Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32751) Meghivott válasza BMS (#32743) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem értek egyet.
Messze jobb lett. Szebb és játszhatóbb.
Hibái vannak, de a legjobb elérhető focis játék.

(#32752) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
A heten erkezo ps4em melle tervezek egy ilyen tv-t vasarolni;Panasonic TX-42A400B
Ma egyik ismerosom mondta, hogy a 42colos tv-k nem jok jatekra, mert aranytalanul nyujtjak a kepet....
Ez igaz, vagy hulyeseg?

(#32753) MasterMark válasza d3tox1c (#32752) üzenetére


MasterMark
titán

Hülyeség. De még mekkora.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32754) Madwe válasza d3tox1c (#32752) üzenetére


Madwe
nagyúr

A képméretnek semmi köze a képarányhoz :C Ha rendben van a képarány, nem fog nyújtani. Ma már kb csak 16.9es tv-t kapni, nem fog az nyújtani...

(#32755) d3tox1c válasza MasterMark (#32753) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ok, megnyugodtam :)
(amugy nem ertem miert, de egyre kevesebb az olyan tv, amin van 3.5es audio kimenet...)

(#32756) Tatyla válasza d3tox1c (#32752) üzenetére


Tatyla
őstag

A legtöbbünk 42" vagy nagyobb Tv-t használ nekem is az van és tökéletes

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32757) sting2 válasza Gijon (#32732) üzenetére


sting2
addikt

Az már Astro A50 kategória.
El is várja az ember, hogy jó legyen.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#32758) bandi0000


bandi0000
nagyúr

megy valakinél a multi? kb fél órája néztem akkor nem ment

Xbox One: bandymnc

(#32759) Madwe válasza bandi0000 (#32758) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ma tervezett karbantartás van egy ideig...

(#32760) bandi0000 válasza Madwe (#32759) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ja jó, király, kösz

Xbox One: bandymnc

(#32761) Madwe válasza bandi0000 (#32760) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem is olyan rövid ideig... USA karbantartás illetve EU karbantartás, de az elvileg késöbb indul... Akkor gondolom te usa psn-be lépnél be?

Azt igérik növelik a szerverek kapacitását, remélem jobb gyorsabb lesz minden és esetleg egy 2.0-ás frissítés is beficcan, bár nekem eddig se volt vele problémám, de én ritkán vagyok a gép elött :( Mondjuk most DC berántott rendesen :) Hétvégén sikerült a driftelős missionöket 3 csillagra letolni végre...

[ Szerkesztve ]

(#32762) bandi0000 válasza Madwe (#32761) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jaja, nem idegesít csak kicsit zavar hogy tegnap előtt szabadnapos voltam akkor se ment tegnap dolgoztam akkor ment ma megint szabados vagyok megint nem megy :D

Hát reméljük valamit villantanak mert egyszer elfogy mindenkinek a türelme :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32763) Madwe válasza bandi0000 (#32762) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az oldal szerint usa szerveren a psn meg hasonlóak nem mennek, de elvileg multizni lehet játékokkal... Legalábbis ők ezt írják... Multi se megy nálad?

(#32764) Remi1234 válasza sting2 (#32725) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én is vásárlás parában vagyok. Az utóbbi hónapokban elég sok időt töltöttem el a fórumok olvasgatásával. Amiket levontam eddig:

Meglehetősen túl vannak árazva a ,,komoly" gamer fülesek. Hasonló árból (vagy kicsit drágábban) a legjobb hangzást egy minőségi sztereó fejhallgató (AKG, Sennheiser, stb), egy nagyon jó mixamp (pl. Astro A40) és egy külső mikrofon kombinációjával lehet elérni. Ebből is látszik, hogy ez a mód körülményes, vezetékek kellenek mindenhova.

Nálam is kritérium a wireless, így a fenti kiesik. Wireless témában viszont meglehetősen kicsi a kínálat, és rohadtul zsebbenyúlós a dolog amellett, hogy nem fogsz olyan minőséget elérni, mint a fent említett szettel.

Az érdemi opciók a következők:

- Sony gold wireless: egyöntetűen az a vélemény, hogy ár/érték arányban verhetetlen
- Sony pulse wireless: erről sajnos nem sokat olvastam..

És akkor a zsebbe nyúlós 300$-os kategória:

Astro A50: Ez még nem az új PS4-re szánt modell
+ agyon dícsérik a hangzásást gamer fülesnek az egyik legjobb
+ refurbished modelleket már 200$-ért is kap az ember

- nem lehet itthon kapni
- borzasztó a customer support
- kevés az üzemidő
- nincs companion app
- elég sok negatív kommentet olvastam a megbízhatósággal kapcsolatban

Steelseries H wireless
+ lehet itthon kapni
+ hangzásra Astro szintű
+ 2 akksival adják
+ betolható mikrofon
+ multiplatform

- nincs companion app
- mikrofon megbízhatósága okozhat gondot
- sok embernek halk illetve kevés a basszus, amit nyújt, de ez nyilván egyéni kérdés
- nincs mikrofon monitoring (amikor hallod a saját hangodat is ha beszélsz)

Trutle beach elite 800
Ez okt. 17-én jelenik meg, DTS 7.1-es füles, magas üzemidővel, aktív és passzív zajszűréssel, 2 mikrofonnal, állvánnyal, companion appal. Azt. nem tudom, hogy itthon kapható lesz-e és, ha igen mennyiért. Illetve az értékelésekre is kíváncsi leszek.

Nálam eddig a steelseries a nyerő, de megvárom az elite 800-at és az értékeléseket.

PSN ID: RemiFungus

(#32765) bandi0000 válasza Madwe (#32763) üzenetére


bandi0000
nagyúr

semmi se cod se fifa nem tudnak csatlakozni a szerverhez US profilom van

Xbox One: bandymnc

(#32766) Tatyla válasza Madwe (#32761) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha jól olvasom ma már nem játszok

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32767) Madwe válasza Tatyla (#32766) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eu profillal semmikép. USAra van esély. Nomeg lehet singleben is játszani :B

(#32768) Elderath válasza Madwe (#32761) üzenetére


Elderath
őstag

2.0ról hetek/hónapok óta semmi hír. Nem fog az beficcenni sehogy se főleg úgy nem hogy nem írtak róla semmit. Majd november végén örülhetünk, ha kiadják.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#32769) Madwe válasza Elderath (#32768) üzenetére


Madwe
nagyúr

Shareplayen kívül lesz benne valami érdemleges amúgy? az annyira engem nem izgat... A menű témázásáról is volt szó, nem tudom az benne lesz e pl. Mondjuk annyira az se érdekel, inkább valami mapparendszert tegyenek már bele, ha már menü, mert kezd végeláthatatlanul hosszú lenni a játéklistám :)

(#32770) Elderath válasza Madwe (#32769) üzenetére


Elderath
őstag

youtubera feltöltés, témák végre. Hivatalosan ennyi, de nagyon remélem hogy sokkal több lesz és 1 év után berakják a nyomorult friend notificationt is, mert vicc, hogy még az sincs.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#32771) Madwe válasza Elderath (#32770) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jelez ha valaki online partyva lep ilyenek. Mire gondolsz friend noti alatt?

(#32772) Tatyla válasza Madwe (#32767) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha USA-ra lehet az jó viszont osztott accal nem lehet offline se játszani ha a vásárlós acc nem nálad a primary....

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32773) MrPG8 válasza Madwe (#32767) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha október 8 után beléptél, akkor online fogsz tudni játszani, de a többi PSN szolgáltatás nem lesz elérhető (Store, Acc management, stb...). Mindez amerikai acc-ra igaz.

(#32774) Madwe válasza Tatyla (#32772) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó hát aki filléreskedik, az ennyit megérdemel ;]

(#32775) sting2 válasza Remi1234 (#32764) üzenetére


sting2
addikt

Tökéletesen foglaltad össze a jelenlegi helyzetet.
80-100ezres fulesnel elvárom a magyar vagy a Világ garanciát.
Nekem mostOmega Recon 3D van, tiszta, pontos, dinamikus , meleg hangzása van - nagyon szeretem de, sajnos nyomja egy kicsit a bal fülemet így mennie kell a háztól.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#32776) Madwe válasza sting2 (#32775) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha már szó volt a gold fülesről is, ezárt az árért best buy. Iszonyat kényelmes, szép a hangja, ha van gyári profil a játékhoz akkor fenomenális, 8 órás akksija szerintem bőven elegendő, pcvel is használható, s a mikrofonja is rendben van - tisztán hallanak, még pc-n használva is, de ott kicsit dobozos, viszont szépen hallható. PSnél szebben szól a mikije. S nem stúdiófelvételt akarok vele csinálni, csak azt szeretném hogy értsék mit mondok :) Astro a50 nyilván szebb hangú, jobb a mikrofonja, valós 5.1, de azért árban is bőven felette van.

(#32777) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Akinek van még szabad hely a klubjában (Driveclub) az vegyen má föl. :D Kössz.

(#32778) sting2 válasza Madwe (#32776) üzenetére


sting2
addikt

Engem egy dolog foglalkoztat:
Van a Pulse Elite és most már itt a Gold.
Ha Ennyire jó a Gold variáció akkor mi szükség az Elitre?...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#32779) Elderath válasza Madwe (#32771) üzenetére


Elderath
őstag

Az ha valaki online vagy offline megy... Ilyen alap dolog nincs benne nem hogy megjelenésre, de még azután 1 évvel se. Felfoghatatlan.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#32780) Tatyla válasza sting2 (#32778) üzenetére


Tatyla
őstag

Elitben van rezgő motor és nem egy plusz profilt tudsz feltölteni hanem 6-ot,de nekem ne rezegjen ezért goldot vettem inkább

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32781) WaterWawe válasza Rabbitf_24 (#32777) üzenetére


WaterWawe
őstag

Engem is, pls! :D

(#32782) bolha23 válasza Tatyla (#32780) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nem rezeg az ha kikapcsolod :)

Egyébként basszusban erősebb a Pulse, viszont az akkuja legjobb esetben is kb. 6 órát bír.

(#32783) Mrdevil válasza Tatyla (#32766) üzenetére


Mrdevil
addikt

Majd holnap raid alat lesz karbantartás még tuti. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32784) gabor0077


gabor0077
tag

Driveclub szerverek még mindig nem mennek :R :C Szerencse (vagy nem), hogy store-on vettem meg a DC-t különben már rég eladtam volna a 'csába, és vettem volna Forza Horizon 2-t... Mit beszélek.. veszek is.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32785) heim válasza Meghivott (#32751) üzenetére


heim
tag

Szerintem is szuper a Fifa 15, hozzás sem mérhető a 14 hez.... Hatalmas lett a pálya, nagyon hasonlít a tv-ben látható közvetítésre, játszani is jó nagyon. Persze vannak hibák, de melyik játék tökéletes?

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#32786) BlackDesert válasza gabor0077 (#32784) üzenetére


BlackDesert
tag

Állítólag csak mi nem tudunk vezetni, de az ai az professzionális. Én ezúton is elnézést kérek a fejlesztőktől, hogy nem tudok vezetni (a való életben) és nincs százezres kormányom hozzá. Én is digital vettem meg:S

(#32787) Madwe válasza BlackDesert (#32786) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha normálisan vezetsz, az ai se hibázik. Volt róla videó is btw napokban. A kiszámíthatatlanra nyilván nem tudnak reagálni, más játékban sem. Miért legyen az elvárás, hogy úgy reagáljanak dolgokra, amire ember nem lenne képes? Ha tud, kikerül. Nekem nincs velük sok gondom, tök szépen lehet benne menni mindenféle baleset nélkül. Persze néha, hibám esetén van nagy ütközés. Akár úgy is, hogy hátulról belémjönnek - de akkor rossz íven, rossz tempóban megyek, s nem tud lereagálni, mert nincs máshol számára hely. Pár kört direkt ai tesztelésre szántam én is, semmi baja... Egyedül amikor már ütköztem velük, akkor tud hülye döntéseket hozni, azon lehetne csiszolni...

[ Szerkesztve ]

(#32788) mattheus válasza Remi1234 (#32764) üzenetére


mattheus
őstag

Ott van még a Turtle Beach PX4 is (nekem az van).
Abban mondjuk biztos vagyok, hogy minőségben nagyon messze van az A40/50 vagy a Steelseries H-tól.

(#32789) gabor0077 válasza BlackDesert (#32786) üzenetére


gabor0077
tag

Nem érdekel milyen az AI, én csak szórakozni akarok. És amit a DC nyújt az nekem abszolút nem szórakoztató eddig.. Megvárom, hogy menjenek a szerverek, aztán ha ott sem lesz jobb a helyzet, akkor tényleg áttérek a Horizon 2-re... annak az első részét is imádtam. 100% fun. DC ellenben 10% fun, 90% frusztráció. Plusz egy idő után, ahogy a grafikát megszokod már nem hatódsz meg a 20. földbedöngölésed után. ABS, kipörgésgátló vagy valami rohadtul hiányzik... Lehet, csak én puhultam el ennyire a Horizon alatt.

Meg akkor döntsék már el, hogy ez most árkád vagy szimulátor. Érdekes Horizon-ban meg tudták oldani, hogy aki szimulátorosabb irányítást akar az is be tudja állítani, aki meg árkádosat, az is. Itt erre kevés volt az 1 év csúszás, na meg arra is, hogy épkézláb szervereket csináljanak. Egyre inkább kezdek kiábrándulni a Sony-ból, meg a PS4-ből komolyan mondom. Egyedül az Uncharted 4 miatt nem adtam még el a gépet...

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32790) boksz válasza Madwe (#32787) üzenetére


boksz
senior tag

[link]

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#32791) Madwe válasza gabor0077 (#32789) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor te nem szimet hanem árkád játékot keresel. DC az félúton van valahol, inkább az árkád felé legtöbb tekintetben. S attól még hogy te árkád játékot keresel, s ez nem teljesen az, még nem lesz szar... :C

(#32790) boksz igen erre gondoltam :) főleg 5 perctől érdekes a végkövetkeztetés, de persze az elötte való teszt is sokat mondó :)

[ Szerkesztve ]

(#32792) BlackDesert válasza Madwe (#32787) üzenetére


BlackDesert
tag

Láttam a videót :) Sokszor megfogadtam már, hogy szépen, tisztán fogok játszani, de nekem sosem megy. Mindig kilöknek, én kapok +időt stb.. Nyilván velem van a baj, de én annyira próbálkozom hogy csak felhúzom magam és így már nem szórakoztató

A granturismo-ban ezzel sosem volt bajom, mégha az uccsó helyen is értem célba

[ Szerkesztve ]

(#32793) tarti19 válasza gabor0077 (#32789) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem tudom mit vársz/vártál egy konzoltól főleg a Sonytól, de hogy jóval nagyobb játékos bázissal rendelkezik most az sokat nyom a latba egy jó multinál.
Megértem, hogy nem azt kaptad a Dc-től amit vártál,de ha türelmesebb lennél nem is kéne fizetned érte.
Őszintén szólva amiben igazad van az a PSN leállás. Az valóban bosszantó

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32794) Madwe válasza BlackDesert (#32792) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazából ha ráérzel a féktávokra, meg hogy mikor csúszik ki a kocsid, mennyi gázt adhatsz neki kanyar után hogy ne pörögjön ki a kereke, már nincs nagy baj :) csakhát minden kocsinál más ez ugye, de el lehet azért kapni az ízét. Ha ezek megvannak, akkor már csak azon kell gondolkodni, hogy mekkora kockázatot vállalsz be, mennyire autózol a határ közelében, ahol ha picit hibázol nagy a veszteség, de egyébként az a leggyorsabb út a cél felé...

Egyébként aki az ai-ra panaszkodik, az online mit vár? az ai legalább próbál nem neked menni, egy tipikus online gémer meg pont olyan szemmel fog rátok tekinteni, mint ti amúgy az aira: jön a kanyar, nekimegyek gyorsabban s használom azt az elöttem levő kocsit mankónak hogy gyorsabban bevegyem - na, online te leszel az, akit mankónak néznek :)

(#32795) Remi1234 válasza mattheus (#32788) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem az a sejtésem, hogy bizony nem jobb annyival a felső kategória, mint amennyivel többe kerül :)

PSN ID: RemiFungus

(#32796) mfranky válasza Madwe (#32794) üzenetére


mfranky
őstag

Igazából szerintem is nagyon el van találva a DC, csak rá kell érezni alaposan...bele kell rakni pár órát, és megismerni a kocsikat, pályákat jobban...
Ahogy haladsz meg egyre nehezebb lesz...engem az esetek 90%-ban csak akkor idegesít az AI, ha jobban ismeri a pályát, mint én...teszem azt egy emelkedő utáni kanyarban tudja mennyire kell lelassítani, én meg inkább elveszem a gázt az ideális íven, aztán simán letol...vagy irányíthatatlan lesz a kocsi...
Azt az egy dolgot finomíthatnák tényleg, hogy büntetést akkor ne kapj, ha nem te vagy a hibás...az egy kicsit frusztráló tud lenni valóban...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32797) n000rbi válasza Madwe (#32794) üzenetére


n000rbi
senior tag

Eddig egyszer jött össze egy verseny randomarcokkal, de azt ebből a pár körből leszűrtem, hogy agyhalottakkal nem érdemes multiban játszani. Konkrétan szándékosan belerobbantak az emberbe, kilöktek stb. Mondjuk a második futamot még így is megnyertem. :DDD

(#32798) n000rbi válasza mfranky (#32796) üzenetére


n000rbi
senior tag

Egyetértek. A Pro tour és afelett már igencsak óvatosan kell bánni a gázzal (és ez jó).

(#32799) gabor0077 válasza tarti19 (#32793) üzenetére


gabor0077
tag

Igazad van, türelmetlen voltam, jól beszoptam a DC-vel. Ez tény. Most már bánom, hogy nem a Horizon 2-t vettem, amit még élveztem is volna...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32800) boost válasza gabor0077 (#32799) üzenetére


boost
addikt

Èn még a DC-t vártam meg a platformcserével, de ma eladtam a gépet, nem várok tovább PS+ verzióra. Beszámolók alapján nem érdemes. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.