Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265901) erahurka válasza Frod (#265899) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem is tudok ilyet lőni :DDD

(#265902) Xaels válasza DwightKST (#265893) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#265903) Kendek válasza DwightKST (#265893) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

CUSA 18278-ban nem lesz magyar felirat, csak abban ami itthon is van 16579.

<-ƘƘ->

(#265904) erahurka válasza Kendek (#265903) üzenetére


erahurka
félisten

A brit is 16579 ha jól látom. Fura hogy kihagyták a cikkből.

Ja várj, ott van csak UK-ként...

[ Szerkesztve ]

(#265905) ldave válasza Nayrobi (#265900) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom hány generációt kell még megélnünk, hogy a store-ból bármikor, bármelyik nyelvi csomag letölthető legyen.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#265906) FunPro válasza ldave (#265905) üzenetére


FunPro
senior tag

Végtelen +1. :K

Most kb. azt kérdezed, mikor lesz régiómentes a konzol.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#265907) TCr válasza ldave (#265905) üzenetére


TCr
veterán

Witcher 3-hoz a bárkinek letölthető orosz nyelvi csomagban volt a hunsub, itt nem lesz ilyen?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#265908) saelin


saelin
veterán

Rajtam kívül senki nem parázik hogy a Cyberpunk 2077 kegyetlen szarul fog futni ps4-en és pro-n? Én már felkészültem hogy a gép visítani fog, pop-in, nem betöltődő textúrák, t-pose-oló npc-k, bugos ai (ezt a tesztek is sokat emlegették), 20 körüli fps... Bezzeg állítólag ps5-ön 60 közeli fps-el fog menni. Kár hogy nekem nem jutott nextgen. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265909) Gery9112 válasza saelin (#265908) üzenetére


Gery9112
őstag

Benne van a pakliban, amikor két generáció között vagyunk és egy játék mindkét konzolra megjelenik akkor ez előfordulhat. Bár vigasztaljon, hogy nem kell generációváltás, hogy egy játék szarul fusson.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265910) Deck válasza Gery9112 (#265909) üzenetére


Deck
titán

Csak, hogy arra kezdték el fejleszteni 7 éve nem? A minimum elvárás, hogy jól fusson.

PS5

(#265911) saelin válasza Deck (#265910) üzenetére


saelin
veterán

Igen, de az sem véletlen hogy egy árva videót nem mutattak az xbox one és ps4 verzióról, csak egy ps4 pro-t mertek bevállalni. Abból is lehet hogy a *legjobban futó jeleneteket rakták csak be. Nem akarom semmivel gyanúsítani a fejlesztőket vagy falra festeni az ördögöt, de a kommunikációjuk nem erősíti meg a kételkedőket. A teszterek még csak nem is próbálhatták ki a konzol változatokat. Azért ez büdi nekem egy kicsi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265912) Frod válasza saelin (#265908) üzenetére


Frod
addikt

Dehogynem, én.
Sőt, igazából már én kezdtem azt hinni, hogy rajtam kívül senkit sem érdekel ezen a platformon, mert a topicjában mindenki bivalyerős vga-s gépekkel várja a startot, vagy jutott neki Ps5.
Nekem Pro-m van, de még így is félek tőle, hogy minősíthetetlen lesz (24 fps, low grafika és társai)

Do you see the white shadow?

(#265913) DwightKST válasza Nayrobi (#265900) üzenetére


DwightKST
friss újonc

Ahogy látom itt Ausztriában nem lesz támogatva a magyar felirat😕

(#265914) Gery9112 válasza Deck (#265910) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem ez nem ennyire egyszerű most már, amikor generáción belül is van ugrás. Ott van a Fallen Order, Shadow of War stb. stb. hiába PS4 meg XBOX lehetett látni, hogy az "első" konzolokon, hogyan futott.
Arra már jó előre felkészültem, hogy ha pc helyett nekem mégis ps4 lenne akkor stabil 30 fps de érezhetően gyengébb látvány mint az új generáción/pcn.
A CDPR eddig azért a durvább hibákat javította remélhetőleg, ha ilyen technikai problémák vannak azokat is orvosolni fogják. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265915) Deck válasza saelin (#265911) üzenetére


Deck
titán

Amúgy teljesen egyetértek biztos vagyok benne, hogy azok lesznek a problémák amiket írtál. Aztán majd úgy javítgatják, hogy rontanak mindenen. W3 a mai napig nem tud stabil 30fps-el futni még pro-n se, néha nagyon ledroppol (kevésszer de előfordul).

PS5

(#265916) Deck válasza Gery9112 (#265914) üzenetére


Deck
titán

Reméljük :R

PS5

(#265917) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lassan elköszönök innen, ha minden jól megy, akkor ma elviszik a PS4 Pro-mat. Olvasgatni még tuti fogom egy ideig ezt a topicot is, de szép lassan a PS5 lesz a fő konzolos topicom.

(Azért durva, hogy bár akcióban vettem a PS4-et, 2 évesen eladva alig valamit bukok rajta, de hát most eléggé őrült a konzol piac...)

Dive ever, work never.

(#265918) Batyops válasza saelin (#265908) üzenetére


Batyops
aktív tag

Én előrendeltem és parázok is hogy milyen lesz Ps4 pron . Az meg végképp gyanús hogy nincs teszt csak a Pc verzióról ami azért nem túl megnyugtató. Úgy terveztem hogy addigra lesz Ps5 , de hát nem kaptam úgyhogy majd 10.-én kiderül. Max ha nagyon szar félreteszem majd Ps5-ön jövőre valamikor.

(#265919) nemorino válasza DwightKST (#265913) üzenetére


nemorino
tag

Ez a felirat bénázás érthetetlen előttem. Minden régióban minden nyelven elérhetővé kellene tenni letölthető formában, sajnos a W3 megjelenése óta eltelt 5 és fél év ezen semmit nem változtatott.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#265920) F-ECT$ válasza nemorino (#265919) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt programozóként én sem értem. Ennél sokkal bonyolultabb dolgokat kell egy játékfejlesztéskor csinálni, de hogy ezt hogy nem tudják meglépni...

Dive ever, work never.

(#265921) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, az összefoglalóban van az a kölcsönjáték nyilvántartó, de mintha nem igazán működne a dolog. Ezt a témát nem lehetne jobban felpörgetni? Vagy nincs rá elégséges igény, vagy esetleg a többségnek letöltött játékai vannak?

Gondolom akkor működne, ha win-win szituáció lenne, azaz sokan dobnak be játékot, nagy a választék, és a kölcsönadásért cserébe sok más játékot tudnak kölcsönkérni.

(#265922) Deck


Deck
titán

Fenyx Rising: Neki álltam PS4 Pro-n és ha valaki fél attól, hogy szarul fut és majd PS5-re veszi csak meg akkor nem kell paráznia. Stabil 30fps mindenhol és nincs motion blur se semmi ilyem baromság szóval jól fut és jól is néz ki, főleg HDR-be. Tudjátok, hogy én aztán utálom a 30fps-t de itt megint olyan, hogy nem zavaró. (persze biztos, hogy jobb a 60fps-el és nagyobb felbontáson, de azon ritka játékok egyike amikor nem rossz a 30fps.)

PS5

(#265923) Kendek válasza Mauzes (#265921) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fel tudod pörgetni, illetve megpróbálhatod. Rakj be felajánlásra játékokat (lehetőleg népszerűbb, viszonylag frissebb címeket), és nyugodtan jelezheted hozzászólásokban, itt és a PS5 topikban is. :)

<-ƘƘ->

(#265924) Deck válasza Kendek (#265923) üzenetére


Deck
titán

Várható volt, hogy előbb-utóbb elakad a dolog :))

PS5

(#265926) F-ECT$ válasza Mauzes (#265921) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy látom az a gond, hogy a friss játékoknál még sokan megveszik és gyorsan kis bukóval eladják, a régebbiek meg vagy megvannak már sok embernek, vagy valami nagy akciót kaptak már, így sokan behúzták digitálisan, esetleg a Plusba is bekerültek már.

Én hónapok óta ajánlgatok egy Uncharted 4-et, de senkinek sem kell :)

Dive ever, work never.

(#265927) Xaels válasza oriic (#265925) üzenetére


Xaels
félisten

Remélhetőleg dolgoznak még rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#265928) Steve1207 válasza Xaels (#265927) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem fűzök hozzá sok reményt, talán minimálisan javul, mert rengeteg negatív véleményt váltott ki a bemutató, de inkább az emberhiány, ünnepek, vírus lehet benne, nem a minőségi plusz.

.

(#265929) saelin


saelin
veterán

A Ghost of Tsushima lett a The Game Awards győztese? :Y A fél karomat rá mertem volna tenni hogy a The Last of Us 2 viszi magasan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265930) nitro16 válasza saelin (#265929) üzenetére


nitro16
senior tag

Remélem akkor jó nagy leárazást kap majd, pénteken. Volt szó róla, hogy a jelölt gameket le fogják árazni. :K

(#265931) oriic válasza saelin (#265929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közönség kedvence díjat vitte el.

Live-Die-Respawn

(#265932) Frod válasza oriic (#265925) üzenetére


Frod
addikt

Gyanús is volt a hírzárlat róla, márpedig az elég elképzelhetetlen, hogy valami úgy jelenjen meg, kb ~1 hónap múlva, hogy láttunk belőle egy kétes fogadtatású trélert, és kész. :U

Do you see the white shadow?

(#265933) ldave válasza saelin (#265929) üzenetére


ldave
félisten

Csütörtökön lesz csak a díjátadó, nem hiszem hogy már győztest hirdettek volna.

A Slime draws near! Command?

(#265934) saelin válasza oriic (#265931) üzenetére


saelin
veterán

Tényleg. Csak megláttam a nagy Ghost of Tsushima kiírást és tovább nem is foglalkoztam vele örömömben. Viszont így megint lehet izgulni vajon melyik játék nyeri... Vajon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265935) Wesder válasza saelin (#265934) üzenetére


Wesder
félisten

Rettentően izgalmas lesz, hogy TLOU II vagy Cusi, igazàból meg tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265936) ImACeltic válasza oriic (#265931) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én nem értem ezt a Ghost of Tsushima szerelmet a játékosok felől. Nekem egy jó játék volt, de semmi több. A vizualitása kitűnt és érdekesek voltak a melléktevékenységek és ennyi. Persze engem alapból nem vonzanak annyira az ázsiai termékek, így a szamuráj setting-től sem voltam elájulva.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265937) opr válasza ImACeltic (#265936) üzenetére


opr
veterán

Gyönyörű, hangulatos, érdekes és amúgy is ritka a jó szamurájos játék. Gondolom azt értékeli a nép, hogy végre valami, ami nem az n+1-edik apokaliptikus rambó horror.

De ez részemről is csak tipp, mert amúgy szerintem a környezetet meg a storyt leszámítva kicsit túl tipikus, mondhatni n+1-edik open world, semmi extra. Ennek ellenére én is szeretem, mert tényleg nagyon jó a hangulata.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#265938) penge111


penge111
addikt

Nemrég végeztem a Yakuza 0-val. Anno a Yakuza Kiwami is tetszett, de ez a rész minden várakozásomat felülmúlta. Olyan történetet raktak a játék alá, hogy bőven elbírná egy mozivászon is. Két főszereplője van a játéknak Kiryu és Majima, akik történetesen bűnözők. Tehát két szálon fog futni a sztori. Mindig két fejezetet az egyik, majd a másik szereplővel felváltva játszunk. Az utolsó fejezetben pedig összeér a két történet és minden világossá válik. Rengeteg csavar van a történetben, ahol csak nézünk ki a fejünkből, hogy mi van. Nagyon jól mutatja be a sztori, hogy milyen is a Yakuzák világa. Lesz itt dráma, veszteség, jellemfejlődés, brutalitás. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy aki szereti a történet alapú játékokat adjon neki egy esélyt, mert zseniális sztorija van a játéknak.
Maga a játék Japán egyik városrészében játszódik. Ugye ez egy bunyós játék. Rengeteget kell benne harcolni, karakterenként 4 féle harci stílus van. Ha nagyon unatkoznánk van kb. 30 minijáték: billiárd, bowling, darts, baseball, többféle játéktermi árkád, karaoke, arénaharc, egy komplex ingatlanmenedzselős játék, kaszinós játékok stb. Mellékküldetés 100db van! mindegyiknek zömében az a vége, hogy bunyózni kell, de maguk a küldik nagyon jó kis történettel rendelkeznek. Szóval tartalom van dögivel. Zene, illetve a japán szinkronhangok valami döbbenetesen jók. A grafika nem a legkiemelkedőbb, de szerintem bőven jó ebben a stílusban. Van ettől szebb Yakuza játék is. Összességében azt tudom mondani, csak magáért a sztoriért érdemes végig vinni ezt a játékot. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#265939) S e t h válasza Wesder (#265935) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van akit érdekel.
Téged nem.
Köszönjük, hogy megosztottad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265940) Rage47 válasza penge111 (#265938) üzenetére


Rage47
veterán

sztem is a 0 a legjobb

(#265941) Wesder válasza S e t h (#265939) üzenetére


Wesder
félisten

Engem is érdekel, szavaztam is, csak a jàték élvezetéhez semmit nem fog hozzàadni az ha GoTY lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265942) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elvileg ez a platform hozza nekik a legnagyobb bevételt, szóval csak nem baltázzák el.
Kérdésedre válaszolva, igen, félek én is.

(#265943) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni(nem igazán tudom hol keressek rá), hogy játék szempontjából az asztali gépem (rx580 8GB/16GBram/ryzen5 2600) vagy a ps4 pro ad többet a cyberpunk 2077esetében?Vagy kb. ugyanaz? Gondolok itt arra, hogy a játékmenet videón tényleg csak elvétve volt ember, stb. Azt most nem veszem figyelembe, hogy eladható utána a lemez vagy sem. :R :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#265944) Kendek válasza hitvanyalak (#265943) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Attól tartok, hogy ezzel meg kell várni a szakelemzők kielemző videóit (pl. Digital Foundry).

<-ƘƘ->

(#265945) Wesder válasza Deck (#265922) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hittem màr platinàztad. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265946) S e t h


S e t h
nagyúr

Watch Dogs Legion
AC Valhalla
Immortals Fenyx Risen
CP2077
Ezekkel kihúzom a 10 nap karantént? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265947) Wesder válasza S e t h (#265946) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn. Csak a Fenyx egy 50h-s Platina, és hol van még a többi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265948) S e t h válasza Wesder (#265947) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem mondom, hogy örülnék még egy pozitív tesztnek, de egyelőre még elvagyok a gaming hóbortommal. :D

Egyébként tényleg humoros a Fenyx, ötödszörre sikerült megcsinálnom az első challenget és amikor meglett és vettem volna át prizeot, akkor csonttá fagyott és kilépett, van ami nem változik ubiéknál. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265949) Scholes9 válasza S e t h (#265948) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Minket hetente tesztelnek, eddig 3 negatív teszten vagyok túl :B Ėn azért nem szeretnék pozitív lenni, jól megvágná a fizum :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#265950) DwightKST válasza nemorino (#265919) üzenetére


DwightKST
friss újonc

Egyetértek veled, Detroitért is magyarba utaztam haza (Nem csak az miatt) viszont az meg is érte, eddig az volt a legjobb játék számomra.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.