Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32851) Nayrobi válasza WaterWawe (#32850) üzenetére


Nayrobi
őstag

A T80-ban nincs FFB, szerintem anélkül nem érdemes kormányt venni, de a többi paraméterében is sokkal jobb a másik, csak ugye 3x annyiba kerül talán.

(#32852) gyuribácsi88 válasza WaterWawe (#32850) üzenetére

Jaj, nincs a T300-hoz alapból sem kuplungos pedálsor, sem váltó. És 115K :(((

SnIp3r elvileg most fog venni cronusmax-ot a G27-es kormányához, szerintem várjuk meg mit mond hogy jó e hozzá. Mellesleg egy G27-ben megvan minden ami kell. Ez a T300 akkor lenne jó ha olyan szettben lenne mint a G27, na de így? Kész rablás. De nem turkálok a zsebedben, ha neked megfelel akkor vedd meg :R

A T80 egy hulladék, még force feedback sincs benne, ha legalább az lenne, akkor talán megérne 20K-t. Az ezer éves logitech momo kormányokban van, ez meg egy új kormány és nem voltak képesek rakni bele semmit. Nekem pl ingyen se kéne egy T80.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32853) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Fifa 14hez lehet letolteni magyar bajnoksagot?

(#32854) bulikavagyok válasza WaterWawe (#32850) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A T80 egy belépő szintű kormány "baráti áron". A legnagyobb hiányossága a Force Feedback hiánya a T300-hoz képest. Én személy szerint nem ajánlanám a kisebbet, de nem ismerem pontosan az igényeidet, illetve a játék tudásodat. Az olcsóbbikkal is el lehet lenni, de egy komolyabb játékhoz (pl ProjectCars) már ajánlott egy FF-es kormány.
Megelőztetek.

[ Szerkesztve ]

(#32855) boost válasza d3tox1c (#32853) üzenetére


boost
addikt

nem

(#32856) WaterWawe válasza gyuribácsi88 (#32852) üzenetére


WaterWawe
őstag

Értem, akkor a T80 felejtős.
Az a gond hogy a csak a T80, a T300RS és a T500 támogatott hivatalosan. Ismerem a G27-et, jó kormány de hát ha nem támogatja akkor nem sokra megyek vele. :(
Váltó nem igazán hiányzik, pillangóváltóval lehet váltani, illetve a kuplungot szerintem egy játék sem kezelné.

Egyékbént kösz a helpet, mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#32857) k4rL^ válasza gyuribácsi88 (#32852) üzenetére


k4rL^
senior tag

Cronusmax csak emulálja a kontrollert, az sem lesz 100%-os és nincs igazi FFB. Müködik, deadzonet beállitva használható, az új MaxAim DIban már megy az auto középre tekerés is, ha jól tudom. Nincs sajna kormányom, kipróbálnám szivesen a Cronust, akiket érdekel a kormány téma.
Azt hiszem karácsony környékére mondták, hogy jön a 2.0ás verzió, amiben már lehet megoldják a FFB-et.

(#32858) Neoteric válasza WaterWawe (#32856) üzenetére


Neoteric
addikt

PC-s Dirt3-nál trükközve meg lehetett oldani h legyen rendes kuplung G27-tel, atomkirályság úgy játszani vele, kár h itt már egyáltalán nem támogatott ez a kormány. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#32859) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Behalok ezen a Drive Clubon, nem elég hogy a műszerek működnek belül, de működik az óra, ami úgy változik(megy) ahogy a napszak is változik (ezt eddig is láttam) Amin meglepődtem, hogy a kézifék visszajelző is megy, sőt a csúszás gátló(kipörgés gátló) fényei is kigyulladnak, amikor kitörne az autó hátulja és valójában működik is! (na ebben reménykedek hogy kikapcsolható lesz) De hab a tortán ahogy ment le a nap, a műszerfalon mondom eddig 14celsius volt kiírva (kanadai pálya dél körül) erre jó néhány kör után (32x idő gyorsítás) ránézek az óra kijelzőjére és délután 5 és mellette a hőmérséklet már csak 12celsius, na ekkor hatalmas mosoly volt az arcomon :D

(#32860) Madwe válasza mrterminator (#32829) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meg azt senki se írta hogy full szim. Pont ezt írtuk hogy átmenet, csak olyan embereknek, akinek a szimesebb vonulat nem tetszik, ezért jöhetett le nekik ugy hogy full szimnek állítjuk be... Mert ha szépen adagolva, jo íveken, nem agresszíven vezet az ember ( egy Ferrariba beülve nem padlógázzal mész neki a kanyarok közötti résznek ha rövid a szakasz pl) akkor nem hibázik az ai, aki amugy nem fog 0 reakció idővel satufekezni es kormányt rántani, csak h ne menjen beléd, hanem másba. Ugyanígy lehet olyan helyzet, amikor nem tud mit tenni, kisebbik rossz miatt neked megy, mint esetleg másnak rosszabbul kijőve a helyzethez, vagy csak szimplán nincs hova mennie...

Amugy ha mar szim felől nézzük, sokkal kezesebbek a kocsik, sok a ra segítés, rövid a fektav, kevésbé pörög ki a gumi, es nem törik roncsa az autó, s nem befolyásolja a menetdinamikat, összességében könnyebb szebben menni, messzebb vannak a kocsi hatarai... Amugy részemről pont ez a rész aminél a motor letiltos büntetést fairnek tartom. Az hogy kicsit lassabb lesz a kocsi jobbra húz stb mondjuk meg jöhetne, de ez rendben van... Az meg hogy pattog a kocsi: hat ha valóságban 200al nekimesz egy merőleges falba, akkor egy a kocsi meg te is hello, race over, másrészt meg ugy beleallna a falba hogy nem igaz... Pattog ez minden autós játékban amugy, van ahol nem ennyire. De dc annyiban más mint egy rendes versenypályán játék, hogy alt sokkal szűkebb ezért a kamikaze akcióknál nagyon pattog ide oda... Dehát szuk részen ésszel kell menni:)

Szvsz igy kommenteket olvasva egyébként a szimeseknek jobban bejöhet amugy: vannak hiányosságai, de azért vezetni ésszel kell benne. Es nyilván van sok szempont ami alapján azert arcade aki sokakat zavarhat. De pl sebessegerzetben sokkal jobb szvsz mint egy gt, ami szimekbe alt annyira nem mindig jon at valamiert...

Full arkadhoz (NFS burnout satöbbi - mondjuk ha törés tesz egy szimet akkor burnout az csak igazán haha) szokott játékosnak lehet zavaró a szimesebb vezetés es nem fogja élvezni...

Továbbra is az a helyzet, h tudni kell helyen kezelni, sokaknak biztos tetszeni fog, de ezt majd valamikor mindenki kipróbálhatja ha van ps+...

[ Szerkesztve ]

(#32861) mrterminator válasza Madwe (#32860) üzenetére


mrterminator
aktív tag

:R Pont így látom Én is!

(#32862) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Nagyon sok Driveclubot érintő változásról van itten szó, katt.

(#32863) haddent válasza mrterminator (#32859) üzenetére


haddent
addikt

Számomra NFS:Underground 2 és Grid (szigorúan az első!) óta az első értelmes autós játék amit élvezek. Érzésre nekem sokkal komolyabb mint az 2 volt (fizika terén), kevesebb sallanggal (néha én is eltuningolgatnék meg színezgetnék, de lássuk be, hogy egy időrablás az egész és semmin nem változtat, nem ettől lesz jó vagy rossz egy autó). Tegnap végigvittem és szerintem igen is sokféle autó van benne, rengeteg stílusból (renault clio -tól az ilyen nevét se tudom hyperekig?) és jön még plusszba hozzá 38 (ezzel nem leszünk messze a 100-tól), 176 "story küldetés" stb..?
Egy biztos: nem a lusta embereknek való, akiket az ilyen trágyahalmaz NFS -ek hozzászoktattak ahhoz, hogy elsőre nyernek bármit csinálnak. Itt valóban kell küzdeni, megszokni, kitapasztalni.
Nekem nagyon tetszik. De elismerem, hogy az emberek 98% -nak ma nem ez kell, hanem egy limonádé kis lötyögés. Vannak hibái de jönnek javítások és plussz tartalmak. Én örülök, hogy megvettem season passal együtt.. :K

Nayrobi Season pass árát elfogadnám vissza csak úgy jóarcoskodásból :)

[ Szerkesztve ]

(#32864) Mister_X válasza gabor0077 (#32849) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem PS3 IGC-n keresztül volt meg, nekem bejött. Az egyetlen negatívuma kb. tényleg csak a vezetés volt - sztori, harcrendszer, extra feature-ök rendben voltak. Bár ugye nem mindegy, hogy "ingyen" kapom vagy ki kell adnom rá 60€-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32865) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Lehet van ebben a wifi témában valami, elég sokszor mostanában nem tudtam multizni, ma sem, reconnecteltem a wifimre és jó lett, pedig azelőtt is csatlakozott, na mind1 szóval a vége az lesz hogy én is kábelezek :D

Xbox One: bandymnc

(#32866) HaZsolt válasza bandi0000 (#32865) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nalam tokeletes. Semmi szakadozas nincs. A jelerosseg is rendben van, pedig messze van a routertol, es egy fal is arnyekol. Juniusi vetel volt, tehat elvileg a regebbi wifi vevo van benne. Hol tudnam megnezni?

(#32867) bandi0000 válasza HaZsolt (#32866) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Passz csak az új sorozatú gépekben van másik vevő, enyém augusztusi ebbe is régi van

Xbox One: bandymnc

(#32868) Remi1234 válasza bandi0000 (#32865) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem múlt héten kezdte el.. Test coonnectionnél is <1Mbitet mért és sokszor nem csatlakozott. Mivel a laptopon normál értéket mértem gyanítom, hogy nem a router a gond. Azóta mondjuk átkötöttem kábelre, és nincs ilyen gond (bár a PS-en a speedtest nem érte el a 20Mbitet sem)... Érdekes dolog ez

PSN ID: RemiFungus

(#32869) haddent válasza Remi1234 (#32868) üzenetére


haddent
addikt

PS speedtest ps szerveren tesztel, ki tudja hol milyen és mekkora terheltségűn. Semmit nem jelent..

(#32870) mrterminator válasza haddent (#32863) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Na azért jó látni, hogy más is látja a játék értékeit :K ;)

Színezgetni lehet! :)) Nem csak clubban, van 100 szín és ezek 5 fényezése, és plusz a 100 matrica és azok 3 színkombinációja! Autónként négy saját festést rakhatunk össze előre.
A garázs menüben található, fontos hogy nem verseny előtt menjünk a costum szín készítésre hanem: MENU-GARÁZS és ott Custume 1 (pl)

(#32871) Remi1234 válasza haddent (#32869) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Azért a kevesebb mint 1 Mb letöltés csak jelent valamit :) És csak wifin ennyire kevés.

PSN ID: RemiFungus

(#32872) haddent válasza Remi1234 (#32871) üzenetére


haddent
addikt

Biztos szar a wifi, ha ennyien mondjátok, de ettől függetlenül fix. stabil 120 -as netemből kimér (jó esetben) 30 -at (kábellel).

(#32873) kovsol válasza haddent (#32872) üzenetére


kovsol
titán

Én a 100/50 -es nettemmel mértem már 90-es letöltést PS-en.

May the Force be with you!

(#32874) haddent válasza kovsol (#32873) üzenetére


haddent
addikt

Vannak akiknek megy. Nem tudom mit lehetne máshogy csinálni... modemre csatlakozik egyből (modem-router cisco csoda), google dns, minden kézzel, DMZ, fix ip.

(#32875) kovsol válasza haddent (#32874) üzenetére


kovsol
titán

Nekem semmi nincs benne állítva dns stb. Sőt nálam két routeren is átmegy mire kijut a lakásból.

May the Force be with you!

(#32876) Sousuke


Sousuke
tag

Ti örülnétek ha a Ryse: Son of Rome kijönne PS4-re? Link :DDD

(#32877) gyuribácsi88 válasza Sousuke (#32876) üzenetére

Leszedtem pc-re hogy kipróbáljam, 1 órát játszottam vele, elég is volt. Mert annyira mondták hogy húúú meg jááj, mondom ezt ki kell próbálnom, kár volt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32878) nkAAA válasza Sousuke (#32876) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Kipróbálni kipróbálnám - használtan, 7 ezerért ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#32879) Garada válasza nkAAA (#32878) üzenetére


Garada
őstag

Használtan én is tennék vele egy próbát biztosan, csak nem lenne számomra egy hosszú életű játék az is biztos.

(#32880) Sousuke válasza Garada (#32879) üzenetére


Sousuke
tag

Nekem, mikor még Xbox One-om volt, megvolt ez a játék, végig is játszottam. Voltak benne jó jelenetek, de újra nem venném meg teljes áron, csak leárazva.

(#32881) tarti19


tarti19
senior tag

Valahová van DC klub tagság csatlakozási lehetőség? Lehetőleg közele legyünk a 6 főhöz, hogy mindenki boldog legyen :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32882) Garada válasza Sousuke (#32880) üzenetére


Garada
őstag

Igen.valahogy én is ezt érzem a játék kapcsán, mivel volt lehetőségem kipróbálni, egyszer tökéletesen játszható de újra nem igen vágna már bele az ember.

(#32883) tarti19 válasza Garada (#32882) üzenetére


tarti19
senior tag

Pont mind a Mordorral :P Kőkemény 20-25 óra szórakozásban lesz részed, ha platinázni szeretnél, de kb. ennyi a vége.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32884) Garada válasza tarti19 (#32883) üzenetére


Garada
őstag

Nem véletlen várom már a nyitott világú GTA-t, hisz azt bármikor elő lehet venni és nem lesz ilyen gondom. :K

(#32885) tarti19 válasza Garada (#32884) üzenetére


tarti19
senior tag

GTA is szintén zenész. :P
Ott is belepörgetsz xy órát s utána nem játszol vele. Szerintem a random kóborlásnak csak egy ideig van élvezeti értéke. Igaz itt bőven 50 óra felé lehet menni, ami ugye nagyon nem kevés. Ezért szeretjük ezt a játékot :DD

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32886) Garada válasza tarti19 (#32885) üzenetére


Garada
őstag

Hát azért egy élvezetes baráti társaság csodákra képes.Főleg ha kreatív emberekkel vagy körülvéve akinek sok fantasztikus ötlete van, és ezt mint kiéli egy új játék(mód) kitalálásában vagy egy remek map megépítésében. :)

[ Szerkesztve ]

(#32887) Rabbitf_24 válasza tarti19 (#32881) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

tegnap meghívtam pár embert, de ha gondolod, akkor csatlakozz te is. :)

(#32888) tarti19 válasza Rabbitf_24 (#32887) üzenetére


tarti19
senior tag

Bepöckölöm a masinát :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32889) Garada válasza Rabbitf_24 (#32887) üzenetére


Garada
őstag

Én is szívesen csatlakozom, amint az ingyenes változat alapján eldöntöttem megveszem e a játékot vagy sem.

(#32890) kovsol válasza Garada (#32889) üzenetére


kovsol
titán

Én már fel is töltöttem az 50$-t, de nem merem megvenni látatlanba egyelőre. Nagy autós kényszeremet most Xbox360-on és PC-n élem ki addig amíg nem jön ki az ingyenes próba.

May the Force be with you!

(#32891) Garada válasza kovsol (#32890) üzenetére


Garada
őstag

Én is más címekkel próbálom kiélni a vágyat a kategória iránt, mert ez pont egy olyan játék amit vakon nem veszek meg, csakis saját tapasztalat alapján.

(#32892) Rabbitf_24 válasza tarti19 (#32888) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

megint nem megy a driveclub onlány része, amint elindul beinvitállak, a haverok között már fenn vagy. :)

(#32893) boksz válasza WaterWawe (#32856) üzenetére


boksz
senior tag

Én a thrustmaster t300rs-al nyomom a driveclub-t és teljesen tökéletes.
Nagyon jól visszaadja a vezetés élményét, élvezetes :)
Csak ajánlani tudom.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#32894) ForRedGlory válasza boksz (#32893) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jol nez ki. A playseat mennyire strapabiro? Eleg vekony az a kormanytarto rud :)

[ Szerkesztve ]

(#32895) boksz válasza ForRedGlory (#32894) üzenetére


boksz
senior tag

Meg se mozdul, tökéletes.
Nem egy kempingszékre kell gondolni, annál masszívabb.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#32896) Garada válasza boksz (#32893) üzenetére


Garada
őstag

De irigyellek őszintén megmondva, gratulálok a pazar kormányhoz, nagyon király. :D

(#32897) tarti19 válasza Rabbitf_24 (#32892) üzenetére


tarti19
senior tag

Nos igen, megint nem jó:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32898) losilee1337 válasza Sousuke (#32876) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Én végig toltam boxon és számomra baromi jó játék volt szivesen letolnám ujra.

Psn id: HungaryLosi

(#32899) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Aki szeretne csatlakozni DC clubba az jelezheti Nekem Privátba. Két hely van teljesen szabadon. Csak annyi a kérésem, hogy legyen mikrofonja és hellyel-közel játszon is a játékkal. Gyűlnek Singleben(!) elért pontok is a Clubbnak és mások által így gyűjtött pontok is. :R

A játék platinázása is terven, így aki hasonlót szeretne jelezze, hogy csatlakozni akar. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32900) boksz válasza Garada (#32896) üzenetére


boksz
senior tag

Köszi, sokat kellett várni rá nekem is, hogy meglegyen.....nem vagyok már 20 éves.... :)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.