Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) Meghivott válasza kovsol (#32500) üzenetére


Meghivott
addikt

Az ingyenes "demo" ra pályázok.

(#32502) kovsol válasza Meghivott (#32501) üzenetére


kovsol
titán

[link]

May the Force be with you!

(#32503) Meghivott válasza kovsol (#32502) üzenetére


Meghivott
addikt

Fuck, köszi

(#32504) Rabbitf_24 válasza SzlobiG (#32488) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ó igen, ezzel szívok én is. :) Eddig lvl 15, minden csillagot megcsinálok, addig nem lépek tovább a következő versenyre. 3-4 event és amateur championship. Egy-két bosszantó dolgot leszámítva azért ez egy jó kis gamma. :) :K

(#32505) ForRedGlory válasza shunter (#32485) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem is beszélve, hogy szerény személyem pont eme pirosbötűs ünnepnapon született :P

(#32506) mlinus


mlinus
őstag

Driveclub facebook:

During the next 24hrs we are running essential diagnostics to help us improve the performance of the servers. This may disrupt online play for you when you do get connected.

:C :D

természetesen most se tudok csatlakozni a szerverükhöz :D nagyon ciki.

(#32507) stilo18


stilo18
addikt

Nem tudom eddig lehetett-e, de tegnap már tudtam festeni az autókat! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32508) Takashi válasza stilo18 (#32507) üzenetére


Takashi
aktív tag

Azt eddig is lehetett, csak az online rész (és az azzal járó pár funkció) a kuka egyelőre...

七転八起

(#32509) shunter válasza ForRedGlory (#32505) üzenetére


shunter
aktív tag

:-) Akkor ha gondolod megünnepeljük egy kis közös CoD ozással :-)

(#32510) Gijon válasza shunter (#32460) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem hiszem, hogy "aznapos" vétel lesz nálam :) , viszont lehet majd frissíteni ingyen ps3-ról ps4-re (digit).Elgondolkodtató, mert 6670 ft az árkülönbözet a két verza közt. (Call of Duty: Advanced Warfare - ingyenes frissítés PS4-re)

(#32511) shunter válasza Gijon (#32510) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen erről hallottam. Nem baj, mi már (haverral megosztva) bezsákoltuk a 100$ os verzát.

(#32512) mfranky válasza mlinus (#32506) üzenetére


mfranky
őstag

Itt lesz az ideje rendbe rakni, tegnap megelőlegeztem nekik a bizalmat és megvettem a season pass-t is a DC-hez....remélem okosan tolják majd a tartalmakat...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32513) Madwe válasza mfranky (#32512) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem is egyre jobban bejön, nagyon gondolkodom a season passen... Lehet hogy nem szimes a fizika, de ha ráérez az ember nagyon élvezetes a vezetés, a pályák nagyon technikásak, ügyesen okosan kell menni :) nem értem a sok lesúlytó kritikát, kb olyan a véleményük mint nekem volt az első 1 órában a minivel, de utána nagyon jó lesz... vagy ők azt már nem próbálták :D?

(#32514) kovsol válasza Madwe (#32513) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem a legtöbb tesztelő nem azt kereste a játékban amire valójában tervezték, hanem kényszeresen a horizon2 höz próbálták hasonlítani.

Egy kérdés: az adott országoknál amik vannak pályák azok mind teljesen eltérőek, vagy ugyan az a pálya kicsit más verzióban?

May the Force be with you!

(#32515) mfranky válasza Madwe (#32513) üzenetére


mfranky
őstag

Ugyanígy voltam vele, de kezdem én is megszeretni...
Valóban technikásak a pályák, nagyon oda kell figyelni, nem elég csak nyomni a gázt...
Tegnap pl. BMW-vel felgyorsultam max speed-re, és csak egy kis kanyar volt a hosszú egyenesben, elvettem kicsit a gázt mégis úgy kidobott a pályáról, hogy csak néztem...minél gyorsabb vagy, annál irányíthatatlanabbá válik, elég egy kicsi hiba és máris elsőkből lesznek az utolsók... :D
....nálam csak 1 a bibi, de ez nem a játék hibája...2-3 óra után már nem kényelmes nekem a Dualshock 4 fogása abban a tartásban, ahogy kell vezetni...ez az első autós játékom, ez eddig fel se tűnt....de így vezetgetni kontrollerrel...nem egy álom...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32516) Badb0y válasza MrPG8 (#32439) üzenetére


Badb0y
addikt

Köszönöm, ezt hol olvastad ? Mert nem találtam semmi infót erről neten :/ És érdekelne, hogy működik ez teljesen.

Köszönöm egyébként.

És onnantól, ha kilépek az új gépen és belépek az új acc-al, attól még megmarad ?

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#32517) MrPG8 válasza Badb0y (#32516) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Tapsztalat. Ha átjelentkezel más user-re PS4-en és primaryként van bejelentkezve az a felhasználó (user hozzáadásánál megkérdezi), amin a tartalmak vannak, akkor mindent használhatsz belőle, csak ott kell letöltened. Multi is menni fog függetlenül attól, hogy nincs PS+-od azon a felhasználón. Persze mindez csak digitális tartalmakra igaz, ha lemezes változatod van belőle, akkor mind a két gépbe kell lemez, ha egyszerre akartok játszani.
Ha tudsz angolul, akkor ez elmagyarázza értelmesebben, mint én:
https://www.youtube.com/watch?v=wVunrnB3FUo

[ Szerkesztve ]

(#32518) tepenzed


tepenzed
őstag

hát úgy látom,itt a hétvégén nem lesz driveclubbozás :S (ps+)

[ Szerkesztve ]

(#32519) Rabbitf_24 válasza Madwe (#32513) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Én is gondolkodtam rajt, főleg hogy nem olyan borsos az ára. Special edition kocsikat próbáljátok, aki olyat vett, ott már izgalmas a vezetés... :DDD

(#32520) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Fifa 15-t hol lehet megvenni BP-n úgy hogy kezembe is kapjam? Ár nem igazán lényeges, ha így 1-2e forinttal drágább csak mint valami előre rendelős helyen, mint pl. az ipon.

I am having fun staying poor.

(#32521) n000rbi válasza mfranky (#32515) üzenetére


n000rbi
senior tag

Azt kell mondjam, hogy így előrehaladva, az egyre erősebb kocsikkal tényleg nem rossz a játék. A flipper-effektre jó megoldás, ha az ember kerüli az ütközéseket. Olyan tiszta köröket megyek, hogy bef*snátok :DDD

(#32538) haddent


haddent
addikt

Kezd kibaszott irritáló lenni ami itt folyik... 1 hete csak a fikázás megy, ráadásul olyanoktól akik amúgy 3 havonta néznek be a topikba és/vagy xboxosok. Egyrészt mi köze a "ps4" -nek a "dc" -hez (azon a kapcsolaton felül, hogy az EGY játék a sok közül, hozzáteszem szerintem és többek szerint továbbra is jó játék..) másrészt ki az aki folyamatosan kéri itt a véleményezéseket? Siralmas már ami itt megy és minimális köze van a topikhoz

Ripper03 +1

Egyébként sajnos úgy néz ki a társulásom rövid életű volt. Ha van olyan komoly ember (ehhez hozzátartozik, hogy nem 2 napja van itt..) akit érdekelne játékmegosztás - közös vásárlás, az dobjon egy privátot nyugodtan és beszéljünk :K Amit tőlem instant kap "ingyen": Diablo 3, Destiny Vanguard edition, Far Cry 4, Driveclub

[ Szerkesztve ]

(#32539) barcabome


barcabome
aktív tag

Akinek van Driveclub jelolhet: bome_HUN

(#32540) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jó lenne, ha nem társkeresőznétek ;]

(#32541) vg válasza haddent (#32538) üzenetére


vg
addikt

Felvehetnéd videóra az arcod mikor ezt írod. Elképzelem, ilyen lehet: :(((

(#32542) hanno22


hanno22
csendes tag

Sziasztok

Most próbálom elindítani a Driveclubot, de nem sikerül. A következő számú hibaüzenet fogad: ce-34887-0

Valaki esetleg tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma? Az accom magyar, psn+ van! a jàtékot pedig most hoztam el az 576-ból.

(#32543) haddent válasza vg (#32541) üzenetére


haddent
addikt

Olyasmi. De nem bosszant, egyszerűen irritál. Más az amikor valamelyik (rejtett célzás rád) trollkodik, mert csak... meg más ez a heteken át tartó gyalázkodás. Ez már kicsit sok tényleg :U

(#32544) gabor0077


gabor0077
tag

Na már Driveclub felenged online, csak sajnos a multi még nem megy, és a club invet sem tudom még mindig elfogadni :( Remélem még a hétvégén megcsinálják... jó lenne közös versenyt tolni.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32545) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Aki ki szeretné próbálni az Evolve alfáját (október 31. és november 3. között):

1.) menjen fel erre az oldalra
2.) értelemszerűen töltse ki, de a Referral Code-hoz ezt írja be: PlayStation4v1
3.) a 17 jegyű digit codehoz pedig ezt: 63334-59648-17396 (kötőjelekkel)
4.) lehet imádkozni :D

https://twitter.com/nkaaa

(#32546) haddent válasza nkAAA (#32545) üzenetére


haddent
addikt

Köszi megtörtént :R

(#32547) Zjunior válasza ForRedGlory (#32540) üzenetére


Zjunior
veterán

:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#32548) BlackDesert


BlackDesert
tag

Engem még most sem enged fel a netvörkre a DC, de még csak nem is kapcsolódik :( Írta itt vki, hogy Ő tud tiszta köröket menni, hát akkor irigylem :) Belém jönnek ugyanúgy ,ha ilyennel próbálkozom

(#32550) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ingyen tölthető egy új autó a Driveclubhoz a storeból.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.