Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265201) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Meglepetés?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#265202) ImACeltic válasza Carlos Padre (#265201) üzenetére


ImACeltic
őstag

Eddig az a meglepetés, hogy Sandra Saad elhozta a best performer díjat Ashley Johnson vagy Laura Bailey elől.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265203) Carlos Padre válasza ImACeltic (#265202) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az tényleg az mert fogalmam sincs ő ki :D
A legjobb PC játékon viszont kiköptem a teám. Death Stranding. A legjobb PC játék egy PS4 játék portja :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#265204) Wesder válasza Carlos Padre (#265203) üzenetére


Wesder
félisten

Valóban vicces, de hàt kell oda is valami, nem vàrhatnak 7-8 éveket a R*/CDPR pàrosra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265205) ImACeltic válasza Carlos Padre (#265203) üzenetére


ImACeltic
őstag

Marvel Avengers-ből a Kamala Khan alias Ms. Marvel. Amúgy amellett, hogy néha idegesítő volt a karakter, nem tolta rosszul a színésznő. De azért na, egy Ellie és egy Abby mellett labdába nem rúghat.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265206) cyberkind válasza Carlos Padre (#265201) üzenetére


cyberkind
félisten

Az attól függ miként nézzünk, a tálalás nem volt rossz, bár messze nem egy Bioshock Infinite, viszont a sztori... :DDD (tudom-tudom, nekem, én azok közé tartozom, akinek ez a sztori egy pottyantás, de végig wesdereztem én is, talán majd egyszer játszom is, de sajnos nem izgat)

Paranormal Cocktivity

(#265207) MerLinh válasza KaitouP (#265195) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát a pcs verzióban sem volt, és nem emlékszem hogy emlitetették volna...és már nem hiszem hogy beletennék azt a fáradságot pár magunkfajtáknak :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#265208) Carlos Padre válasza ImACeltic (#265205) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Miért spoilerezed Abby és a színésznő nevét? :D
Amúgy rákerestetek én is, nekem az teljesen kimaradt és ki is fog így nem tudom összevetni de tényleg nagyot kellett alakítania ha megkapta a díjat a másik kettő elől.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#265209) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

December 1 - jön a Red Dead Online Standalone

Red Dead Online – the vibrant, ever-evolving world where you can take on a range of unique roles and pursuits to blaze your own outlaw trail across the American frontier – will be available to purchase as a standalone game from the PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store and Steam on December 1st.

For the first time, new players who do not already own Red Dead Redemption 2 can experience everything Red Dead Online has to offer, including access to all future content updates.
:C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#265210) erahurka válasza Hoffer (#265199) üzenetére


erahurka
félisten

2016 óta ugyanaz a játék. Annyi hogy a 2019-ben van F2 is, a 2020-ban pedig saját csapatot lehet csinálni.

PC-d vagy laptopod nem bírná el? Ott lehet moddolni, és olcsóbbak is mint PS4-re.

Én amúgy megvettem a 19-et és a 20-at is, előbbiben mentem 3 szezont, utóbbiban az elsőt se fejeztem be... Azt tervezem hogy inkább visszateszem a 19-et és folytatom tovább. 21-est biztos vagyok benne hogy kihagyom, hacsak nem lesz benne valami nagyon nagy újdonság. 22-ben jönnek az új szabályok, akkor megint érdemes lehet vásárolni.

Nevetséges amúgy hogy a 2020 még fizetős DLC-ként sem kapja meg a COVID szezont, hosszú évek óta a legjobb évad az idei a sok új és különleges pálya miatt. De hát mit vártunk a Codemasterstől? Remélem a Take Two kicsit rájuk szól hogy nem színvonal amit csinálnak.

(#265211) ImACeltic válasza Carlos Padre (#265208) üzenetére


ImACeltic
őstag

Van aki még nem játszotta és tervezi. :) Nem volt jobb Sandra Saad náluk.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265212) RudY válasza Carlos Padre (#265201) üzenetére


RudY
addikt

Így teljes: :K :C

(#265213) .LnB válasza RudY (#265212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Visual Design elnyerése kicsit erős a Tsushima mellett.. :U De hát ugyan az van mint a GoW-nál, mindent odaadnak neki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265214) RudY válasza .LnB (#265213) üzenetére


RudY
addikt

Igen, Tsushima abszolút megérdemelte volna, páratlan alkotás. Imádom az AC, FC játékokat, de totálisan hiányzik belőlük az valami, ami "megbizergálja" a lelket. A díjazás hiánya viszont szerintem semmit nem vesz el az értékéből, felejthetetlen élmény marad. :K

(#265215) .LnB válasza RudY (#265214) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy nem vesz el. Én is imádtam a Tsushimát.
Ugyanakkor ennyire tele szórni a Tlou2-t, az meg nem ad hozzá már semmit.. Bár várható volt, hogy ez lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265216) kIsDe` válasza RudY (#265214) üzenetére


kIsDe`
tag

Visual designban, miben több a Tsushima, mint a TLOU2? Mármint a túl szaturált képi világon kívül? Mindkettő lenyűgöző szerintem, bár nekem a TLOU2 sokkal megdöbbentőbb volt, mert elképesztő, amit kihoztak a PS4-ekből.

Szerk: nem kifejezetten neked ment a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#265217) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség stabilan telefonra stream-elni a PS4 képét? (belső hálózaton, honor 9-re). Xbox-on adott ez a funkció, bár nem tudom mennyire stabil ott.
Gyerek mellett így szeretnék játszani esténként egy keveset... :)

(#265218) tboy93 válasza MeSKA (#265217) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van rá lehetőség igen, de max 1080p és a beszámolók alapján nem atomstabil.

(#265219) consono válasza MeSKA (#265217) üzenetére


consono
nagyúr

Wifi kérdése, meg a szemedé :) Nekem lakáson belül teljesen jól működik, Uncharted valamelyik részének a felét így toltam le. De 4G-n is játszottam az AC Originst, úgy a feléig. Itt már voltak nagyobb bajok, de olyan 720p körül elment, csak néha kockásodott nagyon...

"In God we trust. All others must bring data"

(#265220) Aszpik


Aszpik
tag

Sziasztok!

Kezdő kérdés következik! :))
Egy gépet (ps+ előfizetéssel) 2 felhasználó hogyan tud használni, ha egyáltalán tud? Itt nem arra gondolok, hogy átadom a kontrollert és akkor végtelen számú emberke is tud használni egy gépet :D
Erre való ez a "családkezelés"? [link]
Itt arra lenné igazából kíváncsi, hogy családtag hozzáadása esetén egyik felhasználó ne tudja még véletlen sem a másik mentéseit "buherálni", de a telepített játékokat el tudja érni :D :DD

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#265221) marilllyo válasza .LnB (#265215) üzenetére


marilllyo
veterán

Na és akkor itt vagyok én, akinek nem jött be különösebbel a Last of us 2... de most nyomom a Tsushimát és biza tőlem sem kapna GOTY-ot.
Nem rossz, de....
A sztori oké...bár nekem a dramaturgia az Barátok közt szintű. Egyetlen egy csavar sem tudott meglepni. A vége az tényleg szép volt... tetszett...
A többi tartalom az, ami nekem iszonyat üres.
A mellék-küldik annyira unalmasak és monotonak, hogy már fáj. Odamész...megölsz egy pakknyi mongolt 'szt csá.

Nem mondom, hogy nem láttam ilyet már...gyakorlatilag bármelyik ubisoft címben. Szó se róla. De azért...el nem ájultam.

Nekem a Days Gone határozottan jobban tetszett, bár ott is eléggé repetitív volt a mellékküldi, de a fejlesztések ott jobban voltak balanszolva. Meg akartad csinálni az uncsi side questeket mert kellett az upgrade-khez és ez motivált. Itt meg gyakorlatilag egyből "b*szó" vagy...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#265222) erahurka válasza .LnB (#265213) üzenetére


erahurka
félisten

Már a remek fekete-fehér mód miatt simán járt volna a Visual Design a Tsushimának.

(#265223) .LnB válasza marilllyo (#265221) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, de mi a Visual Design-ről beszéltünk. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265224) Kendek válasza Aszpik (#265220) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fejenként legyen mindenkinek egy-egy saját account-ja, amivel játszik. A 18 évnél fiatalabbakat fel tudod venni magadhoz, és te leszel a felnőtt családmenedzser. Számos dolgot be tudsz állítani számukra, pl. mikor és mivel játszhatnak, és, hogy mennyit költhetnek a Wallet-edből.
A közös konzol legyen minden profil számára elsődlegesre állítva, és akkor osztódnak a letöltött játékok.

<-ƘƘ->

(#265225) headhunter86 válasza RudY (#265212) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én pár nap pihenővel kétszer pörgettem ki egymás után. Nekem óriási kedvencem. Örülök, hogy mindent vitt. Remélem ebből tanulnak a stúdiók és minőségi játékok születnek.
Örülök, hogy nem Tsushima vitte az év játékát, én 15 óra után eladtam, nem bírtam végigjátszani annyira önismétlődő lett. Dizájn jó volt, meg harcrendszer. Már nagyon elegem van ezekből az open-world ismétlődő játékokból, Valhalla is ezért bukik ki nálam. Akármilyen lehet a játék, nem vagyok hajlandó 35 toronyba felmászni, stb. Erőltessék meg magukat könyörgöm.

#265221marilllyo:
Ugyanez nálam is a Tsushima. Dramaturgia nálam sokat nyom a lantba és abban gyenge volt a játék nagyon.

Visual Design: Háát nem tudom, persze kitűnik a Tsuhima, de szerintem TLOU2 is profin van felépítve. Tsuhima azért olyan szembeötlő, mert ilyen téma még nem nagyon volt és furcsa a szemnek. De szerintem ahogy meg vannak alkotva a városok, terek TLOU2-ben az profibb. Mennyire valósághűen hat az egész, mennyire aprólékos. Egy Tsushimára nem tudnám azt mondani, hogy aprólékos.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#265226) S e t h válasza marilllyo (#265221) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Tsushima egy japán AC adekvát narratívával, de az ow játékok sajátságos jellegzetességeivel, mondhatni nincs új a nap alatt.

Viszont ha nem gyere be, és a Last of us sem, akkor nálad mi az ami meghaladja az ingerküszöböt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265227) erahurka válasza S e t h (#265226) üzenetére


erahurka
félisten

BUGSNAX

[ Szerkesztve ]

(#265228) RangerFox válasza S e t h (#265226) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Need for Speed ;]

(#265229) Gery9112


Gery9112
őstag

Mondjuk vicces, hogy a Naughty Dog ilyenek után még az év stúdiója lehet. :DDD Nagyon rövid az emberek memóriája.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265230) S e t h válasza RangerFox (#265228) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na ahhoz meg én nem tudok szólni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265231) consono válasza Gery9112 (#265229) üzenetére


consono
nagyúr

Mivel minden stúdiónál ez megy, gondolom nem nyomott semmit a latban (lásd CDPR 2077 kapcsán pl.) :) Ez csak nekünk, külsősöknek furcsa... Sőt, még csak a játékfejlesztésig sem kell elmenni, határidő előtt mindenhol ez van.

"In God we trust. All others must bring data"

(#265232) Dvix válasza RudY (#265212) üzenetére


Dvix
senior tag

Ez a Golden Joystick Awards annyira releváns mint egy krumpli aki megpróbál újraéleszteni egy embert... semennyire. Nem valós kritika alapján történik hanem ott a pénz. Ennél a játéknál nagyobb örömöt lelek a nagymamám levágott lábujjkörmeinek spangliba tekert elszívásában. A többi elrejtem saját felelősségre olvashatjátok:
Annyi abúzust amit ez a stúdió nyomott a dolgozóira, az igazi rajongóira, és a kisebb YouTube channel tulajdonosokra azt nem lehet szavakban kifejezni.
De ez a jó kis PC/feminista irányzat amit ebben a játékban képviseltek a story szintjén az az h pusztíts el mindent ami jó volt, és "subvert expectations" ahogy Neil mondaná. Gyerekek elmondom a nyugati PC és feminizmus nem akar békét csak pusztít és ráerőltet olyan gondoltatokat a társadalomra ami úgyse lesz nekik jó. A teljes nyugati politikának itt az egyik eredménye ha beköltözik a játékokba. Ez a kis zsidó(tényleg az ne nézzetek) adott nektek a saját elképzeléséből miszerint ölni rossz(legyaksz mindenkit), túlszexualizálni rossz játékkaraktereket(tádáám Abby ;] ) és hazudott a reklámokban miszerint Joel mindvégig velünk lesz. Ha ez nem mozdít valakinek görgőt az agyába, akkor az full casual. Ezeket a cégek meg vidáman evickélnek a fanboyok pénzeivel tovább. Szégyen... :(((
Ja a casualt nem érdekli a fanboy meg tapsol örömében. ;]

[ Szerkesztve ]

(#265233) consono válasza Dvix (#265232) üzenetére


consono
nagyúr

De jó, hogy valaki megosztja velünk, mi is az egy és igaz ...

"In God we trust. All others must bring data"

(#265234) RangerFox válasza Dvix (#265232) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#265235) Dvix válasza RangerFox (#265234) üzenetére


Dvix
senior tag

Bocsánat tudom h ez csak "egy játék kéne legyen" de sajnos a fő rendezője szerint sem az. :F Ezért off-és spoilerbe nyomattam. Ez teljesen magánvélemény. :(

(#265236) RudY válasza Dvix (#265232) üzenetére


RudY
addikt

Gyakorlatilag közönségszavazáson alapul, ahol bő 1 hónapja bárki szavazhatott (pl. facebook, twitter stb. account-tal), némileg tehát eltér a metacritic pöcegödrétől.
Ha valaki nem ért egyet a szavazás eredményével, akkor utólag leginkább a közönséget szidhatja (szokás szerint), már ha van ennek egyáltalán értelme, ahelyett, hogy szavazott volna.
Egyébként megint ugyanott vagyunk, ahol eddig: ha a közönség véleménye nem egyezik az enyémmel, akkor ott valami nem stimmel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#265237) Mauzes


Mauzes
őstag

Valakinek van itt Samsung QLED tévéje? Nektek sem ismeri fel dedikált forrás képpel a PS4-hez? Nekem Q82R van, az Xbox 360-ot szépen felismeri és szépen megjeleníti dedikáltan, de a PS4-et nem. Kb mint így: [link]

Nem tragédia, de ha több forrásod van tök ugyanazzal a kék színű gyári tévé ikonnal, akkor jól jönne egy könnyen felismerhető ikon.

(#265238) Bad Pritt válasza .LnB (#265213) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szvsz a Studio of the Year a mókás leginkább... Kíváncsi lennék a szempontrendszerre.

Ja tényleg, ez a nyílt szavazós volt, akkor már mindent értek. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265239) Gery9112


Gery9112
őstag

December 1-től a Red Dead Online külön is megvásárolható lesz.

Ez annak a pár embernek hír, aki még játszik vele bár remélem a Rockstar felébred és érdemleges tartalmat ad ki hozzá.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265240) ImACeltic válasza Bad Pritt (#265238) üzenetére


ImACeltic
őstag

Például egy fasza játékot lerakni az asztalra? Amelyik stúdió lerakta az asztalra az év legjobb játékát, talán nem érdemli meg?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265241) Rage47


Rage47
veterán

Sztem is megérdemli a TLOU2 az év játéka címet. Hiába van ott a Tsushima, összességében az nem ütött akkorát nálam, mint a TLOU2, amely egy tökéletesre csiszolt alkotás.

(#265242) Gery9112 válasza ImACeltic (#265240) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért az az év játéka elég erősen szubjektív, főleg egy ennyire megosztó játéknál.
Számomra eddig az Ori and the Will of the Wisps és a Half Life Alyx vitt mindent de hát persze kinek mi.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265243) bbdzyx válasza Gery9112 (#265242) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Kár, hogy az Alyx csak VR kategóriákban indulhat. Az elmúlt évtized legnagyobb élménye volt számomra.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#265244) ImACeltic válasza Gery9112 (#265242) üzenetére


ImACeltic
őstag

Sasa fogalmazta meg nagyon jól Shirin podcastjében, hogy oké, a sztori megosztó, de akkor is ott van még a játék többi része, amire nem lehet azt mondani, hogy nem alkotott új szintet.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265245) Bad Pritt válasza ImACeltic (#265240) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a stúdió, ami többször tologatja a játékát, ergo nem tudja a határidőket tartani, folyamatos crunch-ban tartja a dolgozóit, az véleményem szerint nem érdemli meg. Imádom a játékaikat, de mint cég nagyon távol állnak az ideális mentalitástól.
Továbbra is az a gond, hogy a szoftverfejlesztés területén alapvető lett a crunch, ami nem helyes és az ilyen díjazásokkal csak ezt erősítik meg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265246) ImACeltic válasza Bad Pritt (#265245) üzenetére


ImACeltic
őstag

Az utolsó delay a covid miatt volt, mert a logisztikának odabaszott. A crunch pedig minden stúdióban jelen van, ebben biztos vagyok, de persze, hogy a legnagyobb stúdiókat veszik elő, mivel velük lehet eladni ilyen híreket is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265247) Wesder válasza headhunter86 (#265225) üzenetére


Wesder
félisten

"Remélem ebből tanulnak a stúdiók és minőségi játékok születnek."

Igen, àlmodozni szabad. :DDD
A nap vicce.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265248) Gery9112 válasza ImACeltic (#265244) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha objektíven nézem gameplayben olyan hatalmas változás az első részhez képest nem történt. Talán a legnagyobb újítás, hogy a kutyákra is figyelni kellett mert folyton a nyomodban voltak.....de igaz, ez is több mint pl. a Ubisoft elmúlt 10 évnyi játékában összesen. ;]
Látványban, megvalósításban abszolút megérdemelnek bármilyen díjat. Talán itt jön ki legjobban a Naughty Dogra jellemező perfekcionizmus.
Történet és karakterek...hááááát......
265250 Bad Pritt maximálisan egyetértek. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#265249) RangerFox válasza Dvix (#265235) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem se "csak egy játék". Több akart lenni, és több is lett, mint az elődje (vagy igazából mint bármely játék). Az "abúzus" dolgot nem igazán értem, minden AAA játéknál bekövetkezik a crunch előbb-utóbb, ez alól a Naughty Dog sem kivétel. Erről a politikás dologról meg az a véleményem, hogy az, hogy mit látunk bele, inkább az emberi mivoltunkról ad visszajelzést, nem a játékról. Mert igen, lehet azt mondani, hogy Jesse ázsiai, Ellie meg meleg, meg hát különben is, pfujj... :U Viszont ezek csak karakterek, eszközök a történetmeséléshez. Miért kell mindenáron leszbit, zsidót, ázsiait, feketét vagy akármit beléjük látni, miért nem lehet mélyen ábrázolt karakterként, emberként tekinteni rájuk?

Én teljesen megértem, ha valaki szórakozni, kikapcsolódni szeretne egy játék alatt. Mert a TLoU2 ennek az ellentéte. Gyomorforgató, felkavaró, szívszorító, bicskanyitogató meg még száz másik jelzőt lehet rá mondani. Nem egy kellemes élmény, újrajátszani meg még nagyobb kihívás ilyen szempontól. De még ha a sztorira azt mondjuk, hogy megosztó, akkor is új szintre akarta emelni a videojátékokat, ráadásul technikai oldalról nézve kérdés nélkül sikerült is neki, így a díjak jogosak szerintem.

(#265250) Bad Pritt válasza ImACeltic (#265246) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A legnagyobb stúdióknak van a legtöbb alkalmazottja, akiket érint egy ilyen időszak, nyilván őket veszik elő és nekik kéne példát mutatni, hogy lehetne ezt másképp is, de mégse teszik. Ez az "úgyis mindenhol van" mentalitás elég káros és pont ezért írtam, hogy nem kéne alapvetőnek venni, piedesztálra emelni ezeket a cégeket. Hiába óriási a production value mondjuk a Last of Us 2 mögött, nem csak ez határozza meg egy stúdió milyenségét.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.