Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) kovsol válasza tarti19 (#31199) üzenetére


kovsol
titán

Hol számítanak be játékot?
Nekem a tesztek alapján nagyon tetszik a játék. IGN tesztben szerintem a PS4 verzió lehet: [link]
Ryse is hamarosan jön PC-re. Azt is be akarom szerezni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#31202) tarti19 válasza gabor0077 (#31200) üzenetére


tarti19
senior tag

Őszinte leszek ezzel a módszerrel így elég sok ilyen játékot megtudok venni minimális pénzkiadás mellett, persze ezt forgásban értem.
A pontszámok alapján nagyon hangulatos lett szóval aki bírja a stílust nem fog csalódni.

Kovsol privát.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#31203) shunter válasza Shurycen (#31180) üzenetére


shunter
aktív tag

Egyedül csak ti gerjesztitek ezt a bill+egér vs. kontroller témát. Amit nem is nagyon értek, h minek. Játsz azzal ami kényelmes.

(#31204) Tegla80 válasza shunter (#31203) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez igy van.... a pc rol ideszakadt "En HC - voltam ám" mokusok vannak itt bajban.....
Jonnek itt a pc-s dolgokkal,holott egy konzolos topic-ban vagyunk....(nameg xarom le,h O mit tud ott, itt azt jo melyen.....)Azt meg neki all feljebb,ha le lesz osztva.....
Itt ez van,ha jo veszel ,ha nem akkor meg..... :U
Ennyi a tortenet....

Sony® & PlayStation®

(#31205) N@idia


N@idia
őstag

Mi a fene van a PSN-el??? Kivágott a bf4 és net sincs persze pcm-en van. Másoknál is ez van vagy csak nálam :F

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31206) Garada válasza N@idia (#31205) üzenetére


Garada
őstag

Nincs ilyen gondom jelenleg, de néha nálam is szokott ilyen gond adódni.

(#31207) N@idia válasza Garada (#31206) üzenetére


N@idia
őstag

Már jó most már működik! Eddig nem volt ilyen gondom,hogy elmegy csak úgy a net.Mindenesetre érdekes volt,de legalább nem buktam a skillt meg a score-t és sikerült vissza hozni a K/D arányomat 1.03-ra 0.96-ról durván 3 óra alatt :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31208) N@idia


N@idia
őstag

Egyébként senki nem beszél erről a játékról,pedig szerintem nagyon jó. Esetleg lesz aki megfogja venni rajtam kívül ? Okt.7 a megjelenés napja Alien isolation PS4 gameplay

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31209) shunter válasza Tegla80 (#31204) üzenetére


shunter
aktív tag

Csak tudod mi a gáz? Nem sértésnek szánom, de ez a valóság. Átjönnek pc ről és hót bénak kontrollerrel. De ha mi átmegyünk egérre simán boldogulunk. Plusz azzal jönnek, h egérrel mennyivel könnyebb. De feltenném a kérdést. Mivel nagyobb dicsőség pro nak lenni? Azzal amivel egyszerűbb vagy azzal amivel nehezebb? Pl cod ba kilehet kapcsolni az aimassist ot. Uh lehet jönni próbálkozni...

Én annó nyomtam a cs t pc n. ( De nem jártam versenyekre :-) ) de mégis nagyobb élménynek, kihívásnak tartom a kontrollert.

(#31210) Garada válasza N@idia (#31207) üzenetére


Garada
őstag

Hát akkor nagy szerencséd van mert nekem összesen 3 ilyen alkalom volt de akkor buktam is a statom.:D Kicsit idegesítő volt az az időszak de legalább nem vált rendszeressé.

(#31211) mfranky válasza N@idia (#31208) üzenetére


mfranky
őstag

Még szép...első napos vétel lesz! De remélem egy Predator játékot is összedobnak majd ps4-re... :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#31212) N@idia válasza shunter (#31209) üzenetére


N@idia
őstag

Bf4-ben is ki lehet kapcsolni :D Egyébként én PC-ről jöttem át és a Bf4-et klánban toltuk anno DM ESL meccseket játszottunk stb.Viszont most,hogy PS4-en tolom nagyon hozzá kellett szokni a kontrollerhez.Ez eleinte nagyon nem akart menni úgy álltam hozzá,ha nem fogom megszokni eladom a PS4-et. Aztán olvastam a fórumot és írtátok,hogy a stat-al nem szabad törődni majd javul az és akik ezt írták nagy igazságot írtak,mert kb 40 óra játék idővel már mondhatom azt magamról egész jól megy az irányítás és az arányom is sokat javult az eddigiekhez képest,bár nem tudom a kontrolfreek-nek köszönhető-e vagy csak spontán rá állt a kezem a jó ég tudja viszont örülök,mert a jövőben csak PS4-en fogok játszani. ;)

Mfranky&Madwe: Örülök,hogy ti is horror rajongók vagytok :C Remélem tényleg vmi iszonyat jó Alien játékot raktak össze,mert már régóta vágyok egy ilyenre eddig ezt várom a legjobban! :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31213) Madwe válasza N@idia (#31208) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nagyon várom:)

(#31214) boksz válasza N@idia (#31208) üzenetére


boksz
senior tag

Nálam nagyon bejön a cucc :).
Megvenni biztos nem fogom, sok a para benne, viszont twitch.tv-n szét fogom nézni :)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#31215) N@idia válasza boksz (#31214) üzenetére


N@idia
őstag

Pont ez a lényege a játéknak a frászt hozza az emberre alig várom :DD Jövő hétre felkészítem magam és talán sikerül rákötnöm a PS4-et a házi mozira is,hogy remekül kivehetőek legyenek a hangok :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31216) shunter válasza N@idia (#31212) üzenetére


shunter
aktív tag

Persze, csak gyakorlás kérdése. Még az elején elég kiábrándító, hiába szenved az ember és mégse megy. Ezen át kell jutni. Utána viszont jó élmény osztani a headshot okat snipával :-)

(#31217) N@idia válasza shunter (#31216) üzenetére


N@idia
őstag

Én nagyon sokat szenvedtem a kontrollerel nem kívánom ezt senkinek! Szidtam,káromkodtam minden tippet trükköt kipróbáltam amit itt írtak és a kontrolfreek volt az ami nálam nagyon sokat segített az irányításban. Viszont már enélkül is jól játszom az fps játékokat, tehát lassan elhagyható lesz a pótkerék :DDD De még mindig van hova fejlődni kb fél év és talán hozzá szokom teljesen a konzolhoz sok évnyi PC használat után.Ha ilyen ütemben tudok fejlődni szép jövőnek nézek elébe :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31218) ForRedGlory válasza shunter (#31209) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak azt felejted el, hogy egy konzosnak nagy helyzeti elonye van...

Addig amig konzol mellett jo esellyel TE is hasznalsz egeret nap mint nap, egy PC-rol ideszakadt ember jo esellyel eleteben nem hasznalt gamepadot fps jatekhoz, mert minek is tette volna? Eleg fura szemleletmod lenezni valakit ezert...de inkabb nem folyatom...:U

(#31219) gyuribácsi88 válasza shunter (#31209) üzenetére

Mivel nagyobb dicsőség? Sokkal! A múltkor a pizzázóba mondtam hogy destiny-be lvl28-as vagyok és 2.0 a K/D-m, egyből féláron kaptam a pizzát.

Amúgy meg szerintem a kontroller sokkal jobban kézre esik, mert 1 irányítón van minden gomb, és könnyen megszokod mi hol van, nem kell a billentyűzeten keresgélni a gombokat, és nem nyomsz véletlenül V-t, C helyett. A programozható egerek a maguk 20 gombjaival meg egyenesen a "tűt a szénakazalban" szindróma.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31220) mrhitoshi válasza ForRedGlory (#31218) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Sokat játszottam PC-n kontrolerrel, mert sokkal kényelmesebb, mint az egér+bill. kombó. Persze nem multit, de akárhányszor játszottam, mindig előkerült a kontroller. :U

PS4

(#31221) Peat;) válasza bandi0000 (#31135) üzenetére


Peat;)
veterán

Elnézést de ez úgy hülyeség ahogy van. Nem vitatom, plusz költséggel jár, de egy pc-t, akár "gamer" (amin belül még van 20 kategória) elég könnyű hangtalanná tenni és még csak víz sem kell hozzá. Bemész egy boltba és a raktáron lévő cuccokból is meg tudod csinálni magadnak a kívánt hatást. Leírtam hogy szubjektív és elfogadom hogy másokat nem zavar, de amit írsz attól még nagy butaság. A házamba két venti van, mindkettő hangtalan, a vga-n lévő hűtés megint hangtalan, játék alatt is. A cpu hűtőmnek van minimális hangja játék alatt, ha lecserélném a ventit akkor az is teljesen hangtalan lenne. Igaz nincs is egy erőgépem, de mindez htpc házban van és tudnék úgy előrelépni hogy a fogyasztás ne változzon. (új nvidia vga kártyák pl) Eddig nem is kényszerítettek rá hogy váltsak, pont ezért drukkolok hogy legyen egy átdolgozott ps4, mert konzol párti vagyok. De igenis szűk a hely benne, zsúfolt, melegszik és nekem hangos. Ráadásul minőségben is van szórás, tény hogy van ami halkabb van ami hangosabb, nem is értem. Sokan írták a tulajok közül is ahogy lejár a garancia szedik szét és megnézik mit lehet kezdeni a hűtéssel, nekik van igazuk szerintem.

(#31222) mlinus


mlinus
őstag

kicsit vicces arról próbálni győzködni az embereket, hogy jobb a kontroller fps-hez mint az egér-bill kombó. Ez olyan mintha azt mondanám hogy a billentyűzet jobb autósjátékokhoz mint a gamepad mert kiskoromban ahhoz szoktam hozzá...

az meg hogy kontrollerrel nagyobb a dicsőség. Hát, erre csak azt tudom mondani, hogy tolószékben tényleg nagyobb dicsőség letekerni egy maratont, de nem feltétlen ugyanolyan élvezetes :)

(#31223) Peat;) válasza mlinus (#31222) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem azért jobb mert nehezebb és a játékosok nagy része ugyanazon eszközzel játszik, míg pc-n veszik az ilyen olyan gamer egeret, gamer paddal, makró programozással. Pontosság nem egyenlő a játékélménnyel. Wii mote tetszett nekem legjobban, de kontroller is jó. Egérrel leginkább excelezek melóhelyen, lehet ezért sem annyira szimpatikus. ;]

(#31224) ForRedGlory válasza mrhitoshi (#31220) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt ne mond, hogy fps-t jatszottal PC-n kontrollerrel. Mert en ezt irtam abban a kommentben, amire valaszoltal :U

(#31225) gyuribácsi88 válasza mlinus (#31222) üzenetére

Kicsit vicces hogy egy konzolos fórumon az egér+bill kombóról kell állandóan vitatkozni a jóskagyerekekkel, és minden héten le kell zongorázni ugyan azt, mert mindig jön valami "pc-n versenyeztem" (yoloswag vagyok) emberke és szájba kell rágni ugyan azt. :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31226) kkris válasza gyuribácsi88 (#31225) üzenetére


kkris
csendes tag

A lényeg tömören és röviden. :R A vitát meg abbahagyhatnák itt egyesek...

(#31227) N@idia


N@idia
őstag

Hát ezt érdekesen olvasom forrás: PC GURU
Annak az ingyenes verziónak örülök,mert a multit szintén tartalmazni fogja 1-2 pálya nem lesz meg autó számomra bőven elegendő lesz a csupaszított DriveClub :C

A DriveClub lesz a PS4 egyik nyitó címe, s a játékot nem egy, hanem rögtön három kiszerelésben is meg lehet majd venni: az egyik a hagyományos, lemezes verzió, de lesz egy digitális kiadás, valamint egy lecsupaszított, ingyenes változat, ami a PSN Plus előfizetőknek szól.
- az ingyenesen játszható kiadás viszont már érdekesebb. Ebből bevallottan hiányozni fog pár autó és pálya, de minden közösségi funkciót és multiplayer módot tartalmaz, ahogy a szólista módot is többé-kevésbé teljes mértékben élvezhetjük majd. A fejlesztést végző Evolution Studios a nemrég megtartott kérdezz-felelekben egészen rugalmas programként vázolta fel a free-to-play DriveClubot, hiszen csak rajtunk múlik, hogy mennyivel akarjuk kiegészíteni az ingyenes játékunkat; minden hiányzó darabot megvásárolhatunk, akár egyben is, ezzel feltornázva a játékot a digitális verzió szintjére.

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31228) ForRedGlory válasza N@idia (#31227) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez jol hangzik :))

(#31229) gyuribácsi88

Kapott már valaki "The Crew" béta kulcsot? Vagy mikor kezdik el adogatni ezeket? Kipróbálnám, érdekelne hogy ps4-en is akkora taliga sz@r e, mint pc-n.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31230) N@idia válasza gyuribácsi88 (#31229) üzenetére


N@idia
őstag

Hogy lehet Ps4-es kulcsot szerezni :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31231) gyuribácsi88 válasza N@idia (#31230) üzenetére

Itt lehetne, ha nem lenne offline a honlap. Tegnap még jó volt :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31232) bulikavagyok válasza N@idia (#31230) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Regisztrálj. Hátha..:)
gyuribácsi88: Megelőztél. :)

[ Szerkesztve ]

(#31233) N@idia válasza gyuribácsi88 (#31231) üzenetére


N@idia
őstag

Hát most jó engedett regisztrálni ;] Egyébként mikor kezdődik a béta ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31234) gyuribácsi88 válasza N@idia (#31233) üzenetére

65 perc múlva :DDD

Viccet félre téve, elvileg szeptember 30. De hogy nálunk pontosan hány órától indul, azt nem tudom.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31235) N@idia válasza gyuribácsi88 (#31234) üzenetére


N@idia
őstag

Hehe ez jó vicc volt :DDD
Egyébként kezdőké a szerencse bár nem mintha érdekelnének az MMO autós játékok,de mindenki áradozik róla más fórumokon és kíváncsi vagyok milyen,na meg úgy vágyom már egy kis autós játékra :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31236) BabMester válasza N@idia (#31227) üzenetére


BabMester
senior tag

Nem 1-2 pálya nem lesz, hanem csak 1-2 pálya lesz, azért nem mind1.. :DDD vagyis konkrétan csak india:

The PS Plus Edition will include access to 11 tracks across India, 10 cars and all game modes.

[ Szerkesztve ]

(#31237) N@idia válasza BabMester (#31236) üzenetére


N@idia
őstag

Az nekem bőven elég én annyira nem szeretem az autós játékokat néha-néha le nyomok egy két kört és megunom :DDD Viszont,ha tényleg olyan ütős a grafika meg minden akkor lehet meg veszem a lemezes változatot,de addig biztos nem fogom amíg nem próbáltam ki milyen az ingyenes meg mire oda jutok,hogy megveszem itt a Ph-n már 10-ért meglehet majd venni használtan :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31238) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Driveclubot érdemesebb storeba megvenni, nem? Ott csak 12k ahogy láttam.

(#31239) N@idia


N@idia
őstag

A watch dogs új kiegészítője free volt,tudtátok ? :Y Viszont most már nem az legalábbis most már nem engedi letölteni hibát ír :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31240) sting2 válasza Shurycen (#31162) üzenetére


sting2
addikt

Én egy ilyet vettem, a hozzá adott füles volt a legnagyobb érv mellette.
[link

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#31241) N@idia válasza sting2 (#31240) üzenetére


N@idia
őstag

Ez nagyon szuper még fejhallgató is jár a csomagba be is rendelek egyet thy a linket :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31242) shunter válasza ForRedGlory (#31218) üzenetére


shunter
aktív tag

Abszolút nem voltam lenéző és nem is szántam annak. Olvass csak vissza. De érdekes módon mindig ők hozzák fel és gerjesztik a szart. Oviba voltak hasonló problémák, uh ezen túlkellene már végre lenni. Részemről ennyi volt a téma. Leírtam mindent.

Gyuri: A dicsőséget a témán belül értsed. + ezek szerint nem jött át a szarkazmus. Ok, majd legközelebb macskakörmözöm...

(#31243) Tegla80 válasza sting2 (#31240) üzenetére


Tegla80
addikt

Honapok ota hirdeted az apron a cuccost ........,akkor most,h is van ez?? ;]

Sony® & PlayStation®

(#31244) N@idia válasza Tegla80 (#31243) üzenetére


N@idia
őstag

Mi baj van ezzel a fulessel ,hogy hirrdeti ? Akkor mégsem éri meg :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#31245) Tegla80 válasza N@idia (#31244) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemtom.... nem ismerem a cuccost....
de folyamat bujom az aprot,h mit lehet jo aron megcsipni es ezert tudom,h hirdette sokaig.
10e felett kezdte ,de 9 volt az uccso ar amit lattam.....
(8e be meg erdekes is lehet amugy boltbol garival,ha kell ilyen kutyu neked . ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#31246) kovsol válasza gyuribácsi88 (#31229) üzenetére


kovsol
titán

Mi bajod volt vele PC-n? Szerintem totál ugyan az lesz PS változat.

May the Force be with you!

(#31247) ForRedGlory válasza shunter (#31242) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor úgy fogalmazz, mert ez eléggé lenézős duma lett, hiába szépíted. Az, hogy odaírod, nem sértésnek szánod csak ront rajta. Ebből az jön le, hogy a konzolosok a királyak, a pc-sek meg "hót bénák". De hiszen ezt írtad... Téma részemről off. Inkább a DriveClub jönne már ;]

"Nem sértésnek szánom, de ez a valóság. Átjönnek pc ről és hót bénak kontrollerrel. De ha mi átmegyünk egérre simán boldogulunk."

[ Szerkesztve ]

(#31248) haddent válasza ForRedGlory (#31247) üzenetére


haddent
addikt

Semmi gond nincs azzal amit írt, főleg amikor a pc -sek folyamat azt mondják, hogy a kontroller egy rakat szar, a grafika hulladék, játszhatatlan és pécé mászterrész amúgy is.

(#31249) shunter válasza ForRedGlory (#31247) üzenetére


shunter
aktív tag

De az előzményét gondolom nem olvastad, mert csak az én írásommal példálózol. ÉN reagáltam egy faszméregetős kommentre. Ami úgy szólt, h: nem akarok vitát szítani, de az egér a király, mert nyertem cs be versenyt.....

Ez kb ugyan az, mintha bemennék pc topikba és írnám, h Sziasztok! Bocsi nem akarok vitát kirobbantani, de a pc egy hulladék fostenger, a konzol a király. (Miközbe nem ez a véleményem, mert távol áll tőlem ez a nagy platform harc) Érted?
Itt sokan nem tudnak szöveget értelmezni, ez tény + a visszaolvasás már büdös. Ok és okozat. Ennyi.

(#31250) shunter válasza haddent (#31248) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi. Legalább neked és Téglának leesett. :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.