Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#34851) kovsol válasza Tatyla (#34849) üzenetére

kovsol
(félisten)

Nem tudom, de nekem mind a kettő tetszik.

más:
Injustice is megvan nekem PS Vitára. Kellemes játék, de azért nem egy olyan igazi AAA game. Mondjuk én sose tartottam annak egyik verekedős játékot se.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#34852) BabMester válasza kovsol (#34851) üzenetére

BabMester
(tag)

Arról nem is beszélve h a januári megint gyenge azzal az inFamous standalone DLC-vel.. :(

(#34853) k4rL^ válasza BabMester (#34852) üzenetére

k4rL^
(senior tag)

Miért lenne gyenge, jobb mint ezek az idióta indiek. Nyilván nem az Infamous Second Son, de azt meg már aki akarta beszerezhette.

(#34854) BabMester

BabMester
(tag)

"A Destiny már több mint 9,5 millió regisztrált játékossal büszkélkedhet, akik átlagosan napi három órát játszanak. 

Ezek után talán nem olyan nagy meglepetés, hogy a Bungie nemcsak a már bejelentett kiegészítőkön, hanem a következő teljes játékon is dolgozik. Bizony, készül a Destiny 2!"
Most akkor ez mégsem évekig tartó kiegészítőkkel bővített móka lesz? :/

[ Szerkesztve ]

(#34855) Madwe válasza BabMester (#34854) üzenetére

Madwe
(veterán)

Forrás? ne higgy el minden hírt, bárhonnan is származzon btw :)

(#34856) hudekira0 válasza Tatyla (#34849) üzenetére

hudekira0
(tag)

hát ige na filmek más témák.. de szerintem egy marveles polgár háború is elég társadalommal foglalkozó témát boncolgat esetenként, tény nem egy sandman például. De igen ízlések és pofonok kinek mi :D szerintem nekünk is ezen felesleges beszélgetni akkor mert "szinte" egy a véleményünk :) és h vissaztérjünk ps4 topikba akkor már kíváncsi vagyok hogy mit hoznak ki az új Batman játékból , valamint mi lesz a következő képregény adaptációs játék

(#34857) mfranky

mfranky
(őstag)

2.01 rendszerfrissítést nekem most tölti...

PS4 Pro@Samsung UE49KS7000 -- PSN ID: Franky_Hun_33 -- S7Edge

(#34858) Mrdevil válasza mfranky (#34857) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Várom az ezzel együtt érkező újabb hibákat. :N :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#34859) Elderath

Elderath
(aktív tag)

Making a fan film about Uncharted can get you places. It can even get you a tour of the Naughty Dog studio and an exclusive first look at Uncharted 4: A Thief’s End. This is exactly what Martin Sofiedal just did and he’s pretty impressed at what he saw.

- I got to see some pretty raw stuff from the new game, including drawings of planned action sequences and how all the characters look like now with upgraded graphics. It was almost scary to see Sully as an almost living person. I also got to see a few seconds of the opening scene, which is still under development, but already looking incredible.”

Martin goes on and compares the graphical leap as PlayStation 2 to a Pixar movie.
They showed some tests where Drake was going through a bit of tall grass and how every straw reacted to his movements while also responding to the wind. It was crazy. I’ve never seen anything like it.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN ID : oO_Gero_Oo

(#34860) BabMester válasza Madwe (#34855) üzenetére

BabMester
(tag)

http://www.gamespot.com/articles/destiny-2-in-the-works/1100-6423373/

(#34861) Madwe válasza Mrdevil (#34858) üzenetére

Madwe
(veterán)

Jelentem, nálam végre működik vele a rest mode! reggel ígértem tesztelem, de csak most tettem le a joyt :D

(#34860) BabMester felvetésedre ott is a cikkben a válasz: nem a destinyt tervezték 10 évesre, hanem a franchiset :D

[ Szerkesztve ]

(#34862) raiden1bak

raiden1bak
(tag)

Üdv a csapatnak!Ki hogy tisztítja a ps4 et a portol,porszívoval oldalt vagy burkolat leszedés és kifujás?

(#34863) fricci válasza BabMester (#34860) üzenetére

fricci
(tag)

3 új pályával? ;]

(#34864) Madwe válasza raiden1bak (#34862) üzenetére

Madwe
(veterán)

Porszívóval? naneee... ha nagyon tisztítani akarod, akkor sűrített levegő áramtalanítva. Vagy ha lejárt a gari szétszed és úgy akár.

(#34865) losilee1337 válasza BabMester (#34845) üzenetére

losilee1337
(aktív tag)

Na majd az ingyenesnek több idöt adok én még x360 nyomtam meg ipadon:)

Psn id: HungaryLosi

(#34866) Tegla80 válasza Madwe (#34861) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Az mit jelent,h "mukodik vele a rest mod"??

Sony® & PlayStation®

(#34867) Madwe válasza Tegla80 (#34866) üzenetére

Madwe
(veterán)

2.0 óta a stand by új neve a rest mode, amibe küldve sokaknál (köztük nálam is) a gép lefagyott: narancssárgán villogott folyamat, venti pörgött, nem állt le, kikapcsolni nem lehet csak ha áramból kihúztad és újraindítottad, inicializálta a lemezt s utána ment rendesen... Na, mostmár úgy működik, ahogy illik neki, s eddig is tette 2.0 elött :D

[ Szerkesztve ]

(#34868) BabMester válasza Madwe (#34867) üzenetére

BabMester
(tag)

Nemtudom kik írják a szoftvereket, pont ma akartam hívni a Sony supportot.. az xboxom is oda van szervizbe, mert arra meg úgy írtak meg h annyi feszültséget vett fel alapból mintha kinect is lenne, és a nélküle lévő gépek túlfeszültséget kaptak, kerregtek + zizegett a táp.. de ahogy olvasom erre is ma jött a javító update, nagyon össze dolgoznak a fiúk :D

(#34869) wannnabeees válasza BabMester (#34868) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

gondolom cserelik az egesz gepet neked
a tulfesz picit nem tesz jot az alkatreszeknek :/

(#34870) WaterWave

WaterWave
(addikt)

Ha még nem volt... esetleg aki most barátkozik vele

[Advanced Warfare multi pályák]

Szerintem a Defender visz mindent

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#34871) Elderath

Elderath
(aktív tag)

Sose voltam codos, de mostanit megvettem. Nem gondoltam volna, hogy egyszer codra fogom azt mondani, hogy baromi jól néz ki. Hangok is végre nem pattogatott kukorica meg paintball fegyverek. Egyelőre kampány meg multi is tetszik

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN ID : oO_Gero_Oo

(#34872) trane08

trane08
(tag)

Sziasztok!
Adott egy Benq monitor(gw2320) ami a pc-re van kötve. Szeretném valahogy a PS4-et is rákötni, de semmi ötletem nincs, hogy hogyan. A monitoron csak dvi meg vga bemenet van, de a dvi foglalt, mert azon van a pc. Mit tudnátok ajánlani, hogy össze tudjam hozni a dolgot? Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

[iPhone 6] https://www.facebook.com/harapottalmakozosseg

(#34873) losilee1337 válasza trane08 (#34872) üzenetére

losilee1337
(aktív tag)

Üdv szerintem monitor elad és egy hdmis vétel,lehet jobbat is mondanak. :R

Esetleg pc megy a vga ba és egy hdmi dvi kábelal meg a ps4 a monitorba.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#34874) trane08 válasza losilee1337 (#34873) üzenetére

trane08
(tag)

monitor marad, más megoldás kell :DDD

(#34875) BabMester válasza trane08 (#34874) üzenetére

BabMester
(tag)

Akkor csak ahogy kolléga mondta, pc-->vga, ps-->hdmi+átalakító a másikba, viszont így lehet nem lesz hangod, azt optikai kábellel vagy fejhallgatoval tudod akkor megoldani (fül-fejhallgatot betudod dugni a kontrollerbe is, így valamennyire nem kötött)

[ Szerkesztve ]

(#34876) Madwe válasza trane08 (#34874) üzenetére

Madwe
(veterán)

hdmi to dvi kábel és dvi elosztót veszel, akkor mindkettőt bekötheted a dvi fogalaltba. vgat felejtsd el. amugy ha nincs rajta hdmi, gyanúsan megérett egy cserére amúggy is a monitor, én nem vesződnék kábelezéssel :)

(#34877) trane08 válasza Madwe (#34876) üzenetére

trane08
(tag)

Köszönöm a válaszokat!
Egyenlőre nem akarok még monitort cserélni, szóval muszáj lesz megoldanom a kábelezést :S Ilyen átalakítókat hol találhatok? Most keresgélek, de semmi értelmes oldalt nem találok. Még olyan kérdés lenne, hogy ha egy foglalatban lesz a kettő, akkor hogyan fogok váltani pc és ps között?

(#34878) Madwe válasza trane08 (#34877) üzenetére

Madwe
(veterán)

A dvi közösítőn van gomb erre mint pl ennél is.

Hdmi dvi kábel kb még a sarki trafikban is kapható :D

(#34879) hrvp válasza Elderath (#34871) üzenetére

hrvp
(aktív tag)

Pedig van benne paintball mód is :) ami szerintem baromi jó dolog, főleg ott ahol fiatalabb gyerek is játszik, legalább addig sem vérengzést lát.

(#34880) trane08 válasza Madwe (#34878) üzenetére

trane08
(tag)

nagyon szépen köszönöm!! :D

(#34881) nkAAA

nkAAA
(aktív tag)

(#34882) wannnabeees válasza nkAAA (#34881) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

A jövő hetet megnyomom munka terén, hogy az azutáni héten kedd-péntek szünet legyen.
Asszonyka meg legalább napi 8 órát házon kívül lesz, szóval nyomhatom. :DD

Durva függőség, hogy az ember a játékokhoz időzíti már a szabadságot és nem a karácsonyhoz. o.O

(#34883) krx21 válasza nkAAA (#34881) üzenetére

krx21
(veterán)

Na, igen :C Jó lesz ez...Azért is remélem, mert eddig engem PS4-re a TLOF-on kívül nem fogott meg még semmi...

(#34884) mrhitoshi válasza nkAAA (#34881) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Ezt nem tudom elhinni. Nem nagyon változások igazából, de megadná azt az érzést, hogy tényleg ott vagyok. :U

Platformok: PS4~PC~W10

(#34885) sittes79

sittes79
(addikt)

Fullos:

Így használja ki a GTA V a PS4 kontrollert

"A telefon és a rádiórecsegés hangját a kontrollerbe épített hangszóró adja majd ki, a touchpadon le-fel mozgatva az ujjunkat válthatunk a fegyverek között, jobbra-balra mozgatva pedig a rádióállomások között.

A light bart is használja majd a GTA V, az körözéskor kéken és pirosan fog villogni."

[ Szerkesztve ]

(#34886) optikal válasza sittes79 (#34885) üzenetére

optikal
(tag)

"A light bart is használja majd a GTA V, az körözéskor kéken és pirosan fog villogni"

LOL még a végén le is hasalok az ijedtségemben.

PSN:Optikal89

(#34887) Garada válasza sittes79 (#34885) üzenetére

Garada
(őstag)

Igen nagyon király lesz! Végre egy játék ami király és teljes mértékben ki is használja a konzolt! :))
Már nagyon rég vártam arra, hogy tényleg valami igazán jól játszható játékot kapjak kézhez ha már ps4-em van. :K

If life gives you lemons, make lemonade!

(#34888) kovsol válasza Garada (#34887) üzenetére

kovsol
(félisten)

GTA5 és a Dragon Age-t tervezem megvenni, és szerintem ez a két játék le fog kötni több hónapra. :D

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#34889) nkAAA válasza wannnabeees (#34882) üzenetére

nkAAA
(aktív tag)

Ismerős a szitu :D

#34883: ennek azért jó esélye van rá :)

#34884: az már bőven elég

(#34890) Garada válasza kovsol (#34888) üzenetére

Garada
(őstag)

Én "beérem" a gta-val pár hónapig és ha már a kezdeti lelkesedés után napi 3-4 órát játszom vele lehet mást is megnézek főleg ha jön még valami igazán vonzó cím mellé. :K

(#34891) WaterWave

WaterWave
(addikt)

Várjuk meg a gta5-öt.. Nekem olyan "túl szép, hogy igaz legyen" érzésem van... Ha ez tényleg ilyen lesz, akkor komolyan feladják a leckét a játékiparnak... Nem sokat kell már rá várni:)

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#34892) krx21 válasza Garada (#34890) üzenetére

krx21
(veterán)

Ott lesz mindjárt a Far Cry 4 is... Az is igen jónak igérkezik... Rádásul egy napon...

(#34893) Garada válasza krx21 (#34892) üzenetére

Garada
(őstag)

Hát épp ez a baj, hogy egy napon.Ha mondjuk 1 vagy 2 héttel előbb jött volna ki biztos el lettem volna vele de így nem hiszem, hogy túlzottan foglalkozom majd vele egy ideig. :DD

(#34894) Csillag01

Csillag01
(aktív tag)

Ezek a ps+ free jatekok annyira nyomorultsagok. A sony helyebe nem egetnem magam ilyen sz@rokkal.Inkabb neis adnanak semmit,tobb ertelme lenne...

Egyetlen atombomba tönkreteheti az egész napodat.

(#34895) Csillag01

Csillag01
(aktív tag)

Apropó: ezt a live from plaplaystation csatorna ez most mi akar lenni?
A multkor fuvezett 3-4 feka, bogyos szoke maca riszálta a pics@jat,2 kirivo ruhaju tini fetrengett az agyon kozben irkaltak nekik hogy sexeljenek , egy csapat tini ivott es bohockodtak,stb,stb...hm.erdekes

[ Szerkesztve ]

(#34896) Def26 válasza Csillag01 (#34895) üzenetére

Def26
(félisten)

hát nem tudom lehet velem van a baj de nem ez izgi. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#34897) Csillag01

Csillag01
(aktív tag)

Most lottem .A ps live-on ilyenek mennek. Lol

[ Szerkesztve ]

(#34898) mrhitoshi válasza WaterWave (#34891) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Nekem is ilyen érzésem van kicsit. A Mass Effect 3 óta nem rendeltem elő, semmilyen játékot, és akkor is meg lettünk kicsit szopatva, azóta kicsit félek az ilyen üzletektől. Egyedül azért mertem, mert már eleve volt a játékban ~50 órám, és folytatni akarom.

(#34885) sittes79: Ez komoly, de még komolyabb lenne, ha az érintőképernyős telefont a touchpaden keresztül tudnánk kezelni... :))

Platformok: PS4~PC~W10

(#34899) cyberkind válasza WaterWave (#34891) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Mitől ne adnák fel, amikor megtették már tavaly szeptemberben is. :)
Ez a grafmotor annyira le volt butítva hogy csak egy vak nem vette észre, ebben igen komoly tartalék van még, és szerintem ez még nem a max mindig, mert ugyanis nem árt hagyni a 6-ra is valamit, mert új motort csak nem írnak, de ki tudja.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#34900) BabMester válasza Csillag01 (#34897) üzenetére

BabMester
(tag)

Hallooweenkor, orosz hallooween házi buli ment.. beoltozve ittak minden, 15-20 év közöttiek.. de macskanonek beoltozott kislány smarolt kalóz kislánnyal ilyenek.. egy kis idő múlva le is halt az adás :D nemtudom h cenzura-e vagy ők untak meg :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.