Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Vannak játékok, amik nem valók sokaknak ez tény :DDD
Nekem az utóbbi legjobb játék élményem autós terén a DC! (pedig szimeztem vagy 8 évig, lehet ott a hosszú türelem és órák után kialakult "vezetési élmény" (esetleg győzelmi) öröm, nem pedig az "instant győzünk akármennyire bénák vagyunk és kapásból szar a játék" hozzá állás. Meg gondolom, hogy valójában is van fogalmam az autóvezetéshez :D)

[ Szerkesztve ]

(#32802) gabor0077 válasza boost (#32800) üzenetére


gabor0077
tag

Hát nem.. :) Én is a héten tervezek One-t venni, PS4 egyelőre marad, de csak az Uncharted 4 miatt. Ha azt a játékot meglátom, akkor fix, hogy megbánom, ha most eladom. Amúgy meg a 900p vs 1080p engem baromira nem foglalkoztat... Sony PSN-es agonizálása tette fel nálam az i-re a pontot.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32803) Madwe válasza boost (#32800) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt aki megvette annak mind tetszik, egy pár kivételtől eltekintve akinek vagy túl szim vagy túl arkad, mert igazából mindkettő es egyik sem:) azt leszámítva hogy nem megy meg a multi szerintem nagyon rendben van, az meg h emiatt lesz gepcsere, hat szvsz fura döntés, de nyilván megvan ra az okod hogy igy tegyél, jobban ismered magad mint en h ilyeneket kijelentsek:)

Gabor0077 olvass bele az xone topic utolsó 50 hszebe, vagy ha raersz az elmúlt 2 honapebe es rájössz, hogy ott minimum ennyire szar a helyzet a liveal...

[ Szerkesztve ]

(#32804) boost válasza Madwe (#32803) üzenetére


boost
addikt

nem csak emiatt, csak ez volt az a pont, hogy na még ezt megvárom, háha.. hát nem :)

gabor0077: èn a persona 5 és az UC4 miatt fogok VISSZATÈRNI, jövo" ilyenkor, kb, mert addigra várhatóak. De ha kések vele egy két hónapot, azzal sincs baj, megvárnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#32805) Madwe válasza boost (#32804) üzenetére


Madwe
nagyúr

Okok, de meg csak ki sem probaltad:) viszont nyilván xone is jo, Pláne ha majd visszatérsz ide is:)

(#32806) mrterminator válasza Madwe (#32803) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nem véletlenül volt töretlen a sikere az utóbbi évek NFS-nek...A DC pont a ritka kategória ami félszim, és pont az ilyen tipusú Usererek miatt kevés játék készítő meri bevállalni, inkább lesz fosárkás és kevesebb a rinya is. (akik amúgy is hangosabbak a józanabb ítélőképességű emberektől.) A szimsek azok alapból nem rinyálnak,(játszanak a szintén szűk rétegnek készül szimekkel, vagy élvezik itt a kötetlenebb vezetést) aki meg tudja mit kap a DC-vel az se nyíg, így marad a fosárkádon felnőtt/hozzászokott User sípákolás...
Így butul el minden...A Cod, az AC, az NFS-ek stb...az egyre instantabb élményekre vágyó játékosok miatt, és ezt nagyon jól látni, sok év játékaiból és sok év fórum olvasásból, erre van igény sajnos :( És ez nem közhely bemondása, saját tapasztalat. A DC-nél ezért is szólalok meg és világítom meg más szempontól is a játékot a játék lényegét kiemelve. Az hogy vannak hiányosságai, annak köszönő viszonyban nincs azzal amit sokan a hibáinak mondanak, pont amit másnak hibának érez az számomra az az előnye!

[ Szerkesztve ]

(#32807) Neoteric válasza gabor0077 (#32802) üzenetére


Neoteric
addikt

Ma épp szarakodik a Live is, szal csöbörből vödörbe. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#32808) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#32807) üzenetére

Ma? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32809) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#32808) üzenetére


Tegla80
addikt

is! :DD

Sony® & PlayStation®

(#32810) Madwe válasza mrterminator (#32806) üzenetére


Madwe
nagyúr

En is féltem tőle hogy arkados nyomom a gazt ezerrel es virul a fejem, folyamat elso vagyok tipusú játék lesz de nagyon nagyot csalódtam a jo irányba. Es azért ez meg bőven hordoz arkad jeleket ( azért a fektav rövidebb mint a valós, könnyebb javitani es elég később e miatt. Meg a kerekek is jobban tapadnak, nehezebb kicsusztatni a kocsit, valamint vezetői hibákra csak ritkán reagál a kocsi vészesen, ritkábban lesz túl vagy alulkormanyzott. Es általánosságban igaz amit írsz sajnos az elbutulasrol. Nincs azzal bajom ha valaki arkadot akar, de ha valami nem az akkor miért kell lehordani? Nem neki való es kész. En se fogom megvenni a flight szimulátor 2010et es panaszkodni hogy mekkora szar, meg egy takeoffhoz is 50 dolgot kell beállítani es nyomoodni, miközben a war thinderbe meg mar rögtön a levegőben vagyok:) nem értek egyeseket...

Amugy ha kis turelemmel van az ember, pont az ilyen felarkad felszim játékkal tud jól megtanulni vezetni... No nem a valóságban, az nyilván más skikleket kivan. Hanem elméletben, mi az ideális ív kigyorsitas kanyarban hogy kell oda beesni, mikor vagy a határon. S ezeket amugy való életben, ha mar tud vezetni, s versenyezne, tudna használni... Racecraft:)

Mondjuk en a gt jogsis részeket addig nyomtam míg arany nem lett, na az megtanított aztán mindenre ami a jo vezetéshez kell (amiből a legelső es legfontosabb a higgadtság s a türelem) de aki a dct szidja ezek miatt az a gt t s a forza motorsportot se fogja szeretni pl, mert az méginkább szim. Egy rfaktor vagy iracingrol mar ne is beszéljünk....

Persze ertem en hogy a többségnek a beülök elé azt megyek mint atom s rögtön jól vezetek benne visszacsatolás kell, de azért van rajtuk kívül más ember is, aki hajlandó megtanulni kezelni a dolgokat. S egyébként utana sokkal nagyobb élményt adna, ha hagynak... Meg azt is érem hogy ez a típus fog a leghangosabban panaszkodni nagy eséllyel, mert ez a kettő azonos okból van, se hosszú tavon ez tenyleg a telefonos jatekok eloretoresehez vezet (mmint hogy nulla tapasztalat iránti skillt követelő, előveszem 5 percre s mar jon vissza a pozitiv visszajelzés, siker tipusú dolgokhoz) arra is szükség van, nekem is, de attól meg másnak lehet más igénye is...

A lényeg, aki szereti a gt-t pl, annak jo esélyel a dc is tetszeni fog. Nem olyan jo, de van benne jópár jo ötlet (pl a csillag rendszer, face offok) es ez is kellően technikás játék azért...

(#32811) boost válasza Madwe (#32810) üzenetére


boost
addikt

Szerintem a DC-vel a beszámolók alapján nem az a baj, hogy meg kell tanulni játszani, hanem sokaknak az a baja, hogy olyat kell megtanulni, ami egyébként nem része a versenysport kultúrának.

Pl, hogy ha az ideális íven közlekedsz, simán elo"fordul, hogy nekedkoccan, ezért kilök a mögötted érkezo" AI autó, ahelyett,hogy megelo"zne nem ideális íven. Ugyanez a baj a multival is, illetve volt a baj, amig ment, hogy ha kicsit is megtámasztották a kocsit a tiéden, már repültél is ki, és még kaptad is a büntit.

(#32812) Neoteric válasza boost (#32811) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezek mind olyan hibák, amiket simán javítani lehet patchben.

PSN: ne0teric_sAN

(#32813) boost válasza Neoteric (#32812) üzenetére


boost
addikt

persze, kérdés, hogy fogják-e. :D

(#32814) BlackDesert válasza boost (#32811) üzenetére


BlackDesert
tag

+1

(#32815) Madwe válasza boost (#32811) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha az ideális íven haladsz ideálisan akkor kikerül. Ha benezed a fektavot, akkor jon beléd... Azért ha tud, igyekszik kikerülni.

Az hogy téged büntet ha o jon beléd az kicsit gaz valóban... Illetve az ütközés is fura néha valoban! De ha jól vezetsz úgyse utkozol:) amugy arra tenyleg ráférne egy redesign de attól meg a játék nagyon is elvezetes

(#32816) Gijon válasza boost (#32811) üzenetére


Gijon
senior tag

Ez így, ebben a formában nem igaz. Az AI megpróbál megelőzni jobbról, balról, stb.., akkor van gáz, ha ráhúzod és eltalálja az autód sarkát. Az online AI nem lesz ilyen megértő. Felettébb nem büntet úgy a játék, ahogy sokan beállítják. Nagyon el kell szúrni egy kanyart, lesodródni, hogy ténylegesen is büntessen.

(#32817) shunter válasza mrterminator (#32806) üzenetére


shunter
aktív tag

Az a legviccesebb ebbe a DC fikázásba, hogy a magukat "ultra prónak" mondott "autós gémerek" azt, hozzák fel negatívumnak, hogy nem törik az autó és, hogy nem lehet lemenni a pályáról mert egyből visszarak. De kérdem én... A valójában "pró autós gémer" mit keres a pályán kívül? És miért akar ütközni? :-)

(#32818) gyuribácsi88 válasza shunter (#32817) üzenetére

Ja, meg a "pró autós gémerek "hiányolják hogy nem lehet beállítani azt hogy mutassa az ideális ívet (lol) meg hogy nem lehet visszatekerni (ismét lol) ezek a valóságban mind-mind benne vannak, tudom mert láttam mikor a múltkor a Norbi is visszatekerte az időt (végtelenszer) és úgy nyerte meg a futamot (ja nem) ... :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32819) shunter válasza gyuribácsi88 (#32818) üzenetére


shunter
aktív tag

Öööö. Hiszek neked. Múltkor mikor begombáztam én is láttam :-) :-)

Am igen. Sajnos manapság nagyon elterjed a divat fika+birkaösztön kombó. Ha a többség valamit leszól akkor sokan látva, látatlanul beáll a sorba és mehet a pánikkeltés. Akár milyen fórumra beolvasok ez van. Ugye a negatív dolgok jobban terjednek. Ez van most a DC körül is. Sajnos....
Én inkább tapasztalok aztán véleményt alkotok. Sose adtam egy kritikus véleményére se.

[ Szerkesztve ]

(#32820) mlinus válasza shunter (#32817) üzenetére


mlinus
őstag

jaj ne már... nézel forma 1-et? Gondolom ha igen akkor láthatod, hogy elég gyakran vannak balesetek (most nemrég egy igencsak komoly is volt). Ez a versenyzés része. Hiába szuperpro valaki, hibázni akkor is fog, főleg egy videójátékban ahol nem az életed múlik rajta..

(#32821) boost válasza shunter (#32819) üzenetére


boost
addikt

Most ezzel tudom, hogy megint vizet öntök forró olajra, de nekem nagyon jól mu"ködik a metacritic értékelés. 78-80 ponttól olyan a játék, hogy tartósan játszható, de inkább 82-84. Alatta elkezdem, és megunom. Nem hiszem, hogy a metacritic pontszám van hatással a játékkedvemre, de persze sose lehet tudni, ne zárjuk ki ezt a feltételezést se.

Az én játékválasztásomat nagyban befolyásolja viszont, amellett, hogy megnézem a Joystick és a Kotaku értékeléseket.

(#32822) axton


axton
tag

Lool meg a vegen pozitivum hogy lathatatlan falak vesznek korbe... Egyik hszben dicseritek hogy mennyire hardcore aztan meg mondjatok hogy nem baj az hogy nem torik a kocsi...

(#32823) N@idia válasza axton (#32822) üzenetére


N@idia
őstag

Eldonthetnek már :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#32824) GazRic


GazRic
senior tag

PSN karbantartás van?
Haveromat nem látom online de mindenki mást igen. Magyar profilok.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#32825) shunter válasza mlinus (#32820) üzenetére


shunter
aktív tag

A határok feszegetése és a direkt belemegyek a másikba közt van különbség. Sztem.

De mind1 is, akibe már kialakult a vélemény azt már úgyse lehet meggyőzni. Bár én spec nem is akarom. Csak 1vélemény a sokból. Persze csak ha szabad... :-)

[ Szerkesztve ]

(#32826) tarti19 válasza shunter (#32817) üzenetére


tarti19
senior tag

Jó dolog a törésmodell csak éveket kell fejleszteni hozzá, hiszen minden autót le kell modellezni hozzá ;] Szóval látványra biztos 10 pontos lenne, de akkor még 2016-ban is a DC-re várnánk :DD

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32827) Gijon válasza tarti19 (#32826) üzenetére


Gijon
senior tag

Ja , meg akkor lenne értelme, ha töréstől függően lassulna az autó. Aha :D , még az AI is bosszant sokakat, hát akkor mi lenne ha törne is.

(#32828) tarti19 válasza Gijon (#32827) üzenetére


tarti19
senior tag

Bár én is úgy vezetek, hogy simán beronygyolok vad gázon a kanyarba s lezúzom az előttem lévőt. :P Szóval így jól ki lehet fékezni a tragacsokat :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32829) mrterminator válasza axton (#32822) üzenetére


mrterminator
aktív tag

De látnod kell, ha úgy használod a programot ahogy kell (nem faltól falig) a törés igenis reális, mert a legkisebb koccanásra is köpik horpadott és úgy ahogy kell. Normális vezetésnél max ennyi történik, hogy kicsúszol apróbb koccanások, és az remekül megvan csinálva. Nem arra van tervezve hogy pattogjunk faltól falig, persze hogy a törés akkor nem reális. De nem véletlen az se hogy pont sokan ezt hiányolják, mivel ezen játékosok törnek zúznak...és mit látnak NEM TÖRIK :D miközben egyik legszebben törő játék (egy bizonyos fokig, amit ha jól vezetsz teljesen reális) Nem mosnom egy kicsit mechanikusan is kiható (kicsit húz egyik irányba, kevesebb motorerő, vagy jobban rázkódó felfüggesztés hiány miatt jó lenne, de ez pont a azok miatt nincs benne akik fikázzák így is. Mert elő kanyar után nehezebb lenne vezetni, az amúgy bénán vezetőknek.
Csak nézzük meg a GRID Autósportot abba 80órat multiztam, és senki nem játszott töréssel, hiába ott szuperül megvolt csinálna, itt is azonnal kapcsolták ki..Sőt senki nem akart segítségek nélkül játszani....ha lenne, de mivel nincs most ezért meg a hiszti.
Mutiba meg normális (barátok) ellenfelekkel kell menni, és meglesz az élmény.
Nem azt mondom hogy ezek feleslegesek, mert full töréssel nulla segitséggel toltam a multit, hiába más nem azzal. Itt is jó lenne ha segitségeket ki lehetne kapcsolni és mechanika sérülést be. De láttam hogy hiába ott lehetőség 99% ban nem úgy tolják, de jópár embernek kedveztek ezzel a lehetőséggel, mégha kevesen is használták ki. Namost erre is írtam hogy így butulnak játékok, mert a fejlesztők minek öljenek bele 2x munkaórát ha mindenki azonnal kapcsolja ki, csak egy szűk réteg használja. Kellene bele részemről nagyon is, de szerencsére a fizikája kárpótol! nagyon is.

(#32830) Def26 válasza mrterminator (#32829) üzenetére


Def26
félisten

Kicsit nehéz volt kihámozni de átjött a lényeg. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32831) Tatyla


Tatyla
őstag

Na US accal mostantól nem megy az online játék

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32832) Jakesz


Jakesz
őstag

Hülye kérdés jön, de szerintetek melyiket vegyem meg, a Sleeping Dogsot vagy a PS4 kamerát? :D

(#32833) gyuribácsi88 válasza Jakesz (#32832) üzenetére

Tényleg hülye kérdés :DDD (minek a kamera?)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32834) Tatyla válasza Jakesz (#32832) üzenetére


Tatyla
őstag

Én egyiket sem venném meg

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32835) Jakesz válasza gyuribácsi88 (#32833) üzenetére


Jakesz
őstag

Kéne már valami új valami, mert a GTA V-ig nincs semmi, ami lekötne rajta. A kamera a jövőben talán több hangsúlyt kap, illetve a GTA V használni fogja.

(#32836) gabor0077 válasza Jakesz (#32832) üzenetére


gabor0077
tag

Egyiknek kevesebb értelme van, mint a másiknak, már ne is haragudj... :U

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32837) Jakesz válasza gabor0077 (#32836) üzenetére


Jakesz
őstag

Sleeping Dogs-szal mi a baj? Kimaradt nekem az eredeti, és dicsérik mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#32838) Garada válasza Jakesz (#32835) üzenetére


Garada
őstag

Hát én is így vagyok mostanság, csak számolom a napokat mikor jön ki végre, mert az a játék számomra egy olyan game ami képes évekre lekötni akár mivel megvan hozzá a megfelelő társaságom is. :)

(#32839) gyuribácsi88 válasza Jakesz (#32835) üzenetére

Van erről valami infó vagy link vagy bármi hogy mire fogja használni?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32840) Garada válasza gyuribácsi88 (#32839) üzenetére


Garada
őstag

Egy esetleges belső nézet esetén valami körbenézés lehetőséget nagyon bírnék. :D

(#32841) Jakesz válasza gyuribácsi88 (#32839) üzenetére


Jakesz
őstag

Konkrétan nincs, csak a PS Store adatlapján szerepel, hogy támogatni fogja.

(#32842) Remi1234 válasza Tatyla (#32831) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Akkor már nem is görcsölök..

PSN ID: RemiFungus

(#32843) shunter válasza gyuribácsi88 (#32839) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez fícsör tuti, h a VR cuccokhoz lesz.

(#32844) shunter válasza Tatyla (#32831) üzenetére


shunter
aktív tag

Ezzel mire gondolsz? Hh mostantól?

[ Szerkesztve ]

(#32845) k4rL^ válasza shunter (#32844) üzenetére


k4rL^
senior tag

A karbantartás miatt nem megy, mivel licencet ellenőriz minden inditásnál a digitális játék, szóval akiknek megosztott accountja van nem megy, pl. nekem se. :)

(#32837) Jaka: Sleeping Dogs DE-t nem ajánlom, framerate bajok vannak vele mindkét konzolon. Várd meg a GTA V-t.

[ Szerkesztve ]

(#32846) shunter válasza k4rL^ (#32845) üzenetére


shunter
aktív tag

Aha. Ok. Köszi. Egyből rosszra gondoltam. Azt hittem valami átvilágítás van és buktuk az usa acc ot. Hu, szívroham kerülgetett. :-) :-)

[ Szerkesztve ]

(#32847) haddent válasza shunter (#32846) üzenetére


haddent
addikt

Onnantól kezdve, hogy nem lehet országot váltani (pl.: USA -ból elköltözöl valahova) nem lehet bukni. Nem várhatják el, hogy új accot csinálsz minden országnak ahol épp élsz. Blizzard esetében pl. ez már neccessebb kérdés, ott bannoltak ilyesmiért (de ott lehet állítani..)

(#32848) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Destiny megjelenése óta nem játszok mással.. A BF4 megy most is. Első játékom lockeren: 6/17... Azért van különbség az irányítás között, olyan mintha először BFeznék és a régen alkalmazott érzékenség olyan mintha egy rémálom lenne :) (az elején mondjuk fura is volt Destinyben, hogy ha forgatom a fejemet futás közben az lassú)

PSN ID: RemiFungus

(#32849) gabor0077 válasza Jakesz (#32837) üzenetére


gabor0077
tag

Én sem értem miért dicsérik... :D Szerintem nevetséges volt az a játék... Pláne ez a remaster, ami egy egyébként se világbajnok grafikával rendelkező játékból készül... GTA V remaster sokkal indokoltabb, de ez nyugodtan maradhatott volna prevgenen. Én akkor hagytam abba a játékot, amikor megláttam az autóvezetést, ami még a Watch Dogs-ot is alulmúlja, ami azért kemény..... :K már előre félek a Sleeping Dogs rajongük reakcióitól

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32850) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Aki otthon van kormány témában tudna segíteni?

Ugyebár a PS4 hivatalosan csak a Thrustmaster kormányokat támogatja és abból is csak egy párat. Van a T80 és a T300, viszont köztük nincs semmi átmenet. Szóval a kérdésem az lenne hogy mennyivel tud többet a gyakorlatban a T300, illetve hogy megérné-e a felárat?
Driveclubhoz és Project Carshoz venném.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.