Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32652) D3xter27


D3xter27
csendes tag

Ha volt már akkor bocsi

http://www.gamers.hu/driveclub-teszt/

Xbox Gamertag: D3xter27HUN

(#32654) ForRedGlory válasza mrterminator (#32630) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hihetetlen mennyire varjatok a multi reszet :D Csak nem tudom miert, mert ha az AI szar, akkor el lehet kepzelni hogy Joskapista egy Mclaren P1 mogott hogy fog menni. Kb mint bikanak a voros poszto. Tegnap este volt reszem 4 futban, eleg is volt. Masodik kanyarban kiloknek, megprodulok, szevasz... Ha nem te vagy az utolso, akkor meg se probald bevenni szabalyosan a kanyart, mert garantaltan kiloknek. Random barmokkal nem lehet multizni. Egyiket kiloktek a masodik helyrol, ket futammal kesobb is madofakorozott a mikrofonba.

[ Szerkesztve ]

(#32655) mlinus válasza ForRedGlory (#32654) üzenetére


mlinus
őstag

én csak azért várom hogy hozzáférjek a klub szinttől függő kocsikhoz :D

(#32656) Newyorker


Newyorker
addikt

Ezek az ingyenes plus játékok komolyan mondom szánalmasak!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#32657) Csillag01 válasza Newyorker (#32656) üzenetére


Csillag01
aktív tag

+1 :K

Meg az androidos free jatekok is jobbak. Nevetsegesen f#s jatekok.

Asus Rog Phone 6

(#32658) Tatyla


Tatyla
őstag

Hiába háborogtok a plusz a multihoz kell, ha úgy döntenek hogy nem adnak semmit akkor is megvesszük a pluszt és ezt ők jól tudják...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32659) BlackDesert


BlackDesert
tag

Most még lehet nevetségesek, de nézzétek meg ps3-on elég jó címeket dobálnak a vége felé. Péesnégyen nem fognak mindjárt AAA címeket adni. (sajnos)

(#32660) adamssss válasza Tatyla (#32658) üzenetére


adamssss
veterán

En vagyok a kivetel. Csak a jatekok miatt vettem meg. Hiba volt... Btw a demok letolthetoek plus nelkul is mert a fifa 15-el nagyon jokat jatszom. :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32661) krx21


krx21
nagyúr

A Sleeping Dogs-ot nézte már valaki? 60fps?

(#32662) bandi0000: Honnan lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

(#32662) bandi0000 válasza krx21 (#32661) üzenetére


bandi0000
nagyúr

30 lesz

Xbox One: bandymnc

(#32663) BlackDesert


BlackDesert
tag

Megint baj van a netvörker?

(#32664) bandi0000 válasza BlackDesert (#32663) üzenetére


bandi0000
nagyúr

10 óta nálam :D

Xbox One: bandymnc

(#32665) gabor0077 válasza BlackDesert (#32663) üzenetére


gabor0077
tag

Inkább az meglepő, ha jó a network :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32666) gyuribácsi88

Driveclubban sikerült 1 meccset lenyomnom multiba (ennyi ideig volt épp elérhető a szerver), nem volt gond ez az 1 meccs alatt, nem löktek ki és nem volt lagg sem (természetesen nyertem, de az most másodlagos :D ) kíváncsi leszek milyen lesz hosszútávon.

A single része elég nehéz, főleg a semi-pro trophy után, szóval ad kihívást a játék rendesen. Sokaknak többet közt ezért is nem tetszik, mert nem lehet a nehézséget állítani és hát nem egy nfs szintű a nehézsége.

Kövezzetek meg, de nekem eddig bejön, és ha mindig csurgatnak valami kis tartalmat hozzá (season pass) akkor elég sokáig el lehet vele majd játszadozni.

Alapból ugye 50 autó van benne de még 38 érkezik majd hozzá

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32667) Csillag01 válasza gyuribácsi88 (#32666) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Nem lennek meglepve ha a beigert extra tartalmak is csusznanak ugy mint maga a jatek kozel 1 evet , a ps+ ingyenesseg is csuszik x napig, a mukodo multi is stb. Igeretek vannak dogivel...csakhat nem kene s*gget csinalni a sonynak a szajabol. Inkabb neis igergetnenek datumozva semmit ,mindenki jobban jarna....

Asus Rog Phone 6

(#32668) Tegla80 válasza BlackDesert (#32663) üzenetére


Tegla80
addikt

Este 22korul beleptem....lattam.....modem es router reset......tokeletes minden......bf4 multi ..... ;)

Sony® & PlayStation®

(#32670) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#32600) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Naponta egyszer altalaban beulok. :D Viszont ettol meg a nem 600 loeros atlag autonak alig van hangja. Abban viszont majdnem biztos vagyok, hogy ha ilyen hulyeseget kerdezel, akkor meg nem vezettel, vagy csak az en fantaziam a szegenyes, ha nem tudom elkepzelni a 6-7000 rpm-en forgo motort, hogy ilyen tompa es halk a valosagban. Ha meg direkt ilyenre csinalta a fejleszto, az eleg szomoru.

[ Szerkesztve ]

(#32671) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok nem lehet valahogy a music unlimitedet kijátszani,hogy elinduljon,mint pl a netflix esetében? nekem hiányzik a játék közbeni zene :(

(#32672) SnIp3r


SnIp3r
csendes tag

Ez most komoly hogy sokaknak bántja a fülét, hogy lehet hallani ahogy pörög a ventilátor, meg búg a táp? a ventilátor lapátja ütközik a levegővel, ezt nem lehet 0db-el kivitelezni. majd akkor aggódjatok ha nem hallatok semmit... menjetek ki egy nagyfesz trafóhoz, na azt halljátok kb 20méterről is..

PS4 ID : Kovee1979

(#32673) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Valaki megmondaná, hogy a drive club mikortól tölthető?
Itt az ingyenesre gondolok!
PS+nak ingyenes egy része ugye?
köszi előre is!

XBOX LIVE: rolandinho007

(#32674) haddent válasza ForRedGlory (#32670) üzenetére


haddent
addikt

Nem vezettem még lambót de biztos, hogy kellemesen szigetelt belülről. Ha hallani akarod a pacikat akkor lehúzod az ablakot.

(#32675) Tatyla válasza tigomigocika (#32673) üzenetére


Tatyla
őstag

Még arra várnod kell nincs időpontja még a szerverek se élnek mert hülyék az egészhez és azt se tudják mi a probléma, ha ezt megoldják utána jön a free

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32676) tigomigocika válasza Tatyla (#32675) üzenetére


tigomigocika
senior tag

köszönöm :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#32677) ForRedGlory válasza haddent (#32674) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lol, megis ki a franc beszelt Lamborginirol...? :W olvasd mar el, hogy mit irtam...

De ha mar Lamborgini, akkor eleg felutni a youtube-ot. [link] Biztos az en fulemmel van a gond, de ha szerinted le kell huzni az ablakot, hogy erezd az erot, akkor surgosen menj el fuleszhez...

[ Szerkesztve ]

(#32678) haddent válasza ForRedGlory (#32677) üzenetére


haddent
addikt

(#32680) Badb0y


Badb0y
addikt

Olvastam itt korábban a topikban, hogy nem támogatja ps4 az mkv lejátszást. Ez még mindig így van ? A másik kérdés,hogy Nasról sem képes lejátszani,csak ha transzkódolja?
Btw: nason lévő tartalmat lát egyáltalán ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#32682) ForRedGlory válasza haddent (#32678) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az remelem megvan, hogy attol is fugg, hogy a kamera hogy veszi fel a hangot. Viszont nem erdekel a tema, nem fogsz meggyozni, hogy egy 700 loeros Lamborgininek olyan hangja van belulrol 300 Km/h-nal, amit linkeltel, amikor egyertelmuen a kamera hang nem adja vissza a valosagot. Mielott azt irod, hogy lehet az en linkem sem adja vissza, de az sokkal elethubb. Tema lezarva reszemrol, igen, tokeletes hangja van belulrol az alacsonyabb kategorias autoknak a Driveclubban (mert en vegig errol beszeltem, de sikerult behoznod a Lamborginit...), es en vagyok a hulye, alairom.

[ Szerkesztve ]

(#32684) Dicker válasza haddent (#32683) üzenetére


Dicker
őstag

(#32685) gyuribácsi88

Az állítólagos "cicergésről" meg annyi lenne a véleményem, hogy nekem pl a 27" LG monitoromnak a külső tápja olyan hangosan cicereg (de ez inkább sistergés) mint a fene. Na már most, én se megyek el az LG topicba is fikázom sz@rrá a monitort mert a tápja sistereg. Ja és ráadásul olyan forró hogy az nem igaz. Pedig sírhatnék mert ez a monitor annyiba került mint egy ps4 ...

Nálam kikapcsolt üzemmódban semmi hangja a ps-nek, de standby-ban is mikor pl megy a letöltés, alig van egy minimális hangja. Igaz én nem a ps-t rakom a fejem alá párnának, így nem hallhatok minden apró kis neszt.

Sárga kazettás nintendó korszakban senkit nem zavart hogy a tápegység úgy búgott mint egy boeing 787-es, most ha valaki hall egy hangyaf@sznyi "akármit" kezdődik a pánikkeltés :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32686) tigomigocika válasza gyuribácsi88 (#32685) üzenetére


tigomigocika
senior tag

én is meglepődtem mennyire halk a kütyü:P
Még a macbook air-em is hangosabb :))

XBOX LIVE: rolandinho007

(#32687) mrterminator válasza gyuribácsi88 (#32666) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Amúgy, azt figyeltem meg, hogy akinek nincs ügyessége a játékhoz az fikázza ezerrel. Meg se fordul a fejében, hogy nem neki való játék, csak azt érzi hogy nem Ő, hanem a játék sz@r.
Ez azért van mert árkád bohóckodáshoz szokott emberkék ezt várták itt is :D Hála Istennek nem az lett, és pofás fizika került alá, talán az egyik legjobb árkád amit láttam. Bár egy két dologban "szimulátorsítanám" is még. De nem csoda, hogy aki nem elég ügyes a vezetéshez, az fikázza és a többi tartalmat keresi/hiányolja, mert a játék lényegéhez nem ért/nem okoz élvezetet neki.
Patchel várnék bele egy-két extra beállítási menüt,mert az számomra nagyon hiányzik (autók finomhangolás 5 egyszerű csúszkán, a játékban lévő segítségek kikapcsolása/beállítása) Számomra ez két lehiányzóbb dolog csak. A többi meg jön köztudottan is bejelentve.

(#32688) nismoka válasza mrterminator (#32687) üzenetére


nismoka
addikt

Teljesen osztom a véleményed, szerintem nagyon jó kis játék lett. Nem szimulátor (nem is vártam) de nem is sín autózás, a pályák többsége nagyon szép és élvezetes menni rajtuk. Pár javítás még kell azért, főleg az online rendbe rakása....

[ Szerkesztve ]

(#32689) tigomigocika válasza mrterminator (#32687) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Az lenen a kérdésem , hogy ez ilyen tipusú játékokhoz elég a joy?
Gondolom azért ront az élményen ha valaki joyyal tolja nem?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#32690) mrterminator válasza nismoka (#32688) üzenetére


mrterminator
aktív tag

;)
Szerencsére az online rész is rendbe lesz rakva,(az csak idő kérdése) örülök neki, hogy nem halasztották, mert offline is el lehet vele lenni addig.

tigomigocika: kontollerel tolom, de érzeni a korlátait egy szint fölött (jobb idő elérése) Legfőképp a controllernél kikapcsolhatatlan "speed sensivity" segítség miatt, ami kell( sokaknak hogy vezethető maradjon), de egyben korlátoz is, mert a játék fizikájában több van (szerencsére) Ha tényleg jó időket és gyors akarsz lenni, egy 900foban forduló kormány nagy előny lesz, nem csak élvezeti értéken javít hanem eredményességen is. Ezért remélem hogy ez a segítség kikapcsolható vagy állítható lesz, mert sok gyakorlással így akár a jó kormány(os) ellen is fel lehet venni a versenyt majd.

[ Szerkesztve ]

(#32691) Nescafé


Nescafé
őstag

Dc-ben nektek sem teljes képernyős a játek.?

 iPhone 15 Pro

(#32692) ForRedGlory válasza tigomigocika (#32689) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ehhez boven eleg a joy. :)

Nescafé: tedd a tv-t pc/jatek uzemmodba.

[ Szerkesztve ]

(#32693) SzlobiG válasza Nescafé (#32691) üzenetére


SzlobiG
félisten

Dehogynem.

(#32694) tigomigocika válasza ForRedGlory (#32692) üzenetére


tigomigocika
senior tag

csak mert kollégám említett vmi900 fokot...

XBOX LIVE: rolandinho007

(#32695) axton válasza mrterminator (#32687) üzenetére


axton
tag

Megfigyelted? Es megis hogy? Odamentel azokhoz akiknek nincs meg es belestel az ablakukon?

Elhiszem vedeni kell az egyetlen ps4 exkluzivot a mostani szezonban de azert ez mar sok :)

(#32696) mrterminator válasza axton (#32695) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nem értem mit írsz, akinek nincs meg az nem mond róla kapásból fikázó kritikát. (ha kicsit is komolyan veszi magát). Tételezzük fel, hogy aki kritikát ír róla, az ki is próbálta. És a fórumokon való írásaikból szűrtem le véleményem, nem kell belesni az ablakukon.

tigomigocika: Elég a joy is hozzá, csak azt akartam kifejteni, hogy a játékhoz már kormánynak is van értelme/haszna.

[ Szerkesztve ]

(#32697) Nescafé válasza ForRedGlory (#32692) üzenetére


Nescafé
őstag

Abba van, de nekem nem teljes képernyőbe megy.
A játékba nem kell állitani valamit?

 iPhone 15 Pro

(#32698) ForRedGlory válasza Nescafé (#32697) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jo, mondjuk nem definialtuk a nem teljes kijelzot :D Arra gondolsz, hogy a kinelzo szelein van egy kb 5 cm-es sav? Mintha a kep le lenne zsugoritva?

[ Szerkesztve ]

(#32699) Nescafé válasza ForRedGlory (#32698) üzenetére


Nescafé
őstag

Igen

 iPhone 15 Pro

(#32700) haddent válasza Nescafé (#32699) üzenetére


haddent
addikt

Az érdekes. Játékban ilyen lehetőség nincs szerintem. PS4 kijelző beállításokban állítsd be manuálisan a 1080p outputot és a kijelző méretét is húzd szét, hátha.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.