Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266851) Deck válasza fausto (#266850) üzenetére


Deck
titán

Évente többször is van akció mikor a ps+ tagok kedvezményesebben vásárolhatnak. Aki szokta nézni a store-t az tudja.

Takarékos is a ps.

PS5

(#266852) gangstagergo válasza fausto (#266848) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én szívesen támogatnálak az álmaid elérésében csak csinálj egy oldalt a www.gofundme.com-ra, hogy megvegyük neked az éves Ps Plus előfizetést :) ;]

(#266853) Deck válasza gangstagergo (#266852) üzenetére


Deck
titán

Összedobjuk neki azt a napi 40ft-ot.

PS5

(#266854) Digidroid


Digidroid
tag

Újból működik böngésző alól a Subscriptions Management, végre ismét látom meddig aktív a PS+-om.. :)

(#266855) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Horizon Zero Dawnban szeretnék egy kis segítséget kérni. Megcsináltam minden fő és mellékküldetést (kivéve hunting ground-osokat), elértem az 50-es szintet, de még mindig hiányzik kb. 10-12 skill pont, hogy meg tudjam vásárolni az összes skillt.

Hogyan lehetne még skill pontokat szerezni? Az utolsó fő küldetést nem szeretném tízszer újrajátszani... :(

Köszönöm :R

(#266856) kovsol válasza Deck (#266853) üzenetére


kovsol
titán

Még szerencse, hogy az Xboxon ingyen van a Gold előfizetés. Jah nem. :D

May the Force be with you!

(#266857) C4mp3r válasza Jim74 (#266855) üzenetére


C4mp3r
addikt

There are 84 skill points you can get. You only need 81 to get all the skills.
50 levels give 50 skill points.
17 of the 20 main missions give 1 skill point.
3 of the 22 side quests give 1 skill point.
4 of the 4 cauldrons give 1 skill point.
5 of the 5 Tallnecks give 1 skill point.
5 of the 5 Hunting Grounds give 1 skill point for getting Blazing Suns on all 3 trials.

The 3 side quests giving a skill point are Redmaw, Acquired Taste, and Queen's Gambit.
The 3 main missions that don't give a skill point are The War-Chief's Trail, Into The Borderlands, and The Field of the Fallen.

ps.s: a konzol multi penzerthez annyit tennek hossza, hogy a microsoft kezdte el nem a sony ok csak hulyek lettek volna nem utanozni ms-t latva, hogy mennyit kaszalnak rajta. az egyetlen ok a penz es mert megtehetik. pc-re is be akartak vezetni ha emlekeztek a games for windows hulyeseggel, de a backlash miatt letettek rola es meg is halt ez a szolgaltatas. ez az ara ha egy platform egy ceg kezeben van ilyen lehuzasokat is megengedhetnek maguknak. na most lehet ervelni, hogy milyen plusz szolgaltatasokat kapsz a havi dij elleneben, de ez inkabb porhintes egyszeruen ki kell fizetni, mert ez hozzatartozik az uzleti modelljukhoz

[ Szerkesztve ]

(#266858) Jim74 válasza C4mp3r (#266857) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, ezt olvastam. Az alábbin kívül szerintem megcsináltam mindent:

5 of the 5 Hunting Grounds give 1 skill point for getting Blazing Suns on all 3 trials.

Ez, ha jól értem, akkor 5 skill pontot ad. Ez még mindig kevés nekem szerintem. A fő- és melléküldetéseket - a fenti huntig ground-on kívül - megcsináltam.
Cauldron-ok, tallneck-ek szintén kész.

Nem tudom, hogy hol csúsztam el :(.

Nem szeretnék belekezdeni a kiegészítőbe, amíg nincs platinázva.

[ Szerkesztve ]

(#266859) tboy93 válasza Jim74 (#266855) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért nem tudod megvásárolni az összes skillt, mert a kieg.-ben jött az alaphoz pár új skill (talán a jobb oldali fa, de nincs előttem a skill-tree, csak emlékezetből nyomom). A plat akkor jár ha az összes alapjáték-beli skillt kioldod. Ha véletlen kioldottál kieg.-beli skillt, akkor csak a kieg.-et játszva (és ott skill pontot gyűjtve) lesz meg a plat.

szerk: itt a jobb oldali kék (frozen) rész tartalmazza a kiegészítőben bejött új skilleket

[ Szerkesztve ]

(#266860) C4mp3r válasza Jim74 (#266858) üzenetére


C4mp3r
addikt

azt vedd figyelembe, hogy az egesz traveler skill tree a dlc-vel jott be, amit becopyztam hsz-t csak a vanilla skillekre vonatkozik. a dlc a level capet is megemelte 60-ra, tehat ha nem akarsz belekezdeni a dlc-be akkor nem fogod tudni kimaxolni az osszes skillt, mert a dlc-sekre nem jut pont

tboy93 elninjazta :DD

[ Szerkesztve ]

(#266861) fausto válasza Deck (#266851) üzenetére


fausto
addikt

Na, ha évente többször van, biztos tudsz mondani konkrét címet, nem csak a marketing rizsát mantrázod :) a psprices.com segít!
Vagy nézzük meg az utolsó 10 vásárlásodat, mennyivel volt olcsóbb a plus miatt?

(#266862) Jim74 válasza tboy93 (#266859) üzenetére


Jim74
nagyúr

Óóóóó bazzzzzz. Köszönöm :R
Természetesen kioldottam traveler skill-eket is :W Ezt vissza lehet valahogy csinálni?
Vagy tolnom kell a kiegészítőt és majd kapom a skilleket ott.

(#266863) Jim74 válasza C4mp3r (#266860) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal :R
Erre felhívhatták volna a figyelmet a készítők... :(

(#266864) RangerFox válasza fausto (#266861) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha csak 1000Ft-tal olcsóbb egy cím (mint pl. most a Metro Exodus Season Pass, csak mert ezt hozta fel a főoldalon a PsPrices), már akkor is jó, hisz egy évben nem csak egy játékot vesz az ember (gondolom). Emlékeim szerint korábban is volt már PS+ elleni hadjáratod, hajthatatlan vagy.

(#266865) Carlos Padre válasza Cifu (#266810) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ingerszegény élet ez a pc masterrace nem igaz? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266866) ProEvoFan válasza fausto (#266850) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Huh, ember.
Szerencsére több millió konzolos fizet az Xbox liveért és a PS+ért, ahol nincs csalás , több hónap múlva is vannak játékosok (főleg Playstationon). Nekünk megéri.Neked nem.Lapozzunk mert nagyon gáz ezt a sok "okosságot" olvasni...ja, és akciósan kell megvenni, akkor havonta 1100 Ft sacperkábé...hatalmas összeg, három Pécsi Apa :C
Ez kb akkora ördögi kör, mint pc VS konzol téma.

(#266867) Carlos Padre válasza saelin (#266820) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogy oldod meg, hogy ne az legyen, hogy a játékos végigrohan rajta majd refund? Ps5 esetében már megoldható lehet, mert elég pontosan számolja a játékidőt ps5 játékok esetében és pl ha 15%-ot nem ér el a játékos, akkor kérheti a visszatérítést. De ps4 esetében ilyen nincs.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266868) Xaels válasza Carlos Padre (#266867) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk trófea által. Általában ad trófeát a sztoriszál vége, ha az megvan akkor simán elutasíthatják szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#266869) Carlos Padre válasza Xaels (#266868) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na jó, de ezt azért a kezdetekkor bele kellett volna tervezni mind a játékokba, mind a rendszerbe. Eleve kikerülhetetlen trófea kell, nagyjából mindenkinek ugyanennyi időbe kellene elérnie, a rendszernek figyelmeztetnie kellene tudnia előre, akar játék közben a játékost, hogy ha túlmegy rajta nincs refund stb...
Ps5-nél ez mind megoldható, de ps4-en nem hiszem, hogy megérné vagy megoldható lenne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266870) Kendek válasza Carlos Padre (#266867) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt csak hiszed, hogy a PS4 esetén nincs játékidő számlálás! PS5-ön visszamenőleg kiírja a PS4-en még évekkel ezelőtt játszott játékaidra is, hogy mennyi időt töltöttél velük.

<-ƘƘ->

(#266871) Carlos Padre válasza Kendek (#266870) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudom, de egyrészt nagyon pontatlan, lehet, hogy pont a trófeák alapján saccol, másrészt meg a ps4 rendszere nem kezeli.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266872) F-ECT$ válasza Carlos Padre (#266871) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem számolja, nem saccolja, csak nem lehetett elérni PS4 alatt.

Dive ever, work never.

(#266873) F-ECT$ válasza fausto (#266861) üzenetére


F-ECT$
titán

Mortal Kombat XL pl 200 Ft-tal olcsóbb volt Plus-szal, mint anélkül. Days Gone 900 Ft-tal olcsóbb. Lehet nézelődni még a psprcices oldalon :DDD

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#266874) Bogyi007 válasza C4mp3r (#266857) üzenetére


Bogyi007
veterán

Igaz hogy az MS kezdte el, de a Sony viszont egyvalamit nem vett át tőlük. A felhőbe való mentés és az ottani tárhely ingyenessé való tételét. Odaát mégha nincs is Goldod, akkor is tudsz menteni a felhőbe, nos ez a Sony oldalán vágyálom marad. Az hogy fizetős-e a multi totálisan hidegen hagy - Boxon magam fizetek a GPU csomagért, Ps fronton meg havernak a Plusba beszállok fele költségbe - de a felhőbe való mentés miatt nem fogok magamnak is fizetni a Plusért.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#266875) Wesder válasza kovsol (#266856) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn nem, de hogy jön ez ide?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266876) nanorambo


nanorambo
őstag

Valaki próbálta már a cp2077 refundot? A dedikalt okdalról?

[ Szerkesztve ]

(#266877) kovsol válasza Wesder (#266875) üzenetére


kovsol
titán

Úgy, hogy megy a rinya, hogy a szemét sony pénzt kér érte bezzeg a PC! Közben az MS is kér érte pénzt.

May the Force be with you!

(#266878) #04441088


#04441088
törölt tag

Nektek betölt a Cyberpunk refund űrlap?

Nekem ennyi az egész... [link] vagy valamit rosszul csinálok? :R

(#266879) nanorambo válasza #04441088 (#266878) üzenetére


nanorambo
őstag

Nálam is ugyan ez. Amikor rányomok a kissé hiányos gombra akkor ez a felirat jön mint neked.

[ Szerkesztve ]

(#266880) #04441088 válasza nanorambo (#266879) üzenetére


#04441088
törölt tag

Most megpróbáltam Chrome inkognitóban laptoprol és Edge, mindkettőn nagy nehezen arra a részre kattintgatva kiírta, hogy We submitted your request bla bla bla...
Az a durva hogy belépni is alig tudtam, hiába írtam be az sms kódot rögtön, már nem volt érvényes stb... :DDD

(#266881) xrace77 válasza #04441088 (#266880) üzenetére


xrace77
tag

Nálam is ilyen a magyar oldal..
Az angol nyelvű, nemzetközi oldal rendesen működik. [link]

[ Szerkesztve ]

(#266882) Wesder válasza kovsol (#266877) üzenetére


Wesder
félisten

PS topikban nem a Live Gold miatt fognak sírni, ez gondolom érthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266883) #04441088 válasza xrace77 (#266881) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na ez még egyszerűbb megoldás. :R

(#266884) xrace77 válasza #04441088 (#266883) üzenetére


xrace77
tag

Nem tudom, hogy mennyit számít a régió, de amit megadtam az előző hozzászólásomban linket az írországi.
Most megnéztem az angol nyelvű magyar régiós oldalt. Ez [link] is működik. A biztonság kedvéért itt is nyomtam egy visszaigénylést. :D

(#266885) kovsol válasza Wesder (#266882) üzenetére


kovsol
titán

Jól megragadtak a mondandót. Itt már konzol vs pc vita volt nem PS vs PC.

May the Force be with you!

(#266886) Mike válasza Carlos Padre (#266867) üzenetére


Mike
veterán

Nem kell megoldani. Lelke rajta. Aki csak végigrohan valamin, akkor minek vette meg.?

[ Szerkesztve ]

(#266887) saelin


saelin
veterán

Ez a Cyberpunk 2077 mizéria egy kicsit kezd fárasztó lenni nekem. Minden médián ez jön az arcomba és nem hagyja hogy legalább egy picit elfelejtsem ezt az egészet. Remélem az ünnepekre lenyugszanak a kedélyek és a kreátorok is valami más témát szednek elő.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266888) C4mp3r válasza saelin (#266887) üzenetére


C4mp3r
addikt

ez van sajnos ha a csillagokat leigered az egrol es az alapbol rohadt nagy hypre meg rateszel egy lapattal. [link] en egyebkent mar oktober vegen a halasztas bejelentesekor mondtam, hogy siras lesz es tessek. kar, hogy nem lottozom :D

(#266889) Kendek válasza Mike (#266886) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én most rohanok végig a DOOM Eternal-on, azt hittem, hogy csak így lehet. :U :DDD

<-ƘƘ->

(#266890) RangerFox válasza Kendek (#266889) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

TG-ként tudhatnád, hogy nem illik spoilerezni egy játékból. Most lelőtted, hogy gyors tempójú a játékmenete... :DDD

(#266891) koncsik válasza Kendek (#266889) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akkor ezért nem haladok, mert csak nézelődök, próbálok beszédbe elegyedni mindenkivel... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#266892) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Van itt olyan, aki az összefoglalóban lévő HDMI to Optical Audio átalakítóval használja a Ps4 Slim konzolját? Tökéletesen átviszi a hangot házimozira? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#266893) Frod válasza Kendek (#266889) üzenetére


Frod
addikt

Én a Resi 2 Remake-et pörgetem, meg is lepődtem, mert valamiért arra emlékeztem az egész játék öt óra, de nekem már 6 benne van, így minden további csak ajándék :D

De aztán legkésőbb újévkor nálam is indul az Eternal! ;] Már a gépen letöltve!

Do you see the white shadow?

(#266894) consono válasza koncsik (#266891) üzenetére


consono
nagyúr

Muhaha :DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#266895) Kendek válasza Frod (#266893) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Számolj a duplájával, mert csak a másodszori cserélt főszereplős, némileg eltérő végigjátszással érsz a tényleges végére. Ebben sokkal jobb mint a harmadik remake-je.

<-ƘƘ->

(#266896) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sony elfelejtette a Karácsonyi vásárt? :F
Semmi nagy akciózás...

(#266897) Scholes9 válasza tboy93 (#266817) üzenetére


Scholes9
nagyúr

És nem kell lemondani az exkluzív címekről sem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#266898) Frod válasza Kendek (#266895) üzenetére


Frod
addikt

Most értem a NEST-be, ~6 óra játékidővel, viszont a youtube-on beletekergettem egy full walkthroughba, az alapján a harmadánál járok csak :Y
Akkor ezzel még elleszek egy darabig. Igen azt tudom hogy van két karakter, és van A meg B rész is, bár egyelőre ez fogalmam sincs mit jelent, de ez nem állít meg :)

Do you see the white shadow?

(#266899) icemad válasza Bogyi007 (#266874) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meg azt is érdemes megemlíteni, a gpu azért bőven jobb, mint a ps+. Árban meg ugyanaz a kettő...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#266900) ProEvoFan válasza icemad (#266899) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a Ultimate GP kiskapu nem tudni meddig lesz nyitva...addig bitang olcsó.
Ha az MS bezárja, akkor sokkal drágább lesz, de nyilván többet is ad, mint a ps+.
A ps+ szerintem alap a playstation mellé. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.