Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) boost


boost
addikt

Kiváncsi vagyok, hogy mikor ér el hozzánk az áremelés:

http://www.gamers.hu/dragul-ps-plus-kapcsolodasi-problemakkal-kuzd-psn/

[ Szerkesztve ]

(#31552) ForRedGlory válasza Def26 (#31549) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem beszelve ha csorikam a havi 100 MB keretevel betamad ide :U

(#31553) nkAAA válasza #20844032 (#31535) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Oh, bakker. Mindegy, inkább csúsztassák, mert amúgy is embertelen, hogy kapásból 3 játékra kellene költeni februárban + annak csak örülni tudok, ha ezeket a hibákat a végleges verzióra kiküszöbölik - márpedig nagyon remélem, hogy így lesz.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#31554) winfier


winfier
senior tag

Sziasztok!

DrvieClubban lehet egyáltalán szabadon kocsikázni, bejárni a világot? Vagy csak versenyeket lehet futni?

:R

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#31555) tarti19 válasza boost (#31551) üzenetére


tarti19
senior tag

Ezekben az országokban alapból nagyon olcsó általában minden. Lásd a híres VPN orosz steam kulcsokat :P
India meg külön világ már:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31556) Xirtam válasza Def26 (#31549) üzenetére


Xirtam
veterán

Jogos ;)

(#31557) redXIII válasza haddent (#31548) üzenetére


redXIII
senior tag

Annyiban igaza van a kolegának hogy ha valaki nem az ö vagy más benfentes khm nézetét osztja,mindegy milyen témában, akkor mindig ez van. Fordititott helyzetben meg nagyon más a reakció.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#31558) mlinus válasza haddent (#31548) üzenetére


mlinus
őstag

te miről beszélsz? nem érdekel hogy elnézte vagy sem. csak kicsit vicces ilyeneket olvasni " Ne idegesítsetek már. Legyen már azért egy szint, ami alá nem megy egy gamer." egy olyan játékról, ami igazából semmi rosszat nem csinál. Hatalmas nyitott világ, rengeteg autótuningolási (vizuálisan is) opció, online integráció, rengetegféle verseny. Ilyen játék nincs PS4-en, és nem is lesz egy ideig ezenkívűl. Akkor meg? :D ja, mert neki, neked, meg másoknak nem tetszik, hát nehogymár más határozza meg hogy mi a jó és mi a ciki...

nembaj, majd jön a drájvklubb aztán 3mp-ig kimehetünk az útról körülnézni :D

(#31559) N@idia válasza boost (#31551) üzenetére


N@idia
őstag

Ha ez ide elér én biztos nem veszek többet PS+ az fix ilyen szolgáltatásért meg pláne nem amit a sony csinál folyton elmegy a PSN és még emelnek ? Hehe :DDD akkor inkább PC-n multizok ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31560) gyuribácsi88

Elnézést kérek mindenkitől a félresikerült kommentelésért, és a crew fikázásért. :R Nagyon jó játék, csak ajánlani tudom mindenkinek, vegyétek-vigyétek. Első napos vétel! Csodás grafika, brutál fizika, nagyon jó irányíthatóság.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31561) redXIII


redXIII
senior tag

No comment :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#31562) Damage401 válasza gyuribácsi88 (#31560) üzenetére


Damage401
senior tag

Csupa irónia :D

Mindenkinek lehet véleménye vagy elolvassa, vagy tovább lép rajta. Kicsit lehetünk egymással toleránsabbak is. Mind helyesírás, mind megfogalmazás terén. Köszönöm

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#31563) Zjunior válasza Xirtam (#31547) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez a Forza?:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#31564) Nayrobi válasza Zjunior (#31563) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem, ez a Forza Killer.

(#31565) Neoteric válasza Zjunior (#31563) üzenetére


Neoteric
addikt

PS4 topikban? :D
Driveclub.

PSN: ne0teric_sAN

(#31566) redXIII válasza Damage401 (#31562) üzenetére


redXIII
senior tag

Ezzel az a gond úgymondva pont ebben az esetben is, hogy valaki pont ezt tanácsolta egy másik játékkal kapcsolatban, hogy ha nem tetszik a mondanivalóm akkor ugord át, ne személyeskedj. Csak forditotott esetben meg má nem igy müködik nálla a saját tanácsára dolog. És jön a hattyú halála.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#31567) godzsy2


godzsy2
senior tag

Sziasztok!

Most használtan mennyiért vesztegetnek egy PS4-et? Jófogáson 100 körül hirdetik, némelyikhez játékot is adnak. Nem akarok egyelőre, de a Driveclub, Last of Us és az Unharted 4 nagyon-de-nagyon kecsegtető. A használt játékok is úgy futnak, mint XOne-on?

(#31568) Gebriel válasza godzsy2 (#31567) üzenetére


Gebriel
veterán

110.000.-Ft-t már újat kapsz azt is vedd figyelembe.

(#31569) A.tessz válasza Xirtam (#31547) üzenetére


A.tessz
senior tag

Baromi jól néz ki egyébként! :))

Ez a havas rész nagyon bejön!

[ Szerkesztve ]

(#31570) krx21 válasza godzsy2 (#31567) üzenetére


krx21
nagyúr

"A használt játékok is úgy futnak, mint XOne-on?"

Amelyik nagyon használt az néha kicsit akad... ;]

Most komolyan, ezt hogy érted??? :F

(#31571) haddent válasza Zjunior (#31563) üzenetére


haddent
addikt

Skálázd felére a képet és akkor megkapod a forzát
...felbontásban ;]

(#31572) SnIp3r válasza F.B.I. (#31544) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

keress rá d4tool

PS4 ID : Kovee1979

(#31573) F.B.I. válasza Meghivott (#31546) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz! :R SnIp3r neked is.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#31574) Zjunior válasza haddent (#31571) üzenetére


Zjunior
veterán

Hát a semminél jobb, ami nektek van!;]
Szeretnél te 1fps-es autos jatekot csak legyen mar!:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#31575) Csillag01


Csillag01
aktív tag

A 2.2 gb frissites utan ezt irta a bf4. Ez mi lehet?

Asus Rog Phone 6

(#31576) haddent válasza Csillag01 (#31575) üzenetére


haddent
addikt

Hibakódok szerint: An error has occurred with an application or system software. Azaz valami tök random

Zjunior hát az igaz, még jó, hogy szeretnék egy Forzát, jó játék azé Főleg, hogy itt futna rendesen is :P Na de viccen kívül, meglátjuk a DC mit alakíŧ

(#31577) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Na szal megneztem az Alien Isolation elso 40 perces game playet Pewdiepie-tol. Hat mit mondjak....mi ez a sz*r?
Ajto nyitogatas,kovajgas az urhajon.Egy Alien nem lattam 40 perc alatt de varjunk csak! Az egesz jatekba 1db Alien lesz? Miez vmi vicc? Lol . En hentelest vartam volna nem unalmas szovegelest ,kolbaszolast fel orakon at.A gameplay 40 perce vegulis egy interaktiv film amibe neha beleszolhatsz kb 5 percet annyit hogy elindulsz elore es kinyitsz egy ajtot... Slenderman Alien verzio???

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#31578) oriic válasza Csillag01 (#31577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hentelest? Jatekot tevesztettel. Mar bejelenteskor tudni lehetett, hogy lopakodos cimrol van szo.

Live-Die-Respawn

(#31579) tDr1v3r válasza Xirtam (#31547) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azta, ez azért nem gyengén odaver látványban... de a fizikára kíváncsi leszek, ott fog kiemelkedni - vagy bukni. A Motorstorm is ezektől a fejlesztőktől van, azt imádom (és várom az új részt!), remélem ez sem ad az ottani színvonal alá.

Forzához meg tök hülyeség összehasonlítani, ez más liga.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#31580) temes69 válasza Csillag01 (#31577) üzenetére


temes69
aktív tag

ez egy túlélő horror játék lesz, nem hentelős. egy db alien lesz benne, amit meg sem tudsz ölni, csak menekülni lehet előle. ez egy ilyen game. ha nem tetszik nem játszol vele. ennyi.

(#31581) MrPG8 válasza tDr1v3r (#31579) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Most komolyan, egy 400px-es gifből ennyire mgtudjátok mondani, hogy jól néz ki? Ekkorában még a doom 3 is leveri bármelyik Uncharted-et. :D

(#31582) #20844032 válasza Csillag01 (#31577) üzenetére


#20844032
törölt tag

LOL
A játék nulladék perctől tudott, hogy
- 1 db xeno van a játékban
- nemigazán van fegyvered
Ezek voltak az első dolgok, amiket elmondtak a bejelentéskor :D

(#31583) Csillag01 válasza oriic (#31578) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Az Alien filmekbe irtottak rendesen oket, szereny emlekeim szerint. Fegyvert nemis lattok egyaltalan van a jatekba? Lol . Sztem en ezt kihagyom.En egy alienes jatektol elvarnam hogy halomra lovoldozzem oket ,es mindd latvanyban ,hangulatban hozza a filmek szinvonalat 2014-ben.

Asus Rog Phone 6

(#31584) Zjunior válasza haddent (#31576) üzenetére


Zjunior
veterán

;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#31585) n000rbi válasza Csillag01 (#31583) üzenetére


n000rbi
senior tag

Hátööö, legfeljebb az Aliens-ben irtották őket, a többi filmben 1-1 xeno volt. (az ilyen AvsP szarokat nem számítva) Egyébként azt is tudni lehetett már rég a játékról, hogy az első film (Alien) hangulatát szeretné visszaadni.

(#31586) #20844032 válasza Csillag01 (#31583) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Az Alien filmekbe irtottak rendesen oket, szereny emlekeim szerint.

Izé, az alien -ben szintén egy xeno volt :))

[ Szerkesztve ]

(#31587) Madwe válasza Csillag01 (#31583) üzenetére


Madwe
nagyúr

A legjobb alienben, az egyben nem volt irtás. Olyan ritka az ilyen játék, végre mi is kapunk vmi jót, annyi hentelos alternatíva van, ne zavarjon téged:)

(#31588) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

US Storeban 14 dollár jelenleg a Metal Gear Solid: Ground Zero. Van még pár leakciózott játék. Ez speciel ennyit már majdnem meg is ér azért az 1 óra játékért ;]

[ Szerkesztve ]

(#31589) Csillag01 válasza ForRedGlory (#31588) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Elnezest.pontositok.

Szamomra a sorozat legjobb resze a bolygo neve halal volt,de sztem ezzel nem vagyok egyedul.

Asus Rog Phone 6

(#31590) #20844032 válasza ForRedGlory (#31588) üzenetére


#20844032
törölt tag

Így akkor mostmár csak 14 dollárral kerül többe, mint mondjuk a P.T...

(#31591) axton válasza gyuribácsi88 (#31560) üzenetére


axton
tag

nem tudom eldönteni, hogy te vagy egy tinédszer lány, vagy egy kiskukijú egyén vagy! :)
osztod az észt aztán ha valaki esetleg rádszól hogy hagyd már abba, vagy szembesülsz azzal hogy mekkora ökörségeket írsz, besértődsz és vágod a hisztit :D gyurinéni :C

(#31592) losilee1337 válasza #20844032 (#31590) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Azért a 2játék közt oltári nagy kulönbség van minden téren össze hasonlitani hm..... :R

Psn id: HungaryLosi

(#31593) #20844032 válasza losilee1337 (#31592) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mindkettő kedvcsináló egy majdan megjelenő játékhoz. És nagyjából ugyanannyi játékot rejt (1 óra runban). Pontosan mit nem értettél? :U

szerk: egyébként tényleg összehasonlíthatatlan. Az egyikért döbbenetes módon pénzt kérnek, a másikért meg nem. Amazoknak elég, ha majd megveszed a "teljest".

[ Szerkesztve ]

(#31594) ForRedGlory válasza #20844032 (#31593) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha nem látod a különbséget, akkor elég nagy baj van...

A P.T. egy egyszer végigjátszható, kb 0 interakciót igénylő "csőjáték", ami 20 perc alatt végigvihető és utána mehet is a kukába.

A Metal Gear Solid ehhez képest sokkal több játékot és lehetőséget biztosít, tele van szabadsággal (sarkítva, de a P.T-hez képest mindenféleképpen), viszonylag nagy újrajátszhatósági faktorral.

(#31595) #20844032 válasza ForRedGlory (#31594) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Ha nem látod a különbséget, akkor elég nagy baj van...

Főleg, ha nem akarok valami irracionális dolgot (mondjuk a fizetős demót), valami racionálisnak tűnő marhasággal megmagyarázni. Akkor van csak igazán baj :DDD

Szerk: mondjuk a P.T.-ből még mindig fejtegetik a titkokat (aminek nagyrésze már csak belemagyarázás), én is letoltam vagy 10x, de szerintem máig nem tudunk mindent. Deeee ezzel együtt sem fizettem volna érte. Nem azért mert nem érné meg, hanem létezésének célja nem más, mint hogy egy későbbi időpontban vásároljak. Az MGS-nek mi is? :D

[ Szerkesztve ]

(#31596) Remi1234 válasza boost (#31551) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Azért a pofám leszakad ezeken. Napok óta szinte használhatatlan a nagy PSN+ szolgáltatás. Egy üzenet vagy online friend lista megjelenítéséhez 2-8 perc szükséges... Ez nem + szolgáltatás, hanem egy rakat fos..

PSN ID: RemiFungus

(#31597) Madwe válasza Remi1234 (#31596) üzenetére


Madwe
nagyúr

Unortodoxiában élsz, tudhatnád hogy a valuta gyorsan sokat tud változni. Tegyük fel 12.000 az éves ps+ díj, 220as usd-n bevezetve. Pár csodás bejelentésre 350 lenne egy dollár, akkor miért adják mindig 12.k hufért... Dollárban kifejezve valszeg semmit nem változott az ára, de persze fel kell kapni. Meg az 1-2 órás psn leállást is, micsoda szenzáció, mekkora probléma (elmúlt 2 hétben semmi baj nem volt psnel, live többször is lehalt, friend list használhatatlan volt, érdekes arról ilyen vészjósló cikk, problémázás nem ment :W kell a hiszti a népnek, meg a beszopkodása... De egy live mind felett...

[ Szerkesztve ]

(#31598) #20844032 válasza Madwe (#31597) üzenetére


#20844032
törölt tag

De az azért elvárható lenne gondolom, ha már szigorú elszámolás szerint árfolyamváltozást követ a szolgáltatás ára, akkor időarányosan a kieséseket is kompenzálni kellene. Szóval ha most a 220-as dollárnál a 240-es árfolyamra már rá kell igazítani...nincs ezzel baj, kelljen, csak akkor a másik oldalon is hasonlóan kellene eljárni.
Az internetszolgáltatóm pont az elmúlt hónapban 3 nap nem tervezett leállás okán negyed havi szolgáltatási díjat elengedett. És nem is a díjakkal kellene baszkurálni, hanem valami tisztességes tartalmat beletölteni. Mondjuk azon a piacon durva verseny van. Itt sajnos semmilyen.

(#31599) MrPG8 válasza Remi1234 (#31596) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem tökéletesen működött a napokban.

(#31600) Madwe válasza #20844032 (#31598) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom mennyire vagy ezekben a dolgokban benne, de itt árfolyamsávok vannak. Teszem azt megvan az ár, ami 200 és 230-as eurora érvényes, ha ezt alulról vagy felülről átlépi, akkor változtatnak az adott irányba. Minden multi esetén így működik...

Azért a 3 nap egy hónapban jelentős leállás, de ehze képest az 1-2 órára nem megy a psn... adjanak érte ingyen psn-t 3 órára, vagy mi :D?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.