Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265951) Wesder válasza S e t h (#265948) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem bugmentes volt az az 54h amit beleraktam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265952) Imilenni válasza ImACeltic (#265936) üzenetére


Imilenni
addikt

Mert a Last of Us 2?
Sokadik zombis shooter.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#265953) Wesder válasza Imilenni (#265952) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb zombis túlélő, mint shooter.
A zombi shooter az a Killing Floor és tàrsai.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265954) Imilenni válasza Wesder (#265953) üzenetére


Imilenni
addikt

A játék eleje igen, később boxolsz a zombikkal, nemár.

Szerk: Mielőtt megjönnek a spoiler normik.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#265955) ImACeltic válasza Imilenni (#265952) üzenetére


ImACeltic
őstag

Sokadik zombis shooternek nevezni azért eléggé túlzás. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265956) Imilenni válasza ImACeltic (#265955) üzenetére


Imilenni
addikt

Az első részben jó volt az összkép.
De 2020-van, kicsit javíthattak volna valamit a harcrendszeren, szinte egy az egyben az első rész.
Történet úgy ahogy oké volt, az audio-vizuális megvalósítás vitte a hátán a játékot.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#265957) Kendek válasza Imilenni (#265956) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pont a narratívában erős az első és a második rész is, kifejezetten az emberi érzésekre mennek rá. Ha ez nem jön át, csak az, hogy zombis shooter és jó audio-vizuális megvalósítás, akkor nem lesz a számodra az év játéka.

<-ƘƘ->

(#265958) FunPro válasza Imilenni (#265956) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy nálam azt a kategóriát egyértelműen az ori viszi. Az animációkat leszámítva természetesen.

A LOU2 olyan súlytalan, bár engem nehéz lenyűgözni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#265959) FunPro válasza Kendek (#265957) üzenetére


FunPro
senior tag

Az a fura, hogy egy aprócska telltale oda-vissza verte a walking dead-el dramaturgiailag mind a két részt.

Az elsőnek egy igazi erőssége volt: Joel.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#265960) Kendek válasza FunPro (#265959) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából ez is egy rétegjáték, és nem mindenkinek jön be, de ez nem is baj. Az alkotók kigondoltak egyvalamit, és meg van, hogy mit kéne átélni a végigjátszása közben, ahhoz, hogy elérje a játék a célját. Ez van akinél nem jön össze, mert másvalamit lát mint amit elvileg megvalósítottak benne. Pl. aki egy zombis shooternek gondolja, hogy ez benne a lényeg, annál valami nagyon félremehetett.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#265961) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Lenne egy kis gondom. Eddig a ps4 pro egy 10 éves full hd Samsungra volt kötve az egyik szobában. Most lehoztam a nappaliba az egyik 4k tv-hez. Játék indításnál mindig ezt írja ki :

Beállításoknál elméletileg minden rendben. Akkor viszont mi baja lehet?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#265962) Kendek válasza icemad (#265961) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A tévéken általában csak egy valamit szükséges aktiválni ehhez, ami gyakorlatilag a HDMI 2.0, de mindegyik márkánál más a neve. Pl. Samsung esetén HDMI UHD Color, LG-nél meg HDMI Ultra HD Deep Colour, stb..

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#265963) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sziasztok! Hosszabb kihagyás után ismét vissza tértem ps4 frontra egy Pro géppel.
Az lenne a kérdésem , hogy ps+ tagság hol a legolcsóbb most? Vagy lesz akcióban a közeljövőben? :R

(#265964) saelin


saelin
veterán

Ejj, lehetséges hogy a tavasszal rendelt Cyberpunk 2077 a Konzol Világtól GLS-el nem ér oda az egyik barátomhoz holnapra? Ha jól számoltam a Digital Edition-el már holnap este tíz után lehet játszani.
Szegény csak annyi üzenetet kapott a GLS-től, hogy lassan beérkezik hozzájuk a csomag és az azt követő munkanapon feladásra kerül. Na, ez az üzenet hétfőn ment neki. Tudom hogy gond van a GLS rendszerével, vagy volt, így inkább megkérdezem hátha ti többet tudtok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265965) headhunter86 válasza saelin (#265964) üzenetére


headhunter86
senior tag

Holnapra biztos nem. Én november közepén rendeltem és már hétfőn jött a levél, hogy futárnál van és 10-én hozza. Szintén Kontolvilágtól és GLS hozza.
Rosszul olvastad 10-én ejféltől lehet játszani. Amúgy Cybperpunk 2077 topikjában minden le van írva az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#265966) ImACeltic válasza Imilenni (#265956) üzenetére


ImACeltic
őstag

Mintha Te egy másik játékkal játszottál volna. A harcrendszeren igenis javítottak. A történet meg messze nem az oké kategória, hanem top tier. Kendeknek igaza van, hogy vannak emberek, akiknél valamiért félre siklik a játék sztorija, de nem azért mert az rossz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265967) saelin válasza headhunter86 (#265965) üzenetére


saelin
veterán

Érdekes. A store-ban annyit ír amennyit te mondasz 1d1h55min, míg a gépemen 21h24min. Mondjuk így is elszámoltam, de érdekes hogy két külön időt ír. Magyar store, ha valakit érdekel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265968) nemorino válasza S e t h (#265948) üzenetére


nemorino
tag

Én már átestem a betegségen, szerencsére enyhe tünetekkel. A karantén jó volt arra, hogy kiplatinázzam az AC Revelationst :DD Viccen kívül segített a gaming a bezártság érzésének az enyhítésében.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#265969) Steve1207 válasza WhiteWalker (#265963) üzenetére


Steve1207
veterán

17e-ért megy ahogy nézem a legtöbb helyen, amúgy max az ünnepekre majd ismét lesz leárazás, de nem hiszem, hogy 13,5e alá mennek már árban. Legrosszabb esetben januárra várható (elmúlt két évben volt mindig).

.

(#265970) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#265963) üzenetére


F-ECT$
titán

Most volt akciós a BF keretében, de várhatóan karácsonykor vagy újévkor is az lesz. (Illetve tavasszal és nyáron is szokták akciózni.) A legoclsóbb ára 13.500 Ft 1 évre.

Dive ever, work never.

(#265971) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#265970) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! ;) és Neked is Steve1207 :R
Aszem akkor kivárom az ünnepeket , annyira nem SOS...

(#265972) TXT


TXT
őstag

Tudok jatekot telepiteni kulso SSD-re PS4 Pro-n, majd onnan jatszani, van ilyenre lehetoseg? Ha igen, mi a modja? :U

[ Szerkesztve ]

(#265973) Scholes9 válasza headhunter86 (#265965) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ma éjféltől indul a móka, nem 10-én éjféltől :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#265974) Kendek válasza TXT (#265972) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen tudsz, itt le van írva a módja neki.

<-ƘƘ->

(#265975) erahurka válasza Scholes9 (#265973) üzenetére


erahurka
félisten

Én megvárom a teljesítmény teszteket. Nem akarok úgy járni hogy rosszul fut.

(#265976) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, technikai kérdésem lenne: PS4 Pro-ban mennyire számít, hogy a HDD vagy SSD átlaghőmérséklete mennyi? Tehát mennyire van elszigetelve vagy mennyire terjed át a "rendszerre", ami az egész gépnek/ventinek a hangerejét befolyásolhatja? Valamennyire biztosan van hatással, de a kérdés, hogy ez jelentős vagy jelentéktelen.

Nyilván szeretném elkerülni, hogy a drive hőmérséklete miatt hangosabb legyen a gép, viszont a kinézett olcsóbb SSD a beszámolók szerint kicsit jobban melegszik, mint a drágák.

(#265977) Scholes9 válasza erahurka (#265975) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én XSX-en játszom majd vele, csak rendben lesz :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#265978) Lackooo84 válasza Mauzes (#265976) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Semennyire.

The Truth is out there...

(#265979) Kendek válasza Mauzes (#265976) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem az SSD fogja fűteni a konzolt, hanem pont fordítva.

<-ƘƘ->

(#265980) headhunter86 válasza Scholes9 (#265973) üzenetére


headhunter86
senior tag

Igen arra gondoltam én is.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#265981) F-ECT$


F-ECT$
titán

A PSN feltöltőkártyák eltűntek a Hardverapróról. Megszűnt a kiskapu, hogy olcsóbban tudják adni, vagy tiltva vannak ezek a hirdetések, vagy egyéb oka van?

Dive ever, work never.

(#265982) nitro16 válasza F-ECT$ (#265981) üzenetére


nitro16
senior tag

Szimplán elfogytak, én egy hete vettem itteni tagtól 9,5k-t a 12 hónaposat. Láttam pár nappal ezelőtt is volt neki 3db ilyen áron de el is fogyott egyből. Érdemes többször felnézni hátha...

(#265983) F-ECT$ válasza nitro16 (#265982) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem a Plus előfizetésre gondoltam, hanem a 15000 Ft-os feltöltőkártyára. Azt nem látok már egy ideje.

Dive ever, work never.

(#265984) Kendek válasza F-ECT$ (#265983) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs mindig, nagyobb leárazásokkor jellemzően nagyon hamar elfogy nekik. Én is még szeptember végén vásároltam be egy csomót, mert akkor még volt. Aztán a nagyját csak most költöttem el, az év végi leárazásokban.

<-ƘƘ->

(#265985) bibi55


bibi55
tag

Sziasztok!
A Just Cause 4, ehavi ingyenes játékot behúztam, kaptam is róla emailt, viszont nem látszik a sem a Library-ben a megvettek között, sem a PS plus játékok között. Sőt ha ramegyek a PS plusz opciora a menüben, ahol kilistázza az aktuális ingyeneseket, ott sem. Store-ban rákeresve viszont egyből tudom tölteni.

Letöltöttem , de így sem jelent meg sehol a fent említett helyek közül. Más tapasztalt ilyet? Lehet olyan, hogy jövő hónapban már nem engedi pl. letölteni ? Érdemes ezzel kapcsolatban írni a supportnak?

(#265986) oliwire válasza bibi55 (#265985) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem is így volt azt hiszem, de a Store-ból fel is telepítettem, de nem néztem meg alaposabban utána.

(#265987) TXT válasza Kendek (#265974) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom :R

(#265988) erahurka válasza bibi55 (#265985) üzenetére


erahurka
félisten

Ez elvileg egy PS Plus exkluzív verzió, mert megvenni már nem is lehet ezt az alap kiadást. Lehet azért problémázik a rendszer vele.

Hm most rákerestem és mégsem, fura, mert emlékszem hogy ilyesmit írt mikor megvettem ingyen. De nekem weben Store-ban ha megtalálom írja hogy megvan. Library-t nem néztem konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#265989) S e t h válasza Scholes9 (#265973) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elég bugos ahogyan olvasom, bár erre ugye lehetett számítani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265990) bibi55 válasza erahurka (#265988) üzenetére


bibi55
tag

Igen, most ránéztem weben és az appban. Ott látszik a megvásároltak között.

Köszi! Így akkor szerintem csak a konzol rendszere bohóckodik. :)

(#265991) erahurka válasza S e t h (#265989) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem game breaking csak pl. fejjel lefelé sétál néha egy-egy karakter az még vicces is. Túl van kapva a bugok miatti sírás néha szerintem. Ami tényleg ront a játékélményen az gáz, de a vicces bugok elférnek. Persze az sem ideális.

(#265992) tboy93 válasza S e t h (#265989) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az újságírók még day1 patch nélküli verzióval játszottak. Azért lett tolva a játék, mert olyan állapotban sok volt a bug.

Ennek ellenére, nekem jó lesz ez fél év múlva PS5-ön.

[ Szerkesztve ]

(#265993) S e t h válasza erahurka (#265991) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk a Valhallát napok óta el sem indítottam, mert főküldetés bug miatt max virágokat szedhetek a mezőn a vikingemmel, remélem azért ilyen mértékű bugok nem lesznek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265994) saelin


saelin
veterán

Végre került fel youtube-ra Cyberpunk ps4 pro gameplay, ami jó egy órás. Szerintem viszonylag jól fut és szép is a maga nemében. Ez különösen jó hír, mert állítólag nincs még az említett videóban day one patch telepítve. Nem linkelek semmit a spoiler veszély miatt. Ha valakit érdekel keresse ki youtube-on, egyből kidbobja. Holnap majd személyesen is írok arról, hogy én mit tapasztaltam játék közben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265995) Gery9112 válasza saelin (#265994) üzenetére


Gery9112
őstag

Köszi az infót. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265996) erahurka válasza saelin (#265994) üzenetére


erahurka
félisten

Engem a Slim érdekelne, meg belépő gamer laptopok. Muszáj lesz várnom kicsit mire jön pár teszt. Digital Foundry remélem rajta van az ügyön.

(#265997) Carvus


Carvus
senior tag

Jelentem végeztem a Death Stranding fősztorijával, hogy kollegám szavaival éljek a "GLS szimulátorral"...az első pár küldetés és a világ nagyon tetszett, de ugye itt még semmit se tudtunk és minden egyes videó vagy küldetés csak újabb és újabb kérdéseket vettet fel, aztán pár óra játékidő után chapter 2 körül, kicsit belefásultam, hogy ez tényleg csak futárszimulátor, ebben talán közrejátszott, hogy sok mellék küldetést is csináltam vagy volt, hogy csak fel akartam jutni egy nagyobb dombra vagy neadjisten hegyre.
Aztán áthajóztam nyugatra és újra kinyílt minden, ahogy ment előre a történet és kaptam az új felszereléseket, járműveket, úgy szippantott be teljesen, volt olyan hétvége, hogy csak fémeket és kerámiákat gyűjöttem, hogy utakat építsek! :U :)
A Cliff-es részek hátborzongatóak voltak, mondjuk alapból Mads Mikkelsen-t is imádom, és óriásit játszott itt is.
A vége pedig nálam mindent vitt, a sok átvezető, és magyarázó videóval(stáblista előtt és után is) megspékelve. Volt amire számítottam, volt ami meglepett, de tök jó ötlet volt látni az egész történéseket amiket a játék közbe csak BB/"Lou" szemszögéből láthattunk és a végére állt csak össze teljesen.
Amit még külön kiemelnék az a zene, nagyon eltalálták a dallamokat is..melóba is simán hallgatom még Spotify-on jó pár óra játék után, 1-2 meeting után még meg is nyugtat... ;]

56 óránál járok, de mindenképpen folytatom még és meg se állok a platináig. Köszi Kojima ezt a fantasztikus élményt! :C :R

Sorry ha hosszú és ömlengős volt, de mindenképpen meg akartam osztani Veletek!

(#265998) kriszpontaz válasza Carvus (#265997) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A játékidő hol nézhető meg? Nekem is benne van pár órám...

(#265999) Rage47 válasza Carvus (#265997) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem az egyik leghallgatottabb szám lett az egyik Spotify-on idén :D

[ Szerkesztve ]

(#266000) headhunter86 válasza Rage47 (#265999) üzenetére


headhunter86
senior tag

Csak nem a Low Roar - Don't Be So Serious? Azt rongyosra hallgattam.
...és már megint szól :D

Cybperpunk téma:
[Cyberpunk 2077 Walkthrough Gameplay Part 1– PS4 Pro 1080p/60fps No Commentary]
Ez komoly? Tényleg 60FPS-sel megy 1080P-ben? Az qrva jó, nekem bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.