Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31101) Peat;) válasza gyuribácsi88 (#31098) üzenetére


Peat;)
veterán

Ilyen alapon a forza2-höz is lehetne hasonlítani. Ps fronton sokan örültek volna annak a forzának is, de tavaly. Most idén van és a horizont 2 van. Idegesítőek már az xbox és ps fanok, elkenitek a lényeget. Maga a játék nagyon szép egyébként(driverclub), drukkolok hogy jó legyen. :R

(#31102) Neoteric válasza Peat;) (#31101) üzenetére


Neoteric
addikt

Már miért lehetne hasonlítani a 2-höz?
Ez nem fanság, pusztán tények. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#31103) Peat;) válasza Neoteric (#31102) üzenetére


Peat;)
veterán

Én azonos évjáratokat szoktam hasonlítani, de ez valóban egyéni megítélés dolga. Az hogy szebb grafikával promózzák meg bicskanyitogató, de sajnos teljesen általános minden platformon. Killzonenál is ügyeskedtek multinál, mindkét márka ugyanolyan sáros sajnos, pc-n meg fél millás gép kell a prezentált anyag eléréséhez, meg kódok átírására. Reméljük az említett címnél erről szó nincs, szerintem is így fog kinézni.

(#31104) Madwe válasza Peat;) (#31103) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyáltalán nem erről beszélt. Nem a forza5/fh2-t hasonlította a driveclubhoz... Pusztán arra utalt hogy Forza 5 e3on klasszisokkal - ezerszer szebben nézett ki, mint az 1 évvel késöbbi release - köze nem volt hozzá, ugyanúgy mint a watch dogsnál. Semmi másik játékhoz nem hasonlította, csak saját maga promo és tényleges anyagához...

(#31105) Because


Because
őstag

mit jósoltok várható, hogy a hetekben olcsóbb lesz a destiny bundle?

(#31106) n000rbi válasza Peat;) (#31101) üzenetére


n000rbi
senior tag

Könyörgöm: DriveClub, nem DriverClub!! :W

(#31107) A.tessz válasza gyuribácsi88 (#31098) üzenetére


A.tessz
senior tag

Az nem jutott még eszedbe, hogy simán megcsinálhatják ezt a Driveclub nál is?
Mivel még nem jött ki.... nem látjátok a különbséget. :) (a végleges meg az E3 as változatok között)

Egyébként én is örülnék ha így nézne ki, de egy photoshop gyanus kép miatt még nem vonnék le nagy következtetéseket. A streameken közel se így nézett ki!

[ Szerkesztve ]

(#31108) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Végre itt a vasárnap lenne időm játszani, a rohadt UPCnél nyilván most tosznak el valamit.. idegesítő..

PSN ID: RemiFungus

(#31109) tarti19


tarti19
senior tag

HOOOAhh, bezsákolva egy PS+ upgrades DriveClub :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31110) gyuribácsi88 válasza Madwe (#31104) üzenetére

Jó látni hogy van aki megérti amit írok ;) , sokan sajnos nem, pedig érthetően fogalmazok szerintem. :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31111) Gebriel


Gebriel
veterán

A CUH-10XXA gépek mennyire hibásodnak meg?

(#31112) dumplingjami


dumplingjami
csendes tag

Remélem, nem a hét főbűn egyikét követem el, ha kiírom: két hónap után vérző szívvel kell anyagi okokból eladnom a vasat. Szóval akit érdekel egy gyakorlatilag új, két hónapos gép, minden tartozékkal, egy BF4-el és egy FIFA14-el Veszprém megyében, az írjon privát! :W

(#31113) kiki22


kiki22
senior tag

Szasztok!erdeklodnek bf4 mennyire csuszik meg pathek utan?

(#31114) Newyorker válasza kiki22 (#31113) üzenetére


Newyorker
addikt

Milyen patch?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31115) hudekira0


hudekira0
tag

Kíváncsi lennék a véleményetekre (tudom hogy nem jelent még meg a cod) de szerintetek destiny vagy az új cod?

(#31116) Neoteric válasza hudekira0 (#31115) üzenetére


Neoteric
addikt

Destiny, CoD-nak max egy év az aktív pályafutása.

PSN: ne0teric_sAN

(#31117) bandi0000 válasza hudekira0 (#31115) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mindkettő, bár én jobban rá vagyok izgulva az új COD-ra a ghost is tetszett tetszik destinyről nem tudok nyilatkozni

Xbox One: bandymnc

(#31118) hudekira0


hudekira0
tag

destiny érdekelt nagyon is alphával is teljesen megvoltam elégedve, csak a sok dlc zavar h nehogy sok bőrt húzzanak le, meg mennyire tudok érvényesülni pvpben ha nem tudok folyamatosan játszani. az új codtól meg várom most a megváltást az újítások meg fogtak az előzetes alapján de egy ideje már én sem vagyok vele megelégedve.

(#31119) kiki22 válasza Newyorker (#31114) üzenetére


kiki22
senior tag

Csak erdeklodok milyen a jatek:-) mert mikor kijott probaltam.es adtam is el.es most megvennem ujra ha mar javitottak a multin

(#31120) Newyorker válasza kiki22 (#31119) üzenetére


Newyorker
addikt

Szerintem már nagyon rendben van!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31121) kiki22 válasza Newyorker (#31120) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.valaki veletlenul nemtudja mikor jon az uj ps update a gephez?

(#31122) Peat;) válasza gyuribácsi88 (#31110) üzenetére


Peat;)
veterán

Pont a 31103-asban fejtettem ki a véleményem a kizárólag grafikai szempontokról. Nincs olyan platform amin ne vágnák át az embert bizonyos címeknél.
Amit legelőször írtam egy továbbgondolásnak szántam, az egyik gépen volt ilyen játék a másikon semmi, ilyen esetekben nem tudom mennyire tolerálható ez a fajta butítás. Vannak olyan stílusok amivel együtt illik konzolt kiadni, csak mindkét oldalon kapkodtak és mindkét oldalon maradtak el bizonyos stílusok, amiket kiadtak meg mindkét oldalon hibával tették. No de mindegy, egy év alatt eljutunk oda hogy ha lassan is de beindul a gépezet, nem kötekedni akartam. Inkább hegesszék a kettes verziót sonyék a gépből hogy a magamfajta hangra kényes kockák is ps fanok lehessenek. :)

(#31123) Neoteric válasza Peat;) (#31122) üzenetére


Neoteric
addikt

Inkább hegesszék a kettes verziót sonyék a gépből hogy a magamfajta hangra kényes kockák is ps fanok lehessenek. :)

Hát én elég háklis vagyok a fölösleges zajokra, de ps4-nek alig van hangja, pedig hallottam már pár gépet, nem egy példány alapján mondom. Ha nem némítva játszol, akkor semmit nem hallani belőle.

PSN: ne0teric_sAN

(#31124) m.hegyi


m.hegyi
tag

Az új CUH-11XXA modellről lehet tudni már valamit?
Milyen javítások lesznek benne, mikortól lesz kapható?

(#31125) konyi79 válasza Neoteric (#31116) üzenetére


konyi79
addikt

Nálam a COD a Ghosttal kiverte a biztosítékot, annyira rövid és unalom a story. Multiban meg mivel nem érek rá folyton játszani, halálra tud idegesíteni a sok futkosó, éneklő, röfögő halálosztó elmebeteg gyerek.
A destiny coopban jól játszható, egyedül nehéz. A multiról majd mesélnek mások, de ha az érdekel, talán a COD jobb lehet, bár a Destinynél még talán épp alakul a dolog.

(#31126) konyi79 válasza m.hegyi (#31124) üzenetére


konyi79
addikt

Talán csak más a WIFI modul.

(#31127) Meghivott válasza Neoteric (#31123) üzenetére


Meghivott
addikt

Tegnap fifáztam kb 6 órát és egyszer nem pörgött fel a venti.

(#31128) oriic válasza m.hegyi (#31124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már kapható, pl a The Last of Us: Remastered csomagban található gép is ilyen. Infók nincsenek róla, többnyire a wifi modult mondja mindenki, hogy azt cserélték.

Live-Die-Respawn

(#31129) krx21 válasza oriic (#31128) üzenetére


krx21
nagyúr

Egy PS4-et illik vezetékesen a nethez kötni szerintem... Nem mobil eszköz... Nem?

(#31130) bandi0000: Akkor is jobb... Nem melegszik és stabilabb... Nekem 100/50-es van és a notebookon sokkal kevesebb jön át mint vezetéseken pedig csúcs Asus routerem van, (a noti vevője gyenge...)

[ Szerkesztve ]

(#31130) bandi0000 válasza krx21 (#31129) üzenetére


bandi0000
nagyúr

attól függ, nekem 8megás netem van 7,6 ot mértem múltkor ping nem rossz laggolást nem ismerem és wifin mindez

Xbox One: bandymnc

(#31131) mlinus


mlinus
őstag

Konami revealed the final resolutions and frame rates for Pro Evolution Soccer 2015 on PS4, PS3 & Xbox One on their Japanese product page (scroll down below the pre-order section).

PlayStation 4: 1080p/60fps
Xbox One: 720p/60fps
PlayStation 3: 720p/60fps

:DDD

(#31132) haddent válasza mlinus (#31131) üzenetére


haddent
addikt

:DD :DDD :)) most ugye sz******sz ennyire s***r még az sem lehet :C

(#31133) oriic válasza krx21 (#31129) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából szerintem minden konzolt vezetékesen kellene nethez kötni: :D

Live-Die-Respawn

(#31134) Peat;) válasza Neoteric (#31123) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez a hang téma nagyon szubjektív dolog. Én az eddigi videok és számomra releváns beszámolók alapján nem lennék megelégedve az izzasztó játékoknál a gép hangjával. Erről nem nagyon tehetek, irritál és nem mindig dugom be a fülem, vagy bömböltetem a hangfalakat, pl fifát egy halk zene mellett szívesebben játszom, az idegeknek is jót tesz és ott kell is :).
A mostani gépemben pl. a hagyományos HDD magasan a leghangosabb, ha a ps4-ben is csak a hdd zaja lenne a leghangosabb én akkor lennék igazán megelégedve...erre esély sincs. De remélem halkulni fognak a gépek, ps3-ból is volt sok féle verzió és volt ami normális volt. 2008-as X360-am egy orkán volt, olyat sose akarok többet, de az a gép is halkult ahogy jöttek az új verziók, így én bizakodom.

(#31135) bandi0000 válasza Peat;) (#31134) üzenetére


bandi0000
nagyúr

már nem azért de pl egy gamer gépbe amin van a procin egy nagy hűtő, a házba 2-3 venti + a VGA-n 2-3 ventis hűtés az sem lesz halkabb egy nagy izzasztó játék alatt :D

Xbox One: bandymnc

(#31136) mlinus válasza bandi0000 (#31135) üzenetére


mlinus
őstag

hát, nekem egy i7 van 4.8ghz-re húzva, gtx 780-al, 3 ssd-vel (nincs hdd) fractal design házban, noctua hűtőkkel. kb 0 hangja van, terhelés közben is, xbone és ps4 jóval hangosabb :)
azért hangosnak nem mondanám a ps4-et, közel sincs az első szériás xbox360hoz, sőt. Killzone kivételével kb olyan hangja van mint a slim ps3-nak.

(#31137) bandi0000 válasza mlinus (#31136) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát nem tudom sokat halkít rajta az akusztika szerintem ha kidobnád az asztalra úgy mint ahogy a ps4 van hasonló lenne, persze ez sem szent írás csak na haverom beszart hogy itt mindenki mondja hogy hangos, eljött megnézni és kiröhögött mindenkit hogy ez semmi lehet mi vagyunk túl igénytelenek :D

Xbox One: bandymnc

(#31138) ForRedGlory válasza mlinus (#31131) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Konami is tuzzel&vizzel arra hajt, hogy ne legyen Japanban vonzo az X1 ;]

(#31139) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Valaki tolja innen a UFC-t? Mennyire élvezhető? A tesztekben eléggé lehúzták... Van más verekedő játék ami jobban megéri, és szórakoztatóbb?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#31140) BMS


BMS
őstag

Péntek óta vagyok Ps4 tulajdonos és hát az elején eléggé féltem milyen hangja lesz de kb 10 óra fifa után nem hallottam a hangját és nem is melegedett :D

tudna ajánlani valaki egy hosszabbítót mert a jelenlegi mindig szikrázik ha bedugom és nem akarom,hogy kárt tegyen a konzolban,valami biztonsági cuccos van vagy valami hasonló?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#31141) bandi0000 válasza adamssss (#31139) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tom nekem nem jött be, én inkább várom a mortalt

Xbox One: bandymnc

(#31142) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy glitch miatt lelepleződtek a Destiny DLC új helyszínei.

Nincs új bolygó.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#31143) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Destinyben helium filamentset csak Moon patrollal tudok összeszedni, ugye?

https://twitter.com/nkaaa

(#31144) oriic válasza nkAAA (#31143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Elszórtan vannak, vagy ládákból kapod. Illetve vannak tártgyak amiket ha lebontasz kapsz belőlül egyet kettőt.

Live-Die-Respawn

(#31145) MerLinh válasza BMS (#31140) üzenetére


MerLinh
senior tag

Tudom, hogy sokan félnek a szinkrázástól, de ez természetes folyamat, egyszerű fizika, nem lesz benne kár. Bár csak 2 polúsú tápkábele van, ami azt jelenti hogy földelési hiányoságai vannak, de nem vészes =)

KB ugyanezt érzed mikor műszálas cuccban vagy és megb.sz a mozgolépcső amikor kapaszkodni probálsz vagy az embertársad mikor hozzád ér =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#31146) haddent válasza MerLinh (#31145) üzenetére


haddent
addikt

Kapcsolóüzemű táp, azokon nem sok föld szokott lenni :DDD

(#31147) N@idia


N@idia
őstag

Aki a bf4 vételét fontolja az tegyen le róla úgy fel idegesített ez a fostalicska játék hogy majdnem a joy bánta kárát :W :W :W Akkora fos még mindig a netcode,hogy az hihetetlen. Egyszerűen az ellenfél 1 lövéssel leszed én pedig egy tárat lövök bele és 90% az élete ez már a vicc kategória PC-n nem volt ilyen sz@r, mint itt PS4-en! :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31148) Tutu7030 válasza BMS (#31140) üzenetére


Tutu7030
veterán

http://prohardver.hu/tema/playstation_4_2/hsz_23918-23918.html

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31149) MerLinh válasza N@idia (#31147) üzenetére


MerLinh
senior tag

Haddent: jó =) csak szépen embernyelven probáltam =)))

N@dia: ó dehogynem PCn is ugyanilyen sz@r, én is sokszor anyázok rajta magamban de gyorsan elillan ez csak 1 játék =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#31150) N@idia válasza MerLinh (#31149) üzenetére


N@idia
őstag

Ja csak úgy fel tudja baszni az agyam,hogy egy életre elmegy a kedvem a játéktól nem lenne baj ezzel a játékkal ha ezt az egyet javítanák már végre! De addig álljanak fél lábon a dice-nál,ha én prémiumot veszek ez mellé a fos mellé! Majd ha netcode-al basznak vmit megfontolom .... :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.