Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) haddent válasza ForRedGlory (#32599) üzenetére


haddent
addikt

Ha kivülről nézed akkor morog meg rendes vas hangja van. Belülről ahogy mondod, direkt tompított nem csak "le van halkítva". :))

(#32602) Madwe válasza bulikavagyok (#32591) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nana, az kene meg hogy ott is szorakoztassa a népet...

(#32603) Yummy


Yummy
tag

A WD nektek ritkán nem akad be?Pár órát játszottam már vele és 2-3 alkalommal volt olyan lagom ami mintha a net miatt lenne. Egyszer akkor történt amikor valaki bejött a játékomba és meg kellett keresni hogy merre van. Pont előtte kicsivel akadt. Én a netre gyanakszom. Hiába kábeles, sajnos a szállón vagyunk jópáran akik használják a netet, úgy 6-7 ember. A PvZ néha szinte játszhatatlan és inkább ki is lépek, mert mindenki a neten baszkodik.
Egyébként ezt a 3 alkalmat leszámítva tökéletes és néha nagyon szép tud lenni :D

[ Szerkesztve ]

(#32604) krx21


krx21
nagyúr

"Hamarosan újra mozog az Uncharted 4" :K

(#32605) Elderath válasza krx21 (#32604) üzenetére


Elderath
őstag

Decemberben lesz valami playstation experience 2 napos event. Valószínű ott lesz valami.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#32606) mlinus


mlinus
őstag

driveclub tour kivégezve :D

mindenképp ajánlom a henessey venom GT-t mindenkinek, ez a kocsi egy vadállat, már akkor 300-on van amikor a többiek csak elindulnak, pedig a mclaren P1 se semmi KERS-el meg DRS-el :D

mondjuk legalább egy congratulations képernyőt vagy vmit adhatott volna a program, ugyanúgy visszadobott a menübe mint szokott amikor megnyertem az utolsó bajnokságot :DDD

mindegy, végére megbarátkoztunk. a legjobb az amikor egyedül mész a pályán, akkor jön át nagyon a játék. volt hogy kb 15 kört lementem, és észre se vettem hogy már megszereztem a 3 csillagot, annyira belemerültem.

(#32607) SzlobiG válasza mlinus (#32606) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ilyen gyorsan? Te egész nap játszol vagy hogy? :D

(#32608) gabor0077 válasza mlinus (#32606) üzenetére


gabor0077
tag

Egyetértek. Akkor a legjobb, ha egyedül száguldozol. Ha van AI, akkor sajnos folyton beléd jönnek, szabotálnak, ahol csak tudnak. :K

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32609) mlinus válasza SzlobiG (#32607) üzenetére


mlinus
őstag

egész héten betegszabadságon voltam :D

(#32610) SzlobiG válasza mlinus (#32609) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja úgy könnyű. :D

(#32611) bulikavagyok válasza Madwe (#32602) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...és milyen igazad van! :K

(#32612) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok.

Mikor nezitek a trófeákat, akkor alatta a % mit takar? Mert teljesitek egyet 96,7 % mutat. Példaul.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#32613) k4rL^ válasza Damage401 (#32612) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ami az egyes trófeáknál van mutatja a ritkaságát, az adott játékban az emberek hány százaléka szerezte meg.

[ Szerkesztve ]

(#32614) tarti19


tarti19
senior tag

Elég királyság a DC, csak 3 napja esélytelen a szerver elérése, így a klubhoz való szerződés. :P
PH-s klub él már?

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32615) haddent válasza tarti19 (#32614) üzenetére


haddent
addikt

Elvileg egy klub 6 emberből állhat max., szóval ilyesmi nem lesz :(

(#32616) tarti19 válasza haddent (#32615) üzenetére


tarti19
senior tag

Hopsz, ezt nem tudtam. Elég sok trófeát s autót ad klubtagként meg nem mellékesen néhány mód is el van rejtve :) Remélem ma már csak lesz online is a szerver.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32617) haddent válasza tarti19 (#32616) üzenetére


haddent
addikt

Első poszt.. nagyon meglepne, ha a hétvégén vagy a jövő hét elején játszanánk online. Jövő hét vége felé szerintem :DDD

(#32618) Takashi válasza tarti19 (#32614) üzenetére


Takashi
aktív tag

Csináltam klubot Team Hungary néven, és mivel valami csoda folytán ma reggel felengedett online-ra, így azt tudom mondani, hogy eddig 4 tagunk van és 3-as klubszinten állunk. Remélem hamarosan nem csak percekre lesz jó az online...

七転八起

(#32619) tarti19


tarti19
senior tag

Akkor nyugodt vagyok :P
Nagyon lelkesen próbálok csatlakozni továbbra is:P

Mordor of the Shadow pedig nagyon-nagyon jó játék, imádni való s lebilincsel. Érkezett is a platina belőle:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32620) Herczi


Herczi
senior tag

Böngészőben csak nekem nem jön be a store már pár napja? (UK)

(#32621) haddent válasza Herczi (#32620) üzenetére


haddent
addikt

Azt nem tudom, de nekem bejött most néztem meg, ráadásul szokatlanul gyorsan :DDD

(#32622) gabor0077 válasza Takashi (#32618) üzenetére


gabor0077
tag

El se hiszem, hogy sikerült csatlakoznom végre... :)) Remélem majd csapatjuk :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32623) krx21 válasza mlinus (#32606) üzenetére


krx21
nagyúr

Visszajátszást néztél már??? Mert mintha az sem lenne...

(#32624) mfranky válasza krx21 (#32623) üzenetére


mfranky
őstag

Nincs is benne...remélem ezt is lehet majd pótolni vhogy...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32625) Tatyla válasza mfranky (#32624) üzenetére


Tatyla
őstag

Fotó módot is ígérték az sincs még...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32626) Madwe válasza Tatyla (#32625) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindenkettore mondtak hogy csak patchben jon majd... Kicsit tartok tőle hogy ezek meg az időjárás csúszni fog, mert "minden erőnkkel a szerverek rendbetételére koncentráltunk, ezért ezek a funkciók később érkeznek a vártnál"

Minél többet játszom vele, annál jobban tetszik, nagyon jo! Van nehány rohadt nehéz csillag, általában a driftesek 3ra sose sikerulnek, de van 1-2 verseny is ami betesz:) no majd meglesznek azok is... Az a baj kormány nélkül kontrollerrel sose játszottam es nagyon rosszul megy egyelőre... Rohadt Logitech-sony kapja mar össze magát...

(#32627) Tatyla válasza Madwe (#32626) üzenetére


Tatyla
őstag

Driftesnél két csillag megvan akkor nem erőltetem tovább, nekem a gáz nyomva tartása közbeni fékezés működik az egyéb versenyeknél.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32628) turika86


turika86
aktív tag

psn nálatok is under maintence?! pont szombaton kell ezt csinálniuk?! elég hihetlen... egy héten egyszer akarom bekapcsolni a gépet akkor sem működik... grat sony, mert ha még ingyen lenne a network, de így hogy még pénzt is kérnek érte azért ez elég nagy szégyen és gyalázat...

"Time is the fire in which we burn"

(#32629) Herczi válasza turika86 (#32628) üzenetére


Herczi
senior tag

Pár órája még ment, most én is leültem játszani, aztán semmi, hát ez van.

(#32630) mrterminator válasza mlinus (#32606) üzenetére


mrterminator
aktív tag

:C

Itt se kell sok, hogy kivégezzem, bár a 50szint távol van meg a Platina, de legalább mire vége a karriernek, remélem működnek is majd a serverek, aztán jön a játék lényegi része!
Maga a carrier nem hosszú, de single pálya/játékmód/autó/ellenfél beállítási lehetőség van azután is szerencsére. :))

(#32631) turika86 válasza Herczi (#32629) üzenetére


turika86
aktív tag

szuper... és ilyenkor kb mennyi szünet szokott lenni?! vagy ez ma már így marad?! esetleg pár óra?! vagy ezt nem lehet megsaccolni

"Time is the fire in which we burn"

(#32633) tepenzed válasza turika86 (#32628) üzenetére


tepenzed
őstag

ez nem tervezett,egyszerűen beszart a psn szokás szerint, de engem már nem érdekel,csak nevetni tudok ezen a szánalmas sonyn...

(#32634) turika86 válasza tepenzed (#32633) üzenetére


turika86
aktív tag

:( :(

"Time is the fire in which we burn"

(#32635) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

2 hete használom a ps 4-em, de a kezdeti lelkesedésem kezd alábbhagyni, a psn sokszor elérhetetlen, lassú.
A joyom eddig maximum 15 órát ment de málik szét, gondoltam mindezt feledteti a dc, a játék maga tetszik is, az én igényeimet bőven kielégíti, igaz, hogy rohadt idegesítő, hogy hátulról belém jönnek és azért is én kapok büntetést, de ami nagyobb baj, hogy a szerverek elérhetetlenek, mondjuk ma először már az is ment...
Nem mondom, hogy megbántam, de picit tobbet, jobbat vártam.

(#32636) Madwe válasza turika86 (#32628) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nalam ment egész nap, kivéve ebéd korul, mert akkor nem voltam gép elott uh nem tudom:) ma meg a dc is online volt nekem:)

(#32637) BlackDesert


BlackDesert
tag

Bocs skacok, de kellően felbosszantott a DC pedig játékon nem idegeskedem. LVL21 körül járok és sok idegesítő dolgot találtam a játékban. Ahhoz képest, hogy froza killerként reklámozták, szerintem ha dodzsem játékként ajánlották volna meg sem szólalok. Ha rámegyek a kerékvetőre, időbüntetés, ha nekem jönnek időbüntetés, az autók sebessége érdekes. Egyes hosszú gyorsasági szakaszokon lassabbak, a célegyenesben gyorsabbak még akkor is, ha én kanyarban mindig verem őket és a kigyorsításom is jobb. Az online része tuti ilyen kilőkdösödi lesz, na de a géptől nem ezt várná az ember. Bocs, nekem csalódás a játék, főleg, hogy félkész és az online része sem működik még..csak az ultra szerencséseknek.

(#32638) mlinus válasza BlackDesert (#32637) üzenetére


mlinus
őstag

Sajnos az AI és maga a "verseny" messze a leggyengébb pontja a játéknak. Kár, mert maga a vezetési élmény és a pályák nagyon ott vannak.

(#32649) stilo18


stilo18
addikt

DC:

Nem talál online mecset, illetve azt írja a klubbomra,hogy nem aktív...

Pedig sikerült megcsinálni...

Ötlet?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32650) bandi0000 válasza stilo18 (#32649) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szar a psn megint bár az nem biztos hogy DC-él is :D Fifa meg a cod nem megy az biztos

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.