Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) L_YKing válasza tigomigocika (#33400) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem nem rendeli elő, bár ha tőle kérdeznéd meg okosabbak lennénk

;] ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#33402) tigomigocika válasza L_YKing (#33401) üzenetére


tigomigocika
senior tag

ott van h "más"
:C :C :C :C

ezt nem tudtam kihagyni:P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#33403) Neoteric


Neoteric
addikt

Osztrák MediaMarktba csak €429 a driveclub bundle, illetve a fehér alapgép is annyi mint a fekete, €399.
Just sayin'.

PSN: ne0teric_sAN

(#33404) Garada válasza tigomigocika (#33400) üzenetére


Garada
őstag

Amint lehetett megtettem. :DD

(#33405) gabor0077 válasza tigomigocika (#33400) üzenetére


gabor0077
tag

Mindenképpen, csak még nem tudom, hogy PS4-re vagy One-ra. Majd amelyikre olcsóbban be tudom szerezni.
Az tuti, hogy brutál lesz a játék, még durvább, mint tavaly.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#33406) haddent válasza tigomigocika (#33400) üzenetére


haddent
addikt

A belsején biztos nem javítottak egy centit se (mármint ha belseje alatt a játék szempontjából releváns részt értjük). A wifi akkor lehet, hogy erősebb. Minden esetre bármelyiket nyugodt szívvel lehet venni, mostmár eltelt 1 év, nyár is volt, bírják ezek :K

(#33407) tigomigocika válasza gabor0077 (#33405) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Ha a videóknak lehet hinni akkor nagyot üt!
Bár a BF4 is hatalmas lett grafikailag :K

XBOX LIVE: rolandinho007

(#33408) tigomigocika válasza haddent (#33406) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Bírja is!
Nem vóóót óccóóóó :B

XBOX LIVE: rolandinho007

(#33409) haddent válasza tigomigocika (#33408) üzenetére


haddent
addikt

Mihez képes? PC -hez, xbox one -hoz és x360 -ps3 megjelenéskori árakhoz képest is, de, nagyon olcsó volt. De még most is 70-80 ezer volt egy új 500 as PS3 :DDD
Na de jó persze értem mire gondoltál és egyetértek ;]

(#33410) Peat;) válasza haddent (#33406) üzenetére


Peat;)
veterán

A konzoloknál a belsőnél sosem teljesítményre utaló dolgokat kell érteni...ettől még rengeteg tér van a javításra, vagy spórolásra. Ps3-nál is voltak jobb és rosszabb szériák, de érdemes megnézni hogy honnan hova fejlődött a gép. 5 év és zsebkonzol lesz a ps4 :DDD
Apróbb változások már most biztos hogy történtek, hogy pozitív vagy negatív irányba az mindig később derül ki.

(#33411) Hogen


Hogen
tag

hónap elején jön a ps4 ( csak megvárom a fizut .. :D ) annyira nyomják ezt a destinyt .. hát nekem nagyon nem jön be egy videó alapján sem.. inkább veszek egy infamous boundlet ... és kihúzom vele amíg nem lehet gta-t venni
vélemények ? :D

(#33412) Takashi


Takashi
aktív tag

Üdv Driveclub-osok! Új klubot nyitottam, mivel idióta öcsém mindent törölt a gépemről, barátlistát, DC klubot, mindent. :W Na mindegy, ha valaki nyomja a játékot és nincs klubban, vagy esetleg átjönne a "régi" Team Hungary-ból, keressen az új klubra és toljuk együtt.

Klub név: AMG Hungary

Akik pedig törölve lettek a barátlistáról, ezer bocs, gondoskodtam róla, hogy több ilyen ne legyen... :(((

七転八起

(#33413) gyuribácsi88 válasza Takashi (#33412) üzenetére

Azért nyugtass meg minket hogy az öcskös legtöbb testrésze gipszben van :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33414) Takashi válasza gyuribácsi88 (#33413) üzenetére


Takashi
aktív tag

Nos, nem állsz messze a valóságtól...

七転八起

(#33415) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Mit szóltok az új net adóhoz.Lassan már a Ps4-en is luxus lesz a netes játék és a digitális letöltés.Na nem offolom szét a topicot csak dühítő!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#33416) gabor0077 válasza Dawide@axele (#33415) üzenetére


gabor0077
tag

Majd akkor lehet rajta dühöngeni, ha be is vezetik. Addig meg nem érdekes.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#33417) shunter válasza gabor0077 (#33416) üzenetére


shunter
aktív tag

ULTRA OFF:
Eggyetértek.
Ez még csak tervezet, a másik, hogy ezzel a szolgáltatókat sújtják és nem a fogyasztókat! Persze lehet azt mondani, h ők meg majd tovább passzolják nekünk, de az már más kérdés. Ebben az esetben ha dühöngeni, utcára menni... akarunk, akk most ne a parlament elé menjünk, hanem a szolgáltatói főépületek elé. Igen is adózzanak az extra profitból a külföldi multik is! Szerintem...

(#33418) Madwe válasza Dawide@axele (#33415) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem politizálnék itt, de ezt ők se mernék megtenni... terelnek a diplomáciai bakijaik miatt...

Ncore-nak van humorérzéke :D

(#33419) Peat;) válasza shunter (#33417) üzenetére


Peat;)
veterán

Látom te már a Matolcsy közgáz szakon ülsz, az én adómból. Olyan hogy extra profit nincs, fogalmi zavar. Olyan hogy hülye nép, akiknek ezt el lehet adni, az viszont van.

[ Szerkesztve ]

(#33420) Madwe válasza gabor0077 (#33416) üzenetére


Madwe
nagyúr

Húha, van akire hat a propaganda :D

Az én havi 5000 forintos netemmel leszedek havonta 10-20 bd50 filmet (feljebb linkeltem ncore-ról képet, ott van darabja után mennyi az adó), pár psn játékot, nomeg fel is töltöm a filmeket, meg a youtube s hasonlóak nincsenek benne... De csak a filmletöltésért fizetnének utánam havi 50-60 ezret... Ha feltöltést meg yt-ot is beleveszem, 100ezer körüli összeg jönne ki... Szóval bukjanak rajtam havonta 95.000-et, nem? matek és mikmak zseni vagy :C

vagy csak te is az illiberális demokrácia híve vagy, miszerint ha te havi pár giga forgalmat termelsz csak, akkor mindenki más le van szarva, s ha a gonosz multi netszolgáltatód mégis rád hárítja, akkor rohadjon meg a kapitalista szar. de majd jöhet a nemzeti internet, s az internet rezsicsökkentés :D

[ Szerkesztve ]

(#33421) gabor0077 válasza Madwe (#33420) üzenetére


gabor0077
tag

Milyen propagandáról beszélsz ember?! Rád hat a propaganda, mert beveszed, hogy ezt csont nélkül be fogják vezetni, amihez ezúton is gratulálok. És ezennel befejeztem az offolást, javaslom te is tedd ezt, bár már az ncore-os képed sem hiszem, hogy ideillő......

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#33422) shunter válasza Peat;) (#33419) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez csak fogalom, uh kár fennakadnod rajta, meg kielemezni. De szomorúan közöm. Van még 1-2 ilyen szavunk eme szép Magyar nyelvbe...

(#33423) Dawide@axele válasza Madwe (#33420) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

:C

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#33424) Madwe válasza gabor0077 (#33421) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha fentebb olvasol látod nem hiszem h bevezetnek. De az hogy szerinted ezt a szolgáltatóknak be kell nyelnie... Hagyjuk szerintem is:)

(#33425) shunter válasza Madwe (#33424) üzenetére


shunter
aktív tag

Az rtl klub is benyelte. Bár dühöng is rendesen. 😊

(#33426) ForRedGlory válasza Madwe (#33420) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az mar gondolom nincs meg, hogy maximalizalnak az adot/fo? :U

(#33427) tDr1v3r válasza shunter (#33425) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Benyelte, erős anyacéggel a háta mögött úgy hogy most is a reklámbevételektől függ. Szerinted az internetszolgáltatók be fogják nyelni? Több területen csak a kicsiknek köszönhető hogy értelmes áron árulnak a nagyok netet...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33428) Dicker válasza Madwe (#33418) üzenetére


Dicker
őstag

Amennyi zseni van abban a díszes házban, és a médiában, nem csodálkoznék, ha az ő agyukig a "giga/eccáötven Ft" jutott el, közben meg a valóság az lenne, hogy "A szolgáltató által megkezdett, vagy kiadott, bérbe adott, minden Gigabit/s után járna 150 ft. Ennek lenne logikája is, mivel a kis szolgáltató is arányosan fizet, a nagyhoz képest. Minket meg nem nagyon érintene.

(#33429) mlinus válasza shunter (#33417) üzenetére


mlinus
őstag

Szerintem te meg marhára nem vagy tisztában a dolgokkal! A kis szolgáltatók, amik egyébként általában olyan helyeket szolgálnak ki ahova be nem tenné a lábát a UPC vagy a digi mivel nem lenne profitáló, épp hogy túlélnek.. egy ilyen adót, ha benyelnének, kb annyi is lenne.

(#33430) haddent válasza Peat;) (#33419) üzenetére


haddent
addikt

Ehhez nem kell közgáz csak egy csöppnyi ész. Teljesen jogos és igaz dolgot mondott, mert ő végigolvasta a cikket. Az adó a szolgáltatót sújta. Az, hogy melyik és hogyan terheli tovább más kérdés. Ahogy lentebb írták, egy olyan szolgáltató, mint a Digi akinél 3 ezerért lehet netezni, tv-ni telefonálni, biztos hogy drágulni fog. Egy T-home ahol most is 10 ezer Ft a net nem fog nagyobbat belénk rugni, mert így is 10000% -os haszonnal dolgozik.

mlinus legyünk őszinték az internetszolgáltatás nem az a garázs-kft szakma. Legyen néhány nagy szolgáltató, ha hazai akkor támogassa az állam, ha külföldi multigenny akkor meg adóztassa szarrá. Egyszerű a recept, egyikkel sincs gond.

(Politikába ne menjünk bele mert leszarom, hogy most ez jó és kinek jó vagy sem. Csak annyi a lényeg, hogy néhányan politikamentesen is terjesztik a hülyeséget..)

(#33431) Sousuke válasza n000rbi (#33359) üzenetére


Sousuke
tag

Alien: Isolation-ben a mozgásdetektor használja még a LED-et és a hangszorót. A LED zölden világít, ha nincs senki a közelben, aztán elkezd villogni fehéren, ha valaki közeledik. Minél közelebb van, annál vadabbul villog, sötétben nagyon király. :)) A kontroller hangszoróból meg pittyeg a detektor, szerintem nagyon hangulatosan oldották meg, nekem már csak ezért megérte váltani PS4-re, ez a kontroller tényleg jó újítás. :) Valakit érdekel kis írás, hogy milyen a játék vagy olvastatok már elég tesztet hogy milyen lett?

[ Szerkesztve ]

(#33432) axton válasza haddent (#33430) üzenetére


axton
tag

nehéz eldönteni, hogy te csak azért mondasz ekkora hülyeségeket mert hipszter szeretnél lenni, jól szembe menni az emberek nagyrészével, vagy mert egész egyszerűen fogalmad sincs miről dumálsz... mondjuk, ismerve az elmúlt pár hetet lehet hogy erről van szó!

de nem baj, adóztassuk csak rongyosra az összes szolgáltatót, maradjon csak a csúcstechnológiát szolgáltató élvonalbeli fidesz-támogatott telekom, a parasztok meg akik vidéken laknak menjenek csak a szántóföldekre, minek nekik az internet.

sőt, miért nem megyünk inkább vissza betárcsázósra? ott úgyse számítanak a gigabájtok! Probléma megoldva!

(#33433) nkAAA válasza Hogen (#33411) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Azért az inFamous-t kipörgeted max. 10 óra alatt, a Destinybe meg alsó hangon 30+ órát is bele lehet ölni, ha szereted az FPS-eket.

https://twitter.com/nkaaa

(#33434) Anonymus X válasza Madwe (#33418) üzenetére


Anonymus X
tag

Amúgy nem is olyan nagy az adó mértéke a kép alapján ;]

A képen én négy és hét forint közötti összegeket látok :P

GYK: Felénk még a tizedesvessző a divat.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#33435) MrPG8 válasza Hogen (#33411) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ezzel én is így voltam. Vidik alapján egyáltalán nem jött be, aztán társaságban mindenki emiatt vett PS4-et aztán én is beálltam a sorba. :)

(#33436) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nincs hír arról, hogy a Final Fantasy XIII PS4-re is megjelenik? :F

Nem akarok ezért a játékért egy külön PS3-at venni. A PC verziót meg úgy elrontották, hogy na...

Tudom, jön majd a FF XV, de abba csak csupa muksó van, egy csinos csaj sincs a karakterek között... :U

És még 1 kérdés: megoldották már, hogy az XBOX ONE controller-jét lehessen használni PS4-en? :F

[ Szerkesztve ]

(#33437) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Sale of the Dead van a US Store-ban :)

Week 1:

Daylight 7.49$
Dead Nation Apocalypse Edition 5.99$
Plants vs Zombies - Garden Warfare 19.87$
Tiny Brains 3.99$

Week 2:

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition 7.34$
Outlast 5$

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#33438) BabMester válasza axton (#33432) üzenetére


BabMester
senior tag

Keleti megyeszékhelyen, olyan elavult a nagy 3 betűs szolgáltató hálózata h havonta kigyullad egy doboz a villanyoszlopon vagy valamit szerelgetni kell.. ha benyeleti velük valószínűleg soha az életben nem fognak fejleszteni..pedig az egyetlen szolgáltató ami kábeles netet ad a kerületben, nem kell tányért fúrni a házra.. dehát 10 millió közgazdász országában minek beszélni..

(#33439) ForRedGlory válasza nkAAA (#33437) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Outlast jon is :)

(#33440) nkAAA válasza ForRedGlory (#33439) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Annyiért ajándék ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#33441) Bencus88


Bencus88
nagyúr

outlast tudomásom szerint ingyenes akinek van plusza.

(#33442) vg válasza Bencus88 (#33441) üzenetére


vg
addikt

Persze, annak akinek volt lehetősége betenni a ps+ fiókjába amíg lehetett.

(#33443) Gabor343 válasza SunMount3r (#33436) üzenetére


Gabor343
tag

Nem hiszem hogy kiadnák PS4-re is a közeljövőben.
Jövő tavasszal jön majd a Final Fantasy Type-0 HD kiadás, utána meg az FF XV-ön fognak dolgozni gőzerővel.(remélhetőleg)
Ha a XIII-at akarod tolni és nem akarsz PS3-at, akkor vedd meg PC-re.
Amúgy mi a gond a PC verzióval? Grafikában biztos hogy szebb mint PS3-on, ha meg a billes irányítás szar, akkor játssz kontrollerrel. ;)

Az X1 kontroller meg hivatalosan biztos nem lesz támogatva PS4-en. Erre szerintem ne is várj. :U

(#33444) shunter válasza mlinus (#33429) üzenetére


shunter
aktív tag

Talán azért is lehet beszélni erről a témáról mert szorosan érint minket. Részemről nulla politika, csupán kormány-szolgáltató-fogyasztó ról van szó.

Szövegértelmezés egy nagy nulla! Az elvet nem értem, tudod? Fizetni én se akarok többet. Hülye is lennék. Bár már így is le vagyok húzva. Falun 10megás inviteles ratyi net 8000ft/hó (és ez a plafon csomag), városban meg már 1000megás netek vannak olcsóbban. Uh én már lényegébe régóta fizetem az adót, bár nem annak hívjuk de a lényeg csak átment. Az elvet azért nem értem mert terhelik a szolgáltatókra az adót, azok tovább passzolják a fogyasztókra azaz ránk és a kormány a hibás. Sehol nem említik, h szar, szemét szolgáltatók, csak kormány fikázás megy. És ezt nem értem. Csak az elvet. A múlti bérenc média szítja a tüzet, a nép hőzöng, a multik meg dörzsölik a tenyerüket, h majd a nép kiharcolja helyettük, h kisebb legyen az adó teher.

Aztán tényleg hagyom már mert a végén kiraknak innen :) (pedig politika mentes voltam)

[ Szerkesztve ]

(#33445) Bencus88 válasza vg (#33442) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azt hittem utólag is le lehet tölteni. :F

(#33446) optikal


optikal
tag

Srácok lehet már tudni hogy a GTA online megjelenéskor működni fog vagy később? Csak hogy ne érjen meglepetés...

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#33447) haddent válasza axton (#33432) üzenetére


haddent
addikt

szerk. Inkább elküldöm privátban nem ide való. A lényeg,hogy aki veled nem ért egyet az vagy egy hülye retardált fax és azt se tudja miről beszél, vagy feltünési viszketegséggel küzdő hipszter. Világos.

shunter ááádehogy most miért mondod a multi biztosan fejlesztésre költi a bevételt és épp csak eléldegél szerényen országunkban tartott és visszaforgatott vagyonával :K

[ Szerkesztve ]

(#33448) SunMount3r válasza Gabor343 (#33443) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Type-0-ban vannak csajok? :D

Amúgy a PC verzió még annyira sincs szép mint a PS3 verzió, mert az XBOX360-ról lett egy az egyben átportolva és még a felbontást sem lehet állítani, fix 720p sandbox (gyakorlatilag semmilyen grafikai beállítás nincs, még gamma sem), még a videók is alacsonyabb felbontásúak mint PS3-on. :( Az irányítás nem lenne gond, van XBOX controllerem Windows-hoz.

Minden további nélkül lerántottam volna, mert jó ára van a Steam-en is (maga a játék ennyit biztos megérne), de sajna nagyon elcsempézték a PC verziót.

Szerk.: a controllert csak azért kérdeztem, mert úgy tudom PS3-on megoldották valahogy, hogy lehessen XBOX360 controller-t használni, akkor PS4-en miért ne tudnák ugyan ezt a ONE gamepad-jével?!

[ Szerkesztve ]

(#33449) Gabor343 válasza SunMount3r (#33448) üzenetére


Gabor343
tag

Igen a Type-0-ban vannak csajok. :)

Hát akkor még mindig sokkal jobb PC-n mint az xbox360-on(én azon toltam először), mert ott 576p-ben rendereli a játékot, csak a videók 720p-sek. PS3-on meg csak a videók 1080p-sek a játék csak 720p.
Amúgy még van 2 folytatása is a játéknak az FFXIII-2, meg a Lighning returns, később azok is jönnek majd PC-re és ott már lehet megcsinálják majd rendesen a grafikát. Ha tetszik a játék, akkor szerintem megér egy próbát PC-n.

(#33450) k4rL^ válasza SunMount3r (#33448) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az ilyen portoknál van egy modder, aki mindig megoldja ezt PC-re, van egy olyan mod, amivel lehet a felbontást javitani és pár más effektet is. Itt megtalálod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.