Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) tepenzed


tepenzed
őstag

és amúgy valaki itt játszik a shadow of mordorral viszonylag intenzíven? az érdekelne,hogy mondjuk 10 óra játékidő után is tud e érdekes lenni

(#31452) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Rengeteg friss DC gameplay videó került ma fel a Gamersyde-ra.

(#31453) gyuribácsi88 válasza tarti19 (#31449) üzenetére

Pedig hidd el hogy le fog menni az ára nagyon hamar. 1 hét múlva simán 12K-ért fogják dobálni. Már beletoltam pár órát, szóval tudom mit beszélek. Nem ezt vártam ettől a játéktól. De ízlések és pofonok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31454) tepenzed válasza bulikavagyok (#31452) üzenetére


tepenzed
őstag

csak szerintem sokkal rondább mint amiket korábban láttunk,pl a gifeken?

(#31455) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#31453) üzenetére


Bencus88
nagyúr

igen erre számítok én is szóval várok.

amúgy mi ez a mód amit az előrendelőknek adnak. nagyon lényeges? a kulcstartó poszter nem izgat.

(#31456) bulikavagyok válasza tepenzed (#31454) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rondának épp nem nevezném..:)
A chilei pálya kivételével szerintem nagyon rendben van.

(#31457) mlinus válasza tepenzed (#31454) üzenetére


mlinus
őstag

egyrészt a gifek csalókák, hisz többségük kicsi.. másrészt a legtöbb "látványgif" esős futamokról van, ami az egyik legjobb effekt a játék (és mondjuk ezért is kár hogy nem lesz benne induláskor..)

(#31458) tarti19 válasza gyuribácsi88 (#31453) üzenetére


tarti19
senior tag

:) Megvetted PC-re?
Lehet, hogy sokan megveszik s úgy valóban hamar leesik az ára, vagy ami elképzelhetőbb, gyorsan kipörgeti az illető s a gyors eladás reményében ebben az ársávban próbálkozik.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31459) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok!

Én az új Battlefield frissítésnél max azt veszem észre, hogy a távoli járművel piktogramja kisebb lett :) ti?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31460) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

Minecraft holnap jelenik ps4-re?

Asus Rog Phone 6

(#31461) MrPG8 válasza Csillag01 (#31460) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Már kint van. :)

(#31462) Madwe válasza Newyorker (#31459) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért sokminden változott :) Gyors összefoglaló videó, amiben csak a fontos dolgok vannak benne...

(#31463) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Nem akarok veszmadarkodni de a driveclub legnagyobb hibaja a keves auto es palya lessz.ezert fog elverezni.tudom-tudom hogy dlc-be pumpaljak majd az autokat ,palyakat de milyen lenne mar ha a gran turismot 1000 autojat 20-30 darabonkent adtak volna ki? :F Sztem a sony raparoncsolt a fejlesztokre hogy nincs kecmec ki kell adni igy ahogy van majd dlc fomamban jonnek az autok,palyak mar igyis 1 evet kestek,szorit az ido ,a forzat meg toljak onera.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#31464) Csillag01 válasza MrPG8 (#31461) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Dobozos veeziora gondoltam,csak kimaradt. :R

Asus Rog Phone 6

(#31465) WaterWave válasza Csillag01 (#31463) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet erős lesz amit mondok, de konrkétan egy kula a driveclub... Számomra nem autós játék az, ahhol se fizika, se törés, se semmi nincs... Annak idején a need for speed volt ilyen (még most is) csak itt látványosabb a grafika... De autóversenyzésre használhatatlan... Pályáról nem tudsz kicsúszni mert visszapattansz. Ha lehagynak, utána két kanyar után szinte behozod az egész mezőnyt, majd megint elmennek melletted.. Törés semmi, fizika semmi. Kocsi úgy viselkedik mint egy dodzsem... Persze jogos, hogy még nem játszottam vele, így nem tudom milyen első benyomásra, de a grafikát leszámítva én ilyet ki se adnék a kezemből

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#31466) Madwe válasza Csillag01 (#31463) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az biztos hogy DC esetében nem az anyagi lehúzás miatt (legalábbis nem csak a miatt) jön késöbbi dlcben a pálya, autó pack, hanem mert sietniük kell mert így is 1 évet késnek... Mindenesetre nekem bőven elegendő 50-100 autó, nem kell több ezer... S ha ügyesen, 1-2 havonta adagolják az újakat, főleg ha ingyen, akkor azzal nem lesz probléma, szerintem.

De azt aláírom, hogy ha a fizikája rendben lesz (aki próbálta azt mondta rendben van) s a játékélmény, módok is vannak olyan jók mint mondják, akkor csak azzal lehet a bökkenő, grafikailag nem lesz vele gond, reméljük technikailag sem (bug, fagyás, desync ilyesmik)

(#31467) tarti19 válasza WaterWave (#31465) üzenetére


tarti19
senior tag

Sosem indult szimulátor kategóriában. klasszikus árkád s ennyi. Aki azt hitte, az mehet pc-re tolni a valóban szimulátor az talán az rFactor s a Project Cars lesz még az. Viszont ezekben nem sok örömét fogja lelni egy hétköznapi koca gémer.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31468) WaterWave válasza tarti19 (#31467) üzenetére


WaterWave
veterán

De mi élményt tud nyújtani egy olyan játék ahhol rövidek a pályák. Rövidek a körszámok (egyelőre 2 köröst láttam, lehet lesz több is), és megspékelve azzal, hogy a pályán össze vissza pattogsz mint egy flippergolyó... Mert látványra nagyon jó, de semmi több. Én megértem, hogy a sok tejfogasnak ez kell az arcade típusú autós játék, de könyörgöm, ha 200 km/h-nál kirohanok a pályáról, akkor legalább a pályát tudjam elhagyni vagy valami. Ölik ezekbe a nagy pénzeket és egyikse nyújt olyat amit kéne.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#31469) Newyorker válasza Madwe (#31462) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31470) Nayrobi válasza WaterWave (#31465) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#31471) tarti19 válasza WaterWave (#31468) üzenetére


tarti19
senior tag

Ezt megjelenés után a próbakörök lefutása után tudjuk újra megvitatni.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31472) #20844032 válasza tarti19 (#31467) üzenetére


#20844032
törölt tag

>klasszikus árkád s ennyi

Hát ez se nem klasszikus, árkád meg pláne nem akarna lenni(akaraton kívül azért sikerült azzá tenni). Mindenestere a grafon kívül sikerült egy wtfisthisshit-et letenni, mint a paltform exkluzív racing játéka.
Ölni tudnék egy FH2-ért.

(#31473) Madwe válasza #20844032 (#31472) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindezen véleményeteket mégis mire alapozzátok :F Megy itt a pánikkeltés :)

[ Szerkesztve ]

(#31474) #20844032 válasza Madwe (#31473) üzenetére


#20844032
törölt tag

A látottakra/hallottakra/ismertekre. Attól, hogy nem az én kezemben van a kontroller a gameplayt még látom. Látom a játékmódokat, látom a pályákat, látom az autókat, látom ami történik vezetés közben. Nincs pánikkeltés, véleményem van. Lehet ugye?

(#31475) Madwe válasza #20844032 (#31474) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet persze, de azért azt kijelenteni hogy árkád látatlanba, az meredek, mert aki próbálta, mind azt mondta rendben van a fizika... A játékmódok persze nem az echte szimesek, de arra ott a project cars, itt meg legalább valami újjal kísérleteznek. A pályák nem rosszak szvsz, de megintcsak nem a sima szimes konvenciókat követik. Ez biztos, de attól még ha a fizika, irányítás rendben van, nincs vele gond szvsz... Gameplay alapján ezt nem nagyon lehet megítélni... Akinek teljes szim kell annak ott a Project Cars, aki kicsit mást is kipróbálna, annak lehet a DC is bejön, én nem írnám le rögtön, hogy egy árkád fos. Játékmódokban újít, ettől még lehet szimes. Én bízom benne, PC biztos vétel, DC meg ingyenesen majd kiderül mennyire jön be, remélem azért szimesebb mint ahogy beállítjátok...

Közösségi, játékmódokat vegyítő felállása alap esetben bejön, ha rendes fizika van mögötte, azt is beszerzem.

(u.i. az hogy milyen az ütközés, sérülés meg pont nem érdekel egy szim esetén, mert ha rendes szim, akkor eleve nem kell ütközni, nem az a lényeg benne... felőlem ki is hagyhatják az egészet, kapj tiltást, vagy kezd újra a versenyt s kész :D)

(#31472) Moby Forza Horizon 2 pedig az árkád netovábbja, kukoricamezőn keresztül kasul mész össze vissza, ne nevettes, hogy a DC-t leszólod látatlanba hogy árkád, erre FH2vel jössz :C Akkor már inkább forza 5... de ha már szim, akkor azt is körberöhögi egy Project Cars...

[ Szerkesztve ]

(#31476) gabor0077 válasza #20844032 (#31472) üzenetére


gabor0077
tag

Na igen, FH2-re nekem is fáj a fogam, de ezért az 1 játékért nem veszek XOne-t. Talán majd ha lesz rá több must have exkluzív cím...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#31477) #20844032 válasza Madwe (#31475) üzenetére


#20844032
törölt tag

>mind azt mondta rendben van a fizika...

Nem attól lesz valami árkád, hogy a fizika rendben van-e vagy nincs. Persze működésképtelen fizika nélkül semmi nincsen, deeee attól, hogy viszonylag okés fizika mentén pattog az autó faltól-falig attól az a valami még "árkád". De az, hogy árkád, az ebszolájte nem probléma.Sőt. Az NFS The Run nagy kedvencem. Csak az egy nagyonjó árkád, valóban a klasszikus vonalból. Ez meg úgy árkád, hogy közben nem az akar lenni, csakhát hülyebiztosra kell csinálni, különben nem veszi meg boldog-boldogtalan.
Szóval egyelőre rejtély mit is szeretnél mondani. Az "árkád" nem egy minőségi jellemző, az egy genre. Az FH2-t meg itt nem is emlegessük, hülyére pofozza az első része is a DC minden elemét.

(#31478) Madwe válasza #20844032 (#31477) üzenetére


Madwe
nagyúr

Árkádot én se szitokszónak használom. De én egy autós játékban a fizikát, irányítást keresem, az legyen rendben, az legyen szimesebb. Ha az ütközési modell alapján itélsz meg valamit erről, akkor az egész GT sorozat szerinted árkád? Ez is egy vélemény, sokan vannak ezen - én nem :) Az ütközési modell nem érdekel, ha igazán szimes, mert nem akarok ütközni, ha ütközök újrakezdem (ha igazán komoly szim). Persze ha van benne valami komolyabb ütközési modell, az nem árt, de nem attól szim a szim, a szememben.

Az meg, hogy továbbra is egy nem megjelent játékról alkotsz véleményt, ráadásul már más megjelent játékhoz hasonlítod, ami porba alázza, az elég vicces szerintem :D Főleg ha az árkád mivoltát szidod a dcnek, mikozben az fh sorozat nem csak az ütközési modell, de a fizika, módok, minden területén soha nem is akart szim lenni. Részemről lezártam DC emgjelenéséig, de azért kicsit viccesnek tartom :)

[ Szerkesztve ]

(#31479) #20844032 válasza #20844032 (#31477) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ja igen: az FH2 is árkád, persze. Koncepcionálisan az. Méghozzá stabil koncepció mentén az. Valójában EZ a lényeges, nem a genre. Tudjuk, hogy a DC nem azért csúszott, mert nem lett kész. Azért csúszott, mert a teszterektől az jött vissza, hogy dögunalom. Lám vissza is húzták szépen mostanra a playtogether-wintogether vonalat. Viszont ebből eléggé jól látszik mennyire instabil az egész koncepció, és szinte minden elemén ez köszön vissza. Egy kicsit mindent akartak, de nem láthatóan nincs egységes elképzelés hogyan súlyozzák mindezt. Az egész egy massza. Van egy okés grafmotor, vannak autók meg pályák fing hosszúsággal, meg sokminden nincs. MAJD aztán lesz minden, addigra meg majd kitalálják mit is akarnak belőle csinálni.
Mmmkay...csak a fizetős tesztet nem kedvelem, másrészt m,eg valami KÉSZ, STABIL, MŰKÖDŐ és JÓ autós cuccal kellene kijönni így a lassan egy éves platformra.
Hát a DC ezekből pont egyiket sem teljesíti túlságosan.

(#31480) Madwe válasza #20844032 (#31479) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pont azért csúszott 1 évet, mert a játékmenet kapott egy teljes redesignt. Az eddigi tesztereknek nagyon bejött a végeredmény. Mi majd megtudjuk mi az igazság 1 hét múlva, de előre leírni hogy szar massza lett, úgy hogy nem tudod miről beszélsz, továbbra is csak egy erős spekuláció...

Pályák hossza szintén változó, honnan tudod milyen hosszúságuak lessznek? 1-2 footage alapján ezt eldönteni... lehet igazad lesz, de miért vagy ebben is ennyire biztos?

Mi az ami neked hiányzik a dcből? (ja várj, még nem játszottál vele... de azért mégis, mi az ami hiányzik? ok, nincs benne még sok autó, lesz majd még több pálya... de ennyi? ha azt rendesen adagolják hol a gond? főleg ha esetleg ingyen teszik mindezt? meg honnan tudod hogy ami benne van az kevés lesz? mi más hiányzik ezen a kettőn kívül szerinted?)

"csak a fizetős tesztet nem kedvelem" ez a fizetős teszt azért elég vicces, tekintve hogy minden ps+os ingyen kipróbálhatja...

"másrészt meg valami KÉSZ, STABIL, MŰKÖDŐ és JÓ autós cuccal kellene kijönni így a lassan egy éves platformra." ezzel teljesen egyet értek, már rég ki kellett volna jönniük vele. Viszont lehet ez mindegyik tudja teljesíteni, most. Meg jön a PC, oké, multiplatform, de legalább jön... Az elsietett, lebutított, kiherélt, elcsúfított Forza 5 példáján elindulva én azt mondom, inkább késsen 1 évet, mint hogy olyan legyen (mondjuk DC autó és pályaszámban szintén kiherélt egyelőre, de ez már egy msáik, sajnálatos történet... reméljük azzal nem lesz gond hosszú távon)

(#31481) #20844032 válasza Madwe (#31478) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Az meg, hogy továbbra is egy nem megjelent játékról alkotsz véleményt, ráadásul már más megjelent játékhoz hasonlítod, ami porba alázza, az elég vicces szerintem :D

Öööö...a nem megjelent játék nem is létezik? Nekem ez az ösztönös defense vicces. Csak azt a játékot vagy képes megítélni, amivel játszottál is? Minden filmet végignézel, minden könyvet elolvasol, mert másképp nem tudod eldönteni, hogy az jó vagy sem? Jajhagyjukmárezt... Az, hogy látom, és az, hogy a kezemben a kontrollerrel teszem mindenzt, a különbség, hogy megtudom milyen _IRÁNYÍTANI_. Majd ha ezen túl vagyunk, elmesélem azt is milyen volt.

>Főleg ha az árkád mivoltát szidod a dcnek

Hol? :D

(#31482) #20844032 válasza Madwe (#31480) üzenetére


#20844032
törölt tag

>"csak a fizetős tesztet nem kedvelem" ez a fizetős teszt azért elég vicces, tekintve hogy minden ps+os ingyen kipróbálhatja...

A jelen állapotát. Igen. A PS+ edition nem fogja megkapni a későbbi tartalmakat.

(#31483) Madwe válasza #20844032 (#31481) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazad van, a legtöbb filmet én is a megjelenés elött, pár elkapott footage alapján eldöntöm, hogy milyen, s más, megjelent, régi, sokszor újranézett filmhez hasonlítom :D

Létezik a nem megjelent játék is. Véleményt is lehet róla formálni. De ennyire leírni mindent belőle, úgy, hogy még csak egy normális teszt se volt róla (az alapján már lehet ilyne dolgokat kategorikusankijelenteni, bár az se annyira mérvadó mint a személyes tapasztalat) csak 1-2 videó 1-2 perc hosszan meg 1-2 kép, cikk, az azért durva... Nem akarom védeni, mert nincs róla tapasztallatom. Lehet mind igaz amit mondasz róla, de ezt senki nem tudhatja, lévén nem próbálta... Azért tűnhet úgy hogy védem (miközben nem) mert csak azzal van a bajom, hogy ennyi lepkefing info alapján olyan lesújtó szar véleménnyle vagy róla, hogy nemigaz...

(#31484) mlinus válasza Madwe (#31475) üzenetére


mlinus
őstag

én nemrég említettem, hogy marhára árkád, és próbáltam :) de akkor is rámugrottak azonnal, hogy há de a haverom haverja azt mondta, hogy... :DDD

egyébként látatlanban IS meglehet állapítani valamiről hogy árkád vagy sem, én igazi autót 300-al még nem láttam driftelgetni úgy ahogy a driveclub videókon! de azért egy dolgot szögezzünk le: attól hogy valami árkád nem jelenti azt hogy nincs fizikája. ez azt jelenti hogy nem feltétlen valósághű, de ettől még lehet ugyanolyan élvezetes és jó.

A project cars meg nem szim, ezt se értem miért hozza fel mindenki... a shift 2 feltuningolt változata, olyan lesz mint a forza mint a gran turismo! félszim, félárkád, ahogy tetszik.

(#31485) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Sztem a racedriver grid a legjobb arcade autos jatek.mind gfx ,iranyitas,zene-hang,hangulat,jatek elmenybe.ha elerne azt a szintet a dc semmi baj nem lenne.szimulatorkodni ott lesz a project cars.

Asus Rog Phone 6

(#31486) Gijon válasza mlinus (#31484) üzenetére


Gijon
senior tag

Azért nem nevezném félárkádnak, félszimnek sem a forzát sem a gt-t, mindkettőben van hiányosság, na de azért na...van ám egy gt academy, ami elég sok remek versenyzőt megtalált (Pl: GT Academyn végzett Jann Mardenborough GP3 versenygyőzelm a Német Nagydíjon). Valószínűleg nem az nfs szériával tesztelték őket.

(#31487) faham


faham
aktív tag

Másnál se megy a psn? :(

(#31488) Bencus88 válasza faham (#31487) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem sajna :(

(#31489) faham válasza Bencus88 (#31488) üzenetére


faham
aktív tag

Ilyen a szerencsém pont most jött meg a Destiny :(

(#31490) Bencus88 válasza faham (#31489) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nekem másik játékot se indít el jelen pillanatban. :W

(#31491) nkAAA válasza Bencus88 (#31490) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Sajnos, nem csak itt van gond vele.

https://twitter.com/nkaaa

(#31492) gyuribácsi88 válasza Madwe (#31475) üzenetére

Teljesen normális, mondhatni realisztikus hogy egy lambóval keresztül mész egy búzamezőn (és így lett a ...) háromszázzal. Nem értem mi a gond vele? Szép színes, mehetsz benne amerre akarsz, amivel akarsz. A lényeg hogy forza és xbox. Ha ugyan ez ps-n lenne és "gran turismo open" lenne a neve akkor egy kalap sz@rnak lenne kikiabálva és egy akkora árkád f0snak, mint amekkora az örsön sincs. Így viszont egy menő (swagyolo) istenvilágkirály játék és pont!

Nem tudom majd ha kijön a project cars utána hányan fognak játszani a forza szimulátorokkal, vagy majd rájönnek hogy eddig nem is szimulátorral játszottak.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31494) temes69


temes69
aktív tag

nekem már vagy 4hónapja lejárt a psn, de most előfizetek mert jön a Dust: An Elysian Tail. ez valami kva jó game, megvan steamen is, de végigtolom újra ps4en is. mondjuk a dc-ra is kíváncsi vagyok :) így legalább nem kell megvenni, ki is lehet próbálni, hogy milyen lett :)

(#31495) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok lemezes játékot nagy többségetek honnan szerzi be?
Melyik bolttal van a legtöbb tapasztalatotok, ár szempontjából is érdekelne a véleményetek hol éri meg :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#31496) gyuribácsi88

Azt a qrva :Y

Project cars :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31497) Csillag01 válasza gyuribácsi88 (#31496) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Playstation kormany befigyel :DD tenyleg milyen tipusu kormany az?

Asus Rog Phone 6

(#31498) Madwe válasza Csillag01 (#31497) üzenetére


Madwe
nagyúr

T300rs, de még a videó címében is benne van :) Én csak azt nem értem, mit csinál a bal ajtón a kocsiban egy Logitech billentyűzet :P

(#31499) mattheus válasza Csillag01 (#31497) üzenetére


mattheus
őstag

Thrustmaster TS300, de a pedálsort cserélte a srác.
Én továbbra is remélem, hogy lesz Logitech támogatás...... nem akarom kontrollerrel nyomni. :O

(#31500) temes69 válasza gyuribácsi88 (#31496) üzenetére


temes69
aktív tag

van benne sebességérzet az biztos :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.