia válasza SzlobiG (#34816) üzenetére


N@idia
őstag

Hát én is FC4 és GTA V között habozok,de úgy döntöttem,ha már erős kártyát veszek akkor az FC4-et PC-n tolom joy-al (csak az érzés miatt) ;] és így a GTA V tuti vétel PS4-re :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34820) N@idia válasza SzlobiG (#34816) üzenetére


N@idia
őstag

Hát én is FC4 és GTA V között habozok,de úgy döntöttem,ha már erős kártyát veszek akkor az FC4 PC-n tolom joy-al (csak az érzés miatt) ;] és így a Gta V tuti vétel PS4-re :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34821) SzlobiG válasza N@idia (#34819) üzenetére


SzlobiG
félisten

Fc4-et pcn joyal? Oda sokkal jobb az egér bill kombo.

(#34822) N@idia válasza SzlobiG (#34821) üzenetére


N@idia
őstag

Nem tudom én már most elég sok gémet joy-al tolok PC-n valahogy azzal könnyebb na meg nem kell előtte ülni elég,ha fekve játszok keleti kényelem :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34823) BabMester


BabMester
senior tag

Unity-t senki nem veszi? :D Gyerekek lesz benne co-op kivel fogom tolni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34824) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok. Keresek komoly, érett gondolkodású amcsi accounttal rendelkező partnert közös játékok vásárlása céljából. Szeretném a jövőben a PS4-et fő platformomnak s emiatt szeretnék közösködni. Ebbena hónapban AC, FC 4 érdekelne. Ha felkeltettem érdeklődésedet, akkor privátban kérlek küldj egy üzenetet.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34825) Dawide@axele válasza BabMester (#34823) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én előrendeltem és várom nagyon.Szóval fölvehetsz a coop mókázásra!Dawide1183

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#34826) krx21 válasza Csillag01 (#34807) üzenetére


krx21
nagyúr

Válasz egyértelmű, később mind kettő... :K

(#34827) kovsol


kovsol
titán

LEGO® Marvel™ Super Heroes most amcsi áruházban $8.09 PS+ al. Ennyiért szerintem beszerzem.

May the Force be with you!

(#34828) Tegla80 válasza SzlobiG (#34784) üzenetére


Tegla80
addikt

De azert majd ezeket Te is lekapod ugye??!!! ;)
Idezek.....
Hi everyone. Before we get into the details on November’s new PS Plus games, we understand many of you are waiting for DRIVECLUB PS Plus Edition to be added to the Instant Game Collection, and we apologise that the game is not yet ready to launch. We want you to know that we’re committed to providing DRIVECLUB PS Plus Edition to members when it’s ready, and the team at Evolution Studios is working hard to make it a reality.

In the meantime, we want to make sure you still have some amazing free games to play throughout the holidays. As you may already have read, in the month of November we’ll have The Binding of Isaac: Rebirth and Steamworld Dig on PS4, Frozen Synapse Prime and Luftrausers on PS3, and The Hungry Horde and Escape Plan on PS Vita.

Beyond that, in December we’re adding Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition and Secret Ponchos to PS4′s IGC line up. Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition is the first AAA Blu-ray title to join the Instant Game Collection for PS4, and we think you’re going to love it. Then in January, we’re adding inFAMOUS First Light and The Swapper for PS4. We will still add DRIVECLUB to the PS Plus line up when it becomes available.

Hivatalos forras: "AAA cimek a Plus-ban"
:C

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34829) tepenzed


tepenzed
őstag

Amugy ez ami ingyenes lesz injustice mennyire jo jatek? Neztem par videot es graf rendben van valakinek esetleg megvan hogy irjon egy velemenyt

(#34830) wannnabeees válasza tepenzed (#34829) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

van rola pcguru teszt
azt megerheti meglesni

(#34831) vg válasza ForRedGlory (#34764) üzenetére


vg
addikt

Miszer Jogász úr! Maradjunk annyiban, hogy mondjuk 64 játékosból az az 1 aki monster contorrellel, vagy bármilyen egér kiegészítővel játszik normális kontrolleres emberkék ellen, az csaló. Felőlem verheted az asztalt, tépheted a korpás hajad, akkor is így van. Az pedig hogy, nem játszom mutli-val egyszerűen vicces, akárcsak az okoskodásod a bizonyítékok az érvek felsorolása mellett. szerk: legális csalás pedig létezik, hiszen megvásárolható, és még nem tiltott eszközökkel lehetséges csalni, előnyhöz jutni rendes játékosokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#34832) Csillag01 válasza tepenzed (#34829) üzenetére


Csillag01
aktív tag

En megvettem anno eredetibe ,kb 2 orat jatszottam vele,utanna adtam is fel a hirdetest eladasra. Inkabb az unreal4 motoros tekkent 7-et nyuznam ps4-en mar ha jonne/lenne.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34833) Omli85 válasza tepenzed (#34829) üzenetére


Omli85
őstag

Én megvettem mikor tavasszal akciózva volt és nem a legjobban sikerült a port.. néha érdekes fps droppok vannak benne.. story módban az átvezetők szinte minden esetben döcögnek legalábbis számomra észrevehetően nem folyamatos. Maga a gameplay szerencsére már nem ilyen illetve ott nem igen vettem észre hozza azt amit kell :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#34834) Tatyla


Tatyla
őstag

Mi van a 15$-os jóváirassal, kezdek aggódni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34835) Madwe válasza Tatyla (#34834) üzenetére


Madwe
nagyúr

A tavalyinál is következő hó közepe fele írták jóvá... ne aggódj, jön az :D

(#34836) front3r


front3r
őstag

Elvileg kint van a Rest mode javító HOTFIX!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#34837) Madwe válasza front3r (#34836) üzenetére


Madwe
nagyúr

Épp most szedem, nemsokára tesztelem :)

(#34838) ForRedGlory válasza vg (#34831) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Az pedig hogy, nem játszom mutli-val egyszerűen vicces, akárcsak az okoskodásod a bizonyítékok az érvek felsorolása mellett. "

Egy biztos, te nem tudsz értelmezni. Egy betűvel sem írtam ilyet. Itt be is fejezem, mert hülyével kár vitatkozni. Lesüllyedek a szintedre és legyőzöl a rutinoddal. Ahhoz meg nem fogok asszisztálni.

Legalább offba tehetnéd, mert amiket irkálsz az junk kategória. Kellene a PH-n egy spam szűrő a hülyeségeidre...

(#34839) GazRic


GazRic
senior tag

Elvileg ma 2.0.1 !!!

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#34840) vg válasza ForRedGlory (#34838) üzenetére


vg
addikt

Én? Értelmezni? Muhahaha, az nem megy. Mellesleg, az egy utalás volt a tegnapi nem multizom játékosra és a te móka-jogi ámbár irreleváns okoskodásod között. Mindkettő vicces, ámbár nem igazán meglepő. Mellesleg, örülök, hogy belátod, hogy alulmaradtál, ugyanis nem süllyedtél le, hanem ott tartózkodsz már eleve. Legközelebb gondolkozzál kicsit.

(#34841) Tegla80


Tegla80
addikt

Tegnap delutan sikerult ervenyesiteni teloval a storeban a COD ra a cross buy-t.
Siman "free" lett a store ban es a ps4 el este szimplan le kellett toltenem...
Idom nem maradt jatszani,igy csak ma keso este indul vegre a moka ....
(vagy az anyukazas,ha nem lesz szimpi a multi....nagyon reg cod oztam....mi az mod ami "cq" szeru benne?? :R mas nagyon nem erdekel meg baconfield-ben sem. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34842) BabMester válasza tepenzed (#34829) üzenetére


BabMester
senior tag

Ugyan az mint a Mortal kombat, ha azzal játszottál, ugyan az a csapat csinálta, azonos motor, minden vegulis csak át lettek cserélve az emberek kinézete szuperhősökre

[ Szerkesztve ]

(#34843) Kozy023


Kozy023
csendes tag

Hello, aki esténként ráér egy kis multizásra, dobjon egy privátot!
Köszi : )

(#34844) losilee1337 válasza BabMester (#34842) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Hát én minden Mortálal játszottam,de egyikhez se hasonlitanám picit se. :R :)

Lehet azért mert az injustice kb 20percre kötött le mig a Mortal napok hetek esetleg.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#34845) BabMester válasza losilee1337 (#34844) üzenetére


BabMester
senior tag

Az h nem köt le.. nem mindenki szereti a Marvel(?) világát :)
A netherrealm-os srácok mondták h csak azért csináltak meg mert külön kértek őket (gondolom nem kis penzzel) a mortal 9 fizikajat, grafikus motorját, és egy hangyanyit átdolgozott, a kutyus hosoknel ugye, de azonos kombo rendszerét használja :) nem 1 órám van ebben a 2 játékban ps3-on ;)

[ Szerkesztve ]

(#34846) Tatyla válasza BabMester (#34845) üzenetére


Tatyla
őstag

Ne sértegess ez DC univerzum a Marvel a pisiseké(na jó X Men kivételével)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34847) kovsol válasza BabMester (#34845) üzenetére


kovsol
titán

Engem most a PlayStation® All-Stars Battle Royale™ köt le legjobban verekedős játékok közül. PS Vitán tolom most azt.

May the Force be with you!

(#34848) hudekira0 válasza Tatyla (#34846) üzenetére


hudekira0
tag

OFF

belemehetünk ebbe a dc vs marvel témába, de a marvel is tud eléggé mély tartalommal szolgálni annyi, hogy a dc sötétebb világot teremtett. Én speciál nem vetem meg egyiket sem talán egy kicsit több marvel történet köt le. és ezt mint képregény gyűjtő mondom (vagyis most stagnál a gyűjtés) szóval nem csak a filmekből ítélem meg a helyzetet. Ez kb olyan mint xbox vs ps mind a 2nek megvan a maga előnye és a hátránya meg az exclusive dolgaik :) de ők is megvannak mint a képregény sokan nem tudják h pl volt batman és pókember közös történet pl meg sorolhatom :)

(#34849) Tatyla válasza hudekira0 (#34848) üzenetére


Tatyla
őstag

7 éves korom óta lapozgatom a képregényeket most vagyok 40 de lásd hogy picit igazad van pokembert is bírom de nem a filmeket mert azok szarok, de ratapintottál a lényegre a DC a dark miatt jó

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34850) BabMester válasza Tatyla (#34846) üzenetére


BabMester
senior tag

Elnézést ez esetben megkövetlek, én kepregenyek terén csak a Donald kacsa magazinig jutottam :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.