Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Jo.felesleges vitazni. Elcsusztattak x napig a szerverek tulterheltsegere hivatkozva. Gondolom azert a project cars nov 21 mgjelenese elott 1 nappal gyorsan leis arazzak. 10-bol 8-an fikazzak aki megvette. Ennyi...nem kell a rizsa duma h tulterhelseg stb..

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#32302) kovsol válasza Madwe (#32299) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk az teljesen logikus, hogy a szerver parkot nem a startkor tapasztalható extra magas terheléshez tervezik. Gondolom az meg túl drága lenne, hogy az első pár napra extra erőforrást béreljenek. Nem igazán vagyok tisztában, hogy miként szokták ezeket a szervereket kialakítani, pedig kíváncsi lennék rá. (szakmai ártalom :) )

May the Force be with you!

(#32303) MrPG8 válasza kovsol (#32302) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igazából rendesen tesztelni sem lehet a teherbírást. Ezért is vannak a szakemberek, akik megmondják mihez mennyi és miért kell. Hogy küldesz rá hirtelen pár millió embert teszt gyanánt? A DDOS nem tartozik a megoldások közé. :D

[ Szerkesztve ]

(#32304) Damage401 válasza kovsol (#32302) üzenetére


Damage401
senior tag

Ezért kellene zárt tesztek, előtte. Hogyha annyira nagy dobra akarják verni. Close Beta, lássák mennyit bír a szerver. Érdekes felfogás van most. Meg ez az új irányzat hogy mindenhez Évadbérlet kell

Szerk.: Tudom hogy a SP az csak opció. De egy olyan játékról amitől nagyot várnak ne kiegészíteni keljen már az első 2 hónapban, hanem adják ki úgy egészbe. Majd jönnek hozzá fél év ciklusban valami ütősebb. Nem hogy foltozgassuk meg toldjuk meg x dologgal.

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#32305) Madwe válasza kovsol (#32302) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az, ahogy az is hogy mondjuk egy telefon gyártósorát se a dömping bejelentés utáni keresletre kalibrálják be. De van aki ezekkel nem törődik, nem érti, nem érdekli, csak nyafog :)

(#32306) Omli85 válasza Zjunior (#32264) üzenetére


Omli85
őstag

Hát régi motorosként nem FB-n keresem először a híreket hanem gamer oldalakon :P ott meg semmi infó nem volt még erről :D ezért is kérdőjeleztem meg, hogy valós e az infó.
Mivel viszont a hivatalos FB oldalon ott a post így egyértelmű, hogy nem kacsa.
Ez nekem egyébként inkább tűnik egy elég mocskos pénzlehúzásnak... Határozatlan időre eltolják ergo most kikényszerítik a türelmetleneket akik a PS+ verzióra vártak, hogy megvegyék. Persze nem kötelező megvenni de azért na akkor is működik ez a dolog :/ És lesznek elég sokan akik megveszik nem várnak...

Amúgy ha a szerverek nem bírják és tényleg technikai gond van akkor a digitális értékesítést is le kéne állítani úgy lenne logikus...

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#32307) kovsol válasza Damage401 (#32304) üzenetére


kovsol
titán

Erre a terhelés tesztelésre szokott lenne olyan, hogy van egy zárt béta ahol a bugokat keresik, de egy két hétvégére nyílttá teszik, és akkor kiderül mit bírnak a szerverek.

May the Force be with you!

(#32309) Damage401 válasza kovsol (#32307) üzenetére


Damage401
senior tag

Tudom, hogy van ilyen. Csak csodálkozok, tudták hogy szinte online beállított lesz a DC. Ilyen promó videók alapján többen első napos vételnek fogják venni. Mind tisztában voltak. Érdekes hogy erre nem fektettek nagy hangsúlyt.

Szerk.: Szinte nem is fórum ez, hanem chat lassan annyira pörög :D

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#32310) Madwe válasza Omli85 (#32306) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem is lehet megvenni digitálisan Tell me more alatt az oka, hogy nem tudom megvenni: mert van ps+om, hahaha :D

Mindenesetre tuti baj van a szerverekkel, s ha fizettem volna érte, én is azt várnám el, h először nekem tegyék játszhatóvá a multit.

[ Módosította: radi8tor ]

(#32311) Gijon válasza mlinus (#32292) üzenetére


Gijon
senior tag

Ja igazad van! Egy oldschool NFS-ben rendben van a fizika..., a piros autók meg nem jól irányíthatóak? De ha már ennyire zavar a színe, akkor válszd a cockpit nézetet..., vagy inkább add el.

(#32312) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Ácsi. A ps+ kiherelt valtozatba van 1altalan multi? Mert ha nincs eleg fail ez az egesz... :R

Asus Rog Phone 6

(#32313) kovsol válasza Csillag01 (#32312) üzenetére


kovsol
titán

van benne

May the Force be with you!

(#32314) Madwe válasza Madwe (#32310) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ok, ezt lehet benéztem, csak eddig nem volt fent amerikaiban az olcsóbb ps+ változat s engedte volna a drágábbat megvenni, most hogy megint felkerült, a teljeset nem engedi megvenni, uh valszeg digit mégiscsak lehet továbbra is vásárolni...

(#32315) Omli85 válasza Madwe (#32310) üzenetére


Omli85
őstag

:D

Amúgy meg ha nem bírják a szerverek a multit attól az offline versenyezgetésnek még működnie kellene. Azt most nem mondják komolyan hogy annyira nincs technika a rendszer mögött, hogy az offline mód sem működőképes mert gyenge a szerverpark ? Komolyabb gondok vannak itt akkor a háttérben...

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#32316) Madwe válasza Omli85 (#32315) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt nem tudom, nekem nincs meg. De volt aki írta, hogy offline sp simán megy neki... Xirtam meg lehet tudta nélkül mp-t tol :D?

(#32318) GazRic


GazRic
senior tag

Szeretnék felhívni minden DRIVECLUB játékos figyelmét, hogy a játék szervereinek nagy terheltsége miatt átmenetileg nehézségek adódhatnak az online funkciók használatával. Az egyszemélyes mód természetesen továbbra is elérhető, és amint elhárításra kerülnek a problémák, a szoftver automatikusan csatlakozni fog a szerverekhez.
Annak érdekében, hogy a játékkal rendelkezőket segítsék, illetve csökkentsék a szerverek forgalmát, az Evolution Studios egy későbbi időpontban fogja elérhetővé tenni a DRIVECLUB PlayStation Plus Editiont, valamint a My DRIVECLUB alkalmazást. Amint meglesz a pontos dátum, jelezni fogjuk az oldalon. Elnézést kérünk a kellemetlenségért, és köszönjük a megértéseteket!

Playstation Magyarország

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#32319) nkAAA válasza Neoteric (#32293) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Eddig nem volt ár feltüntetve, ahogy én láttam, de lehet, hogy korábban volt rajta 50 dodós árcédula.

https://twitter.com/nkaaa

(#32320) discrate válasza Madwe (#32228) üzenetére


discrate
aktív tag

Koszi az infot!

(#32324) mlinus válasza Gijon (#32311) üzenetére


mlinus
őstag

igen, az oldschool nfs-ben az akkori igényekhez megfelelően jó volt a fizika. a többire meg inkább nem reagálnék, nyilván csak nekem nem tetszik a program! sok szórakozást hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#32329) gyuribácsi88

Jelentse majd valaki jófiú 86. regisztrációját, mert még minket fognak a moderátorok lab@szni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32330) vg válasza Madwe (#32323) üzenetére


vg
addikt

"az meg hogy az o szerveruk nem olyan gyors mint a te neted"

A Sony, "érted az egyik legnagyobb cég a világon" szervere nem olyan gyors mint a kisember net sebessége... :D :D :D :D :D Jaj te. :D :D :D :O Nem értem miért véded ennyire. Pontosan te is tudod, hogy vacak az egész.

(#32331) Madwe válasza vg (#32330) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne, te is???? Szerinted a sony szervere csak a te gépeddel kommunikál? Hahahaha... Nyilván több tízmillió ember használja, ergo többezerszer gyorsabb mint a te neted. De egyidejűleg nem csak téged szolgálnak ki, ergo bizonyos szeletét kapod csak... Komolyan néhány ember akkor zseni hogy az nemigaz... Mindegy mekkora balgaság amit mondtok, a lényeg h szidjátok a sonyt... ja nem, biztos én beszélek félre s védem, lol

(#32332) vg válasza Madwe (#32331) üzenetére


vg
addikt

"ergo többezerszer gyorsabb mint a te neted"

Ebben mi az újdonság?

(#32333) Madwe válasza vg (#32332) üzenetére


Madwe
nagyúr

"A Sony, "érted az egyik legnagyobb cég a világon" szervere nem olyan gyors mint a kisember net sebessége... :D :D :D :D :D Jaj te. "

Mindezt arra, hogy próbáltam jófiúnak elmagyarázni, hogy nem a Sony korlátozza a neted (továbbra is lol) hanem a net test a sony szervereken fut le, ami nem olyan gyors, nem ad olyan gyors értéket, mint amire a neted képes, hiszen függ a szerver terhelésétől...

(#32334) vg válasza Madwe (#32333) üzenetére


vg
addikt

Miért nem ad?

(#32335) WaterWave


WaterWave
veterán

Hihetetlen milyen szar a fizika a driveclubnál, most volt szerencsém játszani vele... Édesistenem. És nagyon finom voltam akkor a jelzővel. Rendben van hogy Arcade, de... Igazából egyre jó.. Ha flipperezni akarsz akkor előrántod.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#32336) Bencus88


Bencus88
nagyúr

kaptunk helyette egy splunky free gamet jól látom? Vagy ez eddig is jött volna a plusal?

(#32337) kovsol válasza Madwe (#32333) üzenetére


kovsol
titán

Igazából az is hozzátartozik a dologhoz, hogy ezek külföldi, sőt szerintem amerikai szerverek. Ott rengeteg hálózati eszközön kell keresztül mennie az adatnak mire célba ér, és azok közt is sok korlátozó tényező. http://www.speedtest.net/ -en bármilyen külföldi országba(de érdemes tesztelni párat más kontinensre is) kétlem, hogy max sebességnek akár a közelébe fog kiadni a tesztelő. Nem a szomszéd városhoz kell viszonyítani.

(#32336) Ripper03 crossbuy címeknél megkapod több konzolra is. Itt oldalt van egy táblázat és látszik, hogy a Spelunky mind a három platformon elérhető.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#32338) Madwe válasza Bencus88 (#32336) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az eddig is jött volna. Amúgy rohadt nagy játék :D

(#32339) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok!

Hangkinyerés miatt írok, egy ilyen fülhallgatót rácsatlakoztatva a Ds4-re akár mellőzhetem is a hangfalkötögetést? Nekem bőven elég lenne ha normálisan szól játék alatt ez a megoldás.

(#32340) Bencus88


Bencus88
nagyúr

na királyság köszi! lesz mivel bohóckodni.

A driveclub magyar storon meg péntek?

(#32341) Madwe válasza Baga1983 (#32339) üzenetére


Madwe
nagyúr

12-16ohm, van megadva ellenállásnál, uh biztos rendesen meg tudja hajtani ( a komolyabb erősítőkre kötendő 30+osokkal gondja van, azok halkan szólnak)

(#32340) Ripper03 Nem, a Driveclub határozatlan időre el lett tolva hogy éegalább aki fizetett érte az tudjon multizni (már az ingyenes) de még ebben a hónapban jön gondolom...

Mondjuk most jöttem rá a megoldásra: amíg nem megy a szerver rendesen, az ingyenes dc-ből le kell tiltani a multit, s kész...

[ Szerkesztve ]

(#32342) kovsol válasza Baga1983 (#32339) üzenetére


kovsol
titán

A 12-16Ω ellenállás az biztató, azt még valószínűleg meg tudja hajtani a DS4 is. Viszont, hogy a mikrofont tudja-e a kezelni arról ötletem sincs.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#32343) Baga1983 válasza Madwe (#32341) üzenetére


Baga1983
senior tag

:R Köszi szépen. Egyébként ezzel a megoldással gondolom akkor számolni kell hogy gyorsabban merül az akksi.

(#32345) temes69


temes69
aktív tag

nevetséges amit ezzel a szerencsétlen dc-vel csinálnak. én pont a dc miatt fizettem elő psnre(meg a dust miatt), és az volt a terv hogy kipróbálom és ha jó megveszem. most erre határozatlan időre elhalasztják.... ez tuti azért van, hogy inkább vegyék az emberek a teljes verziót. ez sztem elég nagy szemétség.

(#32346) Madwe válasza temes69 (#32345) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha ilyen tevük lett volna, eleve úgy harangozták volna be, hogy jön a Dc októberben pénzért, novemberben meg a demo +ba, nem gondoljátok?

(#32347) Nescafé


Nescafé
őstag

Plus- os játékokat lehet már szedni?

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#32348) losilee1337 válasza Madwe (#32346) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv én se ebbe hiszek inkább abba hogy jó szarok az eddigi vissza jellzések is igy eldugják a nagy közönség elöl a proba lehetöségét. :W

Psn id: HungaryLosi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.