Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) haddent válasza Nayrobi (#31698) üzenetére


haddent
addikt

Tovább erősödött a véleményem, hogy tökéletes arányokkal dolgozik szimuláció és árkád téren, grafika gyönyörű, jó lesz ez :R

(#31702) gabor0077 válasza Nayrobi (#31698) üzenetére


gabor0077
tag

PS +-al tuti kipróbálom, és ha tényleg olyan jó, mint amilyennek tűnik, meg is veszem :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#31703) Gebriel válasza haddent (#31696) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért ne legyünk már ennyire elfogultak.. :U
Azért vannak hibák rendesen... pl [link] vagy akár a wifi modul hiba ami magyarázatot adhat a sok PSN ledobásér.
"új" PS4..

(#31704) Because válasza haddent (#31701) üzenetére


Because
őstag

a jobb kézen nyújtózkodó ujjak annyira idegesítenek... habár ahogy markolja a kormányt nem csodálom, hogy 10 másodpercenként görcsbe áll a játékbeli pilótának. mintha egy alien lárva tárogatna :D

[ Szerkesztve ]

(#31705) Nescafé


Nescafé
őstag

PSN Plus-om hol tudom megnézni meddig van ?

 iPhone 15 Pro

(#31706) Nayrobi válasza haddent (#31701) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, meg én évek óta követem ezt a csatornát és az ISR-es srácok nem bénák, mégis rohadt nehezen tudta Daron átverekedni magát a mezőnyön, nagyon harcias az AI, nálam az év legjobban várt játéka. Kár, hogy az UK ps+ előfizetők nem szerdán, hanem csak pénteken kapják meg :(

(#31707) Garada válasza Nescafé (#31705) üzenetére


Garada
őstag

Ez jó kérdés nálam ez régen úgy működött hogy emlékeztem melyik hónapban vettem egy éveset és 1 év elteltével szintén vettem abban a hónapban és amint lejárt a nevem melletti kis ikon rögtön aktiváltam az újat.

(#31708) nismoka válasza Nescafé (#31705) üzenetére


nismoka
addikt

Settings, PSN, Accuont information, Services list, playstation plus,

[ Szerkesztve ]

(#31709) Garada válasza nismoka (#31708) üzenetére


Garada
őstag

Kössz az infót, kicsit viccesnek hat az én egyedi módszerem. :D

(#31710) BabMester válasza Gebriel (#31703) üzenetére


BabMester
senior tag

Akkor is ledob a PSN ha kabelesen vagy csatlakoztatva a netre (bár halistennek én február óta nem találkoztam ezzel a hibaval) mivel ez magának a PSN-nek hibája elvileg, ugye a serverparkot mostanság kezdték fejleszteni (ps Now, fizetosse válás stb. ) mivel ez egy ingyenes szolgáltatás volt, nem megy 1-rol a 2-re..

[ Szerkesztve ]

(#31712) haddent válasza Gebriel (#31703) üzenetére


haddent
addikt

Az, hogy párszáz - pár ezer darabból 1-1 néha kidobja a lemezt, mert poros környezetben van, vagy olyan zsíros mocskos kézzel tapizták össze, hogy ott maradt rajta elég szutymó, hogy rövidrezárja néha magától, nem szériahiba. Nem tudok olyanról, akinek nem cserélték emiatt..
A wifiről nem tudok nyilatkozni, biztosan úgy van ahogy mondjátok gyenge. (Nem kifogás, legyen jó a wifi, de egy játékgépet nemár vezetéknélkül na..)
A gamestar meg hogy mit ír nem nagyon érdekel, majd ha lesz hivatalos közlemény :DDD Attól, hogy a modelszám változott egy kicsit 1 év alatt, még nincs új verzió belül teljes egészében.

(#31713) Hogen válasza tigomigocika (#31699) üzenetére


Hogen
tag

mi miért lényeg ?

(#31714) #20844032 válasza BabMester (#31710) üzenetére


#20844032
törölt tag

Psnow csak usában van(ráadásul az a gaikai cloudja), psnplus meg két éve létezik. Nemtudom milyen fejlesztéseket vízionálunk :)

(#31715) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv tudna valaki adni egy last of us mentést 50-55% ról hardon,sajnos az mentéseim elszáltak és elöről már nem állok neki az tuti.

Psn id: HungaryLosi

(#31716) Peat;) válasza Xirtam (#31711) üzenetére


Peat;)
veterán

Szépen kikupálódott a játék, de én látok nem tetsző dolgokat. Ez meg simán a textúra, de ez minden, tényleg minden mostani konzolos játékra jellemző. Az effekteket nagyon bírják, itt is a fényeffektek, a víz, minden első osztályú. De ha ezektől eltekintünk és megnézzük az aszfaltot, megnézünk egy nem metálfényes autót, akkor ez a rész úgy néz ki amit már sok éve is lehetett látni. Nem tudom mi okozza ezt a gondot, ettől függetlenül pláne menet közben inkább az effektek számítanak, nekem mint egykori forzásnak eléggé tetszik, nem túl arcade szerencsére.

(#31717) kiki22


kiki22
senior tag

Usa accon a drivclub 7. -tol jatszhato lesz?

(#31718) Studiossrác válasza haddent (#31712) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Egy játékgépet miért ne vezeték nélkül? Nekem még nincsen ilyen konzolom (hamarosan vagy ez lesz vagy one), de azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy veszek 1 wifi szolgáltatást ami használhatatlan. Ilyen alapon ha a telefonodba rossz a wifi, nem használod? Ugyanez igaz a 3g-re...

Ezerszer olvastam már ezt a játékgépet ne wifin használjon az ember és szerintem az év ökörsége. Arról nem is beszélve, hogy hogy nézne ki a lakás, ha csak azért mert kábelen kell rádugni a konzolt a netre, fúrnék szép lyukakat a falba, meg vezetgetném a kábelt. Azért esztétika is létezik... néha erre is lehet gondolni:)

És el ne kezdjük, hogy így kábelvezető, meg úgy kábelvezető.... Igenis, ezt 1 nem új lakásnál, sosem fogod szépen elrejteni.

(#31719) Tegla80 válasza Xirtam (#31711) üzenetére


Tegla80
addikt

Orulok,h megosztod.....
De csatlakozom a "linkben pls" gardahoz!!!! Aki akarja megnezi ugy is,igy meg sokan cumizunk......
4x dobott le a bongeszo mire ezt megirtam neked telorol mobil neten.... :F

Sony® & PlayStation®

(#31720) nismoka válasza Studiossrác (#31718) üzenetére


nismoka
addikt

(#31721) Nayrobi válasza kiki22 (#31717) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen.

(#31722) Studiossrác válasza nismoka (#31720) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Köszi, erről nemrég olvastam!

Ettől függetlenül oldja meg a problémát a sony (feltéve ha lesz egyáltalán, gondolom keveseknek van ilyen gondjuk), és nehogy már én szánjak anyagiakat a probléma megoldására. Ilyen alapon meg a garancia is felesleges:).

(#31723) kiki22 válasza Nayrobi (#31721) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.vegre valami hasznalhato autos game :-)

(#31724) ForRedGlory válasza Xirtam (#31711) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak offba merem tenni, de ezek a képek basszus nagyon nem szépek :U Még jó, hogy futás közben szép a játék :))

[ Szerkesztve ]

(#31725) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#31724) üzenetére

Igen, az egyes és a kettes kép elég érdekes, de a többi nem tűnik rossznak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31726) Gebriel válasza haddent (#31712) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet elvakult lenni, de a Sony nem a zsíros kezű userek miatt tété közé a megoldást. :DDD
Van neked hivatalos adatod a pár száz, ezer darab statisztikájáról? Nem hiszem..
De nagyon nem is kell, felesleges ebbe bele menünk szerintem. :B

Egyébként meg a tényen nem változtat. Akad hibás darab, nem is egy. Szerencsére kis számba, de akad sajnos.
Lehet struccként viselkedni és nem tudomást venni erről, meg legyinteni, de egy lelendő vásárló nem árt ha tudd ezekről a dolgokról és oda figyel, akár arra is, hogy a "nem hivatalosan" :U bejelentett új modellszámmal ellátott gépet vásárolja meg. Megkímélve magát a bosszús helyzetektől összességébe.

[ Szerkesztve ]

(#31727) Hogen


Hogen
tag

sziasztok !

szóval feltenném újra a kérdésem ! :D hol tudok a legolcsóbban ps4 hez hozzájutni ? egyes oldalak között 20.000 Ft eltérést is látok ... :/ lehetőleg új szériásat keresek (11es)

(#31728) bandi0000 válasza Hogen (#31727) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egyrészt neked is ugyan annyi guglizni mint nekünk másrészt ha talélsz boltot felhívod és megkérded milyen a kódja ezt mi se tudjuk mivel nem mi áruljuk kv ks elég korrekt árakkal rendelkezik

Xbox One: bandymnc

(#31729) gyuribácsi88 válasza Hogen (#31727) üzenetére

Bandi(sok nulla) megelőzött.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31730) Gebriel válasza Hogen (#31727) üzenetére


Gebriel
veterán

Ahol olcsóbb 20.000.-ft-al. :D
The Last of Us: Remastered bundle-től már az új szériaszámmal rendelkezik a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#31731) Because


Because
őstag

ma is üres kézzel jöttem haza...
576-ban nem volt last of us bundle csak destiny az is fel volt bontva, mondom én így nem hozom el...
(nálam csak a 11xx-es gépek játszanak mert nem fogok a nappali közepén kábelt végighúzni, tessék wifin működnie)
másik kicsi konzolboltban meglátom a polcon a last of us-t, megörülök, erre a srác, hogy azt nem tudom megvenni mert nincs bent a gép csak hétfőn lesz...
mi a pitsa van most komolyan felbontott, használt xarokért fizessek teljes árat, rühellem már (tiszta euronics ott is amikor telót akartam, az eladó odaszól, hogy akkor csomagolja a bemutató darabot... anjátok...)
nevetséges, hogy neten kell mindent már rendelni :U

[ Szerkesztve ]

(#31732) Gebriel válasza Because (#31731) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik kis konzolbolt volt?

[ Szerkesztve ]

(#31733) Because válasza Gebriel (#31732) üzenetére


Because
őstag

tatabányai vagyok, nevéről gőzöm sincs, aprócska lyuk 4-en nem fértünk el :D

(#31734) Meghivott válasza haddent (#31685) üzenetére


Meghivott
addikt

Igazad van.

(#31735) Xirtam válasza Because (#31731) üzenetére


Xirtam
veterán

Érdekességképpen megnétem pár gépet, és már mindegyik 11-es. De szerintem ha bármelyik webshopból ha rendelsz, megjegyzésbe beleírod, hogy 11-est szeretnél (doboz tetején azonnal látszik) tuti olyat küldenek.

[ Szerkesztve ]

(#31736) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nemtom nálam müködik minden gond nélkül a wifi ettől függetlenül váltok kábelra ammeg sztem ha külditek szervízbe kicserélik biztos inkább örüljünk h ez a legnagyobb hibája a gépnek

Xbox One: bandymnc

(#31737) Because válasza Xirtam (#31735) üzenetére


Because
őstag

576-ban néztük second son, watch dogs még 10-es volt, egy szem ugye bontott destiny lett volna 11 :(

[ Szerkesztve ]

(#31738) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok. Arra van valami lehetoseg,hogy a weboldalakon beágyazott videokat meglehessen nezni a web bongeszovel? ( missing plugint ir) köszi

(#31739) Xirtam válasza hulkobb (#31738) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem.

(#31740) mlinus válasza ForRedGlory (#31724) üzenetére


mlinus
őstag

ez minden ps4/xbone játékra igaz sajnos.

(#31741) haddent válasza Studiossrác (#31718) üzenetére


haddent
addikt

Félreérted.. Teljesen jogos, amiért fizettél, az menjen ráadásul jól! Javítsanak rajta. Kész, egyetértünk.
Ettől függetlenül egy olyan játékgépet amit online, akár MMO játékokra is használsz folyamatosan, biztos, hogy nem wifi -vel csatlakoztatnám. Nevetségesen sok minden be tud zavarni és soha a büdös életben nem lesz olyan, mint a kábeles. Én megoldottam szépen egyébként és elrejtettem.

(#31742) Hogen válasza bandi0000 (#31728) üzenetére


Hogen
tag

persze elnézést csak úgy gondoltam hogy tudtok egy konkrét jó oldalt ahol nagyon jó áron lehet hozzá jutni..

kv ks ? erre hogy keressek rá ? sajnos nem ismerem őket ! :D

(#31743) SzlobiG válasza haddent (#31741) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam se volt még wifi baj, pedig beépített wifis a routerem. Igaz kb 2 méterre van a ps-től. :D

(#31744) Neoteric válasza Hogen (#31742) üzenetére


Neoteric
addikt

Tessék.

PSN: ne0teric_sAN

(#31745) m.hegyi válasza Hogen (#31742) üzenetére


m.hegyi
tag

Konzolvilág, konzolstudio, konzolokszervize, uberkonzol, gameshop, konzolgame, edigital

Neoteric gyorsabb volt :)

[ Szerkesztve ]

(#31746) Hogen válasza Because (#31731) üzenetére


Hogen
tag

Destinyvel mi a problémád ? :)
bár ha fel volt bontva kértem volna rá engedményt ... :D

(#31747) Hogen válasza Neoteric (#31744) üzenetére


Hogen
tag

haha köszi :DDD

m.hegyi neked is :)

(#31748) Because válasza Hogen (#31746) üzenetére


Because
őstag

nem elég hogy a külső doboz, de még a belső is ki volt nyitva, így nekem nem kell...
használtan veszek 2/3-ad áron valamelyik apróból
most gondolkozok visszamegyek egy watch dogs-os bundle-ért vagy netről itt tabunak számító one (abban csak a 4 játék 140000ft-s áron csomag vonz)

[ Szerkesztve ]

(#31749) kovsol válasza Nayrobi (#31698) üzenetére


kovsol
titán

Az csöppet kiábrándító, hogy nem lesz benne fizikai sérülés, csak vizuális. :(

May the Force be with you!

(#31750) Hogen válasza Because (#31748) üzenetére


Hogen
tag

watch dogsossal csak annyi a bajom hogy az még a 10 es szériás .. :/ pedig én is azt venném meg de így marad a destinys .. a one -os al meg az a bajom hogy direkt sony tv-t vettem sony géphez .. meg a joy is kiábrándító szerintem ...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.