Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) Csillag01 válasza #20844032 (#31949) üzenetére


Csillag01
aktív tag

En ugy vagyok a jatekokkal mint a filmekkel. 1x vegigviszem vagy a filmnel megnezem es tobbet elo sem szedem. Max egy par kivetelevel. Szal folosleges utanna. A multiplayer pl cod,bf ja es persze gta,far cry azok kepzik a kiveteleket.

Asus Rog Phone 6

(#31952) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Tudom, h már napok óta DC őrület van itt a fórumon, milyen lesz, stb...
Kérdés...szerintetek megéri lemezest venni? Semmivel sem nyújt többet a lemezes változat a PS plus upgrade-nél, nem? Annyi DLC és későbbi tartalom fog jönni rá, hogy amúgy sem adná el az ember...gondolom, miért érné meg a lemezes, amikor a digitális teljes + talán season pass is ki fog jönni a lemezes árából?
Lemondom a lemezest akkor szerintem, ha semmivel sem nyújt többet mint a 11990-es változat...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#31953) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Mas tema:

Lassan de szalingoznak a jatekok. Sokan mint pl enis ezert nem vett "eddig" ps4-et mert alig volt ra jatek. Most hogy lassan driveclub,alien,gta5,far cry4,cod stb mindjart mas a helyzet. Ideje volt mar

Asus Rog Phone 6

(#31954) gyuribácsi88 válasza mfranky (#31952) üzenetére

Ez mondjuk engem is érdekelne hogy a store-on lévő 12K-s, és a lemezes special edition (18k-s) között mennyi a különbség, tartalmilag.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31955) #20844032 válasza ImpersonatoR (#31950) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Aki akart venni az mar vett PS4 et többnyire

Pheeeereszeeee :) Van ez a 10-12millió eladott ps4, és többet már nem is vesznek. :)
Első exkluzív autós cucc. Kecisokat el fognak adni. Mark my words!

(#31956) mfranky válasza gyuribácsi88 (#31954) üzenetére


mfranky
őstag

Hát nem jó kérdés?...meg van véve az 1 éves ps plus tagság, akkor mi értelme 18K-t kidobni érte? Ha csak nem az lesz a különbség, hogy ha a PS store behal, akkor a PS plus verzió el se indul... :D :D
Én úgy láttam, hogy ahogy a "konzolboltok" hirdetik, hogy alapjáték + special mclaren 12C letölthető tartalom, ez mind benne van a PS plusban is...ott preorder-hez kötik, sőt ott még +2 (Special Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series and Special RUF RT12 R ) is van hozzá....

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#31957) #20844032 válasza Csillag01 (#31951) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez oké, csak mondjuk egy lemezes eladásnál rossz esetben buksz 8-10K-t (mint én a destinyn), a digitben meg ha van partnered friendsharingre akkor 6k fejenként. És itt most mindegy is hogy megmarad vagy sem. És nem kell árulgatnod,lemezt cserélgetned, stb.

(#31958) gabor0077 válasza gyuribácsi88 (#31954) üzenetére


gabor0077
tag

Semennyi elvileg. Annyi, hogy a PS+-ért pluszban fizettél korábban valamennyit, és azért olcsóbb nyilván az upgrade. Ez olyan, mint amikor egy akciós játék PS+-al még olcsóbb.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#31959) Nayrobi válasza mfranky (#31956) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Special Edition az nem a McLaren DLC, hanem ez. Itt van bővebb infó.

(#31960) mfranky válasza Nayrobi (#31959) üzenetére


mfranky
őstag

Látom mivel több...annyit nem ér a +6K. Mindegy is, előrendeltem a ps plus upgrade-t inkább 12K-ért...meg a season pass-t még megveszem, ha kint lesz a store-on, ennyi...
Azért remélem az időjárást nem DLC-hez fogják kötni...nagy szemétség lenne... :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#31961) mattheus


mattheus
őstag

Hát akkor a PS+ hiányában egyelőre nem rendelem meg a DriveClub-ot
Valaki tud már valami közelebbit a kormánytámogatásról. Napokkal ezelőtt valaki megosztott egy hivatkozást, ahol arról volt szó, hogy G25/27 támogatás úton :F , de a DFGT-ről továbbra sincs hír.

(#31962) Nayrobi válasza Nayrobi (#31959) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, viszont ez a SE változat olcsóbb, mint a legtöbb boltban a sima.

(#31963) Madwe válasza mattheus (#31961) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem. Az a cikk arról szólt, hogy logitech továbbra se tudja mi lesz, de "dolgozik az ügyön" ergo lehet soha nem lesz belőle semmi... Amiről cikkeztek az egy külső, harmadik gyártó átalakítója, aminek az új verziója menni fog ps4el is. Az mindenféle kormányt elvisz majd (dfgt-t is), de az egyrészt semmit nem ér, mert a kormány mozgását alakítja át kontroller stickjévé (ergo nem kormányként kezeli, hanem emulálja a kormányt stickre... :W ) másrészt pedig ad valamennyi input lagot (régi változat rohadt sokat, újról nincs info) azaz sokkal késöbb reagálja le a mozgást... Én mindenkit óva intenék ezektől a vackoktól...

(#31964) Nayrobi válasza Nayrobi (#31962) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hopp, ez erre ment volna :)

(#31965) boost


boost
addikt

UK accra mikor jön a #DriveClub PS+ Edition?

[ Szerkesztve ]

(#31966) Tomics


Tomics
addikt

Driveclubrol van mar vmi teszt review info?
Kb ez fog donteni a ket konzol vasarlasa elotti kerdesrol h melyiket vegyem
FORZA horizon egyelore biztatobb

PH! addikt since 2004

(#31967) Nayrobi válasza boost (#31965) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pénteken.

(#31968) Madwe válasza Tomics (#31966) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerdán jelenik meg usaban, kedd-szerda tájékán lesznek már tesztek... 2 játék teljesen más, horizon egy open world játszótér, driveclub pedig social klubbos versenyezgetés, ahol 1 adott pályán több verseny is lehet - pl van ahol driftelni kell, van ahol a sorrend számít szakasz stb.

[ Szerkesztve ]

(#31969) boost válasza Nayrobi (#31967) üzenetére


boost
addikt

na az jó, várós. Remélem nem lesz 30GB.

Szerk, kb 17GB lesz, és 3.5GB után már játszható.

[ Szerkesztve ]

(#31970) mattheus válasza Madwe (#31963) üzenetére


mattheus
őstag

akkor benéztem valamit nagyon :(
Köszönöm a pontosítást. Nem szeretnék kormányt és állványt cserélni..... de ezzel nem vagyok sztem egyedül.
Pláne nem egy Thrustmaster TS300-ra, ami nem sokkal van előrébb tudásban, mint a DFGT......

(#31971) Advent


Advent
tag

Sziasztok !

Nem rég óta van ps4-em , barátokat szeretnék netes játékhoz. Egyenlőre csak az alap játék ( killzone) és a Diablo 3 van meg .

Psn ID: Muki-13

Üdv!

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#31972) boost válasza Advent (#31971) üzenetére


boost
addikt

Topik tetején van olyna, hogy összefoglaló kinyitása, és ott egy halom PSN id, aki arra vár, hogy felvegyék.

(#31973) mlinus válasza Tomics (#31966) üzenetére


mlinus
őstag

a driveclub tartalmilag minden téren elmarad a horizon 2-től, ami konkrétan majdnem 100%-ra tökéletesítette a forza formulát egy nyílt világban.

(#31974) Madwe válasza mlinus (#31973) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, mert te már ki is toltad? :C

(#31975) mlinus válasza Madwe (#31974) üzenetére


mlinus
őstag

miért, ha végigtolom hirtelen több mint 50 autó lesz a játékban? :)

(#31976) boost válasza Madwe (#31974) üzenetére


boost
addikt

Már elo"re látja...

(#31977) vg válasza mlinus (#31973) üzenetére


vg
addikt

Valóban? Te bizonyára egy inszájder gámer vagy, aki már kitolta a meg sem jelent játékokat is. És persze, az el nem hanyagolható módon, a "Ez már régi" kiáltással köszönti a haverokat a folyosón!

(#31978) haddent válasza mlinus (#31973) üzenetére


haddent
addikt

Imádom az olyan matematikailag teljesen legitimit statisztikákat amiket nagynevű tesztelők, szakmabeliek írnak gondos utánnajárás és tesztelés után. Igazán boldoggá tetted a nagyérdeműt a nagyszerű összehasonlítással, köszönjük :R

i _ i ó _ a :W nincs jobb szó

[ Szerkesztve ]

(#31979) mlinus válasza haddent (#31978) üzenetére


mlinus
őstag

szívesen, bár azt hittem a 3 lépcsős játékok megmászása túl nehéz neked :D
attól hogy személyeskedtek, még nem lesz több tartalom a driveclubban, akárhogy is akarjátok :) 50 autó, 5 helyszín, nincs tuning, csak vizuális törés, időjárás csak később, patchben.

(#31980) tigomigocika válasza boost (#31972) üzenetére


tigomigocika
senior tag

beletennétek? BoldogSE7 az id

XBOX LIVE: rolandinho007

(#31981) Madwe válasza mlinus (#31979) üzenetére


Madwe
nagyúr

5 helyszín, helyszínenként 11 pályával... 50 autó, havonta érkező újakkal. De ha ez alapján döntöd el a tartalmat (ami közel sem ennyi egy autós játéknál, a felépítése, challengek sokszínűsége, mennyisége fontos ugyanannyira minimum) akkor mi a véleményed a teljesen kiherélt FM5ről? (amihez felépítésben közelebb áll a DC, mint az open world kukoricamezőn megyek a porsheval Horizonhoz...)

(#31982) redXIII válasza Madwe (#31981) üzenetére


redXIII
senior tag

Ha valamin teljesen felesleges vitatkozni, akkor az ez hogy miért van meg mennyire kiherélve az FM5 vagy a DC. Az idő. Mindkettőnek meg kellet jelenni úgymond idő előtt. Ezen kár vitázni szerintem.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#31983) mlinus válasza Madwe (#31981) üzenetére


mlinus
őstag

Most erre mondjam, hogy a forza is havonta kap új autókat? :DDD a játékmódok, online rendszer hasonlóan van felépítve mindkét játékban, realtime mutatja hogy éppen hogy állsz a riválisok/barátok ellen, még akkor is ha csak egyjáték módban játszol (feltéve ha csatlakoztál klubba, igen, a horizon 2-ben is vannak klubbok :DDD ). A kukoricamezős kommentel gondolom a horizon árkád mivoltát akartad jellemezni, de igazából a driveclub is hasonló stílusra. A Forza 5 meg elég gusztustalan volt megjelenéskor, alig adott pénzt a játék, arra ösztönzött hogy valódi pénzt költs a játékbeli autókra, és ezenfelűl mindössze 14 pálya volt benne. Szóval, kifejezetten utáltam. De ez most hogy jön ide? Arra akarsz kilyukadni hogy xbox fanboy vagyok? Mert akkor nem nyert.

Nem értem ezt az ellenségeskedést, és ez már nem az első eset. Valaki mondta, hogy a forza h2 és driveclub számára a döntő az xbone és ps4 között. Én mondtam, hogy tartalmilag jobb a h2. Ennyi - ha gran turismo és driveclub lenne, akkor meg azt mondanám hogy a gran turismo nyújt többet tartalmilag.

A vezetési élményről, fizikáról egy szót nem szóltam, az majd kiderül.

(#31984) ForRedGlory válasza haddent (#31978) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Attól még jó eséllyel igaza van/lesz. Tudom, mivel Forza Horizon 2-vel játszok. Itt valami 180 bajnokság van, nagyon nagy nyilt terep, töménytelen mennyiségű autó. Viszont itt a témát részemről le is zártam. Ettől még DriveClub is meglesz + ez nem az FH2 topicja.

[ Szerkesztve ]

(#31985) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hogy van ez a vinyó csere a ps-be? sima 2,5-ös sata hanyas kell? Van valami support lista hogy melyiket támogatja tuti?

Xbox One: bandymnc

(#31986) MrPG8 válasza bandi0000 (#31985) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nincs megkötés. Veszel egy 2.5-ös vinyót (talán max 2TB-ig) és belerakod. Ennyi. :) [link]

Szerk: 6TB-ig minden megy PS4-el, annyi bibi van, hogy 6TB-nál manuálisan kell bekapcsolnod a gépet...

[ Szerkesztve ]

(#31987) bandi0000 válasza MrPG8 (#31986) üzenetére


bandi0000
nagyúr

olyat is olvastam hogy nem garantált a támogatása :D

De gondolom a gyárit meg illő megtartani ha véletlen garanciáztatásra kerülne a sor nem?

Xbox One: bandymnc

(#31988) MrPG8 válasza bandi0000 (#31987) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hmm, érdekes. Szerintem minden nagyobb HDD gyártó termékének mennie kellene. Mivel a garancia független a HDD-től, ezért mindegy mivel viszed gariztatni. (Persze ha a kicserélt vinyó romlik el, azt nem fogják javítani.)

(#31989) Gijon válasza bandi0000 (#31985) üzenetére


Gijon
senior tag

Ezek tuti mennek.

(#31990) kovsol


kovsol
titán

Valaki este segítene nekem letolni egy destiny queen's wrath küldit? Sajnos még elég hurka vagyok ahhoz, hogy egyedül letoljam a level 24-es küldit.

May the Force be with you!

(#31991) tarti19 válasza gyuribácsi88 (#31831) üzenetére


tarti19
senior tag

Szvsz a Destiny jobban is néz ki mint a TLOU, de ez csak magánvélemény :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31992) krx21 válasza tarti19 (#31991) üzenetére


krx21
nagyúr

csak magánvélemény :K

(#31993) tarti19 válasza krx21 (#31992) üzenetére


tarti19
senior tag

Meravégénazthiszik bungiebérencvagyok :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31994) boost válasza tarti19 (#31991) üzenetére


boost
addikt

Jóhogy az NBA 2K14-t, ahol pár száz négyzetméteres pályáján fut a játék, nem hasonlítjátok össze a közel négyzetkilométeres BF4-el :D

(#31995) Madwe válasza bandi0000 (#31987) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bármilyen 2.5os vinyo jo ami 9.5 mm magas(van kisebb is az nem gond de van nagyobb is -a nagyobb 2tb es felette van, alatta biztos 9.5mm alatt maradsz!

(#31996) tarti19 válasza boost (#31994) üzenetére


tarti19
senior tag

Ezt nem igazán értem. A külcsín tekintetében miért nem lehet valamit összehasonlítani ? :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31997) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kéne kis help ezzel a storeos fizetéssel.

Most rámentem az előrendelésre megadtam a bankkártya adatokat az accounton, de így se veszi le a pénzt. Külön töltenem kell fel rá pénzt? Mer látom olyan lehetőség van. Azonnal kifizetni nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#31998) Madwe válasza SzlobiG (#31997) üzenetére


Madwe
nagyúr

De lehet. Magyar storeon próbálkozol? (Gyk. Forintban vannak az árak?) milyen kártyád van? Maestro nem jatszik...

(#31999) k4rL^


k4rL^
senior tag

Assassin's Creed Unity 900p/30fps-sel jön konzolokra, a gyenge cpu-ra hivatkozva. :DDD

(#32000) tepenzed válasza k4rL^ (#31999) üzenetére


tepenzed
őstag

szánalom az ubisoft...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.