Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) SzlobiG válasza mlinus (#31131) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez komoly?

Ennyivel nem gyengébb az xbone, hogy az 720p-t bírja csak.

(#31152) BMS válasza MerLinh (#31145) üzenetére


BMS
őstag

Kicseréltem olyan gomb nélkülire az nem szikrázott vagy csak nem láttam :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#31153) BMS


BMS
őstag

Bár az előző konzolnál is ez volt ami 1 éves szóval ha vmi baj lett volna akkor nem működne már réf"de biztos ami biztos veszek újat

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#31154) Tatyla


Tatyla
őstag

aki új bolygót vagy fajt várt a kiegészítőkben az csalódni fog

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#31155) oriic válasza Tatyla (#31154) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

De köszi, itt van egy két újdonság. Eléggé gáz így a dolog viszont. Lesz plusz raid jaj de jó, meg pár új terület, de ez így édeskevés.

Live-Die-Respawn

(#31156) Tegla80 válasza N@idia (#31150) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Only privat HC server es ha van akkor a 32 vagy 44 jatekos uzemmod.
Nameg az sem mind1,h mivel puffogtatsz....van legpityu kaliber is. ;)
Van par 64 emberes is ami jo,de En ugy gondolom,h iszonyatosan serverfuggo a dolog...."favorit"-nak pakolgasd amin jol megy...
Plusz a skill ami nagyon sokat szamit es befolyasol.....
Vegyel fel ,ha nem lennek meg meg....keso estenkent szoktam gamelni..... jelenleg nincs sajna tv-m ,igy no jatek,de igyexem megoldani..... :K

Sony® & PlayStation®

(#31157) Prof01 válasza oriic (#31155) üzenetére


Prof01
veterán

Vicc az egész. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#31158) Tegla80 válasza Prof01 (#31157) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah...
Ez igy nagyobb lufi,mint a wd...,de majd kitoltik es evekre lekot mindenkit. :DDD

En tovabbra is tartom,h FC4 es UC4 ami jatekelmenyben kielegit majd minket. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#31159) Gekkito


Gekkito
tag

Kérdés:

Regisztráltam The Crew bétára, de elvileg az US oldalán, UK-t nem találtam. Lehetséges hogy a kódot elfogadja majd az UK account-os store, vagy csak az US?

Köszi.

PSN: z340n3

(#31160) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Jól láttam, hogy a GTA V kb. minden hazai konzolboltban 21 ezer körül van? Mert, ha igen, akkor költséghatékonyabb lesz US Store-ból beszerezni :)

#31144: köszi, akkor farmolhatom ezerrel a legendary cuccaimhoz

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#31161) oriic válasza Gekkito (#31159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kód mindenhova jó lesz.

Live-Die-Respawn

(#31162) Shurycen


Shurycen
tag

Mit gondoltok érdemes lehet ilyen dokkoló állomásban gondolkodni vagy felesleges? ilyen pár száz forintoktól indul, de 1-5 ezerért már egész jókat és "szépeket" lehet kapni.. :)

[ Szerkesztve ]

(#31163) Madwe válasza Shurycen (#31162) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én használok egyet, nekem megérte, sokkal kényelmesebb belehelyezni az asztalra, mint kábeleket dugdosni. Az hogy ez a kis kényelem neked ennyit megér e, azt csak te tudhatod :)

(#31164) N@idia válasza Tegla80 (#31156) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem meg nem vagy a listan,de korrigalom a dolgot :) Hc szeron szeretek játszani ott egész jól megy ,de normalon borzalmas jelenleg 270 a skill a k/d aranyom is lement 0.97 re ideje vissza tornaszni 1 fölé...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31165) caska1991


caska1991
tag

Hát nem tudom én atom jókat szórakoztam a bf-el. Azért csak szórakoztam mert most a destinyvel szopódok. Tényleg vannak nagy hiányosságai a bf-nek, de én abszolút egy jó játéknak tartom.

MÁS: : Akkor a destiníben a holdon kell keresni a héliumot ? Megőrülök hogy a legendary sniperem már kb kilenne maxolva, de nem találok 3 nyamvadt relic iront a marson... Egyébként vettem az emosoktól (dead orbit) tegnap egy legendary köpenyt. Akkor most már mástól nem fogok tudni venni ? Lusta voltam átszaladni már a torony másik felébe megnézni :DDD

szerk.: Nincs valakinek fölös havi plus kp-ra BP-n ? Vagy 3 havi jóáron ? Meghalt a bankkártyám és ma már nem tudok bankba menni a plusom meg lejárt :(

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#31166) Tatyla válasza caska1991 (#31165) üzenetére


Tatyla
őstag

Hélium igen a holdon, tegnap 1 óra alatt kifarmoltam 64db relic iront, és csak egy területen mentem körbe - körbe...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#31167) caska1991


caska1991
tag

:O És tudod hol pontosan ? :D

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#31168) bolha23 válasza caska1991 (#31167) üzenetére


bolha23
aktív tag

Patrolt kell nyomni, és ott bárhol.
Keress ládákat barlangokban, az út szélén csak úgy, illetve ahol nagyobb csoportosulások vannak mindig akad a környéken pár.

(#31169) nkAAA válasza bolha23 (#31168) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ilyenkor örülne a szívem egy AH-nak vagy legalább a karakterek közötti tradelésnek. A lelkes kis kínaiak kifarmolják, mi meg adunk játékpénzt érte. Win-win ;)

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#31170) MrPG8 válasza nkAAA (#31169) üzenetére


MrPG8
aktív tag

De mit adsz érte? Ez a legnagyobb gond. Glimmer-t semmire nem tudsz használni, meg amúgy is 500ért adnám darabját. :D Nehezen megszerzett Mark-jaimat meg nem kótyavetyélném el ilyesmire. Igazi pénzt ezért teljesen felesleges kiadni szerintem, könnyen farmolhatóak. Aki meg adna, az meg nézzen mélyen magába. :N

[ Szerkesztve ]

(#31171) Shurycen


Shurycen
tag

Olyat lehet, hogy veszek egy ILYET, meg csatlakoztatok egy usb billentyűzetet és a destiny-t játszom vele? mert xbox360-am volt és számomra egyértelművé vált hogy controller vs egér+bill egy FPS-nél nem kérdés :)

(#31172) nkAAA válasza MrPG8 (#31170) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Egyelőre Glimmerre gondoltam, de biztosan lehetne valami in-game valuta, amivel le lehet ezt bonyolítani.

https://twitter.com/nkaaa

(#31173) Madwe válasza Shurycen (#31171) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem. Ha számodra egyértelművé vált (az is) akkor onnan már csak egy lépés hogy rájöjj, hogy miért nem engedik (mert sokkal nagyobb előnyöd lenne a kontrolleresekkel szemben, s a játékosok nagy része azt szereti, mert azzal kényelmesen lehet játszani)

(#31174) gyuribácsi88 válasza Shurycen (#31171) üzenetére

Nem támogatnak a konzolok egeret meg billentyűzetet. Ha ezt nem vagytok képesek megérteni akkor vegyetek már pc-t és hagyjátok a francba a konzolokat. Van átalakító amivel elvileg lehet bill+egér kombót használni, de azoknál akkora a késleltetés hogy 6000x lőlek fejbe kontrollerrel, mire te rám húznád az egérrel a célkeresztet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31175) Shurycen válasza Madwe (#31173) üzenetére


Shurycen
tag

Értem tehát ez még mindíg nincs és ezek szerint nem is lesz megoldva, pedig valahol valami tesztben olvastam hogy billentyűzettel usb-sel simán megy a ps4 és hogy bluetooth-os egeret is simán felismer, de ezek szerint ezek a böngészéshez használhatóak pldául és nem pedig játékhoz..

[ Szerkesztve ]

(#31176) nkAAA válasza Shurycen (#31171) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Én cirka 1 hónap alatt fel tudtam fejlődni nulláról olyan szintre, hogy szétalázzam a noobokat BF4-ben, szóval semmi se lehetetlen ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#31177) caska1991 válasza gyuribácsi88 (#31174) üzenetére


caska1991
tag

Valami ilyesmit akartam válaszolni, de valahogy éreztem hogy gyuribá helyretesz :D Dem amúgy igaz ! Hagyd a picsába ha kényelmesebbnek érzed. :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#31178) nismoka válasza Madwe (#31173) üzenetére


nismoka
addikt

Igy van, semmi kedvem az asztalnál görnyedni a PS4 mellett.

(#31179) Madwe válasza Shurycen (#31175) üzenetére


Madwe
nagyúr

Játék is támogathHATja, de jelenleg csak a crossplatform játékok teszik, ahol a ps4 a pcsekkel játszik, pl az ingyenes warframe pl támogat bill+egeret tudtommal.

(#31180) Shurycen válasza nkAAA (#31176) üzenetére


Shurycen
tag

Semmi képpen nem szeretnék senkivel itt vitába szállni, távol álljon tőlem, de kb 6 éve vettem konzolt úgy, hogy napi szinten játszok pc-vel, és évekig játszottam fogalmazzunk úgy, hogy versenyszerűen cs-ztem, cod-oztama PC-n, szóval állíthatja nekem az atya úristen is, hogy ugyan azt az élményt (vagy csak közel olyat) adja az fps kontrollerrel mint bill+egérrel, akkor sem fogom elhinni, vicc... hiába van rásegítés, kvázi aim cheat (picit nyilván lebutítva) direkt beleépítve konzolon, hogy azt gondolgják a gyerekek, hogy a célkereszet odatették az enemy fejére, pedig csak köré egy 1,5-2 cm-es körbe..

Na de nem is ez itt a lényeg, hanem, hogy nem lehet :) amúgy se FPS-ek miatt venném, csak ha már van egy Destiny, akkor nyilván szívesen végig játszaná az ember... :)

(#31181) Madwe válasza Shurycen (#31180) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt senki nem állította, hogy ugyanolyan noscope 360 skillshotokat fogsz kontrollerrel lőni mint egérrel, sőt, pont azt írtuk, hogy miután azzal nehezebb, ezért nem engedélyezett az egér... Ettől függetlenül ott is lehet sokat fejlődni, s skillesen alázni :D

(#31182) k4rL^ válasza Shurycen (#31171) üzenetére


k4rL^
senior tag

Meg lehet oldani a billentyűzet és egeret konzolon, de kell egy átalakitó hozzá és nem lesz teljesen 100%-os az sem, mert csak leemulálja a kontroller x,y tengely-t az egérre.

(#31183) vg válasza Shurycen (#31180) üzenetére


vg
addikt

Ha annyira akarsz csalni, akkor vegyél evil controller-t. Neked való, "a versenyszerűen cs-ztem, cod-oztama PC-n" kis panellakás apró szobájából szószólónak.

(#31184) GazRic


GazRic
senior tag

A DriveClub PS+ változat előbb jelenik meg mint a végleges?
(ahogy nézem azt 12 ezerért lehet majd "teljessé" tenni)

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#31185) Shurycen válasza vg (#31183) üzenetére


Shurycen
tag

Ez mennyire tipikus és Te ezzel a mondatoddal :)... na mind1 nem megyek tovább bele ebbe a "beszélgetésbe". Elnézést mindenkitől ha felkavartam itt a társadalmat..

(#31186) vg válasza Shurycen (#31185) üzenetére


vg
addikt

Na mondjad az eredményeid amit elértél versenyszerűen.

(#31187) MasterMark válasza vg (#31186) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#31188) Shurycen válasza vg (#31186) üzenetére


Shurycen
tag

Ne haragudj de nem kívánom ezt a beszélgetés folytatni, főleg nem veled :)

(#31189) mm00


mm00
aktív tag

Valaki tud ajánlani valamilyen nálunk is kapható kitet, amivel felszerelhetném a PS4-et a falra?

Valami ilyesmire gondolok, de hátha ismertek még valami mást:

http://tein-shop.dk/en/playstation-accessories/87-playstation-4-wall-mount.html

http://www.arengineering-onlineshop.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=113

http://floatinggrip.com/products/ps4-wall-mount/

[ Szerkesztve ]

(#31190) gabor0077


gabor0077
tag

Valaki, aki magasabb szintű Destiny-ben, nem tudna esetleg segíteni? Van egy elég nehéz küldetés a Holdon, amikor egy templomban jönnek sorban az erősebbnél erősebb hullámok, a végén meg valami elit ogre. 9-es szintű vagyok, és ez amúgy egy 8-as szintű küldetés, de még így sem megy!

(#31191) fricci

Én is csak akkor tudom tolni, szóval köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#31191) fricci válasza gabor0077 (#31190) üzenetére


fricci
tag

ha estig kibírod akkor keress meg nyugodtan és segítek

(#31192) nkAAA válasza Shurycen (#31180) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Azért azt lássuk be, hogy az ugyanaz az élmény és a közel ugyanaz a feeling között lényeges különbség van.

Ebben az esetben szerintem nem érdemes összehasonlítgatni a PC-t és a konzolt, mivel egymáshoz viszonyítva elég más rajtuk 1-1 fps irányítása (a platform adottságaiból adódóan), pedig lényegében a játék dettó ugyanaz. Igazság szerint csak meg kell szokni a kontroller adta (és nem adta) lehetőségeket és ahhoz mérten lehet elmondani, hogy mennyire megy jól és mennyire élvezetes rajta az adott játék. Nyilván soha a büdös életben nem fogsz tudni olyan mozgást, célzást és miegyebet kivitelezni, mint PC-n, de ha ez a cél, akkor nem is a konzol a megfelelő választás - vagy max. másfajta játékokat tolsz rajta, ahogy írtad is. Arra meg tökéletes, szerintem.

https://twitter.com/nkaaa

(#31193) Shurycen válasza nkAAA (#31192) üzenetére


Shurycen
tag

Simán, persze, ez a tökéletes meglátás, nem fps miatt veszem, arra ott a PC, csupán ha vannak rá ilyen exkluzivitások, mint pl a Destiny, akkor nyilván végig fogom tolni, csupán csak lehetőségként merült fel, mivel ahogy említette valami teszt oldalon láttam hogy bt egeret áés usb-s bill-t azonnal felismert a masina.. :)

(#31194) tepenzed


tepenzed
őstag

de várom már,hogy kiderüljön,októberben milyen classic nintendóra való játékot kapunk :D

(#31195) ImpersonatoR válasza Shurycen (#31193) üzenetére

Felismeri de az csak netezesre támogatja alapból.
Lehet hozza venni persze "okosítót" VENOM X a neve bar gondolom van más fajta is.
Kérdés, hogy van e értelme számodra ilyennel szórakozni.

(#31196) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#31194) üzenetére

Valószínű hogy 2 tetris game lesz, meg a Driveclub. De a Driveclub önmagában nem elég?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31197) Shurycen válasza ImpersonatoR (#31195) üzenetére


Shurycen
tag

áhh egyáltalán nem :)

(#31198) tarti19 válasza GazRic (#31184) üzenetére


tarti19
senior tag

Jah 12K s igen 8-án elérhető :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31199) tarti19


tarti19
senior tag

Nem bírtam a véremmel előrendeltem egy Shadow of Mordort :) Viszont korrekt arcok, mert beszámítanak más ps4-es játékot, így nagyon olcsón úszom meg:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31200) gabor0077 válasza tarti19 (#31199) üzenetére


gabor0077
tag

Én is azon gondolkozom, hogy behúzom a fémdobozos kiadást :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.