Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) temes69 válasza Nayrobi (#32361) üzenetére


temes69
aktív tag

nagyon király játék. iszonyatosan jó hangulattal :) nekem megvan steamen is, most majd újra játszom :) állítólag egy db muki csinálta az egészet :)

(#32402) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Havas pályák tényleg szépek arra nincs panasz.

Így hogy haladok vele kezdem megszokni, ami nagyon nem tetszik, ha neki mész a falnak vagy akárminek nevetségesen vissza pattan az autó még a hófalnál is és természetesen a hófalnak semmi baja nem lesz mintha neki se mentem volna ez hatalmas fekete pont mintha egy csőben autóznék komolyan. :(

(#32403) mlinus


mlinus
őstag

bakker, beraktak pár számomra eléggé kívánatos autót klubszint függőnek. :O

(#32404) krx21 válasza mlinus (#32403) üzenetére


krx21
nagyúr

Mintha lenne jelentősége... :N

Beneveztem én is rá.... Hát.... Nem köt le...
Kevés autó, semmi tuning, semmi adat az autókról (LE, Térfogat, stb) A vezetési élmény sem különleges...
Ez a játék pont jó lett volna, amikorra ígérték, teljesen ingyenes PS+-ra... Ehhez képest késett 1 évet, még nincs a PS+-on sem és tulajdonképpen nincs is befejezve... Áhh hagyjuk... A grafikát még meg is említeném, ha 60fps lenne... De így azt sem...

(#32405) BlackDesert válasza Takashi (#32394) üzenetére


BlackDesert
tag

Én is csatlakoznék ,ha lehet :)

Nekem nagyon tetszik a DC. Bár még nem sikerült tiszta kört mennem, mert az autók nekem jönnek. Azért próbálok minél tisztább kört menni. Nem tudom, hosszabb távon mennyire lesz erős a játék, de így kezdésre tökéletes. Én nem vagyok HC :)

(#32406) losilee1337 válasza BlackDesert (#32405) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Szerintem is aki nem forza vagy gt fan azoknak szerintem tetszik ill tetszeni fog,legalábbis egy idejig mert én pl nagyon rég játszottam ki teljesen autos játêkot,de szinte mindbe bele kezdtem az elmult 25 évben:)

Psn id: HungaryLosi

(#32407) mlinus


mlinus
őstag

egyébként játszottam pár órát, kicsit javult a véleményem, a gyorsabb autókkal sokkal izgalmasabb a játék, már nincs olyan érzésem hogy hozzá vagyok tapadva az aszfalthoz.

(#32408) mfranky


mfranky
őstag

Kicsit nekem is pozitívabb lett a véleményem DC ügyben, most hogy vannak gyorsabb autók így élvezetesebb...meg a nézeteket váltogatni kell, kinek mi jön be...így, h nem a kormány mögött ülök, szerintem jobb...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32409) krx21 válasza mlinus (#32407) üzenetére


krx21
nagyúr

Én már csak a multiban reménykedek, de azt még ki sem tudtam próbálni, mert nem megy a szerver...
Nektek megy?

[ Szerkesztve ]

(#32410) mlinus válasza krx21 (#32409) üzenetére


mlinus
őstag

nekem ment egy 20 percig, most már megint nem.

(#32411) Madwe


Madwe
nagyúr

En is mennek dc klubba:) megvettem vegul ma, próba utan Árpád címnek megteszi...

Csillag01 nem a psn hanem a dc szerverei haltak le, gtavnel is max a GTA online fog vacskolni (btw ps3 x360on se ment GTA online pár napig)

(#32412) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Aki szervezi a dc clubot be vehetne engem is psn id:HungaryKings :R

Psn id: HungaryLosi

(#32413) shunter


shunter
aktív tag

Tegnap vettem Amazonos Gyftet. A PayPal 257ft ba számolta a dollárt. Nálatok is ilyen szarul vált? Tegnap 243ft volt a középárfolyam, 247 az eladási. 10-14ft lenne a PayPal jutalék?
(K&H Maestro kártyám van)

(#32414) Tatyla válasza shunter (#32413) üzenetére


Tatyla
őstag

Annyi, ezért veszem most már közvetlenül mert akkor rendes összeget von le

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32415) adamssss válasza shunter (#32413) üzenetére


adamssss
veterán

1. Nem gyft hanem gift
2. Te nem eladsz hanem valutat veszel.
3. A 247 ugyan veteli arfolyam volt de a legolcsobb banknal. Volt olyan bank aki 255-on adott usd-d. Igy a 257 abszolute nem irrealis.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32416) vg válasza tarti19 (#32364) üzenetére


vg
addikt

"a mostani diablo, ami nagyon-nagyon jó konzolra"

Ez igaz, viszont tele van csalókkal a ps4 és xb1 verzió. Hogy miért? Azért, mert a ps3 és xbox360 verziók mentéseit át lehet írni, gyakorlatilag isten módba. Majd ezeket simán átimportálni az új gépekre. Úgy egy hónapja játszom a játékkal napi szinten pár órát, minden második nap sikerül egy ilyen partyba belépni bounty miatt, ahol egy ilyen köcsög van.

(#32417) Neoteric válasza shunter (#32413) üzenetére


Neoteric
addikt

Hogy fizetsz amazonon paypallal?

PSN: ne0teric_sAN

(#32418) shunter válasza adamssss (#32415) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi a választ, de tisztáznám magam :-)
1, Tudom de, kiírhattam volna, h gyft.com :-) innen veszem. Így eggyértemübb sztem.
2, Ha árfolyamot nézel neten akkor ezt eladásinak hívják. Ok, hogy én veszem, de a bank elad. Tehát tegnap 247ft adta el a bank én meg annyiért vettem. Nézőpont kérdése. :-)

Abba lehet igazad van, h a legolcsóbb bank számolt ennyit. Most nemtom, h nálam mi van beállítva, mert tudtommal számolhat nálam a KH is és PayPal is.

[ Szerkesztve ]

(#32419) mlinus


mlinus
őstag

ééééés a driveclub szerver továbbra sem megy nálam. :(

(#32420) shunter válasza Tatyla (#32414) üzenetére


shunter
aktív tag

Ahamm... THX.
Közvetlenül, hogy veszed? Magyar USD alapú dombornyomott kártyával? Haddent nek van írása erről. Olvastam. Csak nekem gagyi Maestro kártyám van. Valszeg igénylek valami domborosat. Neked milyen van pontosan?

Neoteric: Paypal > gyft.com > Amazon

[ Szerkesztve ]

(#32421) Tatyla válasza adamssss (#32415) üzenetére


Tatyla
őstag

Én tegnap előtt vettem 120 $ /246 pénzért úgy hogy amazonon közvetlenül van a mastercardom

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32422) Neoteric válasza shunter (#32420) üzenetére


Neoteric
addikt

Gyfttel probalkoztam en is, de kitiltottak az oldalrol.. es fogalmam sincs h miert. $10 amazon gift cardot akartam venni.

PSN: ne0teric_sAN

(#32423) shunter válasza Neoteric (#32422) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen, van ilyen. Haver is így volt. Én már sok összegbe vettem és még semmi para nem volt. Tegnap havernak vettem 310$ t. Nemtom mitől van ez kitiltogatás, de full random.

(#32424) adamssss válasza Tatyla (#32421) üzenetére


adamssss
veterán

Bankfuggo. Amugy tegnap elott volt a huf tobb havi csucson.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32425) Tatyla válasza Neoteric (#32422) üzenetére


Tatyla
őstag

Legyen USA címed és akkor nincs baj

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32426) Neoteric válasza Tatyla (#32425) üzenetére


Neoteric
addikt

Próbáltam azt is. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#32427) oriic válasza mlinus (#32419) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Masnam sem.

Live-Die-Respawn

(#32428) bandi0000


bandi0000
nagyúr

jön majd ps4 re a BF4 prémium edisön :D Ahogy olvastam csak UK-nak lesz elérhető, ez mennyire lehet igaz vagyis első nap csak UK aztán szépen lassan mindenhol?

Xbox One: bandymnc

(#32429) MrPG8 válasza shunter (#32413) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Vásárláskor állítsd át, hogy ne a PayPal váltsa a valutát, hanem a bankod és akkor annyi lesz, mint amennyit kiírnak.

(#32431) shunter válasza MrPG8 (#32429) üzenetére


shunter
aktív tag

Ok, köszi ezt meglesem. És ezt milyen néven keressem. Már a kasszánál kell átállítani?

(#32432) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Ilyen Kontrol Freek-et hol érdemes venni? Itthon Mo.-on boltban olcsóbb, vagy ha a honlapjukról rendelek? Onnan olcsóbbra jön ki 25$ felett, de nem tudom ezen felül rávernek-e valami árat... ki szeretném próbálni egy ilyennel a Destiny-t, de a FIFA15-höz is jól jönne...

Aki otthon van benne vagy van neki melyiket ajánlja? Vortex, Snipr?

üdv :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32433) kovsol válasza mfranky (#32432) üzenetére


kovsol
titán

Mi páran közösen rendeltünk a gyártó oldaláról. Én ilyent rendeltem: [link]
DHL-el küldik a csomagot nyomkövetéssel. Nem tudom áfát rászámolják-e majd a vámon, vagy átjön-e gond nélkül. Még úton van a csomag, mert múlt héten rendeltük.

May the Force be with you!

(#32434) mfranky válasza kovsol (#32433) üzenetére


mfranky
őstag

Sajnálom, hogy lecsúsztam akkor róla...egy-egy párat én is kipróbáltam volna azon az áron...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32435) Badb0y


Badb0y
addikt

Vettem egy last of us day1 editiont használtan.
Szerintem tudom a választ a kérdésemre, de azért még is megkérdezem.

A kód amit adnak hozzá, csak egyszer használható ? Vagy ha tovább adom, akkor más is tudja majd használni ?

Azért nem egyértelmű a kérdés számomra, mert ha pl. veszek még egy ps4-et családba és fel akarom tenni a játékot másik ID alá, akkor nem fog menni ?

Msásik kérdés, ps-ben teljesen új vagyok még, ezt a kódot hova kell beírni egyébként :B :B

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#32436) hudekira0 válasza mfranky (#32434) üzenetére


hudekira0
tag

ide apróra néha tesznek föl, én is innen vettem és megéri, nélküle nem is olyan jó játszani már :D

(#32437) MrPG8 válasza shunter (#32431) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen, ha fizetsz, akkor a Review your information / Payment method-nál a Conversion Options-nél kell átállítanod a "Bill me in the currency listed on the seller’s invoice"-ra. Ilyen esetben nem a PayPal fogja arany áron átváltani, hanem a saját bankod, mivel az akutális pénznem-ben fogja megterhelni a kártyádat.
Ha jól tudsz angolul, akkor itt van részletesebb leírása: [link]

(#32438) Tatyla válasza Badb0y (#32435) üzenetére


Tatyla
őstag

Egy kód csak egyszer használható

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32439) MrPG8 válasza Badb0y (#32435) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha belépsz azzal az account-al az új gépen amin beváltottad, akkor le tudod tölteni még egyszer (Csak 2 géprn lehet egyszerre engedélyezve egy account-hoz, tehát 2 gépre még működik többel nem.)
PlayStation Store bal oldalon a menü legalján a Redeem Codes-nál tudod beváltani. (legalábbis US store-on ott van, de szerintem UK-nál is)

mfranky: Én most gondolkodom, hogy rendelek Kontrol Freak-től mostanában. Ha gondolod írd meg privibe mit szeretnél, aztán megnézem mennyire jönne ki leosztva.

Ti melyik fajtát ajánljátok Kontrol Freak-ből?

[ Szerkesztve ]

(#32440) tepenzed válasza MrPG8 (#32439) üzenetére


tepenzed
őstag

nekem a phantom nagyon bejön,fps-hez elvileg a legjobb, de vannak király packok is ha te neked külön kell sniperra stb :D

(#32441) tepenzed válasza kovsol (#32433) üzenetére


tepenzed
őstag

nekem mult héten jött kettő darab egy csomagban, nem volt semmi extra költség, 2 hét volt

(#32442) shunter válasza MrPG8 (#32437) üzenetére


shunter
aktív tag

Rendben. Köszi. Kipróbálom.

Am én KontrollFreek helyett, az ORB ot ajánlanám. 2000ft ért vettem a veszprémi üzletükbe. 2 garnitúra van benne. 2db alacsony domború, 2db magas homorú. Jó anyaga van és a felfogatása is stabilabb, olcsóbb. Volt Freekem (CQC) is, uh tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#32443) kovsol válasza tepenzed (#32440) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk túl nagy különbséget nem veszek észre egyes modellek között.
Pl: Specter vs Phantom
kb ránézésre annyi az eltérés egyik fehér, másik fekete. Ha van is valami eltérés elég hangyaf@sznyi lehet.

(#32442) shunter orb az nem magasít ennyit. Amúgy nekem az van most mind a kettő gamepadon, de azt amelyik ilyen sok kis dudoros és kifelé ívelt a teteje azt nagyon nem szeretem. Az helyére megy a freek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#32444) tepenzed válasza kovsol (#32443) üzenetére


tepenzed
őstag

igazából annyi különbség van közöttük mint a fekete és a fehér ps4 között :D

más:láttam,hogy ign-en 8.5/10 lett a sleeping dogs definitive edition. Ha korábban nem játszottam vele szerintetek egy gta függőnek addigi pótlékként érdemes beszereznie vagy ez is watch dogs(pfujj) szintű játék inkább?

[ Szerkesztve ]

(#32445) shunter válasza kovsol (#32443) üzenetére


shunter
aktív tag

A CQC egy szintbe van vele. Tény h a SnipR freek magasabb. De sztem az már sok lehet, bár nem próbáltam. Nekem a bal stick en a domború van a jobbon pedig a magasított homorú. A domború először nekem is fura volt. Most már nagyon jó, főleg azért mert pont az élénél húsosabb, így sprint nél nem vágja az ujjbegyem.

(#32446) Rabbitf_24 válasza tepenzed (#32444) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nyugodtan, PC-n végigtoltam, ha elég olcsó lesz, akkor majd erre a platformra is beszerzem. Nem fogsz csalódni benne. :)

(#32447) >Deego.. válasza MrPG8 (#32439) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ha rendelnétek akkor én is csatlakozni szeretnék.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#32448) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

A Dc Plus verzió akkor mikor fog jönni?Pénteken vagy még nincs konkrét időpont?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#32449) boost


boost
addikt

72 ponton a Driveclub metacriticen. Ezzel szemben a Forza Horizon 2 86 pontos, a sima Forza 5 meg 79.

Ilyen gyenge értékelések után inkább kivárom a PS+ verziót a DriveClub-ból. Ja, meg megvárom, míg lehet végre barátok ellen tolni. Addig nem sokat ér a számomra. :N

Dawide@axele: Nincs hivatalos dátum.

[ Szerkesztve ]

(#32450) mlinus válasza Dawide@axele (#32448) üzenetére


mlinus
őstag

egyre valószínűtlenebb a péntek... még mindig nem megy az online, pedig már digitálisan se lehet megvenni egy csomó helyen.. vicc..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.