Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265151) Rage47 válasza boost (#265149) üzenetére


Rage47
veterán

bármelyik játékban tudsz ilyet, hogy állsz egy helyben 100 órát.. :D

(#265152) SingleFrench


SingleFrench
csendes tag

Sziasztok! Újrapasztázásnál Arctic MX-4 és Thermal Grizzly között van különbség? Utóbbit szerettem volna, de a közelben lévő konzolbolt kizárólag az előbbivel dolgozik. Túl sok helybeli lehetőség nincs. Bár ha már újat kap ennyi idő után, szerintem így is úgy is előnyére válik, de azért na.. :))

(#265153) Kendek válasza SingleFrench (#265152) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az MX-4 az kevésbé ajánlott a konzolhoz, mert nagyon folyós. Aminek az a mellékhatása, hogy közvetlen a pasztázás után ugyan jó az eredmény, de kis idő múltán újra vissza-felhangosodik a hűtés. A Kryonaut sokkal jobb választás ebből a szempontból.

<-ƘƘ->

(#265154) Sefter válasza SingleFrench (#265152) üzenetére


Sefter
veterán

Van.
Kerüld az MX4-et...kb 30-40 órát tudtam beletenni, majd szétfolyt a procin.. :W

Psn ID: sefter_hun

(#265155) tboy93 válasza SingleFrench (#265152) üzenetére


tboy93
nagyúr

inkább thermal pad

(#265156) erahurka válasza Rage47 (#265151) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyon jó csajnak kell lennie a játékban hogy 100 órán át álljak.

(#265157) Carlos Padre válasza boost (#265149) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is simán beleteszek 3-4x több időt egy játékba mint az átlag játékos aki csak végig szalad a sztorin.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#265158) headhunter86 válasza erahurka (#265156) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ahogy elnézem lesz benne :D
Amúgy nekem Witcher 3 kiegekkel együtt 150 óra volt anno. Szinte összes mellékmissziót megcsináltam. Nyáron tartottam 2-3 hónap szünetet. Kíváncsi vagyok Cyberpunk mennyire tud majd lekötni, de szerintem jövő nyárig elleszek vele.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#265159) boost válasza headhunter86 (#265158) üzenetére


boost
addikt

Nálam most az RDR2 hasonló.. Anno megvettem és elkezdtem mikor megjelent mint kalandjáték, de a szoriban olyan 80%ig utottam, és besokakltam. Most meg XSX-t megvéve az openworld részét maxolgatom már soktíz órája, anélkül, hogy egy sztorimissziót csináltam volna így második nekifutásra.

ès én is várom, hogy a CP2077 is hasonló élmény lesz.. DE azért még elég szkeptikus vagyok a játékkal, félek, hogy nagyobb lesz a marketing (CP cipo, CP szék, CP májkrém), mint a játék maga.

(#265160) Lackooo84 válasza tboy93 (#265155) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az csak ramra való, CPU GPU-ra nem rakunk padot, mert gyenge.

The Truth is out there...

(#265161) tboy93 válasza Lackooo84 (#265160) üzenetére


tboy93
nagyúr

úgy rémlett, hogy volt már itt olyan aki valami jobb féle padot tett az apu-ra :F

(#265162) kriszpontaz válasza tboy93 (#265161) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Carbonaut Thermal Pad-ot rakott rá egy srác. Nekem is van egy elrakva, de most pasztán vagyok én is.
Ez elektromosan vezet, az APU körüli kondikat szigetelni kell felhelyezés előtt lakkal.
A Thermal Grizzly + Minus Pad 8 viszont bevált nálam. 1 hónapja csináltam meg de még mindig halk a gép.

[ Szerkesztve ]

(#265163) hombre[EU] válasza boost (#265149) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lesz benne content az tuti :) úgy volt,hogy patchig sz*rok rá...de más nem maradt :D meg kell enni

(#265157) Carlos Padre én photo mode-ban töltök annyit,mint a youtube-os walkthrough-k hossza :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#265164) erahurka válasza boost (#265159) üzenetére


erahurka
félisten

Witcher 3-at én háromszor vagy négyszer tettem félre mire befejeztem. Egyszerűen túl nagy, túl sok. Nem mintha baj lenne. Tuti a Cyberpunkot is így nyomom majd, sőt, lehet ha nagyobb ponthoz érek a sztoriban akkor le is teszem kicsit akár lenne kedvem folytatni, akár nem. Hogy ne akkor sokalljak be, hogy ha leteszem, homály lesz visszatérni mert elfelejtem az adott történetszál elejét.

(#265165) raziel01 válasza erahurka (#265164) üzenetére


raziel01
veterán

Witcher 3-at kb 1 év alatt fejeztem be. De ha jól rémlik 130 óra körül volt a vége a DLC-kkel együtt.

(#265166) consono válasza raziel01 (#265165) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem egy negyed év volt és nem játszottam mással közben :) Nekem is 100+ óra volt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#265167) erahurka válasza raziel01 (#265165) üzenetére


erahurka
félisten

Én is valahogy úgy.

(#265168) boost válasza consono (#265166) üzenetére


boost
addikt

Nekem kb másfél hét és 100 óra :D Most már azért jobban bánok az időmmel.

(#265169) Lackooo84 válasza tboy93 (#265161) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rá lehet tenni persze bármire bármit, de az nem arra való, nem oda lett kitalálva. :D

The Truth is out there...

(#265170) consono válasza boost (#265168) üzenetére


consono
nagyúr

Én mindig csak szerettem volna ilyent csinálni, de vagy 30 éve nem sikerült 10 napot végigjátszanom :) Lehet, hogy 35 is van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#265171) Carlos Padre válasza consono (#265170) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Adult life. Én is csak nézem hogy tudják egyesek egy hét(vége) alatt végigjátszani a játékot ami nekem egy hónap. Így jártam a Days Gone-al, a Tlou2-vel és a Tsushimával is. Jó, nem panasz, így legalább sokáig kitart egy egy játék, sokat spórolok és tényleg csak a legjobbakkal játszom. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#265172) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Cyberpunk Playstation Gameplay

Life, Uh, Finds A Way

(#265173) penge111


penge111
addikt

Én 183 óra alatt vittem végig a Witcher 3-at 253 küldit csináltam meg, nagy is volt az arcom, hogy maxoltam. Utána derült ki, hogy 400+ küldi van a játékban :Y Witcher 3 prohardveres fórumban van egy srác 1600+ órát tett bele!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#265174) RangerFox válasza penge111 (#265173) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én 33 óra alatt játszottam végig az alapjátékot azokkal a mellékküldetésekkel, amikért járt trophy. Se a harcrendszer, se a lovaglás/felfedézés nem kötött le hosszabb távon, így nem erőltettem.

(#265175) Scholes9 válasza Carlos Padre (#265171) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#265176) headhunter86 válasza hombre[EU] (#265172) üzenetére


headhunter86
senior tag

Még nem igazán van különbség a Ps4 és Ps5 között. Legalább nem kell kapkodnom a PS5 vásárlással. 😁

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#265177) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Adott egy PremiumCord Ultra High Speed HDMI 2.1 optikai fiber kábel amit ps4 proval szeretnék használni viszont nem ad képet. Laptoppal tv-t össze kötöm muxik tökéletesen. Esetleg be fürödtem és rossz kábelt vettem? Válaszokat előre is köszönöm.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#265178) FollowTheORI válasza kisbancsa (#265177) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"HDMI 2.1 optikai fiber"
wat? :D itt valami félrement szerintem...

Ettől független a kábellel nem hiszem gond van, max a PS4 kimenőjel beállítása nem jó... vagy nem ismeri fel a tévét jól mert az nem közli magáról jól hogy mit tud.

[link] Ezt a power gomb nyomogatós safe mód indítást próbáld ki, és utána állítsd be jól a kimeneti jelet. Ha esetleg ez lenne a baj.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#265179) kisbancsa válasza FollowTheORI (#265178) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Konkrétan ez a kábel neve 😁

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#265180) FollowTheORI válasza kisbancsa (#265179) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ja, közben rákerestem és tényleg ez egy aktív optikai átalakítós kábel nagy távolságok áthidalása miatt... hát így már picit más a dolog. Elvileg nem kéne probléma legyen, de nem tudom az aktív átalakító bezavarhat, meg a HDMI port sem biztos szereti az aktív terhelést.
De papíron mennie kéne amúgy.

Próbáld ki amit írtam. Aztán ha úgy se jó, akkor lehet tényleg a kábelt nem szereti a PS.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#265181) Frod


Frod
addikt

(Gyors review kb 15 óra után)
Hangulatos ez a Fallen Order, de még 1 évet maradhatott volna a fejlesztők asztalán.
Nagyon Tomb Raider, de ezt mondom a legpozitívabb értelemben: oltári hangulatos felfedezni a pályákat, és a kis titkokat. (annyira, hogy lehet meg is veszem a SotTr-t)
Viszont még egy évvel a megjelenés után is sok helyen futok bele, hogy fél percekre kifagy a kép - szerencsére sosem harc közben, ott viszont a frame tud leesni.
Az ellenfelek viszont lehettek volna változatosabbak. Eddig azt mondom egy nagyon jó alapot tettek le a Respawn-nál, és a folytatás irgalmatlan nagyon szólhat, ha nem lóhalálában kell összetenni a játékot.

Do you see the white shadow?

(#265182) kisbancsa válasza FollowTheORI (#265180) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Az a baj hogy 15mer kell a kábelbol. Emiatt vettem ilyet. Csak nem gondoltam volna hogy baj lesz vele

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#265183) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!
EA acces problémám van. Tavaly elofizettem egy évre. Pár napja levonták automatikusan 8000 forintot egy újabb évre. Meglepett a dolog. Visszavontam a tranzakciót, majd 10 perc múlva kivettem az automatikus hosszabbítást a Playstationon is. Erre pár nappal később ismét levonták a rohadékok.
A kérdésem, hogy van-e valami központi emailjük, vagy csak ezen a hülye, többlépcsős rendszeren lehet reklamálni. Egyáltalán érdemes?
Válaszokat előre is köszönöm.

Ps4, p30 pro

(#265184) kisbancsa válasza FollowTheORI (#265180) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Hát nem muxik egyik porton se :(( :((

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#265185) erahurka válasza Frod (#265181) üzenetére


erahurka
félisten

"fél percekre kifagy a kép"

LOL én meg azt hittem a procim kevés neki. Ezek szerint csak szimplán szar a játék :D

(#265186) FollowTheORI válasza erahurka (#265185) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Series X-en toltam ki a minap, ott nem akadozott, szóval szar a procid. :P

Bár lehet az SSD is segített. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#265187) Kendek válasza Pepeninho (#265183) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semmiképp se vond vissza a tranzakciót, mert kérdés nélkül és véglegesen bannolják az account-odat. A support-nak kell írnod ez ügyben (support@hu.playstation.com), ők beazonosítanak és időarányosan vissza fogják adni a lóvét.

<-ƘƘ->

(#265188) raziel01 válasza Kendek (#265187) üzenetére


raziel01
veterán

Mostmár késő bánat. Simán mehet a bann sajna.
Mondjuk én eleve rettenet gáznak tartom ezt az egész automatikus megújítást. Talán 1% örül a funkciónak, a többi meg szív vele.

(#265189) Bad Pritt válasza FollowTheORI (#265186) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Összevethetetlen a nextgen gépeken a játék a PS4-One verzióval, konkrétan néhány ellenfélnél rá kellett jönnöm, hogy nem a hitbox szar, csak leesett az fps és ezért kapott el. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265190) Eliott


Eliott
tag

Van esély arra, hogy találjak valahol Deadpool játékot? Ugye a jogok miatt régóta nincs fent Storeban és a használt piacon sincs soha nyoma.. Valakinek esetleg eladó?

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#265191) Frod válasza Eliott (#265190) üzenetére


Frod
addikt

Hát az általad leírtak miatt, ha van is használtan, jó drágán :/
Ebay-en érdemes körülnézni.

Do you see the white shadow?

(#265192) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

A Jedi: Fallen Order-ben van HDR? Mármint elindítva átvált a tévé HDR-re?
Tudom, érdekes kérdés, de PS5 esetén nagyon nem egyértelmű ha egyszer a játékon belül nincs rá beállítás opció (ha nincs rendszerszinten tiltva, akkor az SDR-t is átalakítja HDR-re, aminek viszont nem örülök).

<-ƘƘ->

(#265193) ImACeltic válasza Kendek (#265192) üzenetére


ImACeltic
őstag

Van. Nem emlékeztem rá pontosan, de ez az oldal segít: [link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265194) Pepeninho válasza Kendek (#265187) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszönöm!

Ps4, p30 pro

(#265195) KaitouP válasza Kendek (#265192) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem válasz a kérdésedre, de én pont azt a kérdést tettem fel magamnak, hogy vajon kap-e PS5 upgrade-t, és ha igen, lesz-e benne RT? :D Látványos lenne egy ilyen játéknál.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#265196) ImACeltic válasza KaitouP (#265195) üzenetére


ImACeltic
őstag

Pro-n 1200p körül futott felbontás módban a Pro-n, de mivel ez dinamikus, a PS5 viszi 2160p-ben. Performance módban pedig 1080p60.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265197) Kendek válasza ImACeltic (#265193) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Köszi, tényleg, ez egy jó oldal. :R
Úgy vagyok vele, hogy ami SDR az legyen SDR-ben is játszva, és csak a HDR legyen HDR.

<-ƘƘ->

(#265198) ImACeltic válasza Kendek (#265197) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nincs mit! Van egy ilyen is, PS5-ös update-ekkel: [link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265199) Hoffer válasza ImACeltic (#265198) üzenetére


Hoffer
őstag

Sziasztok,

F1 beszerzésen agyalok, a 2018 nagyon jó nyomott áron megy.
Nyújt valamivel többet a 2019 vagy a 2020-as verzió? Vagy nyugodt szívvel megvehetem a 2018-at?

:R

(#265200) RangerFox válasza Hoffer (#265199) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha nem érdekel a saját csapat készítése és menedzselése, a split screen multi, valamint az adott versenynaptárból hiányzó versenyzők/pályák, akkor nyugodtan veheted.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.