Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) Csillag01


Csillag01
aktív tag

A heten 2x kapcsoltam be ezt a roh#dast mert idom sincs jatszani es akkor is es ma is ez a kep fogad. Psn error. Kib*szott szanalmas.... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34302) N@idia válasza SunMount3r (#34298) üzenetére


N@idia
őstag

Egyik játék sem tudja stabilan a 60FPS-t és ezt a készítők határozzák meg mennyire korlátozzák be az FPS-t vagy 30 vagy 60.Sajnos ez nem PC ahol a kártyádtól függ mennyi fps-el fut egy adott játék,ha jó kártyád van ott tuti stabilan van 60FPS konzolnál kompromisszumot kell kötnöd és el kell fogadnod azt a tényt,hogy itt ami 60fps az csak részben annyi. Átlagban úgy 45-60 fps között van az FPS Pl.. ha a BF4-et nézem 64 fős szerveren ott átlagban 25-50 fps között ugrál átlagban durva fps csökkenéssel persze,de ha Last of Us veszem alapul ott 50-60 fps átlagban simán meg van sajna nem minden fejlesztő tud normálisan optimalizálni játékot egyenlőre idővel ez majd javul :DDD

(#34301) Csillag01: Nálam működik a PSN épp most szedem az Evolve játékot :P

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34303) GazRic válasza Csillag01 (#34301) üzenetére


GazRic
senior tag

Az még semmi, este elinditotam ENVOLVE alfa letöltés ... reggel nem tudtam bekapcsolni a PS4-et.
Kábel ki , kábel be , kerreg kattog kikapcs bekapcs és elindult nagy nehezen. Már 3x csinálja ezt 2.0 óta, és haverok is panaszkodnak ugyan erre-.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#34304) laciba77 válasza SunMount3r (#34298) üzenetére


laciba77
tag

Itt lesd meg: http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

(#34305) Tegla80 válasza Csillag01 (#34301) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam is megy....(es ment a napokban is.... ps3on is gond nelkul.)
Nalad lesz valami szolg vagy otthoni halo szinten akkor,mert ez nem psn hiba....hisz masoknal megy. :U

Ha legkozelebb ilyenbe futsz, kapcsolj ki modemet,routert es vissza. Ha utana rogton megy akkor nalad akad ki valami a kutyuk kozul.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34306) Csillag01 válasza Tegla80 (#34305) üzenetére


Csillag01
aktív tag

6.30-7.30 nem ment. Mostmar megy. Nem a szolgaltatomnal volt a baj. Volt netem ,droidon is facebook stb... Psn szerver nem volt.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34307) MrPG8 válasza N@idia (#34302) üzenetére


MrPG8
aktív tag

egyenlőre ;]

Csillag01: Én is reggel akartam elindítani Evolve letöltést 7 körül, de nem ment se US se EU-s accal. Elvileg scheduled maintenance van/volt...

[ Szerkesztve ]

(#34308) tepenzed válasza Sztalker762 (#34273) üzenetére


tepenzed
őstag

az nem lehet,a cod aw nov 4-én jön tehát az előrerendelők hétfőn kezdhetnek?!

(#34309) Thodeus válasza tepenzed (#34308) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Igen, hétfő hajnal az.

(#34310) N@idia válasza MrPG8 (#34307) üzenetére


N@idia
őstag

Bakker valóban elírtam :DDD fáradt vok kissé éjszakás műszak után nehéz koncentrálni,majd figyelek erre :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34311) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Tudtok valami megoldást a party chat NAT proiblémára? Egyik ismerősömmel rendszeresen előjön az a gond, hogy nem tudunk egymással dumálni, mert valami NAT typeos hibaüzenetet ír ki. 10-ből 1x nincs gond. Más emberekkel nem szokott gond lenni. Viszont az is érdekes, hogy a partyban nem csak én nem hallom, hanem rendszeresen van 1-2 (ugyanaz az ember). A többiek viszont hallják.

Konfigolni kell valamit a routeren meg a PS4-en? És ha igen, akkor kinek az oldalán?

PSN ID: RemiFungus

(#34312) fatalka


fatalka
csendes tag

Sziasztok!
(Driveclub) Totalcar nevű csapatba keresek elmebeteg versenyzőket!
PSN: FaaTaaL89

(#34313) sittes79 válasza Remi1234 (#34311) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem is van egy haver akinél ez gond, szerintem próbáld beállítani a portokat a routeren.

[link]

Mindkét oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#34314) Madwe válasza Remi1234 (#34311) üzenetére


Madwe
nagyúr

Futtassastok le a net testet ps-en, nat2ig jo felette nem. Valszeg nála lesz a hiba, s nat3 vagy nagyobbat fog kapni. Legegyszerűbb megoldás ha a psnek fix ip címet oszt ki dhcpvel es beteszi dmzbe. Akkor tuti jo lesz.

(#34315) mfranky


mfranky
őstag

Resore Licenses... végigmegy szépen, aztán a végén hibaüzenet... 102/104 és An error has occured. (NP-34993-8)
Kezdem én is nagyon megkedvelni...
De legalább már a témákat használhatom, ha az ingyenes DC autókat le sem bírom tölteni...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#34316) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Terveim szerint szeretnék nov.7-ig eljutni level 30-ra a destinyben... most 24 vagyok, aki hasonló kvalitásokkal rendelkezik és még nem unta meg a játékot, azt várom mindenféle strike-ra... üdv! :R :R

Ja... délután-estefelé...meló után érek rá csak... 19h-24h kb...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#34317) haddent válasza laciba77 (#34304) üzenetére


haddent
addikt

792p @ 30fps Watchdogs az xbone on :DDD :DDD :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#34318) Cyberpunk válasza haddent (#34317) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Evolúció! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34319) Gigicuci válasza mfranky (#34316) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Strike az kevés lesz, 26-28-tól vitesd magad raid-re. A 26elég karcsú még hozzá, főleg, hogy már nem lehet Atheont a végén lelökni, szóval erős társakat keress, hogy kompenzálják a szintbeli gyengeséged.

Csak a raid és az exotic armorban van annyi light, hogy elérd a 30-as szintet. Tehát a sima legendary armor-ba ne pakold bele a shard-ot, tök felesleges. Exotic armorbol viszont egyszerre csak egy lehet rajtad, tehát a raidből szerezz még három armort.

Sok szerencsét hozzá, kelleni fog. :)

(#34320) MrPG8 válasza mfranky (#34316) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha a 30-as szint rajtad függne, akkor meg is lehetne, de itt a random számok törvénye diktál! Raid gear nélkül maximum lvl29-ig tudsz fejlődni.

Gigicuci: Valóban, ha nincs feleslegesen 60 shardod elfekvőbe, akkor csak mértékkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#34321) Sztalker762 válasza tepenzed (#34308) üzenetére


Sztalker762
tag

Később írtam, hogy elnéztem. :D

(#34322) wannnabeees válasza Madwe (#34314) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

dmz-be azért ne tegye :D

nat type 3 solution

A legfontosabb, hogy az UPnP engedélyezve legyen a routeren | modemen | mindenen. Ez általában meg is oldja a nat type 3-as problémát.
Ha mégsem, akkor fix IP-t kell adni a PS-nek és megnyitni az alábbi portokat TCP és UDP felé is.
80
443
465
983
3478-3480
3658
5223
6000-7000
9293
10070-10080

http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/PS4/

kikeresed a routered márkáját > kiválasztod a típust > képekkel illusztrálva van hogy mit kell csinálni

ha UPC-s vagy és te is úgy csinálod mint én, hogy az UPC-s modemrouteredre rá van kötve egy belső router, akkor két lehetőséged van.

a) Átrakod Bridge-nek az UPC-set és a belső routereddel leklónoztatod a mac-címét az UPC-snek. Ezután csak a belső routert kell konfigurálni. Ha az UPC-s modemrouterre két vagy több router is rá van kötve, akkor ez nem megoldható.

b) Az upc-t is portforwardolod és a belső routert is. Az upc-t a belső routerre. A belső routert a ps4-re.

[ Szerkesztve ]

(#34323) Remi1234 válasza sittes79 (#34313) üzenetére


Remi1234
aktív tag

@sitte79, Madwe: köszi a tippeket, kipróbáljuk

PSN ID: RemiFungus

(#34324) Madwe válasza wannnabeees (#34322) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mégis mit tudnának a ps-en hackelni :D? De persze, a tiéd a tisztább megoldás, de IThoz keveset értőnek macera :)

(#34325) wannnabeees válasza Madwe (#34324) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

abszolút igazad van :R
pc-ként gondoltam a konzolra, de tényleg nem sokat tudnak vele baszakodni a külső veszélyforrások

[ Szerkesztve ]

(#34326) mfranky válasza Gigicuci (#34319) üzenetére


mfranky
őstag

Akkor egyszerűbb 2fő lvl30-as emberkét megkérnem, hogy kísérjen végig raideken...fizetett hirdetés következik... :D :D :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#34327) Herczi


Herczi
senior tag

Éjszakára beraktam az Evolvot letölteni stand by módban, erre reggel nézem, a gép kikapcsolva, lejött kemény 24 mega, pf.

(#34328) MrPG8 válasza mfranky (#34326) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Egyszerűbbnek egyszerűbb, de a raid gear drop rate-je a béka segge alatt van. Nekem normálon 8+ run után sem esett. Egy darab esett hardon, egyszer voltam ott eddig és az sem full run volt...

(#34329) Bencus88 válasza Herczi (#34327) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem újra engedélyeznem kellett, hogy rest módban menjen a letöltés. Nagyon belassult nálam, alig szedi, remélem 5-ig meglesz azért :D

Codot is tudom szerencsére szedni 2 nap alatt csak lejön :DDD

(#34330) BabMester válasza Bencus88 (#34329) üzenetére


BabMester
senior tag

7kor kezdődik a teszt, egy időben a PC-sel :)

Remélem nem lesznek több 10 perces meg fel órás varakozasok a matchmaking miatt mint boxon.. :/

[ Szerkesztve ]

(#34331) Madwe válasza Bencus88 (#34329) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, a 2.0 update kiszedte a pipát a rest mód net elérése mellől, erre figyeljektek!

(#34332) Bencus88 válasza BabMester (#34330) üzenetére


Bencus88
nagyúr

na remek, nyertem plusz 2 órát :C

(#34333) Thodeus válasza Madwe (#34331) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nálam már ott gond volt, hogy rest módból el se indult, bár ahogy olvastam nem vagyok vele egyedül a 2.0 óta.

(#34334) tepenzed


tepenzed
őstag

wifi helyett kábellel csatlakoznék a netre, bedugtam a lan kábelt ps4be és a routerbe de egyszerűn hiába csinálok lan csatlakozást a ps4-en nem csatlakozik rá,error NW-31207-7.

Esetleg kéne a router beállításokba valamit állítani,hogy elfogadja a ps4?

(#34335) BabMester válasza tepenzed (#34334) üzenetére


BabMester
senior tag

A beallitasokba át állítottad "wired"-re a csatlakozást?

(#34336) shunter válasza tepenzed (#34308) üzenetére


shunter
aktív tag

DayZero nov.3.!

Na kipróbáltam az AWt 360 on. Nagyon jó lesz! Mióta megvan a PS (6hónap) nem nyomtam COD ot, uh kicsit fura volt elsőre, de fél óra és jött a régi BO2 érzés 😃 Nagyon hajaz a BlackOps2 re, uh én ennek kifejezetten örülök. Viszon a 360 verza grafikailag nagyon gatya. Még a BO2 nél is csúnyább.

Egy szó mint100. Megéri PS4 az előrendelés! 😊

(#34337) tepenzed válasza BabMester (#34335) üzenetére


tepenzed
őstag

az van hogy net csak akkor jön kábelen ha a lan1be van bedugva és nem tudom hogy mit kéne állítani,hogy a többiből is jöjjön, mert a lan1be nem dughatom a ps4-et mert ott a pc van és a pcn se jön a net ha másik helyre dugom :O

(#34338) losilee1337 válasza shunter (#34336) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv egy evolve kodot megköszönék sajnos most csak tab van pc nincs igy nem tudok igényelni. :R

Psn id: HungaryLosi

(#34339) Herczi


Herczi
senior tag

Itt van 2 evolve kód, egyet már felhasználtam, de nem tudom melyiket:

CKKK-AKN5-99H8

CBNA-EKNJ-DNBP

(#34340) Remi1234 válasza tepenzed (#34337) üzenetére


Remi1234
aktív tag

nem lehet, hogy a routered switch módban van?

PSN ID: RemiFungus

(#34341) tepenzed válasza Herczi (#34339) üzenetére


tepenzed
őstag

köszi elsőt felhasználtam

(#34342) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok
Egy evolve kodot privatban en is megkoszonnek, dolgozok, igy csak este tudom felhasznalni.
EElore is koszonom.

(#34343) Madwe válasza d3tox1c (#34342) üzenetére


Madwe
nagyúr

Weben is be tudod váltani

(#34344) losilee1337 válasza losilee1337 (#34338) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv sorry nem neked szántam.

Psn id: HungaryLosi

(#34345) Gigicuci válasza mfranky (#34326) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Szia!

A raid-re 6 fő kell! És mindenkinek össze kell dolgoznia, különben nem sikerül.

Elég macerás és összevissza, nehéz megérteni előszörre. Alap, hogy legyen headset és tudj kommunikálni a másik 5-el.

Ha rám hallgatsz akkor legyen mind a négy páncélod legendary. Ezeket fejleszd fel addig, amíg nem kér shard-ot bele. Ezzel már ne tuningold! (kiváve ha valóban 60 van belőle, de ilyen úgysem lesz nálad egyhamar) Tovább szerezz be egy legendary vagy exotic fegyót. Ezt is fejleszd fel.

Ebben az esetben szerintem kb.27-28as szintű leszel.

Utána keress raid társakat és tedd össze a mancsid, hogy kapjál páncél droppot a raid során. Amint megvan 3 raid páncél, vegyél a Xur nevű árustól egy exotic páncélt. És akkor mind a négy péncélod fejleszd maxra és megvan a 30!

Nekem mákom volt, az első raid alatt kaptam két páncélt és egy primary fegyót. De ekkor még le lehetett lökni Atheont a mélybe, így két társam 10 perc alatt elintézte a piszkos melót. Ezt már megszüntették, most már komoly csapatmunka kell.

(#34346) mfranky válasza Gigicuci (#34345) üzenetére


mfranky
őstag

Köszi minden infót...headset van, az nem problem...próbálkozom majd...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#34347) barcabome


barcabome
aktív tag

A COD: AW magyar Store-ban csak 15180 FT. Az hogy lehet? Alig drágább, mint USA store-ban...

Gyanús ez nekem! :DDD

(#34348) oriic válasza barcabome (#34347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézted hogy mennyi hozzá a season pass? :D

Live-Die-Respawn

(#34349) Tegla80 válasza barcabome (#34347) üzenetére


Tegla80
addikt

Valszeg addig ,mig elorendelos......utana megy feljebb,mint mar lattuk par jateknal.
Ettol fuggetlenul,En us rol rendeltem elo.. bizom benne,h idovel ujra erosebb lesz a penzunk es optimalizalodik az arfolyam.

Sony® & PlayStation®

(#34350) barcabome


barcabome
aktív tag

Na bezsákoltam USA store-ból a COD: AW-t. Aki nyomja majd, nyugodtan vegyen fel. bome_HUN :)

orichalcos: Igen, most, hogy mondod megnéztem, szóval maradt az USA store! :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.