Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266301) nemorino válasza erahurka (#266300) üzenetére


nemorino
tag

Amikor a Fallout 76-ot bejelentette Todd Howard még a Bethesda is közönségkedvenc volt, fél évvel később meg ők voltak a létező legrosszabbak. Előtte ugyanez a BioWare-rel az Anthem és a ME Androméda miatt, vagy még korábban a Ubisofttal a Unity kapcsán. Ugyanezt az utat járja be most a CDPR is, túl nagy volt a hype, a cég nem jól kommunikált, most elszenvedi a backlasht. Mi meg szegényebbek lettünk egy illúzióval, hogy a játékfejlesztő cégek olyan jó fejek. Hát nem, nem azok.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#266302) Wesder válasza Deck (#266286) üzenetére


Wesder
félisten

Én most ràharaptam, rendesen tetszik. Ha úgy kezeled mint egy Falloutot, akkor még felül is teljesítí az elvàràsokat.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266303) Kendek válasza nemorino (#266301) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ettől függetlenül még biztosan jó játék lesz a Cyberpunk 2077, miután kipofozták és elterjedtebb lesz a PS5. De kár volt így elszúrni a startot, mert az sokkal meghatározóbb lesz a jövőre nézve. A mostani erős csalódottság éreztetni fogja a jövőben a hatásait. A játékosok pénztárcáját annyira nem nyűgözik le ezek a félkész játékok, legyen az tartalomhiány vagy vállalhatatlan technikai állapot.

<-ƘƘ->

(#266304) nemorino válasza Kendek (#266303) üzenetére


nemorino
tag

Én biztos vagyok benne, hogy idővel jó lesz. Csak arról kell leszoknunk, hogy cégeket szeressünk, mert egy bizonyos méret fölött mind egyformán lélektelen pénzgyárakká válnak.

[ Szerkesztve ]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#266305) icemad válasza Kendek (#266303) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hamar munka sosem jó. :DDD A No man's sky-hoz is kellett 3 év kiadás után, hogy játék legyen belőle. ;]

(#266306) Lackooo84 válasza Gery9112 (#266296) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tök jó, csak ezzel a csalódott játékosok kitörölhetik... :)

The Truth is out there...

(#266307) Deck válasza Wesder (#266302) üzenetére


Deck
titán

Kur*a jó játék. Abba hagyni se tudom :P

PS5

(#266308) Wesder válasza Deck (#266307) üzenetére


Wesder
félisten

Kellett neki idő, de ahogy indult az Act2 màr érdekelt, mert jó volt a felvezetés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266309) Gery9112 válasza Lackooo84 (#266306) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze ez a játékosoknak, akik mérgelődnek a PS4 előtt, hogy mekkora bughalmaz nem oszt nem szoroz. Ez inkább ilyen image mentés, hogy hiába a botrányos launch, a cég jófej marad a fejlesztőkkel.
Mondjuk megnézném ki volt az a félkegyelmű, aki a befektetőknek 90+ elsőnapos értékelést ígért a befektetőknek a Cyberpunkra. "As of Friday, Cyberpunk 2077 had a 90 out of 100 on the review aggregation website Metacritic -- a strong score that has nonetheless disappointed shareholders. If that score dips below 90, it may no longer meet the threshold that CD Projekt had originally set for bonus payouts."

És ha a Cyberpunk hibátlanra sikerült volna? Akkor a Witcher 4-nek vagy a Cyberpunk 2-nek már 95%-os értékélesét kellene kapnia különben csalódás lesz? Fuck logic.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#266310) Batyops válasza nemorino (#266301) üzenetére


Batyops
aktív tag

Egy olyan stúdiótól akik 7-8 évente adnak ki egy játékot könnyen a végüket is jelentheti. Nem az a baj hogy milyenek a játékfejlesztő stúdiók de ők nem állnak több lábon mint az Ubi vagy Ea akik évente dobnak ki közepes játékokat amik hozzák a pénzt rendesen mert nem kimagaslóak de azért nem játszhatatlanok. Amit a CDPR csinált az konkrétan a rajongók arcon köpése volt és megmondom őszintén azt se nagyon bánnám ha belebuknának ebbe a sztoriba mert nem igazán érdekelnek innentől kezdve. Sunyi patkány húzás volt ez most tőlük de lehet hogy ez lesz nekik az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#266311) Batyops válasza Kendek (#266303) üzenetére


Batyops
aktív tag

Háát nem tudom hogy ezt még helyre lehet e hozni.

(#266312) F-ECT$ válasza Batyops (#266310) üzenetére


F-ECT$
titán

A GOG is hozzájuk tartozik, tehát több lábon állnak. Ez a játék is sikeres lesz anyagilag, és ha valóban kijavítják a hibákat, akkor pár év múlva sokkal többen fognak pozitívan gondolni rá, mint negatívan.
Az biztos, hogy most nem tett nekik jót ez a kiadás, de ettől még nem fognak csődbe menni.

Dive ever, work never.

(#266313) Batyops válasza F-ECT$ (#266312) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ja vagy úgy ezt nem tudtam.

(#266314) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Egy dolgot fűznék még hozzá ehhez az egész Cyberpunk fiaskóhoz. Vajon meglépik hogy abbahagyják a forgalmazását/visszatérítik a pénzüket akik prev genre vették meg? Mint ahogy anno tették PC-n az Arkham Knightal. Ha esetleg szeretne javítani a Cdpr még a renoméján akkor ez lenne a minimum.

(#266315) RangerFox válasza Mr Chapel (#266314) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kizárt dolognak tartom. Pár hónap múlva javítanak rajta annyit, hogy ne crasheljen, és annyi.

(#266316) F-ECT$ válasza RangerFox (#266315) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez attól is függ, hogy pl az USA-ban összeállnak-e egy jó kis perközösségbe páran, mert abból kijöhet akár ilyen eredmény is. A CDPR magától biztos nem fog ilyet tenni szerintem se.

Dive ever, work never.

(#266317) Mr Chapel válasza RangerFox (#266315) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ezt amolyan szarkazmussal írtam :) Valószínű hogy nem lesz ilyen. Mondjuk az az ekézett Arkham Knight nálam első nap jól futott. Pedíg akkor csak egy 2 gigás gtx760om volt, 8 giga ram meg egy 6300fx proci. Sőt továbbmegyek, még az összes nvidia szir szar physx-et is belőttem, minden max beállításal, szarrá grafika moddolva. Nyilván csak 1080pben, átlag 45-50fpsel futkerászott. Szóval ott nem igen értettem a sírást. Az a pc akkor egy max közepesnek számított, semmi kiemelkedő. De érdekes hogy beszűntették a forgalmazását pc-re. Pár éve lehet újra kapni, gondolom a goty megjelenése óta. Akkor ruháztam be a teljes Batman kollekcióra steamen. Azóta se láttam szebb gamet, se pcn se konzolon. Moddolva vmi eszement ahogy kinézett. Hmm...egész kedvet kaptam hozzá:)

[ Szerkesztve ]

(#266318) RangerFox válasza F-ECT$ (#266316) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én inkább azt tudom elképzelni, hogy egy ingyenes dlc-vel kárpótolják a népet, mint anno a Ubi tette az AC Unityvel.

(#266319) erahurka válasza Deck (#266286) üzenetére


erahurka
félisten

Én még az HBO GO topikban is megkaptam néhány éve, hogy a PS4 régi hardver, ezért nem az HBO GO app hibája hogy szarul fut. Most erre mit lehet mondani?

Ja, meg hogy szar a netem, azért nem működik rendesen az HBO GO. Az nem számít hogy simán mennek a Twitch és Youtube streamek és a Netflix. Nálam van a baj, az HBO GO tökéletes. :U Utóbbit mondjuk még az HBO GO support is eljátszotta, aztán elküldtem őket a francba és megfogadtam hogy többet nem fizetek elő rá...

(#266320) icemad válasza erahurka (#266319) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az hbo go is léphetne előrébb már minőségben. A tartalom meglenne, de ez az ordenáré, agyontömörített full hd siralmas. :(((

(#266321) erahurka válasza icemad (#266320) üzenetére


erahurka
félisten

Már ha megy éppen :U

Jövőre jön az HBO MAX, remélem nem csak átírják a nevet...

(#266322) Frod válasza erahurka (#266321) üzenetére


Frod
addikt

Nem csak átírják, a Max egy teljesen más platform. (Go igazából csak Európában van ha jól tudom)

Do you see the white shadow?

(#266323) kovsol válasza icemad (#266320) üzenetére


kovsol
titán

Már kukázta a HBO. PS5 -re már le se tudom tölteni az applikációt, és a konzolok közti transfernél se engedte átrakta a HBO GO appot PS4-ről. Meg ahogy látom amcsi fiókban már PS4-en se elérhető a HBO Go app, csak a magyaron.
Engem ami nagyon idegesített az elején, hogy mikor leállítottam egy filmet utána nem volt hajlandó elindulni csak ha kiléptem vissza a film listára, és megint elindítottam.
A másik meg, hogy folyton elfelejtette, hogy melyik sorozatnál hányadik résznél állok.
A harmadik, hogy nincsenek profilok. Netflixen is négy külön profillal nyomjuk, mert mindenki mást néz, vagy ha ugyan azt a sorozatot nézzük se biztos egy helyen járunk.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#266324) Bobek198508


Bobek198508
csendes tag

Sziasztok.
Ki mit ajánl Last of us 2 vagy Ghost of tsushima? Tudom két külön kategória...de mind a kettő mozgat... Cyberpunk után szeretnék valami értelmeset.

Kicsit szomorú vagyok mert nagyon vártam de majd Ps5el és a nexgen patchel.
Ilyen se volt még 1 napot volt nálam a játék :)) aki azt meri mondani hogy slim én jó a graf vagy élvezhető az menjen minecraftozni. Sztorit meg írok alá. :DDD

(#266325) kovsol válasza Bobek198508 (#266324) üzenetére


kovsol
titán

Ez a Cyberpunk a két pad közé esés esete. Régi konzolokon már nem megy jól, az újakon még nem jó. :D

May the Force be with you!

(#266326) F-ECT$ válasza Bobek198508 (#266324) üzenetére


F-ECT$
titán

GoT jobban fut PS5-ön, mint PS4-en, a másik még nem.

Dive ever, work never.

(#266327) Kendek válasza Bobek198508 (#266324) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a TLoU első részét nem játszottad, illetve most még nem tervezed a Part II előtt, akkor nyilván GoT.

<-ƘƘ->

(#266328) Deck válasza kovsol (#266325) üzenetére


Deck
titán

Én nagyon élveztem :C :P

PS5

(#266329) kovsol válasza Deck (#266328) üzenetére


kovsol
titán

PS-es barát listánom mindenki ezzel a game-el tolja, én meg elindítottam a God of War ha már megkaptam a PS Collectionben.

May the Force be with you!

(#266330) KaitouP válasza hombre[EU] (#266288) üzenetére


KaitouP
veterán

+ többiek akik válaszoltak nekem a témában

Iszonyat sötétség uralkodik ott, moderálás nuku, a személyeskedés megy szépen. Egy remek lezárást érdemelne az a topik ebben a formában... az szólalhat lassan meg csak kb. aki dicséri a játékot. :W

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266331) Deck válasza kovsol (#266329) üzenetére


Deck
titán

Jó választás! :C

PS5

(#266332) kovsol válasza Deck (#266331) üzenetére


kovsol
titán

Asszony leült mellém mikor toltam, aztán kérdezi: "Ez az a horizonos?" :D

May the Force be with you!

(#266333) saelin válasza Kendek (#266303) üzenetére


saelin
veterán

Hatalmas content van benne! 25 órám van a játékban eddig, túl vagyok legalább 15 crash-en, számtalan grafikai bugon, 1 küldtés bugon, ami miatt vissza kelett tölteni egy korábbi mentést, 1 story küldetést érintő grafikai glitch-en, a fegyvereim ADS-ben nem tudott lőni, egy tucat audio bug, szétmáló npc modellek, és egyszer sikerült 300 méter magasat ugranom majd meghalnom. Az utolsó nagyon Elders Scrolls-ra hajazó bug volt. Talán még élveztem is. :DDD

De hogy ne csak a technikai hibákat soroljam (vigyázat, hosszú lesz):
A story mocsok jó! Az egészet elviszi egyedül a hátán. Néha el is gondolkodom hogy egy lineáris nem openworld játékkal lehet jobban jártunk volna. Akarakter fejlesztés engem az Elders Scrolls-ra emlékeztet, abból is a Skyrim-re, mert úgy fejlődnek a skillek ha használja őket az ember. A kapott skill pontokat pedig oda rakod ahova akarod. A balance viszont nagyon rossz. Csináltam egy Netrunner buildet, amit kicsit sem neveznék optimalizáltnak és még így is egy quickhack-el egész bandákat tudok kiírtani egy kamerán keresztül vagy a távolban gugolva. A fegyvereket érintő passzív skillek is úgy el vannak szállva hogy az hihetetlen. A kezdetekben alig tudtunk megölni valamit, míg most meg 2-3 lövés kb minden pisztollyal normálon. Fentebb a bugok miatt nem veszem, meg amúgy is semmi értelme, mert csak több golyó kell az ellenbe és nagyobbat sebez. A sebzésükkel meg most sincs baj. Ha az ember nem figyel könnyen bedarálják.
Openworld activity-k, side mission-ök, járgányok, kincsek és még sok más van a főszáll melett. Tegnap a 1.04-es patch után csak a városban köröztem és a bandákat, bűntényeket számoltam fel. Itt meg is említem hogy a rendőrök néha elég érdekesen reagálnak arra, ha te leállsz lövöldözni a bűnözőkkel. Mikor elkezdesz az utcán puffogtatni kapsz egy figyelmeztetést hogy ez illegális és ha tovább folytatod nyakadba akad az NCPD. Ok. Tűzharcba keveredsz egy bandával, csak őket lövöd, nem használsz semmi robbanószert nehogy a civilek kapjanak sebzést. Erre egyből kapsz először egy egy csillagos körözést, mert az utcán lövöldözöl, majd amikor elkezdenek random irányokból tunkolni a rendőrök és már nem tudod a távolból megállapítani hogy melyik a banda vagy melyik a zsaru, így lövöd mind a két félt. De ha lelőtted az összes bűnözőt tök mindegy hány zsaru volt a nyakadban, mert egyből leszállnak rólad és megköszönik a munkádat. Wtf. Egy perccel ezelőtt még jó hogy tankot nem hoztak a nyakamba... Vicc.

Az openworld sokszor nem openworld. Ide kétféle példám van. Az egyik amikor küldetések területét láthatatlan fal veszi körül és járművel nem tudsz behajtani, akár az út kellős közepén is úgy bele tudsz vágódni pl motorral hogy kishíján halálosan megsérülsz tőle. Míg a másik a karakter felkapaszkodási képességét érinti. Csomószor azt hittem xy helyen van valami rejtett finomság és nem lehetett felmászni, mert a karakter nem tudott megkapaszkodni a ládában, korlátban stb. Ez annyiiira illúzió romboló hogy nincsenek rá szavak. Egy ilyenből egyszer majdnem rosszul jöttem ki, mert követve egy küldetést gondoltam levágom az utat és olyan helyre keveredtem ahonnan alig tudtam kimászni. Kishíján ottragadt a karim. Ilyenkor csak az ment meg ha van korábbi mentésed.

És aztán térjünk ki a számomra legszomorúbb dologra... A lootra, a fegyverek változatosságára és a karaktered testreszabhatóságára. A loot nagyon gyenge! Sokkal jobban jár az ember ha inkább craftol magának valamit, vagy dismantle-ből pénzzel megszedi magát és abból vesz cuccokat. Alig esik valami jó rarity. A fegyverekből is nagyon kevés van. Három fő kategóriába sorolhatóak. Power, Tech, Smart. Ezek a fegyverek passzív képességeit befolyásolják, meg hogy milyen elven működik. Aztán vannak a tipikus machinegun, pistol, rifle, shotgun, heavy stb stb osztályok. Minden nagyobb cégnek vannak fegyverei amik különféle ritkasági osztályba vannak sorolva. Minél ritkább egy fegyver annál több mod slottja van, passzív effektje és a sebzése is jobb. Hiába van a Wikipédia szerint több mint 20-30 lőfegyver, ha mind ugyan úgy viselkedik. Jó, nem vártam Borderlands szerű változatosságot, de azért megkérdezem én, hogy hol vannak a bow-ok, crossbow-ok, aknák, shuriken-ek és az egyéb egzotikus fegyverek? Vannak úgynevezett Iconic ritkaságú fegyverek, amikből csak egy van a játékban (?) és teljesen egyediek ezeknek a statjai, vagy hogy hogy viselkedik ha meghúzod a ravaszt. Ezek többségében tényleg jók, de alig egy tucat van belőlük és talán le sem fedik az összes fegyvertípust. Persze ezt kezeljétek fenntartássokkal, mert még messze vagyok a játék végétől.

Utoljára pedig vegyük át a karakter testreszabhatóságát és nem, nem a kinézetre gondolok. A karakter generáló szerintem ok, mindenki meg fogja találni a saját V-jét benne. Habár jobb ha jól összerakjátok a karit kinézetileg, mert később semmit nem tudtok rajta változtatni. Pl egy árva fodrász sincs a városban.
Szóval a karakter. A játék elején lehet választani pár tulajdonságot amik alá tartoznak passzív skillfák. Nekem a "Blade" -nél egyből feltűnt hogy nincs wall running, pedig egy korábbi CDPR-es videóban volt ilyen. Mint utólag megtudtam kivették, mert nem tudták bugmentesen integrálni. Ok. Gondoltam később biztos lesznek beteg augmentek, és... hát... nem. Nincsenek. Az augmentek 90% unalmas passzív képesség. +20 armor, +15% crit, health recovery, ram recovery (netrunner-nek ez a "mana") és hasonlók. Van pár érdekesség, mint a Gorilla arm, Mantis blade, double jump, valami Wire, Berserk, oszt' kb ennyi. Jó, akadnak még ezen kívül olyan implantok amik adnak valami aktív képességet, de spoilerezni nem akarok vele. Szerintem ez mind nagyon kevés és teljesen ötlettelen. Talán a jövőbeli kiegészítőkkel majd kapunk új cuccokat, de ez a jelen állapotában nagyon nagyon kevés. Így is rengeteg buildet lehet összerakni, csak írjátok be a Google-be "Cyberpunk 2077 builds" és tonna számra vannak jobbnál jobb összeállítások, csak picit többre számított az ember. A karakter buildelés annyiban kimerült, hogy húzod a passzív fát és mellé olyan passzív augmenteket raksz a karira ami azokat támogatja... passzívan. Remélem átjön hogy ez mennyire savanyú így.

Külön már nem akarok kitérni a ruházatra és a védelmi értékekre, de itt sem alkottak a CDPR-es srácok valami jó munkát. Az emberek nagyrésze úgyis azt fogja hordani ami jól áll vagy jó statokkal bír, mert sajnos semmi transmog/skin vagy hasonló rendszer nincs a játékban. Van lehetőséged fejleszteni a régi cuccaidat is, amit még nem igazán értek hogy mi alapján növeli az adott item statját, mert néha találok ugyan úgy kinéző cuccokat, csak jobb statisztikákkal, de kisebb item level-el. :F Nem tudom ez bug vagy feature, de ez a gondolatom sokszor az egész játékra kivetítődik. Picit elakadtam valahol és egyből jön a gondolat hogy ez bug? Nem tesz jót ez az állapot a játékmenetnek, mert a játékos mindig megkérdőjelezi a mechanikákat. Tegnap találtam egy küldetést ahol lopni kellene és bizonyos tech szint kellene egy ajtó kinyitásához. Semmi más bejáratot nem láttam vagy hackkelhetőséget, esetleg ellopható kulcsot, így inkább hagytam és majd később visszatérek. Már ha nem bugolt be ez is...

Ha nem venném a rengeteg hibát ami a gameplay-em rontja azt mondanám oké a játék. Nem forradalmi, de legalább a story jó. A gameplay meg egy erős közepes, mert nem ad akkora szabadságot mint amit elvárna tőle az ember. Ha valaki a konzolra történő megvételét fontolgatja az azonnal vesse el a gondolatot! Az 1.04-es patchnél járunk és még mindig instabil a játék, rengeteg a bug, alacsony az fps és teljesen alap dolgok nem működnek megfelelően. Én egy ps4 pro-n játszom és nem vagyok megelégedve azzal ahogy a játék fut, kinéz és úgy ahogy egészében létezik a gépen. Ez a játék igazán csak jövőre lett volna kész, és több helyen érződik hogy egy SSD kell alá! Komolyan mondom aki eddig nem vette meg az ne is vegye, majd inkább jövőre a nextgen változatot. Mert a Cyberpunk 2077 azon fog csak rendesen futni és normálisan kinézni a most látottak alapján. Ha pontozni kellene az egész játékot, akkor 5/10-et adnék rá, de ha csak a story-t venném figyelembe akkor 8/10. Láttunk ezen a generáción nem egy játékot ami ettől sokkal jobban nézett ki, sokkal jobb volt a gameplay-e és bizonyos játékmechanikák is jobban meg voltak oldva. Az egyetlen jó dolgok a játékban az az, hogy ez egy Cyberpunk játék egy Cyberpunk univerzumban Cyberpunk karakterekkel, de a karakterfejlődés egy gyengébb akció rpg szintjén van... Nem egy CYBERPUNK szintjén. Jó befejeztem. Megyek enni valamit.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266334) ProEvoFan válasza saelin (#266333) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt szépen összeszedted. :R
Cyberpunk helyett The Last of Us Part II fog a karácsonyfa alatt landolni.

(#266335) alite válasza RangerFox (#266318) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, már megy is egy site, az alábbi info-val.

(#266336) sp8787 válasza saelin (#266333) üzenetére


sp8787
addikt

Nezd amit leirtal az alapjan kar a "nem forradalmi" jelzot hasznalni.
Az alapjan ez egy viszonylag sok content-el rendelkezo tokatlagos ow akciojatek, nem rpg.
Egy ekkora jateknal en mondjuk a loot hulladeksaga/rendszere mellet nagyon nem tudnek csak ugy elmenni mint ahogya W3 is egy NULLA volt ebben a tekintetben.

(#266337) nemorino válasza alite (#266335) üzenetére


nemorino
tag

Szerintem ez az eleve ingyenesnek szánt "dlc" (a Witcher 3-ban is ilyenek voltak, ruhák, kártyalapok, egy-két quest). Amit mi dlc-nek hívunk, az náluk expansion, RangerFox szerintem valami ilyet vár ingyen, ahogy a Dead Kings volt a Unityhoz. Az Saint-Denis-vel új területet adott a játékhoz, saját történettel, az igazi tartalom volt, nem amolyan alapjátékból kivágott apróság.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#266338) nemorino válasza sp8787 (#266336) üzenetére


nemorino
tag

"W3 is egy NULLA volt ebben a tekintetben."
Khm... törött gereblye :W

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#266339) hombre[EU] válasza sp8787 (#266336) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nem egy jó játék, de egy jó mozi. a hangulat, a zene, írás,bámészkodás 10/10...de ezt a gameplayt már a tutorial után meguntam :D viszont csináltam vagy 50 fotót :)

Life, Uh, Finds A Way

(#266340) sp8787 válasza nemorino (#266338) üzenetére


sp8787
addikt

Igazad van mivel szamositottam azt ami nincs.

(#266341) Deck válasza hombre[EU] (#266339) üzenetére


Deck
titán

Pedig egy jó játék.

PS5

(#266342) RubbishBin válasza kwzatz (#266283) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Gatyaszar a ps4 port, csak az istenajándéka CDPR ugye nem csinálhat olyat. :U A rossz rx570 kártyámmal kb háromszoros látvány, meg kétszeres/háromszoros képkocka van ahhoz képest, amit a konzolos videókon láttam. Hagyjuk már, hogy a konzol hardverével van baj...

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#266343) erahurka válasza RubbishBin (#266342) üzenetére


erahurka
félisten

Laptopom is elbírja úgy ahogy PS4-en fut, csak 15x szebben néz ki :D

(#266344) consono válasza sp8787 (#266336) üzenetére


consono
nagyúr

Soha nem is mondta a CDPR, hogy RPG a Cyberpunk 2077, azt ne keresd benne. Mindig azt mondták, hogy fps akciójáték...

"In God we trust. All others must bring data"

(#266345) RubbishBin válasza erahurka (#266343) üzenetére


RubbishBin
senior tag

:D Igazából nem is lehet lebutítani arra a szintre pc-n. 1080p lowon játszok, dinamikus felbontással ami lemegy az FHD 80 százalékáig ha kell, és ég és föld még így is.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#266346) Sanyi.mTs válasza kovsol (#266329) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Hogy húztad be a ps collection-t és a gow-ot?

(#266347) Wesder válasza Sanyi.mTs (#266346) üzenetére


Wesder
félisten

PS5-ről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266348) sp8787 válasza consono (#266344) üzenetére


sp8787
addikt

A "soha" az ugye konkretan nem igaz. Nem magamtol vagyok egyebkent ilyen tajekozott mivel nem erdekel kulonosebben a jatek.

Az RPG jelzot ugymond fokozatosan elhagytak aminek tobb oka lehet.
Pl. tul nagyot akartak de nem tudtak ,hogy kellene megcsinalni vagy masik lehetoseg ,hogy eleve gozuk nem volt ,hogy kellene megcsinalni ..etc.

EDIT
2018 "narrative-driven, open world RPG"
2020 "open-world, action-adventure story "

[ Szerkesztve ]

(#266349) sp8787 válasza sp8787 (#266348) üzenetére


sp8787
addikt

Na vhogy igy nez ki a timeline:

2012 "ambitious RPG for mature audience"
2018 "narrative-driven, open world RPG"
2018 "the role-playing game of the dark future"
2019 "the open-world, action-adventure story"
2020 "open-world, action-adventure story "

(#266350) kovsol válasza Sanyi.mTs (#266346) üzenetére


kovsol
titán

PS5 topicban volt egy fórumtárs aki vállalta, hogy behúzza PS4 tulajoknak ilyen PS appon belüli beléptetéssel. De azóta lett saját PS5 gépem is.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.