Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) BabMester válasza Newyorker (#31299) üzenetére


BabMester
senior tag

Aki akart ps4-et venni már vett magának.. ilyen egyszerű, a Hezitálok meg most raharaptak a nagy akciókra az UK-ba :)

(#31302) tarti19 válasza m.hegyi (#31297) üzenetére


tarti19
senior tag

Próbáld ki vele s nélküle aztán érezni fogod, hogy mennyivel ad többet :)
Az audio legalább annyit dob a latba mint a vizualitás.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31303) Bencus88 válasza tarti19 (#31291) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ja akkor ma csak pc-re :DDD

(#31304) hudekira0


hudekira0
tag

pc-n láttam milyen a SoM , tetszetős elég sok féle képen lehet megoldani a szálakat, sok skill és egyéb egy jól összerakott singlenak tűnik, ami többször végigjátszható a változatossága miatt, bár én félek attól hogy unalmas lesz egy idő után mivel folyton ölni kell benne ez a lényeg, de majd kiderül a játék tesztekből hogy hosszú távon milyen hatást vált ki :)

(#31305) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

itt is tarti..
mindenütt tarti:)
web app van valahol?
köszi előre is:P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#31306) BabMester


BabMester
senior tag

The Crew BETA kulcsok:

F234-CGRH-TNKT, RB7O-WHC4-GOGK, ARTF-IFT7-QDRW-TUNI, HWV5-IRN3-3F45, 8OKB-SDTG-25ZD

[ Szerkesztve ]

(#31307) losilee1337 válasza BabMester (#31306) üzenetére


losilee1337
aktív tag

ucsot nyultam köszi. :R

Psn id: HungaryLosi

(#31308) N@idia


N@idia
őstag

Végre megjött a BF4-hez a patch,már tölthető durván 2.4gb foglal :DD Kíváncsian várom mit eszközöltek :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31309) tarti19 válasza tigomigocika (#31305) üzenetére


tarti19
senior tag

Csak itt meg ott :P Ez a két hely, ahol megfordulok :P Vettél már ps4-et?

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31310) Madwe válasza m.hegyi (#31297) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tlou saját hangkepe nagyon jo, gondolom gtahoz is lesz... De amihez nincs saját profil az is jól szól, szerintem megéri az arat...

(#31311) Newyorker válasza N@idia (#31308) üzenetére


Newyorker
addikt

Írd majd meg légyszi, h mi változást látsz, köszi :) én egy pár hete annyi újítást látok, h a robbanások mások lettek, szebbek, élethűbbek! Ti észrevettétek?!

Illetve az új Bf kieg megjelenéséről tud vki időpontot?!

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31312) Sztalker762


Sztalker762
tag

Valamiért napok óta lelakatolja a játékaimat a PS.
Restore License nem hat semmit, ugyanúgy lakat.
Tudom, hogy ha szarakszik a PSN, akkor a megosztott accal nem éred el a játékaidat, ha nálad secondary. Amit haver vett (Destiny) meg működik. Mondjuk tegnap meg nem érzékelte a plusomat. Nem hiszem, hogy ezzel lenne baj, mivel bejön a Store is, és senki se panaszkodott mostanság tudtommal a PSN-re.
Viszont egy idő után eltűnik a lakat és tudok mindennel játszani. Valaki tudja mitől lehet ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#31313) tigomigocika válasza tarti19 (#31309) üzenetére


tigomigocika
senior tag

remélhetőleg jövö hét hétfőn vagy kedden rendelem meg házhoz szállítással...
pont éjszakás vagyok de ha meglesz tuti nem alszok azon a héten semmit :P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#31314) Elderath válasza mlinus (#31300) üzenetére


Elderath
őstag

Remélem hamarosan felzárkózik eladásokba mindenhol, mert Sony kurvára ráült a sikerre és ideje lenne, ha a konkurencia miatt újra össze kéne szednie magát.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#31315) ForRedGlory válasza Newyorker (#31299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Forza Horizon 2 :))
Majd DriveClub-nal jon a fordulat ;]

(#31316) mrterminator válasza BabMester (#31306) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Létezik hogy egyikse jó? (már) :F

(#31317) tarti19 válasza mrterminator (#31316) üzenetére


tarti19
senior tag

Létezik, minden kódot eltüzeltem us, eu accal s egyiknél sem született gól :P

Nayrobi már 5 perccel utána se :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31318) Nayrobi válasza mrterminator (#31316) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már 10 perccel később se voltak jók, csak az emberek elfelejtik megköszönni. Sajnálom, kipróbáltam volna, mert az eddigi gameplayek nem győztek meg, pedig az E3-as bemutató után azt hittem, hogy első napos vétel lesz.

(#31319) gyuribácsi88 válasza Newyorker (#31299) üzenetére

Hajaj, most mi lesz? A játékok is jobban futnak mostantól rajta?

Csak azért kérdezem mert olyanokat olvasok hogy a Mordor szaggat ps4-en, de a one bika hardvere zökkenőmentesen viszi a játékot 4K-ban. Lehet eladom a ps-t :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31320) Tegla80 válasza Elderath (#31314) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne viccelj mar...
Ha olvastad volna a mai nap termeset az ottani topicban ,nem ezt mondanad. ;)
Ezen megy a ragodas.... shadow-of-mordor-run-at-720p30fps-on-xbox-one :B
De bizakodoak a jovovel kapcsolatban.... :DDD

Sony® & PlayStation®

(#31321) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem akarok kötekedni csak meg akarom érteni, itt egy teszt mi szerint szinte ugyan azt hozza a box mint a ps sőt multkor láttam olyan képet amin NFS voolt mindkettőn és szebb volt boxon, ez az amit nem értek hogy hogyan? Más világítást használ azért?

Xbox One: bandymnc

(#31322) Dawide@axele válasza A.tessz (#31285) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#31323) tarti19 válasza bandi0000 (#31321) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem kötekedsz l, de ezek nyitócímek voltak :P
Egyszerűen több erőforrást igényel a videomagnó :P Ez ilyen egyszerű. :C

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31324) bandi0000 válasza tarti19 (#31323) üzenetére


bandi0000
nagyúr

úgy van :D

Csak nem akarom hogy később valami isteni csoda folytán jobban nézzenek ki boxon a játékok mint ezen hiszem nem 1 évre veszi az ember a konzolt

Xbox One: bandymnc

(#31325) Elderath válasza Tegla80 (#31320) üzenetére


Elderath
őstag

Nem érdekel hogy fut rajta csak nem tetszik már ez a nagy előnye sonynak. Szánalmas FWt se tudnak normális ütemben fejleszteni, vagy nem akarnak, mert marhára ráérnek. Nekem, mint felhasználónak nem jó az, ha nincs egy egészséges konkurencia, mert azzal csak mi szívunk.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#31326) SzlobiG válasza Newyorker (#31299) üzenetére


SzlobiG
félisten

Briteknél mindig is a box fogyott jobban.

(#31327) Madwe válasza SzlobiG (#31326) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, ez igaz volt a 360ig:)

(#31328) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt tudja esetleg valaki hogy micsoda?

Live-Die-Respawn

(#31329) SzlobiG válasza Madwe (#31327) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen arra gondoltam, de szerintem szép lassan igaz lesz az xbonera is.

(#31330) BabMester válasza Newyorker (#31311) üzenetére


BabMester
senior tag

A fegyverek statjai át lettek állítva, assault-nal az AUG-om sokkal gyengébb, a mesterlovesz puska viszont erősebb lett már nem kell fejlődés, ha lábon találom is meghal.. a pályák át lettek rajzolva, RUSH-t játszok csak, a pontok át lettek helyezve meg több/ kevesebb fedezék helytől fuggoen, több gép, pl mikor az anyahajót kell védeni a védők is kapnak mostantól hajókat lehet vizicsatazni.. granatok erősebbek lettek, meg mintha maga a játék is kicsit szebb lenne, több a füst, robbanás effekts.. hirtelen egy óra után ennyi

[ Szerkesztve ]

(#31331) N@idia válasza Newyorker (#31311) üzenetére


N@idia
őstag

Hát eddig nagyon tetszik ez a dolog viszont rengetek új beállítási lehetőséget kapott a játék köztük is ez"Uniform Aiming Soldier" ez alap esetben 193-ra van állítva,de durván tolható 300-ig,bár nem jöttem rá mire jó ez :DDD Viszont a mozgás nagyon tetszik végre nem akadok be a kavicsokba és a netcode is javult itt már választható a High network update-nél (Auto mód is),de nem számottevően jobb nem lesz. Érdemes mindenkinek egy pillantást vetnie a játékra grafikai bug is kevesebb van gyorsabban töltődnek a texturák is mikor be jön a map nem kell erre várni eddig ennyit vettem észre :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31332) phgergo válasza oriic (#31328) üzenetére


phgergo
aktív tag

Destiny :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#31333) szbence92


szbence92
újonc

Sziasztok!

Ma jött meg a PS4-em, PSN-be regeltem, de az OTP mastercard bankkártyám nem tudom elfogadtatni, utánanéztem már sokfele, töröltem a fiókot, újat hoztam létre, egyező nevek-címek és ékezetek, vagy csak csupa nagybetű stb , azaz jó párféleképpen próbálkoztam eredménytelenül. Biztos valahol le van írva a megoldásra de nem akadtam rá, tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.

(#31334) Neoteric válasza szbence92 (#31333) üzenetére


Neoteric
addikt

Magyar accot regeltél?

PSN: ne0teric_sAN

(#31335) Tatyla


Tatyla
őstag

Ez a crew nagyon gáz, nem hogy nem NEXT gen de olyan ótvar árkád hogy már átesett a ló túloldalára, na mindegy kedden itt a DC...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#31336) haddent válasza Tatyla (#31335) üzenetére


haddent
addikt

:C jóvan akkor nem csak az én vagyok túl finnyás :DD

(#31337) kiki22


kiki22
senior tag

Meg johetnenek a velemenyek crewrol mert sajnos nem minenki tudja kiprobalni a betat :-(

(#31338) N@idia válasza Tatyla (#31335) üzenetére


N@idia
őstag

Ma én is kipróbáltam délután egyik kollégám kapott egy béta kulcsot megnéztük és ez vmi förtelem. A grafika az inkább Last gen. mint Next gen. vicc ez a játék és az irányítás is nagyon rossz. Én már csak a DriveClub-ban bízok,ha az tényleg olyan ütős lett,mint ahogy azt beharangozták tuti megveszem csak,hogy legyen vmi autos játékom is. :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31339) Garada


Garada
őstag

The Crew játékról nekem sincs más véleményem kipróbálás után azt mondtam jó ebből ennyi elég is volt.Már az első gameplay bemutatón éreztem valami olyat hogy grafikai téren egy 0 lesz a játék de a többi eleméről sem tudok pozitív dolgot mondani.Ubisoft megint jól összehozta, ebben az évben egyetlen reményem tőlük már csak a far cry 4-ben van.

(#31340) gyuribácsi88 válasza haddent (#31336) üzenetére

Ha 3-4 évvel ezelőtt jött volna last gen-re akkor talán megvették volna a gamerek. De 2014-ben mikor jön a Driveclub meg a horizon2 a project cars-ról nem is beszélve, akkor mit akarnak ezzel a sz@rral, de tényleg? Aztán meg majd megy a sírás hogy nem veszik a játékukat. A watch dogs után egy újabb gyöngyszem :U

Garada; cseréld le az avatárod, de qrva gyorsan ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31341) Garada válasza gyuribácsi88 (#31340) üzenetére


Garada
őstag

Hát főleg, hogy volt lehetőségem kipróbálni ismerősnél, a demo nagyon tetszett, de annyira azért nem, hogy csak miatta vegyek egy xbox-ot.Driveclub hamarosan érkezik már nagyon várom, bár annyi csalódás ért eddig vele kapcsolatban hogy a playstation magyar oldalán eddig kevés támogatott kormány van feltűntetve.

(#31342) mlinus válasza Tatyla (#31335) üzenetére


mlinus
őstag

azt ugye tudod, hogy a driveclub ennél árkádosabb lesz? :)

(#31343) gyuribácsi88 válasza mlinus (#31342) üzenetére

Azt ugye tudod hogy ez nem igaz? Ismerősömék kipróbálták a múltkor a Destiny lunch partin a DC-t, és teljesen meg voltak vele elégedve. Pedig finnyásak az autós címekre.

Garada; csak vicceltem :DDD de azért kösz :C

FragStaR; mert a WD-re azt hazudták hogy alázza a GTA5 játékot, és az emberek meg elhitték, és rohantak megvenni :(((

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31344) ImpersonatoR válasza gyuribácsi88 (#31340) üzenetére

Sajnos az a baj, hogy WD pl kifejezetten jól teljesített a legtöbbet eladott első napos uplay játék lett ha jól tudom.
En egy "free to playnek elmenne" -nek tituláltam a pc bétát és akkor csomóan leoltottak.
Érdekes hogy itt meg tovább mennek és **ar nak is tituláljak úgy latszik akkor nem csak nekem volt ez a véleményem róla.
Teljesen jogos pl egy forza horizon 2 mellett szerintem röhejes dolog érte pénzt kerni.

(#31345) mlinus válasza gyuribácsi88 (#31343) üzenetére


mlinus
őstag

ja, hogy ismerőseid kipróbálták egy ebédpartin?? akkor meggyőztél! :Y :R

(#31346) haddent válasza mlinus (#31342) üzenetére


haddent
addikt

A crew az egy kb gta v szintű irányítással bíró borzalmas förtelemmár most, de legalább még a grafika is pocsék. A DC egyelőre elég kecsegtetőnek és egészen jól kiegyensúlyozottnak tűnik az árkád és a szimulátor közt. Videók alapján tippre én olyan Grid (szigorúan az első rész a 2. említésre se méltó az eredeti mellett) szintűnek tűnik, esetleg régebbi NFS -ek (tényleg régi, nem tavalyi meg társai..) -re is hajaz. Nálam egyelőre nagyon nyerő :K

FragStaR forza -hoz 1x volt szerencsém x360 -on ismerősnél, de ha a horizon is olyan mint az (vagy hasonló a leírásomhoz feljebb) akkor teljesen egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

(#31347) gyuribácsi88 válasza mlinus (#31345) üzenetére

egyszer írjak el egy szót :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31348) Neoteric válasza mlinus (#31345) üzenetére


Neoteric
addikt

Mert te hol próbáltad?

PSN: ne0teric_sAN

(#31349) mlinus válasza haddent (#31346) üzenetére


mlinus
őstag

én is várom a driveclubbot, szerintem nem feltétlenűl negatív az, hogy valami árkád. Egy régebbi buildot próbálgattam, akkor még nem volt időjárás és csak 1 autó volt a pályán. Én mondjuk pont a grid 2-höz tudnám hasonlítani, mivel nagyon nagy hangsúly van a driftelésen. Ami viszont roppant zavaró, az az hogyha elhagyod a pályát akkor azonnal elkezd visszaszámolni 3-ról a program hogy na most akkor menjél vissza... picit frusztráló, főleg mivel elképesztő módon kidolgozták a környezetet.

a crew egyébként, szerintem, nem olyan rossz, én PC-n próbáltam. gyakorlatilag tdu3: kicsit béna, kicsit gagyi, kicsit kusza, de valamiért mégis tetszik :D

(#31350) szbence92 válasza Neoteric (#31334) üzenetére


szbence92
újonc

Igen, magyar lakcím, ha már a bankkártya is az, nem nagyon lehet eltérés ugye.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.