Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) BabMester válasza mattheus (#34449) üzenetére


BabMester
senior tag

Félre ertettel, nem kibontatom, kérem a tv-t, adnak egy papírt, Kifizetem, és ők eleve az ugyfelszolgalathoz hozzák a dobozt a raktárból és ők bontják ki, mert állítólag ezt így kell, nagyobb értékű műszaki cuccoknal kötelező ellenőrizni a tartalmat

(#34452) Because válasza mattheus (#34449) üzenetére


Because
őstag

amit nem látsz nem fáj :)
volt szerencsém csomagküldő szolgálat munkatársát észrevenni miközben lábbal helyezgeti megrendelést, szaküzletben pont a tv-ket a földön végighúzó alkalmazottat, de még a postaszolgálat embere a rendelt gitárom csomagját az orrom előtt pattintotta a földhöz (természetesen mondtam, hogy fordulhat is meg vele)

(#34453) tarti19 válasza d3tox1c (#34426) üzenetére


tarti19
senior tag

Itt nézz körül, mert meglepődnél mennyire sok joga van a vevőnek, csak sosem szokták ezt nagydobra verni.
[garancia]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#34454) mlinus válasza Csillag01 (#34434) üzenetére


mlinus
őstag

mit vársz? a játék neve: call of duty. ha teljesen más lenne, nem call of duty lenne. és, rögtön, nem is lenne ekkora rajongótábora.

másrészt, a titanfall kib@szott nagyot bukott, kutyát sem érdekli már, szóval nem "győztek", az biztos, játszottál egyáltalán vele? Szinte 0 tartalom megjelenéskor. Azóta kiadtak egy rakat dlc-t, de túl későn, túl keveset.

harmadrészt, ne mondd már nekem hogy a teljesen új módja a járkálásnak, illetve a különféle új képességek nem nagy újítások. lehet, hogy nem eredeti, mert más játékban már volt ilyen, de codhoz képest még sose volt ilyen.

(#34455) Neoteric válasza tarti19 (#34450) üzenetére


Neoteric
addikt

Te gépeden akárhány accot beállíthatsz primaryre, viszont egy acc csak egy gépen lehet primary, szal a tiédet már csak egyik haverodnak tudod odaadni primaryre állításra.

PSN: ne0teric_sAN

(#34456) d3tox1c válasza tarti19 (#34453) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi a linket.
Egyebkent 399font volt....

(#34457) Csillag01 válasza mlinus (#34454) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Mit vartam? Hat nem ezt. Titanfallt elsonnapon megvettem pcre. Sztem fenyevekkel jobb jatek. Mik azok a fegyverek uram atyam...de tudod mit? Varjuk meg a megjelenest. Jovo heten ugyis jonnek a nevesebb jatektesztelok ertekelesei. Ezek a sajat velemenyeim voltak. Mint irtam en kihagyom. A palyaknak semmi hangulata... De ne legyen igazam es lehet tevedek. Mindenesetre nekem ez jott lett elsore. Béke.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#34458) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#34412) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erre még mindig keresem a választ :DDD

(#34459) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok

Barátom most vesz egy Driverclub csomagos PS -t és az lenne a kérdés, hogy beüzemelés után egyből tud vele játszani vagy kell hozzá valami?

2. kérdés: ha kölcsönkér az ismerősétől játékokat és felmásolja a gépre, majd visszaadja, akkor az még futni fog az ő konzolján vagy ezt valami megakadályozza?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#34460) Cyberpunk válasza ricshard444 (#34459) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Beüzemeli a gépet, a PS felmásolja magának a dolgokat a játékhoz, és kész játszik. :D

Lemez mindenképpen kelleni fog, a nélkül nem indulnak el!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34461) BlackDesert


BlackDesert
tag

Most tette közzé a sony, hogy már 8 milla psn előfizetőjük van. Szerintetek ez összhangban van a bevétellel és a szolgáltatásuk minőségével/fejlesztésével? :(

(#34462) ricshard444 válasza Cyberpunk (#34460) üzenetére


ricshard444
veterán

Köszi, csak az Online miatt volt kérdéses, hogy kell e előfizetés :) :R

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#34463) krx21 válasza BlackDesert (#34461) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi a baj? Mesélj! ;)

(#34464) Elderath válasza BlackDesert (#34461) üzenetére


Elderath
őstag

Az a baj, hogy mivel kell PS+ onlinehez már így nem csoda, hogy nő az előfizetők száma. Emiatt viszont nem kell jó címeket berakni, mert már fogy anélkül is. Félek sose lesz olyan minőségű, mint amilyen PS3 idején volt...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#34465) MerLinh válasza Elderath (#34464) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát szerintem ami késik nem múlik, bár ami köv hónapot illeti, inkább mindegyik gépre csak 1 normálisat adtak volna mint 2-2-2 akármit... =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#34466) BlackDesert válasza krx21 (#34463) üzenetére


BlackDesert
tag

1 évet kellett várni erre a 2.0 patch-re is és ezzel is erős gondok vannak nem beszélve a folyton nem működő psn szolgáltatásra.

(#34467) Cyberpunk válasza ricshard444 (#34462) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Multihoz kell a PS Plus.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34468) tepenzed válasza BlackDesert (#34466) üzenetére


tepenzed
őstag

mi is a baj vele?

(#34469) BMS válasza Cyberpunk (#34460) üzenetére


BMS
őstag

Ha felmásolta magának akkor már fent van az egész játék és így kíméli majd az olvasófejet nem?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#34470) gyuribácsi88

Nem tudom néha hogy sírjak vagy nevessek (az elégedetlenkedőkön). Mióta kijött a 2.0 frissítés azóta sokkal gyorsabb lett a rendszer (az eddigihez képest) barátlista is azonnal betölt (nem gondolkozik fél percig pedig 125-en vannak rajta) store-ba is azonnal belép. Party chat sokkal jobb minőségű lett.

A havi 1000 forintos ps+ (lol egy doboz cigi többe kerül) mellé meg vannak akik elvárnak AAA játékokat. :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34471) BlackDesert válasza tepenzed (#34468) üzenetére


BlackDesert
tag

Nem részletezem még egyszer, olvasgass itt -ott, de tényleg örülök, ha Te elégedett vagy egy ilyen szolgáltatással és épp be tudod kapcsolni a géped..

gyuribácsi88: neked sem részetezem, hogy nem csak olyanok vannak akik AAA címeket várnak, de egy fizetős szolgáltatást illik hibamentesen csinálni..

[ Szerkesztve ]

(#34472) tepenzed válasza BlackDesert (#34471) üzenetére


tepenzed
őstag

az ég világon semmi gond nem volt a keddi frissítés óta,minden müküdik és psn is rohadt gyors..

de leszarom, a magyar csak panaszkodik

(#34473) kkris


kkris
csendes tag

Valaki már játszott az evolveval? Engem nagyon nem akar beengedni ez a sz@r... :((( :W

(#34474) nismoka válasza tepenzed (#34472) üzenetére


nismoka
addikt

Nálam is minden ok! :)

(#34475) tepenzed válasza kkris (#34473) üzenetére


tepenzed
őstag

nem is fog,mert halasztva van ps4en

(#34476) WaterWave válasza Csillag01 (#34434) üzenetére


WaterWave
veterán

Ezzel egyetértek... Épp pár napja veséztem ki gameplay videok alapján, hogy ez a JetPack-es hülyeség amit beleraktak, ez szerintem elrontja az egész multit majd. Számomra érthetetlen, hogy ezt belerakták, mert a sok más idióta fegyver még oké, de ez a repkedős hülyeség ez szerintem fail

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#34477) Nayrobi válasza BlackDesert (#34461) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem psn, hanem ps+. Nem mind1 :)

(#34478) shunter válasza BabMester (#34446) üzenetére


shunter
aktív tag

De pl ennek nincs fül formájú vájata és nem zárt füles, nem bőr/műbőr borítású a párnája. Hangzásba lehet ugyanaz, de én a prémium hatásra gondoltam, ami nekem megért +30$-t. A vezetéknélküliség nem nagy para, mivel a kontrollerből jön a kábel.

[ Szerkesztve ]

(#34479) shunter válasza gyuribácsi88 (#34470) üzenetére


shunter
aktív tag

Inkább nevess, sírnak itt elegen. 😃 Kolyan mondom ide ha valaki beolvas, rendesen mély deppresszióba zuhan. Napok óta csak negatív komik vannak.

[ Szerkesztve ]

(#34480) SzlobiG válasza BMS (#34469) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem mindig pörgeti játék indulásnál.

(#34481) haddent válasza gyuribácsi88 (#34470) üzenetére


haddent
addikt

Nagyon hervasztó ez a folyamatos negatív hozzáállás, szarozás. Ráadásul sokszor alaptalanul. Egynek valamiért valami nem megy, egyből jön ide sírni mert hát ps4 biztos szar az egész ps nem csak nála valami. Egyből jön rákontrázni 10 troll meg 10 "ja ja megbántam" :DDD Ez se lenne baj ha valóban maximalista emberek lennének, de általában úgy végződik, hogy "...bezzeg az xbox..". Pont olyan szar van ott is. Bár igaz, 720p -ben, ezért lehet, hogy kevésbé látszik ;] ;]

BlackDesert a véleményedet az itteni héterek hsz -eiből valamint a ddos támadásokból alakítottad ki?

BabMester egy rakás szar a ps4. Annyira, hogy még mindig 40% -al több fogy belőle pedig már a huszadik akciót intézi az ms :(

[ Szerkesztve ]

(#34482) BabMester válasza shunter (#34478) üzenetére


BabMester
senior tag

Besupped a füled, így zárt érzetet ad elvileg,ha 7.1 hangot akarsz akkor USB-be kell dugni jack-kimenetelen olyat nem lehet.. az meg h nem műbőr/bor direkt jól jön nyaranta, az én Scullcandy-mbol kiindulva..

Más téma, én úgy vettem észre h mivel ebben a generacioban a ps4 lett mainstream konzol, így sajnos minden idióta is azt vesz, akik persze h hangosan vonyitanak mindenért ami nem direktbe csakis az ő kis igenyeikre van szabva.. (nézem az Evolve twitteret ott is írják h mekkora szar ez a playstation h a driveclub után ezt is elb*sszak, mintha bármi köze lenne hozzá a Sonynak azon kívül h nem fizettek annyit mint az MS..)

[ Szerkesztve ]

(#34483) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok! 2. joyomrol kopik le a gumi az analogrol. pest megyebe, Cegled kornyeken nincs valakinek Xbox One analogja?
Nehez belemuteni?:)
Udv!

(#34484) hrvp válasza shunter (#34440) üzenetére


hrvp
aktív tag

Az viszont szerintem nagyon gagyi, hogy semmin nem lehet átlőni, üvegen sem... Ha van előtted egy korlát vagy akármi pont a célkeresztben, akkor nem sebzed az ellenfeled. Legalábbis 360-on ilyen.

(#34485) Bencus88


Bencus88
nagyúr

hello!

Az új cod letöltött kb 7 gigát, hétfőn tudok vele majd játszani és leszedi a maradékot közbe, vagy meg kell várnom míg a további kb 30 gigát leszedi? remélem érthető voltam :D

(#34486) gyuribácsi88 válasza Bencus88 (#34485) üzenetére

Szedi az a többit is, csak nagyon a háttérben nagyon csendben, nekem leszedte már az egészet, ami 42 giga.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34487) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#34486) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ohh köszönöm :) nem tudom megnézni hol tart igaz?

megtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#34488) Madwe válasza BabMester (#34482) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem hiszem h ez idiótaság kérdése. Nem megy panaszkodik... más kérdés h psn gyakran megy csak nála van mondjuk gubanc (nem konkrét emberről beszélek, általánosságban). illetve előfordulhatnak bugok is bőven. De miután rohadt sokan vagyunk, nyilván gyakoribb az előfordulása a nagy számok miatt... S továbbra is aki csak olvas, fals képet kap, mert ha fórumból indulunk ki a psn alig megy, 2.0 nem indul el sokaknál. Miközben ez %osan nagyon kicsi, csak nagy bázisnál ez sok embert jelent. S akinek nincs gond, az nem fogja minden nap beírni, h nekem ma is megy a psn, bootol 2.0-n a ps4. Pedig ez a jellemzőbb. Röviden, ez nem reprezentatív, amit itt olvastok, ne feledjétek :)

[ Szerkesztve ]

(#34489) gyuribácsi88 válasza Bencus88 (#34487) üzenetére

De, a settings-nél meg tudod nézni, ott ahol írja hogy mi mennyi helyet foglal, rámész a COD-ra és ott számol. Én mindig berakom a gépet estére standby-ba és úgy reggelre mindig leszed mindent. Mintha standby módban gyorsabban töltene (legalább is én úgy vettem észre).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34490) Cyberpunk válasza Madwe (#34488) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem ma is megy, ja nem volt vele gond eddig egyszer sem, lehet különleges az én gépem. :K ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34491) gyuribácsi88 válasza Cyberpunk (#34490) üzenetére

Akár csak az enyém, akkor te is a sony fanboy special edition ps+ csomagot rendelhetted meg (titkon) akár csak én. ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34492) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#34489) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én is úgy vettem észre és ez igaz is. Holnapra leszedi Nekem is :)

(#34493) konyi79 válasza gyuribácsi88 (#34491) üzenetére


konyi79
addikt

:DDD
Nekem tévedésből szállították azt a verziót.. Így csak néha tud felb*ni.

(#34494) Cyberpunk válasza gyuribácsi88 (#34491) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, de most jól lebuktunk. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34495) mattheus


mattheus
őstag

egy kérdés merült fel bennem, mégpedig a következő:

- Mi fog akkor történni, ha letöltöm a DriveClub-hoz kapott DLC-ket, majd leszedem a programot (nem most tervezem) és majdan egyszer ugyanazon PSN profil alól telepítem ismételten? Megmarad a DLC-m vagy az "one time only" ?

[ Szerkesztve ]

(#34496) Cyberpunk válasza mattheus (#34495) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Megmarad, nyilván újra le kell majd töltened a DLC-ket. Be is baszna, ha csak egyszer lehetne felhasználni. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34497) haddent válasza Cyberpunk (#34494) üzenetére


haddent
addikt

Nem megmondta Yoshida, hogy tartsuk titokban és etessük a májkró trollokat? :(

(#34498) wannnabeees válasza SzlobiG (#34480) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Persze hogy "felpörgeti" hisz le kell róla olvasni az adatot, hogy az e amit indítani akarsz és hogy egyáltalán eredeti e. Utána viszont bekussol és nem olvas róla.

(#34499) shunter válasza gyuribácsi88 (#34489) üzenetére


shunter
aktív tag

Én is standby ba szoktam töltögetni. Sztem is gyorsabban szedi. Viszont nézzetek rá a settings be, mert nálam a 2.0 update után kivette a pipát a standby ban töltés elől.

(#34500) shunter


shunter
aktív tag

Am a 100$ utáni 15$-t mikor kapjuk? Már jóvá kellett volna írniuk, nem de?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.