Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) Madwe válasza szbence92 (#31350) üzenetére


Madwe
nagyúr

De mindezt a magyar storeban próbálod, ugye? :)

(#31352) N@idia


N@idia
őstag

Olvasom az x360-as kommenteket és egy srác leírta a vélményét az új Alien játékról idézném szegényt... "Semmi köze nincs az előző alienekhez. Egyet mondok 20 percig bírtam aztán kivettem,mert szívrohamot 20 évesen nem akarok kapni. " Hát ilyen komment után szerintem minden percét élvezni fogom. Viszont ha vmitől lehet rettegni na az nem a horror filmek(amit manapság már vígjátéknak is lehetne nevezni) hanem ez a játék,se fegyver,se semmi amivel harcolni lehet így nem marad más csak a futás :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31353) shunter


shunter
aktív tag

Brutál Suitok lesznek CoD AW ba.
Call of Duty Advanced Warfare Elite Gear Showcase…: http://youtu.be/s3ILAvgR9IY

Nem tudom hogy vagytok vele, de engem az eddig látottak kilóra megvettek. Főleg mert full Bo2 az egész. Várós... :-)

(#31354) szbence92 válasza Madwe (#31351) üzenetére


szbence92
újonc

Igen, oda mentem fel /en-hu/ , de a bankkártya adatokat nem ott kell hanem a https://account.sonyentertainmentnetwork.com/cam/account/profile/account-details.action linken és nem fogadja el :(

(#31355) Newyorker válasza N@idia (#31331) üzenetére


Newyorker
addikt

Nah, ezek jól hangzanak :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31356) Xirtam


Xirtam
veterán

Drive Club

[ Szerkesztve ]

(#31357) Gebriel válasza shunter (#31353) üzenetére


Gebriel
veterán

Ebbe az ugra bugra COD-ba mi a jo :F

(#31358) SzlobiG válasza Xirtam (#31356) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kell. :K

(#31359) caska1991


caska1991
tag

Hat gyerekek kiprobaltam en is ezt a crewt, hagyjuk is inkabb. Vegigrohogtem. Murvan ugy csuszik az auto mint a tukorjegen. Vicc..:D Nekem a flatout 2-re hajaz, de azt kifejezetten elveztem.

MAS: Destiny csak engem szopat ennyire hogy 3 legendary engrambol is keket dobott a cryptarch ??? Azt hittem kiszedulok a fotelbol...:O sry telorol vagyok.

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#31360) HaZsolt válasza caska1991 (#31359) üzenetére


HaZsolt
őstag

nekem 7 legendary engramból mind kék lett, csak úgy tudtam, legendary cuccot szerezni, hogy vettem, na meg a Queen's wrath event végigtolása után kaptam. Ezen a héten érkezik a patch, onnantól már legendary cuccot kapsz abból amit a patch után találsz.

(#31361) Bencus88 válasza caska1991 (#31359) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez ilyen sajnos, de jön a patch utána fixen legendary vagy jobb lesz belőle.

HaZsolt: megelőztél :U

[ Szerkesztve ]

(#31362) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ripper, csak 1mpvel:):D. De örülnék ha az Assassin's Creed Black Flag lenne az októberi PS+ játék :R . Szerintem ez hosszú idő után végre 1 jó cím.

(#31363) Madwe válasza HaZsolt (#31362) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kizárt. Egyrészt mert a Driveclub mellé nem fognak egy ekkora címet bedobni, másrészt mert idén amúgy se nagyon kell AAA címre számítani...Én octodadnek örülnék, de énnekem elmebeteg igényeim vannak, mindig itt ujjongok az ingyeneseknek amit mindenki utál :)

[ Szerkesztve ]

(#31364) Bencus88 válasza HaZsolt (#31362) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem is esélytelen, egy szaros Knack-et se képesek adni a pluszhoz. Amúgy ma derül ki, mik lesznek igaz?

(#31365) Jakesz válasza Bencus88 (#31364) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát ja, amíg a Knack-et nem csapják a Plushoz, addig felesleges nagyobb címben reménykedni.

(#31366) Bagan


Bagan
aktív tag

Mikor jon a nagy Update? Mikor jon az oktoberi jatek? tobb mint fel eve van ps em de meg szinte alig porgott benne lemez.

(#31367) adamssss válasza HaZsolt (#31362) üzenetére


adamssss
veterán

Bakker ha beleraknák, meghosszabbítom az előfizetést. Mondjuk tartok tőle, hogy hoax az egész, mert még egy szaros Knack-et sem képesek belerakni a kínálatba...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#31368) heim válasza N@idia (#31331) üzenetére


heim
tag

Ps3-on megvettem annak idején a BF4 prémiumot. Most vettem Ps4-et esteleg van valamilyen lehetőség a mentések és a prémium átvitelére Ps4-re, vagy mindent újra kellene vennem és újra kellene kezdenem a fejlődést?
A Fifa 15 nél hogy lehet beállítani a kedvenc csapatot nem szeretném, hogy mindig az Arsenal-al kezdje nekem, meg a FUT-ban is az Arsenal játékosokat hozza...
Előre is köszönöm a válaszokat.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#31369) shunter válasza Gebriel (#31357) üzenetére


shunter
aktív tag

A CODot lehet gyűlölni vagy szeretni. Én az utóbbihoz tartozok. Nagyon várós. Ha mást nem is de ezt tuti megvenném. Az ugri-bugritól féltem én is, mert ugye a TitanFall ból kihagytak minket, de Destiny be Hunterrel megyek és ott élvezetes ez a dupla ugrás. Az AW be ez még összetettebb lesz. (oldalazás, becsúszás, becsapódás stb...)Nekem a Tryarch os CoD vonal jön be, ez pedig nagyon hajaz rá. A karaktermozgások, a hangok, a színek, a menü full BO2. Uh bizalmat szavazok neki. A Ghosts is várós volt, de arról már előre tudtam, h IW/MW3 vonal lesz, amit nem kedvelek. De az a gáz h a vártnár jóval szarabb lett. Tehát a Ghosts a szemembe abszolút nem CoD. Uh BO2 óta várok egy új CoD ra.

(#31370) sting2 válasza Xirtam (#31356) üzenetére


sting2
addikt

:Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#31371) Remi1234 válasza Xirtam (#31356) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Örülnek majd a mobil netesek ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#31372) engine88


engine88
aktív tag

PS4 allandoan eldobja a wifit. Bongeszek menuben egy ideig vagy elmegyek offline fifazni es mikor megnyitok valamit ami netet igenyel akkor nem csatlakozik.
Vagy ujra kell inditanom a gepet vagy Settings-Network-Test internet connection es ekkor egybol ujracsatlakozik.

Ennyire sz*r a PS4 wifije?

(#31373) adamssss válasza engine88 (#31372) üzenetére


adamssss
veterán

Ennyire. Nekem is ugyanez volt, de a végén már a restart sem segített. Azóta kábellal használom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#31374) engine88 válasza adamssss (#31373) üzenetére


engine88
aktív tag

Most vettem a gepet ujonnan. Nem igaz hogy ezekbe meg nem raktak uj wifi modult 2013 karacsonyi megjelenes ota?

(#31375) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Érdekes, nekem eddig sose dobta el a wifit

Xbox One: bandymnc

(#31376) RichieTri válasza engine88 (#31374) üzenetére


RichieTri
senior tag

Nemrég kiadtak vmi újabb szériát...
Amiben asszem pont a wifi részt cserélték

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#31377) ForRedGlory válasza Madwe (#31363) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez a Driveclub akkor úgy lesz PS+ mellett, hogy adnak egy pár autós/pályás alap játékot ingyé', és megveheted hozzá pénzért, amit szeretnél? Mintha ezt olvastam volna itt nemrég, de már nem tudom kinek a tollából. Mivel ez így ebben a formában jó lenne. nincs kedvem előrendelni 50 dollárért, hiába néz ki jól, mert mi van ha kiderül, hogy az NFS ehhez képes szimulátor? ;]

[ Szerkesztve ]

(#31378) GazRic válasza ForRedGlory (#31377) üzenetére


GazRic
senior tag

vagy a PS+-os 12ért lehet teljessé tenni

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#31379) shunter


shunter
aktív tag

Kaptam The Crew béta kulcsot. Odaadtam haveromnak mert őt jobban érdekli mint engem. Próbálta beváltani a Store ba, de az írja h hibás vagy felhasználták. Mi lehet a baj? Talán accounthoz kötött vagy Uplay en keresztül kell aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#31380) k4rL^


k4rL^
senior tag

Mivel sokan használnak itt US Psn Store-t, van most egy akció, ha okt. 28-ig 100$ költessz, akkor vissza kapsz 15$-t, amit dec. 5-ig kell elhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#31381) N@idia


N@idia
őstag

Na lehet tudni mi a lista az októberi PS+-nak ? Sok helyen azt olvasni,hogy megkapjuk az AC4-et. Ennek nagyon tudnák örülni,ugyan is most tervezem a jövőhéten megvenni :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31382) BabMester válasza N@idia (#31381) üzenetére


BabMester
senior tag

A mai nap fogják megmondani

(#31383) adamssss válasza BabMester (#31382) üzenetére


adamssss
veterán

Már mondhatnák. Meghalok a kíváncsiságtól :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#31384) N@idia válasza adamssss (#31383) üzenetére


N@idia
őstag

Hát kb én is így vagyok vele,ha tényleg belekerül én dicsőíteni fogom az tuti :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31385) Sztalker762 válasza k4rL^ (#31380) üzenetére


Sztalker762
tag

Gondolom 99,99 USD-ért a CoD nem lesz neki elég. :DD
Na akkor majd kell valami vackot is venni mellé. :)

Szerk.: Tényleg, ez az előrendelésre is vonatkozik amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#31386) gyuribácsi88

Nem tudom mit izzadtok a ps+ e havi címek miatt, jön majd két tamagotchi játék, meg megkapjuk az ingyenes ízelítőt a Driveclub-hoz.

PS+ előfizetők megvehetik 12K-ért a magyar store-ban a DC-t, amit aztán majd lehet jobbra, balra, előre, hátra, föl, le, upgrade-elni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31387) Gebriel válasza shunter (#31369) üzenetére


Gebriel
veterán

Szeretem a COD-ot, mindegyik multijába jó sok órát bele pakoltam, de ez az Unreal Tournament stílus nem jön be... :(

(#31388) mattheus


mattheus
őstag

Nem tudom, hogy volt-e már korábban, de van egy kezdeményezés amiben a résztvevők azon vannak, hogy legyen a Thrustmaster mellett más kormány támogatás is. Bővebben itt: [link]

Nekem DFGT-m van, ami bőségesen elegendő lenne ahhoz, hogy ellegyek a Project Cars játékkal, de ha marad a Thrustmaster exkluzivitás, akkor bizony nem veszem meg se ezt a programot, se a GT7-et 2016-ban.

(#31389) Madwe válasza mattheus (#31388) üzenetére


Madwe
nagyúr

Semmit nem er... A Logitech 2001 környéken kötött megállapodást ps3ig, ami lejárt, s nem akarjak meghosszabbítani... Nem a sonyn múlik leginkabb hanem logitechen... Valamint attól meg hogy az os jelenleg csak tm kormányt támogat, a játék fejlesztője beleteheti a Logitech supoortot... De erre nem sokan fognak lepni szvsz...

(#31390) Newyorker


Newyorker
addikt

Mennyire lesz jó a GTA V PS4-en? Én annó PCn nagyon szerettem a GTA III-at, rengeteget játszottam vele!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#31391) nkAAA válasza Newyorker (#31390) üzenetére


nkAAA
aktív tag

K*rvajó lesz.

https://twitter.com/nkaaa

(#31392) mlinus


mlinus
őstag

új driveclub trailer

ps4's forza killer ;]

(#31393) BlackDesert válasza Madwe (#31389) üzenetére


BlackDesert
tag

Ezzel nem is lenne baj, de nézd meg a thrustmaster kormányok árait.. felháborító az ár/tudás szint

(#31394) RichieTri


RichieTri
senior tag

Srácok,
Aki tolja a bf4-t...és esetleg PC-s tapasztalata is van vele...légyszi mondjon véleményt a mostani állapotról.
Kb áprilisban játszottam utoljára vele PC-n és enyhén szólva kiábrándító volt.
Most első játéknak gondoltam PS4re,de ha hasonlóan gyenge maradt akkor mást kell keressek.
Jah...és az tényleg igaz,hogy a DCben csak körpályán megy a móka?

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#31395) tepenzed válasza N@idia (#31381) üzenetére


tepenzed
őstag

Ezt a megkapjuk az AC-t valszeg ez akkora duma,sírok :D:D kb február óta benyögik minden plus megjelenés előtt :D

(#31396) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Halihóó!

Erre [link] tud valaki megoldást?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#31397) Def26 válasza RichieTri (#31394) üzenetére


Def26
félisten

Nagyon sokat javult. Épp 2 napja jött ki hozzá egy patch, ezzel már tényleg makulátlan. Nincs lag, netcode is jobb, hitbox is ok. Jól teszed, hogy ps4 -re veszed, mert ott iszonyat sokan vannak online. Nem lesz gondod kedvenc pályádra keresve szervert találni. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31398) Madwe válasza BlackDesert (#31393) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudom, engem is zavar... Szinten dfgtm van amugy:)

richietri nem körpályán, de nem nyílt világ mint az fh2 pl

/tigomigocika nincs meg utángyártott kontroller, csak a gyári kb.

(#31399) gyuribácsi88 válasza tigomigocika (#31396) üzenetére

Szerintem csak a gyári kompatibilis vele, nem láttam még sehol hogy más kontrollerrel használták volna a gépet. Van az a cronusmax nevű átalakító amivel minden eddig megjelent konzol kontrollert tudsz használni, de csak maga az átalakító 20K, szóval nem hiszem hogy megérné.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31400) tarti19


tarti19
senior tag

Akkor legyen egy Dust s egy Spelunky PS4-re a havi free :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.