Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#34051) Mrdevil válasza kiki22 (#34039) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Igen, nevetséges, az 1080p-s vidiket lebutítja. Nem bírja a PS4 a full HD-t? :D
Felbontás állítás lehetőséget én sem láttam.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#34052) ForRedGlory

ForRedGlory
(nagyúr)

Gamestar Driveclub teszt. Allergiasok keruljek el :D

[link]

*** powered by Huawei P30 Pro & iPhone 11 Pro

(#34053) N@idia válasza Mrdevil (#34051) üzenetére

N@idia
(őstag)

Nincs ilyen lehetőség a youtube app-nál egyszerűen a neted sebességétől függ,hogy milyen felbontásba teszi neked a videót,ha jó akkor egyből 1080P-be rakja,ha gyenge akkor általában 480p-be kezdi el játszani,de attól is függ,hogy a videó hogyan lett feltöltve ....Én zenéknél próbáltam nekem az összeset egyből jó minőségben játszotta le.. 20Mb/s netem van :)

[ Szerkesztve ]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID: Lord_ReaPeR6S_★Origin ID: EdemsHUN★Steam ID: N@idia★

(#34054) kovsol válasza ForRedGlory (#34035) üzenetére

kovsol
(félisten)

Négy darabot rendeltünk, 12 nap alatt jött meg. Semmi extra költség nem volt.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#34055) Tutu7030 válasza N@idia (#34053) üzenetére

Tutu7030
(veterán)

Nekem meg 80-as netem van, és kb 360 felbontásban játsza a videókat. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29)

(#34056) haddent válasza Tutu7030 (#34055) üzenetére

haddent
(addikt)

Akkor abban a pillanatban nem volt 80-as neted. Ez youtube.com -on, pc -én is így működik. Nem ártana, hogy engedje eldönteni, hogy szar nettel is akarod -e a 1080p -t és vársz, de ez van...

Egyébként itt még a tegnapira visszatérve, muszáj leírnom ha jön megint a flame war akkor is: ugye megint temették itt páran a PSN -t, meg hogy ezért fizetnek stb... Na ehhez képest konkrétan egész nap ment, update után egyből ment tovább és a shareplay is egyből működött. Este állt le néhány percre (nem tudom mennyire én kb. 1 - 1.5 órát hagytam ki mert mentem el amúgy is), majd késő este megint ment tökéletesen. Az előző ilyen 2 hete volt.
Fújjszarmonnyonlevbezzegamikroszoftszerverparktyű...

[ Szerkesztve ]

(#34057) Tatyla válasza haddent (#34056) üzenetére

Tatyla
(őstag)

Jaja sokan dobálóznak, itt is SG-n is hogy érik az Xbone csere hát rajta senkit nem kényszerítettek a PS4-re se, ne felejtsük el hogy Ez egy luxus cikk...

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34058) haddent válasza Tatyla (#34057) üzenetére

haddent
(addikt)

US storeban fennt van a COD meg a destiny téma

(#34059) Madwe válasza Tatyla (#34057) üzenetére

Madwe
(veterán)

A vicc ebben csak az, hogy ott ugyanennyi hiba s leállás van :U

(#34060) Cyberpunk válasza Tatyla (#34057) üzenetére

Cyberpunk
(félisten)
LOGOUT blog

Ha beérik a max felskálázott 1080p-vel, ja az nem számít. :P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34061) Mrdevil válasza N@idia (#34053) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Nekem köze nincs a netem sebességéhez. PC-n tökéletes, még kajak letöltés/feltöltés mellett is mehet az 1080p. Itt PS-en a YT appnál valami nem stimmel, de a beágyazott vidiket sem játszotta le soha full HB-ban. És természetesen az olyan videokat nézem, rá keresek 1080p, és nem abban játssza soha. Szemre, mert felbontás kiírás sincs sehol sajna. De mindegy én meg vagyok elégedve ezzel az új FW-vel, teljesen jó, a Share play is, csak egy miatt vagyok dühös, hogy késtek vele egy évet. :W

(#34062) Tatyla válasza Mrdevil (#34061) üzenetére

Tatyla
(őstag)

Jól szóltál vérem :C :DDD

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#34063) mfranky

mfranky
(őstag)

Egyébként a "theme" - téma pénzbe fog kerülni, vagy lesz pár ingyenes is? Még az is tök üresen van nálam...

PS4 Pro@Samsung UE49KS7000 -- PSN ID: Franky_Hun_33 -- S7Edge

(#34064) mfranky válasza kovsol (#34054) üzenetére

mfranky
(őstag)

Milyeneket rendeltetek? Megint lemaradtam... :(
Melyik a legjobb a Destinyhez?

[ Szerkesztve ]

(#34065) Mrdevil válasza Tatyla (#34062) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Kösz vérem....... :DDD :D

(#34066) Ripper03

Ripper03
(veterán)

hello!

Volt már szó a novemberi plusz játékokról?

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#34067) kkris

kkris
(csendes tag)

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, mégpedig az, hogy e-mail címet lehet változtatni?, csak mert sehol nem találtam ilyen lehetőséget. :F

(#34068) Thodeus válasza kkris (#34067) üzenetére

Thodeus
(aktív tag)

E-mailt lehet, ha ps4-n magán nem is, de webes felületen tudsz.

Ripper03: még nincs konkrétum, de ha lehet hinni annak amit mondtak korábban, hogy még idén szivárogtatják a "nagy" játékokat, akkor talán kapunk egy knack vagy killzone-t. Bár még ott van december. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34069) Tegla80 válasza kkris (#34067) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Szia
"account management" itt lepj be es nezelodj,varialj ;)

Uj COD zsakolva :D
Koszi haddent a segitseget a feltoltesben :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#34070) JmL

JmL
(csendes tag)

Szevasztok !

Akinek van kedve néha SharePlayt nyomni, az nyugodtan addoljon PSN-n (JmL1337) vagy írjon itt privit, van pár játékom amit megosztanék, meg hát pár amit kirpróbálnék :DDD

(#34071) bokormt válasza nubyy (#34050) üzenetére

bokormt
(csendes tag)

Engem is érdekelne egy kontrolfreek, ezért megkérdezem: Szállítási költség sem volt? Vagy ha igen az mennyi?

(#34072) N@idia válasza mfranky (#34063) üzenetére

N@idia
(őstag)

Vásárold meg itt és töltesd le a PS4 géppel és lesz 3 ingyenes témád én a hajósat használom nekem az jött be,de a knack (spiral) téma sem rossz. A zene alatta kimondottan tetszik :K

[ Szerkesztve ]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID: Lord_ReaPeR6S_★Origin ID: EdemsHUN★Steam ID: N@idia★

(#34073) kkris válasza Tegla80 (#34069) üzenetére

kkris
(csendes tag)

Thodeus,Tegla80 Köszönöm! :R

(#34074) haddent válasza Tegla80 (#34069) üzenetére

haddent
(addikt)

Akkor jó, ezek szerint a legfrissebb és jó kódokat adtam oda nem a fél éveset. Hülye amazon megtartja örökre a kódokat van már egy pár ... :DDD

N@idia már van cod és destiny us -ben!

[ Szerkesztve ]

(#34075) mfranky válasza N@idia (#34072) üzenetére

mfranky
(őstag)

Köszi! :R

(#34076) BabMester

BabMester
(tag)

17,73 megas update a Destiny-nel, utánna belepve kaptam 3 hallooween tököt :D

(#34077) Ripper03 válasza Thodeus (#34068) üzenetére

Ripper03
(veterán)

biztos kitolják decemberre :DDD

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#34078) mfranky válasza BabMester (#34076) üzenetére

mfranky
(őstag)

Akkor rakd a fejedre, ad 20-as light-ot, de csak addig amíg le nem lövik...utána már nem leszel tökfej... :DDD :DDD

(#34079) haddent válasza BabMester (#34076) üzenetére

haddent
(addikt)

Ja akkor ez lenne a folyamatos update, óriási content, 10 évig játszhatóságot garantáló kiegészítés? :DDD

(#34080) MrPG8 válasza haddent (#34079) üzenetére

MrPG8
(aktív tag)

Még jó, hogy volt egy 200++MB-os update is. (nem ingame) :)

(#34081) haddent válasza MrPG8 (#34080) üzenetére

haddent
(addikt)

Nem kell bemutatni, megjelenés óta toltam napi szinten aztán mostmár 1 hete végképp betelt a pohár. Megjelenés óta semmit nem kaptunk. A DLCvel kapcsolatban azt reméltem, hogy jönnek új bolygók stb aztán mi lesz? 2 új koszos strike meg 3 single küldetés. Máshol is kell grindelni, de hogy szó szerint mindig ugyanaz a daily meg a bountyk..

(#34082) nismoka válasza haddent (#34081) üzenetére

nismoka
(addikt)

+1 Amennyire rámozdultam az elején, annyira nem érdekel az egész, unalom a köbön!

(#34083) mfranky válasza haddent (#34081) üzenetére

mfranky
(őstag)

Pedig az egész úgy van kialakítva, hogy bármerre lehetne fejleszteni ezt a játékot...max. 30-as a level most? Vagy van afelett is élet? Én még csak 24-es vagyok, de azt látom én is, hogy a strike-oknál is míg a kezdeteknél élvezetesen végig lehetett tolni, most randomra ha bemegyek, akkor már eleve úgy kezdünk, hogy 3 játékos helyett ketten, és utána egy bukás után már lép is az illető...szóval az érdektelenség látszik játékon belül is...
Nagy ziccer lenne kihagyni újabb bolygókat, újabb pályákkal, magasabb szintekkel... meg a season pass se kerülne szvsz annyiba, ha nem lenne valami nagyobb add-on...

(#34084) nkAAA

nkAAA
(aktív tag)

Destiny DLC részletek - december 9-én érkezik ;)

(#34085) Omli85 válasza mfranky (#34083) üzenetére

Omli85
(őstag)

Az is hozzátartozik a dologhoz, hogy ha valami nem megy simán vagy nem megy elsőre akkor többnyire hamar bedobják a törölközőt páran és lepattannak nekifutnak másokkal ismét.. Aláírom sok esetben belefut az ember olyan csapatba ahol tényleg még a legnyugodtabb embernél is elszakad a cérna mert annyira szerencsétlen pár csapattárs :D Viszont elég sok esetben csak szimplán hozzák a "trendet" ha valami nem megy elsőre akkor jön a : mindenki noob akkor inkább lépek keresek jobb játékosokat... :/

ASUS CROSSHAIR VI HERO, AMD Ryzen 7 1700@3.8Ghz , RX Vega 56@64, G.SKILL 16GB Trident Z DDR4 3200MHz CL16, Corsair TX850M 80+ Gold

(#34086) Rage47

Rage47
(addikt)

Teszteltétek már a Share Playt? Működik?

(#34087) MrPG8 válasza Omli85 (#34085) üzenetére

MrPG8
(aktív tag)

I feel ya... Nekem ilyen kilépősdi sosem tűnt fel. Bár én azzal szórakozok mostanában, hogy lesolozok mindent, ennyi kihívást nyújt még a játék, sajnos többet nekem sem.

Rage47: Mi tegnap leteszteltük, de például Driveclub-ban pocsék volt a minősége mind kettőnknél (nem az aki streamelte). Elég jó netünk van mindhármunknak, de sokak nem panaszkodtak ilyesmi miatt. Úgy, hogy működik! :)

[ Szerkesztve ]

(#34088) wannnabeees válasza wannnabeees (#33958) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

megvan a hiba oka...a drága UPC routermodem blokkolta a portjaimat
kib@sztam sima bridge-nek, hogy a ténylegesen normális routerem kezeljen mindent, és most már fasza minden :)

(#34089) Rage47 válasza MrPG8 (#34087) üzenetére

Rage47
(addikt)

hát ha szarul működik és brutál net kell hozzá, akkor nálam azt jelenti, hogy nem működik :D
van valami infó arról, hogy minimum milyen netsebesség kell?

(#34090) BabMester válasza Rage47 (#34086) üzenetére

BabMester
(tag)

Garden warfare, Diablo 3, Killzone-al wi-fin tökéletes, 1x volt h bekockasodott a kliensnek a kép, de az is csak pár másodpercre, több óra alatt :)

(#34091) Elderath válasza nkAAA (#34084) üzenetére

Elderath
(aktív tag)

bwahahaha 20 dollár azért a tartalomért?? Ráadásul fele kb lemezen van. Van azért bőr a pofájukon.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN ID : oO_Gero_Oo

(#34092) Tegla80 válasza wannnabeees (#34088) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Nah olyan lokuki dologgal nem is erolkodtem volna.....routermodem....vicc a kobon.
Ha szabadultal tole akkor mehet a dmz es a gugli server is az uj routernek....

Sony® & PlayStation®

(#34093) BabMester válasza Rage47 (#34089) üzenetére

BabMester
(tag)

Csináltam most neked egy tesztet ps-en: most éppen a letoltes: 17mbs, feltoltes: 1,6 és mondom nálunk tökéletesen fut

(#34094) Rage47 válasza BabMester (#34093) üzenetére

Rage47
(addikt)

:R

(#34095) wannnabeees válasza Tegla80 (#34092) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

Nem kellett volna nekem ilyen. Beköltöztünk az albiba és már itt volt. Nesze használd alapon.
Ilyen ügyes megoldások helyett adnának normális modemet, ami bírja a sávszélességet aztán a paraszt majd vesz hozzá routert.

(#34096) haddent válasza wannnabeees (#34088) üzenetére

haddent
(addikt)

Jó neked. Próbálnád meg ezt thome-mal. Könyörögtem nekik, hogy használhassak saját routert saját pénzen, vigyék ezt innen, vagy tehessem bridge -be. Nem lehet. Pedig még ismerős is van és nem tudta ő se megoldani.. Vicc.. :W

(#34097) Tegla80 válasza BabMester (#34093) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Az klafa. :C
Annyit tud nalam is a halo,ig yakkor lehet mukodik majd a ficsor itt is. Stabilnak.is stabil,csak kevske.....(tudhatna tobbet is ,de itt ez a plafon... :((( )

wannnabeees
Nalam itt videken draga es ennyiert varoshoz(digi) kepest lassu is a net,de legalabb normalis modemet adnak es relative,de stabil is a rendszer. Megy is a psn,store ha ott rendben van minden.

haddent
az cumi.....,gondolom valtanal,de jobb nincs ezert szenvedsz veluk.

Sony® & PlayStation®

(#34098) wannnabeees válasza Tegla80 (#34097) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

szüleimnél a legtutibb :)
60 / 20-as net van és soha nem mértem még ennél alacsonyabb számokat
(pr-telecom)

itt pöstön meg be van kötve a lakóépületbe a upc (10 évre szerződött le az épülettel fixen) és ez van :D
hiába mennék át a digihez, lehetetlen megoldani pedig a szomszéd épületben az van

[ Szerkesztve ]

(#34099) haddent válasza Tegla80 (#34097) üzenetére

haddent
(addikt)

Itt is Pest 18 és csak/I] thome van. Pofám leszakad, hogy itt az orrom előtt az utcámban megy el a lakótelepesek optikája de nem lehet megcsapolni :DDD

(#34100) Madwe válasza Tegla80 (#34097) üzenetére

Madwe
(veterán)

Lesz az hamarosan drágább is :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.