Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266651) vargalex válasza RubbishBin (#266650) üzenetére


vargalex
félisten

6 nap alatt beletoltál több, mint 10 napot?

Alex

(#266652) consono válasza vargalex (#266651) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, végül is egy nap 24 óra, de ott van az éjszaka is....

"In God we trust. All others must bring data"

(#266653) kovsol válasza vargalex (#266651) üzenetére


kovsol
titán

Én szarkazmust érzek ki a szavaiból. :D

May the Force be with you!

(#266654) RubbishBin válasza kovsol (#266653) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Én azt hittem, hogy egyértelmű. :((( :D

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#266655) marilllyo


marilllyo
veterán

Én úgy játszom a CP2077-et, hogy próbálom hozzáképzelni, hogy ez milyen lenne ps5-ön. :DDD
Btw. hármunkat (öcsém meg egyik haverom) totál beszopott. Tegnap is leültem elé du.4-kor és 11-kor köszöntem el partyból. Lenyomunk 1-2 főküldit mute-olva, utána meg party-ban csináljuk a mellékes dolgokat. Közben persze egymásnak küldözgetjük a legepicebb bugokat. Összességében még így sem nagyon tudom letenni, mert a sztori k*rva jó, meg úgy az egész minden, aminek nincs köze a technikai megvalósításhoz.
Azt beszéltük, hogy tök jó ez a játék egészen addig, amíg nem kell lövöldözni, vagy vezetni.

Amúgy basszus, az öcsémnek valami "megette" két kontrollerét. Az egyik nem veszi a töltést. Bekapcsol és kábelre dugva tudod használni. Jelzi, hogy tölt, de nem tartja meg a kakaót. Adtam neki kölcsön egyet a sajátaimból. Az tegnap óta se töltést nem vesz és nem is kapcsol be. :/ Érdekes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#266656) Deck válasza marilllyo (#266655) üzenetére


Deck
titán

Mi baj a lövöldözéssel vagy a vezetéssel?

PS5

(#266657) S e t h válasza Deck (#266656) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem vagy hozzászokva fps játékokhoz, akkor szoptad.
A vezetésről nekem annyi a véleményem, hogy ennél jellegtelenebb módon sem tudták volna megoldani, de ennek oka az élettelen környezet is.
Én idén nyomtam le a GTAV-öt, Mafia remake trilógiát, de egyik közelébe sem ér, mondok jobbat, még a Death Strandingben is jobban élveztem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#266658) Deck válasza S e t h (#266657) üzenetére


Deck
titán

Számomra is rossz volt a lövöldözés de kikapcsolva a forgási bónuszt és az érzékenységet felrakva 25re már legalább normális az egész. Így már élvezetes persze én csúszok, ugrok is közben... Sok COD miatt bennem maradtak ezek a reflexek ;] :P
Kocsi vezetés nehéz (biztos meglehet tanulni) de a motor irányítása számomra tökéletes! :R
Lényeg, hogy akinek nem megy az gyakoroljon.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#266659) erahurka válasza Deck (#266658) üzenetére


erahurka
félisten

Ne mondjátok egy játékra se hogy rossz benne vezetni, amíg nem próbáltátok ki a Sleeping Dogsot meg a régebbi LEGO játékokat.

(#266660) RangerFox válasza erahurka (#266659) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Sleeping Dogs a definíciója a rossz vezethetőségnek :DDD

(#266661) Deck válasza erahurka (#266659) üzenetére


Deck
titán

Nekem nincs bajom a vezetéssel. De végig csak motorozok. Kocsit csak ha muszáj :D

PS5

(#266662) erahurka válasza RangerFox (#266660) üzenetére


erahurka
félisten

De annyira rossz, hogy nem érti az ember hogy sikerülhetett így :D De valamit sejthettek a készítők, mert a kötelező versenyeken hagy nyerni a gép :C

(#266663) Bad Pritt válasza RangerFox (#266660) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A mai napig értetlenül állok a játék fizikája előtt. Jók a fegyverek, jó a verekedés, jók a ragdollok, ha lábon vagy, akkor az npc autók se tűnnek kifejezetten gáznak, amint beszállsz egy kocsiba, mintha matchbox lenne. Hihetetlen rossz, illúzióromboló.
Azért két platformon is végigvittem, de na, igyekeztem gyorsutazni meg rohangálni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#266664) erahurka válasza Bad Pritt (#266663) üzenetére


erahurka
félisten

Volt gyorsutazás? Hogy lehetett? :Y

Engem a vezetés se vette el a kedvem mert az is egy akció orgia volt. Mikor át kellett ugrani másik autóra meg ilyenek, meg volt ez a lökdösődő mechanika, az is bejött.

[ Szerkesztve ]

(#266666) Bad Pritt válasza erahurka (#266664) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A házaidba lehetett gyorsutazni, nem? Most hirtelen elbizonytalanodtam, hogy keverem-e mással. :D

Igazából ahogy tisztulnak az elmúlt évtized játékai, úgy kezdem egyre inkább felértékelni magamban a Mad Max-et. Működött az open world, hihető volt a világ lepusztultsága, nagyon jó volt minden, amit a kocsi köré kreáltak a fejlesztésektől kezdve versenyeken át a harcokig, működött a harc, a fegyverek mechanikája, egy sokkal földhözragadtabb, keményebb free-flow élményt adott, mint a Mordor vagy a Batman-ek.
Azt meg egy kezemen meg tudom számolni, hány játékban láttam hasonló vagy jobb tűzeffekteket, mint ebben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#266667) headhunter86 válasza Bad Pritt (#266666) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én most a Horizon Zero Dawn-nal kezdtem el újra játszani. Folyamat az állam keresem. Cyberpunk után igazi felüdülés mennyire szép, egyben van az egész. Aprólékos, bugmentes.
De sorolhatnék még más nagy játékokat is. De ezekkel a bugokkal számomra vicc lett a játék. Poénnak elmegy, de nem lehet komolyan venni a játékot. A Cyberpunk inkább érződik egy paródiának a cybperpunk világban...

UPDATE:
Bazz, Sleeping Dogs-ról dumáltatok. Ezt benéztem, de CP2077-re is illett a leírás :D
Benéztem a topikot is :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#266668) erahurka válasza Bad Pritt (#266666) üzenetére


erahurka
félisten

A Mad Max jó volt, csak nem túl változatos. De hát ez igaz szinte minden open world játékra. Nem tudom miért köpködték annyit annak idején.

(#266669) Bad Pritt válasza erahurka (#266668) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy évvel előtte a Mordor év játéka volt, mindenki maga alá élvezett a nemesis rendszertől, '15-ben jött a Witcher 3 meg az Arkham Knight, ezek mellett a Mad Max sivár, egyszerű, kissé monoton open world játéknak tűnhet.
Azóta viszont a Sony az egész Playstationt a monoton open world játékokra építette fel, szóval a Mad Maxet is elkezdték jobban értékelni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#266670) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Eddig úgy voltam vele, hogy majd csak PS5-ön fogom játszani a TLoU P2-t, de ma csak beszereztem. Remélem nem bánom meg. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#266671) Kendek válasza gyuromoj (#266670) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tökéletesen ráoptimalizálták a PS4-re, erre itt nem lehet panaszkodni. Plusz PS5-ön is pont ugyanazt kapnád mint Pro-n, mert egyelőre nem adtak ki hozzá semmiféle feljavítást. Szóval nyugodtan belekezdhetsz, nincs mit megbánni. :)

<-ƘƘ->

(#266672) tothl válasza headhunter86 (#266667) üzenetére


tothl
addikt

Én a Das Gone -t kezdtem el most és ugyanez, minden szép, jó a játékmenet, stb. Mondjuk a CP eléggé összetett cucc.

(#266673) Scholes9 válasza gyuromoj (#266670) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Max a story lehet necces, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, mondjuk nekem tetszett az is. A többi része meg szokásos Naughty Dog minőség :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#266674) erahurka válasza Bad Pritt (#266669) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, sajnos az exkluzívok egy ideje gyakorlatilag Assassin's Creedek más skinnel :( Azért van bennük egyediség általában, a Cusimát nagyon szerettem, tetszett a Days Gone is, de a Horizonnál már valahogy fáradtnak éreztem a formulát (lehet ha akkor játszom mikor megjelent, jobban bejött volna). Utóbbinál az erőltetett RPG játékmenet se jött be, alig volt egy rendes átvezető, csak álltak a karakterek és beszéltek, a végén már sokszor elnyomtam inkább mert nem érdekelt a kínjuk.

(#266675) Bad Pritt válasza erahurka (#266674) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ha eljutottál a Tsushimáig, akkor már túl voltál 8-9 open world exkluzívon + a multiplatformok. Mindegyik kicsit más, Spider-Manben ritkán vagy a földön, Bloodborne mégiscsak From játék, annak minden előnyével és hátrányával, Death Strandingben... sétálhatsz sokat (:DDD), de a nap végén mégiscsak ott tartunk, hogy mész, gyilkolsz, farmolsz, fejlődsz, gyűjtögetsz.
Egy idő után a különböző sajátosságok már kevesek ahhoz, hogy elfedjék a hasonlóságokat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#266676) marilllyo válasza Bad Pritt (#266666) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem a Mad Maxben is kiakasztott az autó vezetése. Az volt a bajom vele, hogy kanyarodásnál a kamera nem fordult egyből az autóval, és sok esetben oldalról láttam a kocsimat egy kanyar közben. K***rva idegesítő volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#266677) Lefty válasza gyuromoj (#266670) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem a leggyönyörűbb PS4 játék, ami létezik (mondjuk az UC4 se semmi). NG kifacsart megint mindent a gépből, bámulatos, hogy egy mai szemmel ilyen béna HW-n mit tudnak elérni.

(#266678) erahurka válasza Bad Pritt (#266675) üzenetére


erahurka
félisten

A Death Stranding játékmenete annyira más hogy azt nem sorolnám ide. Na igen a Spider Man, azt valahogy kifelejtettem pedig az open world mivolta annak sem erős.

(#266679) Carlos Padre válasza marilllyo (#266655) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont ugyanolyan mint pro-n.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266680) Kendek válasza Carlos Padre (#266679) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát azért nagyon nem úgy fut PS5-ön mint a Pro-n. Próbáltad egyáltalán, vagy néztél róla összehasonlító elemzővideókat? :U

<-ƘƘ->

(#266681) Deck válasza Kendek (#266680) üzenetére


Deck
titán

Nem is értem ezeket a fake kijelentéseket... Tény, hogy nem ugyanolyan.

PS5

(#266682) headhunter86


headhunter86
senior tag

Áhhh, qrva jók ezek a videók :D

Buying Cyberpunk 2077 for Ps4 - YouTube
Cyberpunk 2077 on Console - YouTube

Bosszúból a Metro Exodus - Sam's strory-t is megvettem, CyberPunk pótlék helyett. Az alapjáték bejött, remélem ez is. Másik kieg úgy látom nem igazán éri meg azért a 2 óra játékért. Bezzeg most a Gold van akcióban, mikor én vettem nem volt ilyen jó áron pár hete.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#266683) Batyops válasza headhunter86 (#266682) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát ezek a videók kurva jók! :D
A legjobb az hogy a fejlesztők kijelentették hogy tudják hogy nem fordítottak elég figyelmet a Ps4,Xbox one verziók fejlesztésére. ÁÁÁ ha nem szólnak észre se vesszük :D

(#266684) spgabor válasza Kendek (#266568) üzenetére


spgabor
aktív tag

Köszönöm az infókat. A Conductonaut-ról olvastam, hogy fémes, gondoltam is rá. Amúgy menniyvel jobb ez, mint a Thermal Grizzly Kryonaut? Mert ha akkora különbség nincs közöttük hőmérsékletben, akkor a Kryonaut is jó, így legalább nem kell pluszban szigetelni.

(#266685) gyuromoj válasza gyuromoj (#266670) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hát ~3-3,5 óra játék után már nem bánom, hogy nem adtam el a Prot. :C
Bele sem merek gondolni mit fognak majd mutatni következő generációban. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#266686) Kendek válasza spgabor (#266684) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Teljesen jó a Kryonaut is, olyan túl sokat nem jelent pluszban a Conductonaut. Persze ez utóbbi jóval hatékonyabb, viszont a hűtés hangerejét nem csak az APU hőmérséklete befolyásolja.

<-ƘƘ->

(#266687) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Látom ma elmaradt a "szokásos" szerdai PS Store akció.

gyuromoj
Nálam is karácsonyi ajándék lesz.
Konzolvilágban 10K, de nekem dobozosan kell, hiszen ps5 digim lesz ha végre lehet kapni a ki®aszott gépet egy ki®aszott boltban.... :(((
Bocsi...
...de bosszantó hogy nem lehet megvenni karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

(#266688) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#266687) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"de nekem dobozosan kell"
"de nekem nem dobozosan kell" akart lenni.

(#266689) wolf13


wolf13
őstag

A Just Cause 4-ben valamelyik DLC tartalmazza a ROCKET WINGSUIT -t , vagy alapverzióban is megszerezhető ?

(#266690) erahurka válasza ProEvoFan (#266687) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem lemezelsz? Összességében sokat lehet nyerni a használt játékok eladásán.

(#266691) consono válasza erahurka (#266690) üzenetére


consono
nagyúr

Digit géppel nehéz lenne...

"In God we trust. All others must bring data"

(#266692) ldave válasza consono (#266691) üzenetére


ldave
félisten

Attól még hogy digitális a gépet, még bizniszezhetsz használt játékokkal :)

A Slime draws near! Command?

(#266693) consono válasza ldave (#266692) üzenetére


consono
nagyúr

:D Erre nem is gondoltam!

"In God we trust. All others must bring data"

(#266694) A`rpi válasza penge111 (#265683) üzenetére


A`rpi
addikt

Listába betettem, egyelőre fapadosan, mobilról

(#266695) gyuromoj válasza ProEvoFan (#266687) üzenetére


gyuromoj
veterán

Néztem, de nem volt raktáron éppen és 3-5 napot írnak amúgy is.
Találtam aprón, tegnap adta fel az eladó, reggel 9-kor nálam volt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#266696) Kendek válasza penge111 (#265683) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy lett létrehozva egy közösségi karbantartású táblázat is a magyar feliratos játékok nyilvántartására. Most már talán ezt célszerűbb nézegetni, plusz ha találtok valamit, akkor bele is tudjátok írni. A CUSA és a PPSA számok azért érdekesek, mert ezek alapján be lehet azonosítani, hogy a megvásárolni kívánt lemezen vagy az adott digitális változatban benne van-e a támogatás. :)

A Chasm nevű játékot pont két héttel ezelőtt már berakta RangerFox.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#266697) erahurka válasza consono (#266691) üzenetére


erahurka
félisten

Még nincs gépe.

(#266698) perge666 válasza Kendek (#266696) üzenetére


perge666
veterán

A Truck Driver is kapott magyar feliratot,csak nem tudom a CUSA és PPSA számát. :B

(#266699) Kendek válasza perge666 (#266698) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tényleg, írja is a Store-ban, szóval berakom a táblázatba. :)
Amúgy csak CUSA száma van (https://store.playstation.com/en-hu...12209...), mert ez a játék csak PS4-re lett kiadva.

<-ƘƘ->

(#266700) perge666 válasza Kendek (#266699) üzenetére


perge666
veterán

Már régóta szemezek vele csak nincs rá jó akció,innen is tudom hogy magyar feliratos.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.