Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266201) Frod válasza Wesder (#266196) üzenetére


Frod
addikt

Csepp a tengerben, de én át sem veszem a PS-es előrendelésemet.
A látottak alapján nem érzem indokoltnak, hogy ezért én most fizessek.
Talán, de már tényleg csak talán PS5re a nextgen patch után...
De lehet hagyom ezt az egészet, és kijátszom valami stream platformon, mivel láthatóan pc-re csinálták, és minden más kb csak nyűg nekik.

Do you see the white shadow?

(#266202) tboy93 válasza Frod (#266201) üzenetére


tboy93
nagyúr

Első mondatod után már majdnem nyomtam a privát üzenet küldésére, azt hittem hirtelen PS5 előrendelést nem akarsz átvenni :DDD

(#266203) penge111 válasza Maxell014 (#266184) üzenetére


penge111
addikt

Erre max csak CFW- Ps3-al tudod megtenni... De ez itt természetesen tabu téma! :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#266204) Frod válasza tboy93 (#266202) üzenetére


Frod
addikt

Legalább már értjük miért nem voltak speckó gép bundle-ök, CP témában. :D
Ehhez én sem adtam volna a nevemet.

Do you see the white shadow?

(#266205) vargalex válasza penge111 (#266203) üzenetére


vargalex
félisten

De nagyon jó a fordítás. :) Én is azért játszom éppen PS3-on... Az angollal sincs gond, de valahogy jobban élvezem.

Alex

(#266206) F-ECT$ válasza Frod (#266204) üzenetére


F-ECT$
titán

De XSX-es bundle volt, nem?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#266207) tboy93 válasza F-ECT$ (#266206) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mert az ottani ex címek szintjét simán hozza (Halo Infinite vs CP2077)

;]

(#266208) Frod válasza F-ECT$ (#266206) üzenetére


Frod
addikt

Az a gép amúgy nagyon menőn nézett ki, és gondolkoztam is rajta, amikor 100k volt kereken vagy két hétig. De erős maradtam.
Hát azt hiszem, most sírna a szám miatta az biztos. :)

Do you see the white shadow?

(#266209) FunPro válasza tboy93 (#266207) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk olyan, hogy xbox ex már nem nagyon létezik. Max. olyan, hogy játék ami nem jön ps-re és nintendo-ra. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#266210) Gery9112 válasza marilllyo (#266174) üzenetére


Gery9112
őstag

Érdekelne, hogy ki ragaszkodott a nemi szervek testr(é)szabhatóságához. Kb annyira felesleges volt az arra pazarolt idő mint az RDR 2-ben a csődörök reakciója a hidegre. :DDD
A különbség az, hogy az RDR 2 konzolon játszhatóbb formában jött ki. Csak azért, hogy tessék nálunk ezt is meg lehet csinálni....hát...remélem valakinek nagyon megérte.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#266211) F-ECT$ válasza Frod (#266208) üzenetére


F-ECT$
titán

100k? Annyiért jöhetett volna nekem is ;]

Dive ever, work never.

(#266212) Steven King


Steven King
csendes tag

Sziasztok!
Kinéztem egy Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition kormányt ps4-hez. Használt már valaki ilyen cuccot? Milyen a használata, minősége? Érdemes lehet megvenni vagy nem ajánlott?

(#266213) saelin


saelin
veterán

Kezdek azon gondolkodni hogy lehet hagyni kellene a Cyberpunk-ot amíg nem kap valami patchet. Ma már ez a 4. crash-em és mindig van köztük egy jókora szünet. Szerintem memória menedzsmenttel lehet valami gebasz, mert minél tovább játszom annál több vizuális glich kezd feltűnni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#266214) kovsol válasza saelin (#266213) üzenetére


kovsol
titán

Én majd veszek egy GOTY kiadást ha kijön. Ha megveszem az alapjátékot, majd hozzá külön a DLC -ket is máris ott tartok, hogy tripla pénzt beletoltam, és még bugos szart is kapnak azok akik többet fizetnek. Addigra talán a PS5 -re is lesz valami extra optimalizálás.

May the Force be with you!

(#266215) F-ECT$ válasza kovsol (#266214) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó. Még egy tök jó és hibátlan játékért is szívnám a fogam ha 20-30k-t (vagy dlc-kkel együtt még többet) kellene fizetnem, nemhogy egy bugosért.

Dive ever, work never.

(#266216) headhunter86 válasza saelin (#266213) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem a 6 óra alatt 4x crashelt.
Szerintem három opció van:
A. "szenvedsz" a PS4 verzióval.
B. Van már most egy überdrága PC-d és élvezed.

C. Vársz a PS5-ös upgrade-re és, hogy kapható legyen a PS5.

Én most A, mert egyszerűen nincs mivel játszani és hibái ellenére is qrva jó a játék!
Aztán ha kitolom PS5-ig, akkor majd lesz egy második végigjátszásom is maximum, vagy ha nem akkor folytatom onnét.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#266217) Steve1207 válasza Steven King (#266212) üzenetére


Steve1207
veterán

Itt érdemes utána nézni jobban és megkérdezni. Én pl nem venném, mert ForceFeedback azért nem rossz dolog és ebben nincs. A következő kategória PS4-hez a Thrustmaster T150, néha szokták akciózni 55 körülre ideig-óráig, az már olyankor korrekt vétel. Összességében nagyon elszálltak az árak jelenleg, de majd a másik topikban naprakészen segítenek.

.

(#266218) Frod válasza headhunter86 (#266216) üzenetére


Frod
addikt

Én a D, opcióval szemezek, mégpedig Stadia vagy GeforceNow.
Csak próbálok még gyűjteni véleményeket, hogy miként fut ezeken, mert nem merek vakon beleugrani.

Do you see the white shadow?

(#266219) gangstagergo válasza saelin (#266213) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Google Stadia-n viszont elég stabilnak tűnik Kiberpunk. Szerintem nagyon vicces, hogy a "legolcsóbb" alternatíván teljesen korrektül játszható a játék. Ha nem lenne 2 éves backlogom PS4-en én már tuti meg vettem volna Stadia-ra ;]

(#266220) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Sziasztok!

Az utángyártott Dualshock-kal van valakinek tapasztalata? Láttam 1-2 review-t róla, de azért jó lenne elsőkézből is értesülni, mennyire tér el az eredetitől esetleg.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#266221) Deck válasza ClydeBeka2 (#266220) üzenetére


Deck
titán

Ne vesztegesd az idődet és a pénzed ilyenekre.

PS5

(#266222) RangerFox válasza saelin (#266213) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Legalább lenne időd a 13 Sentinels-re, most amúgy is akciós :DDD

(#266223) erahurka válasza saelin (#266187) üzenetére


erahurka
félisten

Ilyenekkel lehet elvenni a kedvem. Miért nem hal meg fejlövéstől? Vagy max 2-3 fejlövéstől. Ne már hogy az a harc hogy 60 tárat bele kell ereszteni az ellenfélbe...

[ Szerkesztve ]

(#266224) tboy93 válasza erahurka (#266223) üzenetére


tboy93
nagyúr

Borderlands széria látom kimaradt :D

(#266225) sasa134 válasza headhunter86 (#266216) üzenetére


sasa134
addikt

Én az E-opciót választottam: elengedtem a CP2077et erre a genre és megvettem inkább a The Outer Worldsöt 10 Euróért. Az készen van. :P

Avanti Roma

(#266226) Steven King válasza Steve1207 (#266217) üzenetére


Steven King
csendes tag

Köszi a választ! A kérdésemet feltettem az általad adott topikban is. :R

(#266227) Frod válasza erahurka (#266223) üzenetére


Frod
addikt

Azt hittem ezen a Division 1 (de legalább a 2) óta már mindenki túlesett, de úgy látom, még mindig nem sikerült túlugrani azon, amikor egy humán-poligonhalmaz nem esik össze az első fejlövéstől. :U
Nem tudsz mit csinálni, a koncepció része. El. Kell. Fogadni.
Ezért rpg, és nem fps. A fegyver sem fixet sebez, hanem -tól -ig terjedő skálán különbözőeket.
Ha nem megy, akkor nem a te műfajod, ennyi.

Fantasy/scifi lények esetén ezzel nem szokott gond lenni, de amikor egy humán ellen nem működik a fejes, az sokaknál teljesen rombolja az immerziót.

Do you see the white shadow?

(#266228) Deck válasza Frod (#266227) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#266229) kriszpontaz válasza erahurka (#266223) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Fordítva is hasonló, az jobb lenne ha 1 golyótól feküdnél? :D

(#266230) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Biztos nem volt háztájnál egy ps4 vagy pro amin megnézték volna hogy fut a játékuk :) (Cybergyerek 2077)
Szerencsére nem vettem meg. Mikor tavaly lehetett tudni hogy áprilisban jön, még vártam. Aztán egyik csúszás a másik után jött, úgy kezdett feledésbe merülni nálam. Dec 10. már nem is vártam igazából. Emlékszem anno a Division első részét szedték szét hogy mekkora downgradet kapott megjelenésre. Hát akkor ez? :D Plusz elég drágán árulják manapság a gamma állapotú játékokat. Azért azzal érdemes tisztában lenni hogy igazából ami a Cdpr sikerét meghozta az a Witcher 3 volt. Amit szerettem ugyan, de ez csak 1 játék. Az első két rész szerintem maximum egy középszer volt. Mi az amit letett még az asztalra? Ami alapján egy Cyberpunkot ennyire fel kellett hypeolni. Pláne úgy hogy igazából a korábbi munkásságuk alapján ez elég távol áll. Se nem fantasy, ez sci fi, nem tps, habem fps, stb stb... Ennyi erővel ha a Cdpr nekiáll hirtelen egy focis játéknak akkor arról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni? Én valami hasonlót vártam már mikor össze vissza csúsztatták, meg kiderült hogy csak lesz náluk is brutál crunch...Igazából inkább sajnálom csak a Cdpr-et, meg akkiet szarrá dolgoztattak emiatt. Érdekességképpen megnézék egy user scoret is, nem csak a kritikusok 10/11 es felszopkodott pontozását. Ez még így érdekel amúgy bárkit is?

(#266231) icemad válasza erahurka (#266223) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fejlövős játékra ajánlom a Sniper Elite széria bármelyik részét. (akár a zombisat is) Akciósan jó áron szokott lenni. Ha esetleg nem ismernéd, akkor próbáld ki. Nekem a v2 remastered a kedvencem.

(#266232) F-ECT$ válasza Mr Chapel (#266230) üzenetére


F-ECT$
titán

Vannak minden művészeti ágban olyanok, akik ritkán jelentkeznek valami újjal, de az üt. A CDPR is megpróbálta ilyennek beállítani magát, a rajongók meg úgy voltak vele, hogy a Witcher 3-mal már megmutatták, hogy mire képesek, így a következő projekt csak jó lehet. Bár valóban nem fantasy a CP2077 és nem is TPS, de open world és egy meglévő univerzumra épít, így mindenki azt várta, hogy ez is jó lesz. Illetve a csúszásokra is lehetett úgy tekinteni, hogy nem adnak ki valami félkész anyagot, hanem csak akkor ha már tényleg jóra csiszolták. No meg ott van Keanu is, aki épp másod / harmadvirágzását éli, szóval érthető volt a Hype is.
Én egyébként az eddigi vélemények alapján azt gondolom, hogy néhány patch és dlc után emelkedhet ez a játék még W3-as magasságokba.

Dive ever, work never.

(#266233) james001


james001
veterán

Tegnapi Game Awards ritka szar volt,meg természetesen full cringe volt az egész,bár ez nem meglepő :D
Egyedül a Callisto Protocol-ra figyeltem fel,mivel a Dead Space egyik vezető emberének is benne lesz a keze :K
Nier Replicant meg első napos vétel. Sokkal pörgősebb a gameplay,baromira tetszik.
The Last of Us 2 meg nyilván GOTY lett,de inkább nem írok semmit mert én azon "kevesek" közé tartozok aki imádta a játékot,szóval örülök neki :U :P De számomra a Tsushimával közösen lettek az év játékai. :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#266234) icemad válasza F-ECT$ (#266232) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én még emlékszem a Witcher 3 megjelenésére. Azért ott is voltak bugok bőven. Lehet, hogy nem ennyi, mint itt, de ott is érdemes volt megvárni egy goty kiadást.

(#266235) Wesder válasza F-ECT$ (#266206) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt. One X volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266236) F-ECT$ válasza Wesder (#266235) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben megtaláltam, KV-s nem hivatalos bundle volt ez, de jó áron lehetett így CP2077-hez jutni.

Dive ever, work never.

(#266237) Wesder válasza F-ECT$ (#266236) üzenetére


Wesder
félisten

CP témàs gépekről volt szó, az meg ugye csak a One X volt 43k darabos limitàlt kiasàsban. De igen volt a KV-nak nem hivatalos CP bundle-je Series X|S-hez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#266238) KaitouP


KaitouP
veterán

Cyberpunk 2077

Avagy hogyan vesztette nálam hitelét az utolsó hitelesnek tartott maréknyi stúdió/kiadó listájából a CD Projekt Red. Máig emlékszem, hogy mennyire korrektnek és tökösnek tartottam a CDPR-t anno, amikor a Cyberpunk 2077 reveal trailer végén a játék megjelenésére utaló, mondhatni "ikonikus" mondat: "When it's ready."

Közel 8 év telt el azóta, ezekben a hosszú, várakozásokkal telt években aztán végre megmutatták a játékot, ami akkor már azért máshogy festett mint a reveal trailerben már ami a hangulatot illeti, de nem baj, tudtuk, hogy akár az évtized cyberpunk kalandját, talán minden idők eddigi legkomplexebbét tudhatjuk magunkénak. Beindult a marketinggépezet, betoppant a breathtaking Keanu Reeves, egyre inkább összeállt a kép a játékot illetően, ilyen nagy világ, olyan hűdeszép grafika, badass hangulat. A megjelenés dátuma: 2020. április 16. Felrobbant a net, a PC-t favorizálók ekkor már azon gondolkoztak, hogy beszerezzék a játékhoz szükséges combos hardvereket, a konzolosok többsége meg nyugalommal gondolhatta, hogy a máig aktuális konzolján, még ha nem is olyan minőségben és sebességgel, mint egy PC-n, de korrektül futhat majd a játék, aztán majd vesz next-gen gépet - persze ekkor még senki nem gondolta, hogy nem fog tudni next-gen gépet venni a többség, merthogy nincs elég.

De ne ugorjunk ennyire előre, menjünk vissza az eredeti megjelenési dátum kikiáltására, mert hogy itt kezdődött a CDPR lejtmenete. Jött a tologatás, hogy még csiszolniuk kell a játékon, ami miatt egy sokan már az első alkalomra ráncolták a szemöldöküket, hiszen ha másért nem, de sokan a "When it's ready" hozzáállás miatt miatt kedvelhették meg a lengyel bandát, a megjelenési dátum meg valahogy összeegyeztethetetlen az idézett mondattal. Aztán kezdődött a himi-humizás, a játékosok hülyének nézése még két megjelenési idő módosítással keretein belül, ami már önmagában felháborító, de az már végképp mindennek a legalja, hogy mindezek után kaptunk egy ocsmány, ocsmányul futó bughalmazt. Erre egyszerűen nincs mentség. Ha a túlontúl próbálnék jóindulatú lenni sem tudnám azt mondani hogy ennek a székletkupacnak legalább cyberpunk hangulata van, mert egészen egyszerűen az ahogy ez az egész fest és működik, elrontja az egész élményt. Ennyi év fejlesztés, majd 3 alkalommal megtörtént megjelenési idő módosítás és ígérgetés után egészen egyszerűen ez olyan szintű pofátlanság, amit számomra a CDPR akkor se hoz soha helyre, ha 1 éven belül kipofozza a játékot - pláne, hogy akkora már talán többen tudunk next-gen konzolra váltani. De az semmiképpen sem lehet mentség, hogy a PS4 hardvere így meg úgy. Nem, ezt erre a gépre, ha komolyabb megjelenési korlátokkal is egy PC-hez vagy next-gen konzolhoz képest, de korrekt állapotban kellett volna megjelentetniük. Ez, ahogy ezt megkaptuk, minden, csak nem az. Ez hanyagság, lustaság, szakmaiatlanság, bármi, de azt biztos, hogy hülyének nézés felénk.

Többet soha, legfőképp nem Day 1 CD Project Red játék. Átrakom őket abba a halmazba, ahol az EA, és hasonló stúdiók vannak.

A következő képeken a hab a tortán látható:


(Itt még semmi baj nincs.)


(Itt már van.)


(És innen is kitört egy jókora darab.)


(Az említett darab.)

A kívülről makulátlan csomagolás lévén ne mondja nekem senki, hogy ez szállítás közben tört le. Oké, ez nem a fejlesztők számlájára írható, de ahol a csomagolás történt, ott talán selejtezni kellene a szar állapotú tokokat. Konkrétan a lemeztartó a képen úgy törött, hogy a lemezt nem tudom rárakni, mert leesik róla! Ha nem lenne a grátisz fémtok, akkor nem tudnám hova tenni most azt a lemezt.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266239) discrate


discrate
aktív tag

Mi a tököm lehet a netkapcsolattal? Nem megy semmi, mert hiába van 1000 mbit-es netem, a PS menüben a network testnel a downloadnal 1-2 megat mutat. Megnéztem laptopon kabellel, semmi gond a routerbol jövő jelsebesseggel. Egyszeruen a PSnel nem megy normalisan.
Felment a 8.03 system update ma, nemtom, h van-e összefüggés (bug?).
Apexot nyomnám , de meghal a multi élmény, úgy laggol, kb minden 5. kepkockat latom...
Router es ps ujrainditas megvolt tobbszor, netet is ujrakonfiguraltam a ps menuben, de hiaba.

Van valakinek hasonló baja? Megoldás?

(#266240) KD6-3.7 válasza discrate (#266239) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Kábelen vagy wifi?

(#266241) freeknight válasza KaitouP (#266238) üzenetére


freeknight
őstag

Egyetértek. Írtam a fanboy topikba is, ha ezt a fekáliát az ubisoft fosta volna ki magából ekkora hype utáb, már rég égne az internet, de a cdpr-nek lehet mindent.

Nembaj, én erre a játékra úgy tekintek, hogy végre a pc-nek is van exkluzív címe :D
Kis probléma, hogy azért a konzolosoktól undorító módon beszedték a lóvét. Ez kb olyan, mintha a sony elkezdene last of us 2 üres dobozokat árulni pc-re.
El kéne adni a lemezt, de nincs szívem rásózni senkire ezt a teljességel játszhatatlan trágyahalmot.
Azt nem mondhatja legalább senki, hogy az esélyt nem adtam meg neki, 10 órán át próbálkoztam vele, tényleg jó játék lenne ez, de ezt a sony helyében nem engedtem volna, hogy megjelenjen ilyen állapotban erre a konzolra.
Csodálkoztam is, hogy lehet, hogy egy ekkora címből nincs limitált tematikájú ps gép kiadás, hát itt van az ok, a sony nem mert ezekkel együttműködést vállalni.

[ Szerkesztve ]

(#266242) KaitouP válasza discrate (#266239) üzenetére


KaitouP
veterán

Digis vagy? Mi igen, és nekünk is sz*r. Csekkolj be Digi topikba, többen is reklamálnak a lassú net miatt.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266243) KaitouP válasza freeknight (#266241) üzenetére


KaitouP
veterán

A Sony is csökkent a szememben már rég az üzletpolitikájukkal, már inkább csak a két évtizedes PlayStation barátságom tart ezen a platformon, a régi emlékek, meg a rahedli játék PS4-re, ha nem így lenne, mentem volna Box-ra az XSX-el. Az is mindent elmond róluk, amit írtál Te is, hogy kiengedte ezt a sz*rt a saját platformjukra ebben az állapotban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266244) FunPro válasza KaitouP (#266238) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem hiszem el, amit olvasok.

Mármint, hogy vannak emberek, akik tényleg beszopják egy multi mézes-mázas marketingjét.

A CDPR mindig az "én vagyok a picike, lengyel, jóságos fejlesztő" stratégiát alkalmazza. Ez igazából nem feltétlenül rossz, mert a fogyasztó jobban jár ezzel, mint a hajdani ea vagy a jelenlegi 2k patkány stratégiájával. Csak a helyén kéne kezelni őket.

Soha nem volt "When it's ready" mentalitás. Jól emlékszem a körülményekre, amikor elhangzott a mondat. Azt ugyan meg nem mondom melyik játék jött ki akkor szar állapotban (vagy az andromeda vagy a batman vagy a no men esetleg valamelyik ubi játék), amikor elhangzott ez a mondat, de az biztos, hogy az akkori közfelháborodásra reflektáltak azzal, hogy mi nem olyanok vagyunk, mi csak akkor adjuk ki a játékunkat, ha tényleg kész van.

Mint amikor volt a denuvo botrány pc-n és ők mondták, hogy nekik nem kell lopás elleni védelem, az tölti le, aki akarja.

Egyébként a visszább kérdezett pöcsszerkesztés is valami ilyen alapon került be a játékba. Volt egy lgbt közfelháborodás, erre jöttek ők azzal, hogy náluk még ezt is személyre lehet szabni...

Összességében én már régóta vártam, mikor durran ki a lufi. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#266245) F-ECT$ válasza KaitouP (#266243) üzenetére


F-ECT$
titán

Xboxon sokkal jobb ez a játék?

Dive ever, work never.

(#266246) KaitouP válasza F-ECT$ (#266245) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, nem úgy értettem. Nem emiatt váltottam volna Box-ra.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#266247) S e t h válasza KaitouP (#266238) üzenetére


S e t h
nagyúr

Korrekt írás.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#266248) discrate válasza KaitouP (#266242) üzenetére


discrate
aktív tag

Igen, digis vagyok. Be is telefonaltam, de csak azt veszik hibanak, ha a hivatalos digis mérő oldalon alacsonyak a szamok. Ott meg nem lattam bibit.
Biztos naluk van hiba, mert kibrobaltam mobilnettel, es ugy ment jol minden.
Koszi azert, benezek a topicba.

(#266249) discrate válasza KD6-3.7 (#266240) üzenetére


discrate
aktív tag

Mindkettőn rossz. Alapban kábelen vagyok.

(#266250) Mr Chapel válasza KaitouP (#266238) üzenetére


Mr Chapel
tag

Nem Alzás véletlenül. Tavaly mikor vettem a ps4 prot, mellé 5 játékkal, ezekből 3nál hasonlóan ripittyára voltak törve a tokok belül. Azóta önköltségen kicseréltem őket.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.