Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266351) consono


consono
nagyúr

Köszi, hogy utánanéztél:) Nem emlékeztem, hogy anno RPG-nek indult...

"In God we trust. All others must bring data"

(#266352) RubbishBin válasza consono (#266351) üzenetére


RubbishBin
senior tag

A GOG kliensben most is RPG.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#266353) atirag


atirag
őstag

Milyen jó vr játékok vannak mostanság amit érdemes beszerezni?

(#266354) erahurka válasza RubbishBin (#266345) üzenetére


erahurka
félisten

Én 1366 x 768-ban próbáltam max 50%-os felbontás csökkentéssel és még így is szebbnek érzem mint a PS4-es screenshotok :D Csak az a baj, hogy így se futott annyira jól :(

(#266355) erahurka


erahurka
félisten

Na befejeztem a Horizon sztoriját, az utolsó küldetés nem volt nehéz egyáltalán, csak az első része amikor azt a csávót kellett megölni. Ez az ősi páncél nagyon OP, gyakorlatilag egyszer sem kellett életet töltenem.

(#266356) Mr Chapel válasza erahurka (#266355) üzenetére


Mr Chapel
tag

Meglepő, de azt hittem hogy a kiegben, mikor már az ajánlott szintnél (30) magasabban mentem oda, hiszen az alapjátékot magasabb szinten toltam ki, na ott voltak meglepetések. :) Még az op páncélban is voltak fekvések. Az a két fajta macilaci valami eszement brutális. Kb 3x erősebb még a gyengébb is mint egy Thunderjaw vagy Stormbird. Egy ilyen medvével a harc instant fél óra alaphangon. Később kapsz a nyakadba hármasával ilyeneket :)
Imádom ezt a játékot. Anno ez volt a selling point mikor ps4prot vettem. Nem hiába van Horizonos tetoválásom is. Egy dolog nem tetszett csak, a különböző ruhák statjai. Kb minden ellenfél típus után öltöztetni kellene. Az egyik tűz ellen véd jobban, a másik fagy, melee, ranged stb....Egy darabíg szórakoztam ezzel. Aztán marhára meguntam hogy 5 percenként az inventoryban kotorásszak csak emiatt külön. Úgy hogy én 90% ban az egyik stealth göncben voltam. Ezt az Ancient Armort kipróbàltam de inkább nem használtam aztán mert ezzel meg hirtelen könnyű lett :)

(#266357) Carlos Padre válasza erahurka (#266287) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ott azért a kinézet indokot adhat arra, hogy ne fusson olyan jól, de a CP esetén még ez sem áll. Ps5ön játszok vele, semmi nem indokolja a teljesítmény problémákat, nem lassú a hdd, nem kevés a ram, nem gyenge a processzor, nem 7 evés a gép. A program szar.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266358) Carlos Padre válasza F-ECT$ (#266312) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazából az mentené meg, ha megcsinálnák a CP Online -t teli mikotranzakcioval.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266359) saelin


saelin
veterán

Hmm, a mai napi Cyberpunk-ozásom után úgy álltam fel a gép mellől, hogy elgondolkodtam azon lehet nem ezt a világot kelett volna választaniuk. A történettel még mindig semmi baj mert ez a legjobb része a játéknak, de az openworld és a hozzá tartozó tevékenységek egy kalap csibefossal egyenlőek. A harcot sem sikerült szerintem annyira eltalálniuk. Szerintetek egy Shadowrun világgal nem jobban boldogult volna a CDPR? Elvégre abban vannak fantasy elemek és ugye nekik abban a témában nagyobb tapasztalatuk is van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266360) RubbishBin válasza saelin (#266359) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Szerintem a TW3 fejlesztőinek a fele lecserélődött azóta. Ameddig ilyen munkát végeznek, addig tök mindegy a setting. Alap dolgok vannak elfuserálva.

[link] GTA 5 vs. CP2077 npc-k. 7 év különbséggel...

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#266361) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Külön imádom, hogy a leg lepukkantabb nyomornegyed középen csak így el vannak szórva random pénzkötegek, fegyverek, ammo, kaja, gyógycucc és senki nem hajol le értük. Az meg, hogy a leggyakoribb tárgy a játékban a szegecses dildó egyszerűen csodálatos :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#266362) KaitouP válasza RubbishBin (#266360) üzenetére


KaitouP
veterán

Ú ha én ezt átviszem a CP 2077 topikba... ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266363) FunPro válasza saelin (#266359) üzenetére


FunPro
senior tag

Shadowrun jogok a microsoftnál vannak tudtommal.

Egyébként én még azt is el tudom képzelni, hogy az alapkoncepció teljesen más volt, mint ami a végén lett.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#266364) saelin válasza RubbishBin (#266360) üzenetére


saelin
veterán

Hát, a Cyberpunk még egy Vice City-hez mérten is el van maradva npc AI-ban. Elvileg a játék 7++ éven át készült és mégis egy csomó minden tiszta fapad benne. Nem lett volna szabad bevállalniuk az openworld-öt ezzel a játékkal. Anyagilag lehet nem bukás a cégnek, de a megítélésének annyi a következő játékukig. Nálam a CDPR ezzel szépen lehúzta magát, pedig én pont az a játékos voltam aki nem várt sokat és a legkisebb rosszat kívánta a játéknak. Helyette viszont a legrosszabb forgatókönyv került elő.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266365) Wesder válasza saelin (#266364) üzenetére


Wesder
félisten

16 óta készült mint főprojekt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266366) erahurka válasza Mr Chapel (#266356) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ez remek hír :( Mondjuk nem újkeletű dolog hogy a DLC sokkal nehezebb az alapjátéknál. De nem értem miért kell ezt csinálni.

(#266367) ProEvoFan válasza KaitouP (#266362) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már megtörtént.
Bevédték.Nem kicsit, nagyon. :DDD
Van itthon egy régi (6 éves?) PC.I5 2600, gtx960 2GB, 8GB ram.Youtuben megnéztem hogy menne rajta a Cyberpunk.Minden lowon 30 FPS kürül fut......ami így is sokkal szebb, mint a PS4es verzió.
Tényleg igénytelen munkát végeztek az általam is magasztalt lengyel banda. :( :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#266368) _drk válasza Wesder (#266365) üzenetére


_drk
őstag

Ezt a 7-8 évet amúgy honnan veszik?
2016ban még fullos dlc Blood and Wine jött ki Witcher hez!
Tuti akkor is azon dolgoztak! Rendben a 4 év is sok idő, de a bejelentés semmit nem ér. TES6-ra meg Diablo 4re akkor majd 10 évet mondunk?

Egyébként az senkinek nem jutott eszébe, hogy előrendelni semmit nem szabad? :U

(#266369) Deck válasza RubbishBin (#266360) üzenetére


Deck
titán

Ezek tények ami a videóban van de ettől nem lesz jobb játék. (számomra)
A GTA V-ben van a legszarabb "célzás" amit láttam, homályos, recés, még a 30fps-se tartja mindig, vezetés közben pl online meg főleg nem. Aztán PS3 játék volt eredetileg azt így fut csak PS4-en? Kíváncsi leszek PS5-ön majd... Ezenkívül unalmas. Számomra.
Cyberpunk 2077-ba jobb a világ, hangulat, zene, sztori, fejlődés és az egész. Kár, hogy nem külső nézetes de ez is attól függ melyik típust szereted jobban.
A GTA V már sok frissítés kapott a CP nem. Jönnek majd dlc-k is ugye. Lényeg, hogy javítsák a konzol verziókat.
Ez a nem kellett volna OW-nek lennie dolog meg kb az összes játékra igaz lehet ha úgy nézzük. Élvezetes csak úgy a városba motorozgatni is, zene közben.. Én nagyon élvezem az egészet. Gyorsutazás van állítólag de egyszer sem használtam a 12 óra alatt amim benne van. :DDD

PS5

(#266370) saelin válasza ProEvoFan (#266367) üzenetére


saelin
veterán

Arra a gépre én a Geforce Now-ot ajánlom. Steames Cyberpunk gyönyörűen fut vele. Ha Steamen megvan a játék egy órát ki is próbálhatod free plan-ben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266371) saelin válasza Deck (#266369) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is motorom van. Ráadásul olyan ami az Akira c. animében látottra hasonlít. Imádom a hangját. :B
A gyorsutazás meg, meh. Sokkal jobb furikázni közben, mert mindig talál valamit az ember.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266372) Deck válasza saelin (#266371) üzenetére


Deck
titán

Nekem is olyan. Egyből az ugrott be nálam is :C

PS5

(#266373) Scholes9 válasza Carlos Padre (#266361) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pár dildóba már én is belefutottam :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#266374) leslien


leslien
nagyúr

üdv,,
szeretném tisztitani így [link] csak rohadtul nem akar Sony s felénél feljönni... mit tegyek?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#266375) Kendek válasza leslien (#266374) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint a konzol burkolatának a teteje nem akar lejönni? Azt elsőre nehéz lepattintani, de utána már kicsit könnyebben fog menni. Megfogod az elülső sarkát, és addig húzod amíg fel nem jön. Nem fogod tudni eltörni, csak erőltetni kell kicsit, hogy meginduljon.

<-ƘƘ->

(#266376) leslien válasza Kendek (#266375) üzenetére


leslien
nagyúr

igen ,nagyon nehéz..

szerk.
jött a nejem és lepattintotta... :B

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#266377) Sanyi.mTs válasza kovsol (#266350) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és ez hogy történik a gyakorlatban? mármint az első része az írásodnak.

(#266378) Kendek válasza Sanyi.mTs (#266377) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van a PlayStation App, abban megadod azt a hat számjegyű kódot amit a PS5 kiír a vendégbejelentkezéshez, majd behúzod a Collection játékokat.

<-ƘƘ->

(#266379) saelin


saelin
veterán

Úgy látszik ennyi volt a Cyberpunk nekem. Az egyik main küldinél mindig ugyan ott összeomlik a játék. Elkezdem a párbeszédet a nővel majd amikor mutogatja mi van a data shard-on jön a crash. 30 óra kukázva... Kösz CDPR.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266380) icemad válasza Kendek (#266378) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valahol olvastam, hogy a Sony banolja az olyan gépeket, ahol ezt sokszor csinálják.

(#266381) perge666 válasza saelin (#266379) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem ne kukázd,csak várj 1-2 hibajavításra hátha segít.
Ha már megvetted jó drágán elhiszem hogy elvárnád,sőt mindenki elvárná hogy minden flottul menjen,de sajnos ez ilyen lett. :(((

(#266382) Kendek válasza saelin (#266379) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Majd javítják, csak kicsit félre kell tenned a játékot. :)
Egyébként amilyen bug-okat bele tudtak tenni még utólag is, jóval a kiadás után a Witcher 3-ba, egyáltalán nem kell ezen meglepődni. Maga a sztori meg a játékmenet biztosan jó, de nekem eszembe nem jutott, hogy most játsszak vele. De ez a Sony felelőssége is amúgy, mert meg kellene követelniük egy bizonyos technikai szintet.

<-ƘƘ->

(#266383) Wesder válasza saelin (#266379) üzenetére


Wesder
félisten

Jó lenne tudni pontosan hol tartottàl, mert én kb Act2 végénél lehetek a majd 30 óràmmal.
A te részed màr act 3 volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266384) penge111


penge111
addikt

Azt mondjátok már meg, hogy a CP 2077-ben a mellékküldik olyan színvonalasak és változatosak mint a W3-ban?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#266385) Deck válasza penge111 (#266384) üzenetére


Deck
titán

Nem.

PS5

(#266386) Deck


Deck
titán

(#266387) sayCet


sayCet
aktív tag

Konzolvilág - Cyberpunk előrendelés. 14 napos elállási jogom gyakorolhatom? Ha igen, mi a menete?

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#266388) freeknight válasza saelin (#266379) üzenetére


freeknight
őstag

Én már tegnap kukáztam :D
Addig kell eladni amíg ér valamit. Igen, biztos lesznek patchek, de legyünk őszinték, konzolokon pre-alpha állapotban van a játék, évek megfeszített munkája lenne játszható állapotba hozni értékelhető grafikával.
Ott van a Geforce Now, vagy a Stadia, nekem a Stadiával voltak bajaim, de a Now tökéletesen, ultrán viszi a játékot bekapcsolt ray tracing mellett 60 fps-el. Szóval nem értem miért szenvedne valaki nemhogy ps4-en, de ps5-ön is ezzel a gammával. Ez a játék amúgy is bill+egér kombóra lett tervezve. A CDPR csak azért dobta ki konzolra is ezt a játékot, hogy megduplázzák az előrendelési bevételeket, ezt természetesen nulla munkával, lehető legköltséghatékonyabban kivitelezték.
Én már elfogadtam, hogy ezt egy pc-exkluzíc címként kell kezelni. Nyilván undorító húzás volt a konzolos előrendelők átverése, és már maga az, hogy ezért a bűzölgő fekáliáért pénzt kértek, dehát a GoG-on van 30 nap a refundra, amit én ki is fogok használni, így szerencsére nem is kell majd kétszer fizetnem a játékért.

(#266389) cyberkind válasza sayCet (#266387) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom ezt miként lehet megcsinálni ha már beaktiváltad a kódot.

Paranormal Cocktivity

(#266390) Kendek válasza Deck (#266386) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kíváncsi lennék, hogy abból a négymillió körüli konzolos előrendelőből hányan kérték, illetve kérik vissza a lóvét. Ugye ezzel dicsekedtek, hogy máris visszahozta a bekerülési költséget, sőt, prémiumot is osztogatnak.
Viszont ezt nagyon nem így kellett volna tálalni, de majd megtudják, mert legközelebb közel sem lesz ennyi előrendelőjük. Más, de amúgy jó játékokból évek alatt is nehezen gyűlik össze ekkora eladás.

<-ƘƘ->

(#266391) Deck válasza Kendek (#266390) üzenetére


Deck
titán

Remélem mindenki.
Azt se értem a Sony, hogy hagyta ezt jóvá? Mikor elvileg tesztelik a játékokat ami felkerül. És a CP 2077-nél technikailag rosszabb játék nincs PS4-re.
Remnant mikor megjelent ott a Sony levette a Store-ból egy darabig mivel szerintük nem felelt meg... Így emlékszem. Aztán ott semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#266392) FunPro válasza Kendek (#266390) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy itt járt valami előnnyel az előrendelés? Adott valami extrát? Vagy csak olcsóbb volt mondjuk kétezer forintal?

Ezt a részét nem követem/követtem a játéknak.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#266393) Bad Pritt válasza Deck (#266391) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Látták, mennyi pénz fog befolyni a kasszába az előrendelésekből, hülyék lettek volna levenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#266394) Deck válasza Bad Pritt (#266393) üzenetére


Deck
titán

A Microsoft is engedte és a Sony is. Ez mindent elmond róluk, ahogy a CDPR-ről is a helyzet, hogy így kiadták.

PS5

(#266395) dinostaRR


dinostaRR
tag

CP twitter leírását már harmadjára szerkesztették, most kivették az RPG jelzőt. Jelen állás szerint: an open-world, action adventure story.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#266396) Wesder válasza dinostaRR (#266395) üzenetére


Wesder
félisten

És? Azt teljes mértékben hozza. Le sem lehet tenni. Màr amikor működik. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266397) Kendek válasza FunPro (#266392) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Általában semmi érdemleges nem szokott lenni, inkább csak apróságok. Azért rendel elő az ember mert megbízik bennük, hogy egy jó játékot fognak prezentálni, és ezért a pénzünkkel előre támogatjuk őket.
Én egyébként most simán azt tartom a normálisnak ha refund-olja az ember, aztán majd miután kész is lett a játék, utána jó nagy akcióban meg lehet újra vásárolni. Mármint PS5-re, a PS4-gyel szerintem már nem fognak tudni csodát tenni.

<-ƘƘ->

(#266398) Deck válasza Wesder (#266396) üzenetére


Deck
titán

Ha javítják a technikai problémákat akkor egy remek játék lesz. Persze ez egy játék, de sokan meg olyan világ megváltó dolgot vártak, ami nem is létezik.

PS5

(#266399) Wesder válasza Deck (#266398) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, mert a CDPR-nek túl nagy volt az arca. Jogosan vàrtak olyat, ami nincs, mert ezt kommunikàltàk le.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266400) Deck válasza Wesder (#266399) üzenetére


Deck
titán

A tesztelők is írtak azért túlzó dolgokat :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.