Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265051) erahurka válasza fausto (#265050) üzenetére


erahurka
félisten

Már befejeztem :D Elsőként a lövöldözősökre mentem mindig, bár a sprint gomb is olyan volt hogy vagy bevette, vagy nem.

Jedi erőket nem használtam harc közben mert féltem hogy elfogy.

(#265052) FunPro válasza F-ECT$ (#265049) üzenetére


FunPro
senior tag

Én még arra sem jöttem rá, hogy ezek milyen apropóból akciósak. :D

Én rendeltem most egyet minden esetre.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#265053) james001 válasza ImACeltic (#265037) üzenetére


james001
veterán

Szerintem egy rendes nagy Póki játék lesz és az Osbourne család lesz a főellenség. Gondolom Venom mellett Zöld Manó is feltűnik majd.
Jövőre ufye Insomniac kihozza az új Ratchet & Clank-et és akkor talán 2022-ben megkapjuk a következő Pókit is :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#265054) RangerFox válasza FunPro (#265052) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

BlackFriday apropóján

(#265056) FunPro válasza RangerFox (#265054) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát de hétfőn?

Miért pont hétfőn? :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#265057) Bad Pritt válasza erahurka (#265043) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Áh, így hardcore módban toltad, noice. :D

Parry-zni a sima támadásokat, dodge-olni a pirosakat és könnyebb lett volna sokkal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265058) RangerFox válasza FunPro (#265056) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

BlackFriday újratöltve! ;]

(#265059) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Mennyire hangos a ketyere?

(#265060) .LnB válasza Bad Pritt (#265057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van ám neki egy saját elképzelése a dolgokról. :DDD
De sok dolgot megmagyaráz. NFS-be is biztos azért szenvedett annyit, mert nem használta a nitro-t, mert elfogy. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265061) tboy93 válasza Marcsello31 (#265055) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hubazz, tegyünk itt rendbe pár dolgot.

Az Xbox One X erősebb konzol mint a Playstation 4 Pro, pusztán a számok alapján. Ez multiplatform címek alatt néhol érezhető, néhol nem.

Tudtommal nem okosítható a Playstation 4, de ha az lenne, akkor sem kapnál itt róla információt mert ez itt tiltott téma. Ha PS4-en akarsz "olcsón" játszani, akkor a használt lemezes játékok lesznek a barátaid, nagyon nagy a piaca. Megveszed, kijátszod, eladod. Xbox fronton a GamePass a vonzó, havi pár ezer Ft-ért ~100 játékhoz kapsz hozzáférést.

140-ért én már biztosan nem vennék PS4 Prot, amikor a PS5 185e Ft (lesz, ha majd kapható lesz végre a boltokban). Ha PS4 mellett döntesz, akkor én már csak használtan vennék, Pro-t 60-80 között már lehet kapni.

A PS4 exclusive játékok mind futnak akadás nélkül, általában stabil 30 fps-el.

A PS4 Pro tud hangos lenni, alulméretezett kicsit a hűtés. Egy takarítás és pasztázás sokat tud segíteni, de igazán halk sose lesz.

[ Szerkesztve ]

(#265062) Wesder válasza erahurka (#265047) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg, a Control-t végigtoltad, hogy került bele Auto Aim meg God Mode?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265063) Bad Pritt válasza .LnB (#265060) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy nnincs ezzel egyedül, nagyon sokan hack&slash módon akarták játszani, mint a régi Jedi Knight meg Force Unleashed játékokat, aztán jött a koppanás, hogy nem így kell. Szerintem amúgy ez a DS stamina és Sekiro posture egyveleg elég jól működött, egyedül a véleményes hitboxokkal volt bajom itt is.

Az jobban zavart, hogy a jedi gyereket nem zavarta, hogy komplett élővilágokat irt ki a nagy kalandozások közben, kecske, béka, csiga élve nem maradt a nyomában. Gondolom ez a Jedi way. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265064) tboy93 válasza Bad Pritt (#265063) üzenetére


tboy93
nagyúr

Engem a disney féle szelektív lézerkard zavart eléggé. A kecsét félbevágom, a stormtroopert meg jól körberajzolom azt megfekszik :U Legyen +18, de kaszaboljon már mindent az a halálos fénykardnak hívott fegyver dolog ...

(#265065) Marcsello31 válasza tboy93 (#265061) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Köszönöm szépen a válaszodat, így már érthető. Akkor kb olyan lehet a hangja mint egy pcé sztem. köszi mégegyszer, akkor még várok ezzel. Bocs az írásom ért ha valakit felidegesítettem vele. nem tudtam máshol megkérdezni. Bocsi és köszi.

(#265066) RangerFox válasza Marcsello31 (#265055) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tilos a warez említés szintjén is!

És nem visz mindent, csak Ps4 játékokat...

"Ha jól értem a dolgot a ramnál: bizonyos ram mennyiség után már nem lesz gyorsabb a gép, a határ jelenleg 3gbyte körül mozog."
Mit tetszik kérem? :F

(#265067) Deck válasza RangerFox (#265066) üzenetére


Deck
titán

Elég sok hülyeséget is írt :DDD

PS5

(#265068) .LnB válasza Bad Pritt (#265063) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első békával én is úgy voltam (egy barlangba van, talán egy miniboss?), hogy kaszaboltam mint állat+dodge. Tudtam, hogy lehet parryzni. De nem fogok, lekaszabolom. Aztán amikor már sokadjára kellett visszasétálnom hozzá, akkor úgy voltam vele, jó akkor parryzek. Ha így se megy, akkor delete. :D Aztán nyilván ment. Már meguntam a sétálgatást. Nekem a harccal nincs bajom, elfogadom olyannak, amilyen. Nekem ez a checkpoint rendszer nem tetszik. Elfogadom ezt is, de eskü csak az jár a fejembe, hogy szánalmas souls próbálkozás. És ennek nem kell souls játéknak lennie.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265069) Wesder válasza Marcsello31 (#265065) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb olyan a hangja, mint egy hajszàrítónak. Persze nem mindig, csak ha màr 1-2 éves és nincs újrapasztàzva, meg kitakarítva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265070) tboy93 válasza .LnB (#265068) üzenetére


tboy93
nagyúr

És ennek nem kellett volna souls játéknak lennie.

Én is inkább a régi-féle Jedi Knight hardcrendszernek örültem volna jobban.

(#265071) Wlac válasza tboy93 (#265070) üzenetére


Wlac
Ármester

Volt abban egyáltalán rendszer? Ha jól emlékszem, csak kalimpáltunk jobbra balra aztán vagy történt valami, vagy nem. A közkatonákat így le lehetett vágni, de a sitheknél kicsit RNG-s volt a dolog.

“The wha-"

(#265072) Deck válasza .LnB (#265068) üzenetére


Deck
titán

Checkpoint rendszer = Souls játék? :U

PS5

(#265073) .LnB válasza Deck (#265072) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most komolyan ebbe kellett belekötnöd bucimaci?! :D
Ércsed mit akarok mondani! Tudod, mint Bloodborne-ben a lámpásrendszer. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265074) RangerFox válasza .LnB (#265068) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Visszagondolva a játékra egy tök jó akció-kaland játék volt, kb. mint egy SW köntösbe bújtatott Uncharted (persze gyengébb techinkai megvalósítással). Az SW hangulat pedig nagyon ott volt, a sok Clone Wars referenciával, meg a végével... A harcrendszerrel nekem nem volt problémám, így tudták elérni azt, hogy tényleg egy fénykard legyen a kezedben, amivel akár egy vágással megölheted az ellenségek többségét, de cserébe téged is hamar szétkaphatnak, ha csak simán bemész kaszabolni. Később lehet váltani a fénykardok között, új kombók és skillek jönnek be... Kellemes kihívást nyújtott Hardon a játék, a világában pedig szívesen barangoltam, így nem zavart, hogy a meditálós helyekre dobott vissza halál esetén. Ez az egyetlen bajom a Souls játékokkal, nem szeretem a dark fantasy látványvilágot, így nem is játszok velük.

[ Szerkesztve ]

(#265075) Rage47 válasza RangerFox (#265074) üzenetére


Rage47
veterán

sztem borzasztó a parry a játékban és ez meg is öli a harcot :D jó idő kellett, mire rájöttem, mi hátráltat... aztán utánaolvastam, hogy nem csak nekem idegesítő.
preciz kiszámítható parry helyett itt az animációkat kell végigvárni

(#265076) Deck válasza .LnB (#265073) üzenetére


Deck
titán

:P

PS5

(#265077) RangerFox válasza Rage47 (#265075) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az utolsó bossig nem használtam a parryt :P De ott is inkább dodgeoltam, csak úgy borzasztóan hosszú volt, meg sokszor meghaltam...

[ Szerkesztve ]

(#265078) Bad Pritt válasza Wlac (#265071) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az az, mára már elég szánalmasnak tűnik. :D A Force Unleashed meg tipik god mode hack&slash, az nyer, akinek később fogy el a hpja kaszabolás közben. :D Amúgy ennél a Souls-Sekiro rendszernél talán csak a For Honoré lehetne jobb fénykardpárbajnál, de lövedékek ellen az se működik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265079) Rage47 válasza RangerFox (#265077) üzenetére


Rage47
veterán

igen később én is inkább gurulgattam :D

(#265080) ImACeltic válasza james001 (#265053) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én is nagyobb esélyt látok egy Marvel's Spider-Man 2-re. KÍváncsi leszek mi lesz a Harry-Venom párosból és, hogy kit "támad" meg a szimbióta, Petert vagy Miles-t. Ráadásul felbukkant most Dr. Curt Connors is, szóval van alapanyag a sütőben rendesen. A RAFT-ban lévőkről ne is beszéljünk. Na meg a Yuri szál is érdekes lesz. Holy shit, ennek a folytatásnak hatalmasnak kell lennie. :D De legyen benne 1-2 Avengers cameo is pls, ha már ott az a torony meg Strange "háza" is.

Továbbá én is azt remélem, hogy a folytatás már nem jön PS4-re. Oké, hogy 120 milliós játékos bázis, de 2022-be használjuk már ki a kibaszott PS5-öt rendesen.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265081) Bad Pritt válasza ImACeltic (#265080) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az épületek bekerülhettek komolyabb jogdíjak nélkül, a karakterekkel azért más a helyzet sajna. Én nem számítanék rájuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265082) .LnB válasza RangerFox (#265074) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem sincs problémám a játékkal. De azért örülök, hogy kivártam, míg bekerül EA Acces-be. Így meg elfogadom olyannak, amilyen. Kiforrott játéknak viszont nem mondanám.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265083) ImACeltic válasza Bad Pritt (#265081) üzenetére


ImACeltic
őstag

Amilyen bevételt generált a 2018-as játék meg amilyet a Miles fog, plusz a Sony meg a Marvel jelenleg jóba van, szóval meglehetne oldani szerintem.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265084) RangerFox válasza .LnB (#265082) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A szomorú dolog az, hogy még így is a legjobb SW játék az egész generációból. :(

(#265085) Deck válasza RangerFox (#265084) üzenetére


Deck
titán

Legalább van. Örülni kell neki :)

PS5

(#265086) Borzasmackó


Borzasmackó
újonc

Sziasztok !
Hogy tudom beállítani a többcsatornás (5.1 esetleg 7.1)hangzást ?
TV-AVR-PS4Pro
A játékok elvileg támogatják a HD hangokat nem ? :F

Köszönöm :R

(#265087) TCr válasza Borzasmackó (#265086) üzenetére


TCr
veterán

Egy játék sem tartalmaz HD hangot + mindegyik 5.1.
Milyen AVR-ed van pontosan?

Ha HDMI-s, akkor végig HDMI-vel vezetve így:
PS4 -> AVR -> TV

Ha nem HDMI-s, akkor így:
PS4 (HDMI) -> TV
PS4 (optikai) -> AVR

A PS4 hangbeállításaiban állítsd a kimenetet Dolby Digital-ra.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#265088) .LnB válasza RangerFox (#265084) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha végeztem, meglátom. Nekem a Battlafront 2-vel sem volt bajom. A multiplayer részével.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265089) Borzasmackó válasza TCr (#265087) üzenetére


Borzasmackó
újonc

:R
Denon AVR-X1400H
A PS4 pro hdmi-n megy az erősítőbe, onnan hdmi megy a TV-be.

(#265090) TCr válasza Borzasmackó (#265089) üzenetére


TCr
veterán

Sikerült beállítani?
Vagy be volt már és csak a HD hangokat hiányoltad?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#265091) Borzasmackó válasza TCr (#265090) üzenetére


Borzasmackó
újonc

Nagyjából bevolt, csak furcsállom, hogy csupán 2ch-ás sztereó jelet küld az avr-nek, és azt dobja szét a "sokcsatornára"(multichannel stereo") vagy valami hasonló :F

De később megnézem a beállításokat
:R Kösz az idődet

(#265092) nemorino válasza Borzasmackó (#265091) üzenetére


nemorino
tag

Úgy emlékszem alapból ez a beállítás, de átállíthatod 5.1-re, nálam tökéletesen működött fat PS4 és Pro esetén is.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#265093) Borzasmackó válasza nemorino (#265092) üzenetére


Borzasmackó
újonc

Köszönöm Neked is .
"átállíthatod 5.1-re"
Ezt a PS4 menüjében ? vagy az erősítőben ? :F

(#265094) wierra


wierra
senior tag

Vacillálok a Racoon City Edition (RE2+RE3 csomag) és a Fallen Order között. :F
Játékidő szempontjából FO lenne a nyerő...
FO-hez jött már ki patch?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#265095) nemorino válasza Borzasmackó (#265093) üzenetére


nemorino
tag

Igen, a beállításokban van valami olyasmi, hogy Sound and Screen, abban van az Audio beállításra lehetőség. Azt hiszem van Dolby és DTS is.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#265096) TCr válasza Borzasmackó (#265091) üzenetére


TCr
veterán

"multichannel stereo"

Na, így már egyértelművé vált, hogy az AVR van rosszul beállítva.
Rakd "direct"-be, akkor fogja kiírni a Dolby Digital-t, így fogsz igazi 5.1 hangot kapni.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#265097) tboy93 válasza wierra (#265094) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Fallen Ordert játszd végig 1 hónap EA Access alatt, annyi elég belőle.

(#265098) .LnB válasza wierra (#265094) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jött is hozzá, nem látszik rajta. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265099) petikeh


petikeh
tag

Sziasztok!

A közelmúltban beszereztem egy PS4-et (tudom-tudom, minek hisz itt az 5, stb.-stb., de az újszülöttnek minden új... :P :))).

A beszerzést követően végig is nyomtam az Uncharted 4-et és nagyon bejött a dolog. Épp ezért arra gondoltam, hogy beszerzek pár dobozos verziójú játékot, de hát az árakat nézve egészen különleges 1-2 akár újonnan megjelent játék ára.

Viszont van egy barátom, aki Angliában él és az angol amazonon a magyar üzletek árához képest egészen normális cetliket tesznek a játékokra. Viszont felmerült bennem az, hogy 1-1 adott játék, nem lesz-e régiózáras. Teszem azt ez -> [link] .

Kb. a Storeban is ennyiért van a digitális verzió, de szeretnék 1-2 játékot kitenni a polcra és többek között ez is köztük van.

Van értelme általa megvenni, vagy ne is reménykedjek, nem fog menni...

Előre is köszi, ha tudtok ebben segíteni! :)

(#265100) TCr válasza petikeh (#265099) üzenetére


TCr
veterán

PS4-en nincs régiózár.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.