Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265601) ProdyG válasza tboy93 (#265597) üzenetére


ProdyG
senior tag

Köszi mindkettőtöknek. Nintendo-t most nem vennék, akkor marad ez a téma kicsit későbbre.
Csak bejött tegnap a gyerek a szobába, miközben nyomtam a Resident Evil-t és mondta, hogy ő ezt most kipróbálná :D
max olyan játék jöhetne akkor szóba most, amivel együtt játszunk... én irányítok, ő max besegít 1-2 gombnyomással, meg nézi hogy mit csinálok.

(#265602) Gigicuci válasza ProdyG (#265601) üzenetére


Gigicuci
senior tag

LocoRoco 1-2, LEGO City Undercover, Flower, Pegle 2, Sackboy: Big Adventure játék coopban, Knack 2 coopban, LEGO mászkálós játékok, Tearaway, Rayman Legends, Just Dance, hohkum, Never Alone coopban, Puyp Puyo Tetris, Rabbids Invasion, Everybodys golf

[ Szerkesztve ]

(#265603) tboy93 válasza ProdyG (#265601) üzenetére


tboy93
nagyúr

Beyond-ot pl lehet így játszani, de az meg nem neki való. Amúgy a fentebb említett LEGO City jó ötlet!

[ Szerkesztve ]

(#265604) Gigicuci válasza Gigicuci (#265602) üzenetére


Gigicuci
senior tag

ui.: Chimparty, UNO, Melbits World, Knights and Bikes, Abzu, Carnival Games, Paw Patrol, pár póni szimulátor a store-ból, Crash Team Racing, Stardew Valley, New Super Luckys Tale, Little Big Planet 3 coopban, Sonic Racing, Wattam,

[ Szerkesztve ]

(#265605) Gigicuci válasza Gigicuci (#265604) üzenetére


Gigicuci
senior tag

ui2.: Pang Adventures, Super Bomberman R, Horizon Chase Turbo, Kingdom Hearts 3 (úgy, hogy apa játszik, ő meg nézi), Untitled Goose Game, Overcooked 2, több nem jut eszembe most. :)

De a Sackboy: Big Adventure-t ajánlom a legjobban az összes közül. Vicces, cuki, coopban nagy fun.

[ Szerkesztve ]

(#265606) ProdyG válasza Gigicuci (#265605) üzenetére


ProdyG
senior tag

:R

(#265607) Mauzes válasza Maxell014 (#265594) üzenetére


Mauzes
őstag

Pár töltés után fog beállni az akksiidő, de 4-5 óra azért kicsit kevésnek tűnik.

(#265608) raziel01


raziel01
veterán

Store csak nálam fos PC-n? Semminek nem mutatja az árát, semmit megvenni így nem lehet.

(#265609) raziel01 válasza raziel01 (#265608) üzenetére


raziel01
veterán

Chrome-ból meg jó. :W
Firefox-ból nem. Fene se érti.

(#265610) jupp008 válasza raziel01 (#265609) üzenetére


jupp008
senior tag

Nekem Chrome alatt otthoni gépen megjelenik, munkahelyi gépen pedig nem.
Ugyanazok a beállítások - minden. Nem jövök rá mi lehet a probléma, de tök idegesítő.

(#265611) erahurka válasza raziel01 (#265609) üzenetére


erahurka
félisten

Én Chrome-ot használok de megesik hogy nem működik. Nem tölt be az ár, hogy milyen verziók vannak és a kosárba rakás gomb. Zseniális. :C

(#265612) fausto válasza ProdyG (#265591) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem ennyi idősen még a legtöbb játék nehéz lesz neki. De amiket felsoroltak, azokkal tehetsz egy próbát, mert aranyos, békés játékok. Ami nekünk nagyon bejött

LittleBigPlanet 3 - vannak egyszerű pályák és egyszerre tudtok ketten menni
Unravel 1-2 (főleg a 2), aranyos játék és egyszerre tudtok ketten menni, nem is vészesen nehéz.

A többihez:
Tearaway - főleg az eleje könnyű, de csak egyedül lehet játszani
Overcooked - szerintem ennyi idősen nehéz
LocoRoco 1-2 - nálunk a gyerek keze nem állt rá az irányításra, de a design telitalálat. Csak egyedül lehet játszani

Ezek azok, amivel van saját tapasztalat

(#265613) Steve1207 válasza erahurka (#265611) üzenetére


Steve1207
veterán

Én azt vettem észre, hogy várni kell. Van, hogy nem kapja el és tényleg nem tölt be, de az esetek többségében csak szimplán lassú és sokáig tölt.

.

(#265614) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

sziasztok

Van olyan verziója a ps4 Pro-nak, amelyik kevésbé hajlamos coil whine-ra és nincs turbina hangja, egyéb más anomália?

A kérdés miértje:
Áprilisban vettem boltból bontatlan új pro-t, az CUH-7216B volt. Beüzemelés után nem sokkal elkezdte a CW-t amikor nagyobb terheléses rész jött játék közben (tehát kb 60-70%-ban).
Akkor úgy voltam vele, ez nem nomrális, főleg nem egy új gépnél. Visszavittem, adtak egy újat, az is dettó ezt csinálta, visszakaptam a pénzem végül és vettem egy Xbox One X-et.

Ez azóta teljesen jól, csendben, CW nélkül teszi a dolgát. Viszont rossz látni, hogy PS Pluson milyen ingyenes játékokat ad Sony, Microsoft ehhez képest elég vérszegény.

Ezért (+ hiányzik a god of war és gran turismo is :D ) megfordult a fejemben a visszaváltás, de csak akkor, ha létezik olyan modell, ami kevésbé képes CW-zni.

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#265615) Kendek válasza RocknRoller (#265614) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs azóta másik Pro verzió, a PS5 jött ki. Mindkettőből ki lehet fogni olyat amelyiknél jelentkezik némi Coil Whine, de nem mindegyik csinálja, és nem is egyforma szinten.

<-ƘƘ->

(#265616) fausto válasza RocknRoller (#265614) üzenetére


fausto
addikt

"Viszont rossz látni, hogy PS Pluson milyen ingyenes játékokat ad Sony" - ezzel mondjuk tökre egyetértek, csak szerintem nem ugyan arra gondolunk :D De tényleg, Plus miatt teljesen felesleges PS-re váltani, pláne a GP mellett.

(#265617) F-ECT$ válasza RocknRoller (#265614) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy jó pasztázás sokat segít állítólag, de nem lesz hangtalan. Vegyél PS5-öt :)

fausto: a PS collection azért nem rossz ajánlat a frissen belépőknek.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#265618) RocknRoller válasza fausto (#265616) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

úgy értem, Xbox oldalról rossz látni, hogy akiknek PS-e van azoknak mérföldekkel jobb ingyenes game-k jönnek, mint GP-n, ami nem mindegy :D
alszok még rá párat, mert egy hibátlan 4 év garis gépet nem szívesen passzolnék el egy bizonytalan használtra.

F-ECT$: hosszútávon az lesz, csak megjelenéskor forgalmazott gépet nem vennék szívesen, pl ilyenek miatt. Itt is van CW meg sok jóság, de a CW-t úgy látom el kell engedni..ami szomorú, főleg ennyi pénzért, de ez van, úgy látszik.

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#265619) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265620) ProdyG válasza fausto (#265612) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi, van azért választék :) kipróbálunk majd párat.

(#265621) erahurka válasza Wesder (#265619) üzenetére


erahurka
félisten

Jól hangzik. Ilyen nincs Zelda, a szamár is jó kategóriának tűnik. Nagyon érdekel, remélem lesz rá valami karácsonyi akció. Vagy Mr. Sony megdobhatna egy 25%-os kuponnal (vagy valaki más a topikból :B ).

(#265622) saelin válasza Wesder (#265619) üzenetére


saelin
veterán

Pedig hogy mondtam hogy ez egy szar Odyssey side project lesz. Erre pár óra video után még nekem is tetszik. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265623) Wesder válasza saelin (#265622) üzenetére


Wesder
félisten

SkillUp videójàt néztem meg róla. Az egyetlen "hibàja" szerintem hogy kijött az AC:O. Ha nem lett volna az Odyssey ilyen fel sem merült volna benned, vagy bàrkiben. Rengeteget nyúl a Zelda: BotW-tól is, de úgy érzem hogy ezek ellenére ez most egy tényleg jó Ubi jàték lett, (rànézésre) ami nem egy folytatàs, hanem új IP.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265624) saelin válasza Wesder (#265623) üzenetére


saelin
veterán

Pontosan ez van az én fejemben is, csak kicsit másképpen. Nem az a baj hogy megjelent az Odyssey, hanem az hogy én játszottam vele és elkezdtem hozzá hasonlítgatni. A valóság meg az, hogy az irányításon és az engine-en kívül semmi közös nincs bennük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265625) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Darksiders Genesis nagyon betalált nálam.Még sosem játszottam Darksiders játékkal, ezt is csak a Diablos stílusa miatt vettem meg.Hétvégén kipróbálom az osztott képernyős mókát, remélem nem lesz zavaró a fixen felezett képernyő.

(#265626) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Néztem ezt az Inmortalst...szerintetek mennyire hasonlít a Genshin Impact-re? :U

Mert azt nagyon szeretik a csajok itthon, tennék vele egy próbát.

Továbbá egy kis ajánló:

Pang Adventures - 1.396Ft

[link]

A korombeliek talán nyomták játékteremben az eredetit, nagyon mókás kis coop cucc. Nevetés/anyazás garantált. :) Ritkán van akcióban, most érdemes behúzni.

(#265627) Wesder válasza Gigicuci (#265626) üzenetére


Wesder
félisten

Mindkettő openworld, kb ennyire.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265628) RetroJack


RetroJack
tag

Üdv

Ps Gold fülessel kapcsolatban lenne kérdésem. Ismerősöm most vett egyet és partyban elég tompán lehet hallani a hangját, nem tiszta. Ötlet ?

(#265629) tboy93 válasza RetroJack (#265628) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vegyen másik fülest. Ez ilyen hulladék.

(#265630) RetroJack válasza tboy93 (#265629) üzenetére


RetroJack
tag

Nekem is az van, de nincs vele ilyen gondom.

(#265631) RangerFox válasza tboy93 (#265629) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Gold meg Platinum mikrofonja kicsit torzít a hangon, de ettől függetlenül érthető marad. És pont emiatt furcsa a tompaság.

(#265632) oliwire


oliwire
őstag

Kollegám a gyerekének akar majd venni PS4-et, és mondta, hogy 40k-ért majd megvenné tőlem a mostanit mindenestől.
1 TB, 3 kontrollerem van hozzá, 4 lemezes játék, eredeti Sony töltőbölcső.
Felnéztem a hardveraprora, mennyiért is mennek ezek, és azt látom, hogy 70-80K-ért megy ilyen felszereltséggel a Slim.
Szembesítettem vele, erre belinkel az Euronics-től egy nagyon leakciózott darabot: Sony PlayStation 4 Slim 1TB 2 db DualShock 4 kontrollerrel + FIFA 20 | Euronics Műszaki Webáruház [link]
Mondtam neki, hogy ilyen akcióra érdemes most lecsapni, mert bizony ez eléggé áron alul van, a 2 kontrolleres PS4 Slim-ek 100k felett kaphatóak alapjáraton, akció nélkül.
Vicces, hogy úgy gondolta, hogy mivel most ennyi akciósan, én is akciózzam le az enyémet is :DDD

(#265633) Mauzes válasza oliwire (#265632) üzenetére


Mauzes
őstag

Akkor vegye meg ezt. Amúgy tényleg jó ár, de nem sok helyen kapható és lehet, hogy csak bemutató darab van.

(#265634) oliwire válasza Mauzes (#265633) üzenetére


oliwire
őstag

Ezt mondtam neki is. Ilyen ár évente 1x szokott lenni. De 40k mindenképp durván ár alatti ajánlat egy jól működő PS4-ért.

(#265635) tboy93 válasza oliwire (#265634) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy 500-as FAT egy kontival ér kb ennyit...

[ Szerkesztve ]

(#265636) Frod válasza oliwire (#265634) üzenetére


Frod
addikt

Ehhez képest nem olyan rég 50-ért röpködtek a Pro-k :U
(félre ne érts, én is viccnek gondolom, mert ez túl olcsó ár, de a piac használt piac elborult kicsit ősz elejétől)

Do you see the white shadow?

(#265637) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok
Ismét Dualshock 4 kálvária
Úgy látszik feleslegesen cseréltem ki az akksit és az usb aljzatot is. Ugyanúgy nem tölti rendesen az akksit.
A szalagkábel lesz valószínű a rossz, az egyik oldalán szinte már nem is maradt csatlakozó. Szalagkábelt is rendeltem előrelátóan, de természetesen ennek meg a típusszáma nem egyezik, nekem 20941-es kellene a kontrollerbe. A baj, hogy sehol nem találok ilyet magyar webshopban, ahol van is, ott sokkal vastagabb, nem 12 pines.
Nincs valakinek ilyen elfekvőben? Aliexpressen látok, de az már nem ér ide a CP2077 megjelenésig :(

(#265638) KD6-3.7 válasza freeknight (#265637) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nem lett volna egyszerűbb venni egyet akciósan? Idő a szerelés, az alkatrész stb. Vagy a PS-ben rossz valami? itt pl tök jó áron van! A camouflage is elég vagány! Van sima fekete is.

[ Szerkesztve ]

(#265639) tboy93 válasza KD6-3.7 (#265638) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, nem éri meg szarozni vele amikor 12k egy új...

(#265640) oliwire válasza tboy93 (#265635) üzenetére


oliwire
őstag

Hát kb .. :DDD

(#265641) freeknight válasza KD6-3.7 (#265638) üzenetére


freeknight
őstag

Valószínű az lesz most már, csak nem akartam újat venni, mikor 4ezerből megvolt az alkatrész hozzá. A franc se gondolta volna, hogy szalagkábelből is van vagy 3 fajta.

(#265642) oliwire válasza Frod (#265636) üzenetére


oliwire
őstag

Lassan mintha a tőzsdén lennénk, úgy ugrál a PS4 ára :DDD
a PS5 delay kicsit magasabban tartja jelenleg.

(#265643) penge111


penge111
addikt

Betettem Ps5 topikba is, ott jobban érvényesül. Baromi jó videó szerintem!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#265644) Nayrobi


Nayrobi
őstag

PSNow december:

- Horizon Zero Dawn Complete Edition
- Wreckfest
- Darksiders 3
- The Surge 2
- Stranded Deep
- Broforce

(#265645) RZozo válasza oliwire (#265632) üzenetére


RZozo
aktív tag

Azok az üzletben jó áron feltüntetett példányok szinte biztos, hogy már nincsenek meg. Az élelmes dolgozók jó eséllyel elvitték. Pár napja a pécsi üzletben szembesítettek vele, hogy az jóárasított, üzletben átvehető példányok azért vannak még a weboldalon, mert a weboldalt nem túl gyakran frissítik ezekre.

(#265646) oliwire válasza RZozo (#265645) üzenetére


oliwire
őstag

Valószínűleg ez az ár pár kiváltságosnak adatik meg csak.

(#265647) perge666 válasza oliwire (#265632) üzenetére


perge666
veterán

Én februárba vettem 45-ért 1TB Slimet dobozosan 1 kontrollerrel.
Azért 3 kontrollerrel több az ára,meg énis szerintem nem rossz áron vettem...

(#265648) oliwire válasza perge666 (#265647) üzenetére


oliwire
őstag

Most ennyiért a hardveraprón egy hibás HDD-st látok. Jó áron sikerült neked beszerezni

(#265649) vargalex válasza oliwire (#265648) üzenetére


vargalex
félisten

Valóban jó ár, de akkor még jóval olcsóbb volt, mint most. Én júniusban vettem 55-ért 500-as Slim-et 2 kontrollerrel, headsettel, dobozában (eredetileg 2 kontrollerrel árult verzió volt). Majd 1 hónappal később 35-ért egy PS VR-t kamerával. Ahhoz sem jutnék már hozzá annyiért. Szerencsére 2 fagyi volt itthon a PS3-hoz, így az nem kellett.

Alex

(#265650) RZozo


RZozo
aktív tag

Meguntam itt a PS5-PS4 beszerzési huzavonát, tortúrát.

PS5 még a láthatárban sincs. Legalábbis értelmes áron. Prohardveren sem tűntek túl megbízhatónak, akik PS5-t esetleg kedvezőbben árultak volna, hiába fizettem volna ismeretlen személynek előre foglalót, előleget egy jobb árban lévő példányra. A teljes vételárat egyiküknél sem mertem bevállalni előreutalással. Jól is tettem, mert a kommunikáció itt meg is szakadt velük. Válaszra sem méltattak.

PS4 Slim kedvező áron sok helyen beszerezhető (MM-nél is van egy példány beragadt rendelésem belőle), de nagyon izgatta a fantáziám, hogy a PS4 Pro-val mennyit tudok kihozni belőle 4k tévén.
Pedig két hete emag-tól rendelt PS4 Slim 500GB Ghost of Tsusima játékkal nagy nehezen megérkezett, 100k-ért át is vehető most már a pécsi üzletükben. (Ha valakit érdekel, szívesen átadom a lehetőséget)
Tehát PS4 Pro-ra vadásztam kedvező áron, de csak használt példányok voltak, azok is 80-90k körül vagy még többért, ha volt rá garancia.
Prohardveren is kerestem PS4 Pro garanciális példányt, de ahol találtam, ott válaszra sem méltattak.
Tegnap konzolvilág oldalán feltűnt használt PS4 Pro 6 hó garanciával jó árban (habár nem tudom, hogy milyen verziójú), gondoltam megpróbálom, de készleten lévőként írt terméknél a rendelésemkor már nem volt készleten. Konzolvilág levelemre nem válaszolt, függőben van náluk 3 db rendelésem vagy próbálkozásom PS4 Pro-ra.
Ez a szivatás volt az utolsó csepp a pohárban.
Nem akartam a PS5 előtt nagyobb beruházást, úgy hogy van itt nekem egy Xbox One X is minden jóval, de az Alzán szembejött egy PS4 Pro ajánlat, több ajándék játékkal. TLOU2 (Erre nagyon kíváncsi leszek), Nioh2, Dreams játékokkal. Utóbbi két játékról nem igazán hallottam, de így ebben a csomagban 140k-ért nem tűnt rossz árnak. Plusz 1 hó PS+ előfizetést még 990-ért hozzá lehetett csapni a rendeléshez. Ez még kedvezőbb, mint az éves 13,5k ár.
Így végül hamarosan én is belépek a PS4 tulajok közé, ha már a PS5 nem sikerült.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.