Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265401) oliwire válasza RangerFox (#265400) üzenetére


oliwire
őstag

A rebuild megvolt korábban, akkor érezhetően gyorsabb lett. Tegnap valószínű, hogy a Tekken7 lemezes telepítés után az online frissítés beakadt 99%-on, és az gyengítette le. Újraindítva megint letöltötte, de rendesen ment utána szerencsére.

(#265402) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#265403) vargalex válasza Kendek (#265390) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt nem teljesen értem. "Forrasztott műanyag csapokkal" csak a venti feletti lemez van odafogatva, de azt nem is kell leszedni a teljes szétszedéshez...

Alex

(#265404) Mauzes válasza -secret- (#265402) üzenetére


Mauzes
őstag

Ugyanott Uncharted 4 3500 Ft, illetve több helyen 4000-ért van a God of War, Horizon Zero Dawn, Bloodborne, stb. (egy része Playstation Hits, ha ez jelent bármit).

(#265405) Kendek válasza vargalex (#265403) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom pontosan, a múltkorában volt róla szó. Én sosem szedtem szét a sajátomat, mert olyannyira halk volt, hogy nem is lett volna értelme. De minthogy a kérdező is azt írta, hogy nála sincs gond a hűtés hangerejével, ezért nem is javasolnám neki az újrapasztázást. Az semmiképpen sem javít a teljesítményen, mert itt fix órajeleken dolgozik a proci, és ha túlmelegszik akkor nem leszabályoz hanem lekapcsolja magát.

<-ƘƘ->

(#265406) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Tároló dobozka

(#265407) saelin válasza Peace (#265318) üzenetére


saelin
veterán

Én 50-ért adom majd tovább, de úgy hogy átveszi barátom ingyen, kitolja amit akar és adja el 50-ért ismerősének mert a gyereknek jó lesz bőven ez is. Kb mindenki jól jár. Többet nincs képem elkérni érte, mert olyan helyre megy ahol tudom használva lesz napi szinten. Előtte kap egy kis takarítást, friss pasztát és tuti elmegy még legalább 5 évig a pro.

Már csak az a kérdés mikor jutok ps5-höz... Gép nélkül nem szeretnék maradni az ünnepi időszakra. 16 napot leszek itthon decemberben, úgyhogy tuti bekattannék gaming nélkül ilyen sokáig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265408) KaitouP válasza Szilágyi84 (#265406) üzenetére


KaitouP
veterán

Pepco vagy Kik, mi? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#265409) Szilágyi84 válasza KaitouP (#265408) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ja igen az lemaradt

(#265410) highness


highness
tag

Az Alzán a Dualshock 4 v2 kontroller mellé a kosárba berakott Death Stranding ára tovább csökkent. Már 2800 Ft. (A kontrollert a kosárba kell rakni, majd a kosarat megnyitni. Ott van egy bepipálandó ajánlat alatta. )

(#265411) KaitouP válasza Szilágyi84 (#265409) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyertem! :DDD Jópofa cucc egyébként. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#265412) F-ECT$ válasza highness (#265410) üzenetére


F-ECT$
titán

Már harmadszor mondom le és foglalom le újra :DDD

Dive ever, work never.

(#265413) erahurka


erahurka
félisten

Paysafecarddal kapcsolatban van aki jól értesült? Ezzel szoktam feltölteni az UK walletem, de úgy tűnik július vége óta nem lehet újságosnál kapni. Voltam még egy-két üzletben ami útba esett, de mindenhol azt mondták, hogy már csak benzinkúton van. Konzolvilágnál még vettem egyet, de ma ránéztem az oldalukra és már náluk is elfogyott.

Kivonultak vagy ki fognak vonulni magyarországról? :F Jó lenne tudni, nehogy rám rohadjon a kód amit legutóbb vettem. Facebookon írtam nekik, de azt inkább hagyjuk... Írjam meg, hol akartam venni, aztán arra az volt a válasz, hogy írjam meg emailben :D Persze angolul, meg ilyen amerikai oldalt linkelgetnek hogy itt vannak az árusító helyek :D

:R

(#265414) HaZsolt


HaZsolt
őstag

automatikus megújításnál nem az akciós árat vonta le (13500) hanem a teljes árat (18000 ft). Bosszantó. Járt valaki így? Írjak a sony ügyfélszolgálatnak? Vagy esélytelen és inkább hagyjam

(#265415) Steve1207 válasza HaZsolt (#265414) üzenetére


Steve1207
veterán

Az akciós az másik termék id alatt fut, így mindig a teljes áron futót vonja. Szerintem ügyfélszolgálat megoldja, de keress rá, mert már volt ilyen a fórumon.

.

(#265416) Kendek válasza HaZsolt (#265414) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a normális, de írhatsz a support-nak. Mondd le az előfizut és kérd vissza a pénzt. Aztán fizess elő újra az akciós áron.

<-ƘƘ->

(#265417) erahurka


erahurka
félisten

Ha PS Plust vesztek, ne felejtsetek el menni és azonnal tiltani az automata megújítást, mert vásárlás után magától bekapcsolja. Nem rémlik hogy ez eddig így működött volna, ezért hívom fel most a figyelmetek rá!

(#265418) HaZsolt válasza Kendek (#265416) üzenetére


HaZsolt
őstag

Az lesz. Köszönöm. Napokban volt ilyesmi?

(#265419) oliwire


oliwire
őstag

Mi döglődik a mostani PS4-emben?
folyamatosan akadozik, lefagy a játékok közben. Újratettem az egészet, usb-ről, telepítőfájllal. Üresen minden okénak tűnt, de ahogy teszem vissza a játékokat, egyre jobban hal meg újra, egy introt is akadozva játszik le pl. Ennyire megfogja a háttérben töltés? Meghalt a hard drive?

(#265420) Mezcal válasza oliwire (#265419) üzenetére


Mezcal
addikt

HDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#265421) Kendek válasza HaZsolt (#265418) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint mi? Ez nem bug, hanem a normális viselkedés, erre lehetett már előre számítani, hogy a 18 ezres árat fogja levonni. Ahogyan írják, érdemes egyből deaktiválni az automatikus megújítást, és akkor nem érnek ilyen meglepetések.

<-ƘƘ->

(#265422) oliwire válasza Mezcal (#265420) üzenetére


oliwire
őstag

Honnan tudnék hozzá rendelni megfelelőt? Milyen való bele?

(#265423) Kendek válasza oliwire (#265422) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

2,5"-es SATA vinyó vagy SSD való bele, ami max 9,5 mm magas. Minimum 250 GB-os legyen, a legnagyobb pedig 2 TB-os amit tudsz bele venni.

<-ƘƘ->

(#265424) oliwire válasza Kendek (#265423) üzenetére


oliwire
őstag

Köszönöm! :R

(#265425) Frod válasza erahurka (#265417) üzenetére


Frod
addikt

Évek óta csinálja sajnos, mindig ez az első dolgom Plus vásárlás után.

Do you see the white shadow?

(#265426) erahurka válasza Frod (#265425) üzenetére


erahurka
félisten

Hümm, nem rémlett. Mondjuk mindig bőven időben megújítom ha akció van, lehet azért nem tűnt fel.

(#265427) HaZsolt válasza erahurka (#265417) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ez volt az en gondom is. Mindig kigyomlalom az ilyesmit.

(#265428) oliwire


oliwire
őstag

Létezik, hogy egy adott játék öli meg a rendszert? Most megint újratettem, 3 játékot visszatettem, és tökéletesen működik. (Fifa19, Injustice 2, Crash Bandicott Team Racing) (házibuli lesz tartva :DDD ) de amint a Tekken 7 felkerül, majd lefrissíti magát, meghal a PS. Most kipróbáltam mind a 3 játékot, és teljesen normális sebességgel megy a rendszer, nincs fagyás.

(#265429) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Mennyit érhet a két éve vásárolt konzolom játékokkal együtt?

Ps4 Slim 500GB

GTA V
Fifa 20
F1 2018
Minecraft
Assassin's Creed Odyssey

(#265430) RangerFox válasza Di Natale (#265429) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#265431) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ha valakinek vannak németben levő ismijei akkor MM-ben 12 ojro a DOOM Eternal.

The Truth is out there...

(#265432) sasa134 válasza Lackooo84 (#265431) üzenetére


sasa134
addikt

Kösz a tippet, ezért beugrok :R

Avanti Roma

(#265433) Lackooo84 válasza sasa134 (#265432) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én is beugrasztottam mutert. :DDD

The Truth is out there...

(#265434) erahurka válasza Lackooo84 (#265433) üzenetére


erahurka
félisten

Meglátja a borítót ott fogja hagyni :D

(#265435) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaimnak vennék játékot. Most a holland lidlben 13 euró darabja. A Ratchet and Clank és Little Big Planet 3-at néztem ki. Gondolom ezek jók lesznek 10-12 éves fiúknak. Valaki próbálta már ezeket? Jó játékok?

(#265436) Mezcal válasza oliwire (#265428) üzenetére


Mezcal
addikt

de amint a Tekken 7 felkerül, majd lefrissíti magát, meghal a PS.

Tekken 7 fent van régóta, napi szinten tolom és semmi gond a géppel. Ráadásul még csak meg sem terheli a cuccost.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#265437) RangerFox válasza icemad (#265435) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem az LBP3 nem sikerült túl jól, én utólag megbántam azt a 3 ezer forintot is, amennyibe került. Kicsit olyan nyomot hagyott bennem, mint a Knack. Pedig a régebbi LBP-k jók voltak.

(#265438) sasa134 válasza icemad (#265435) üzenetére


sasa134
addikt

Sztem nézz rá a LEGO játékokra (is).

Avanti Roma

(#265439) oliwire válasza Mezcal (#265436) üzenetére


oliwire
őstag

Elhiszem, hogy nem okoz bajt másnak. Csak 2x is pont annál kezdte el a hibát.
Most az a tervem, hogy ezt a 3 játékot hagyom csak fent, hogy működőképes maradjon, majd ha lement a kis összejövetel, akkor egyesével elkezdem visszatelepíteni a játékokat, a tárhelyet minél jobban megtölteni. A Tekkent kihagyom most a telepítésből, hogy kizárhassam azt, hogy az okozta-e.
Lehet egyszerűen 2x is pont akkor léptem át a kritikus tárhely kapacitást, ami már a lassulást, fagyást okozza, amikor a Tekken 7 felkerült.
Olvastam, hogy a HDD-ben rossz szektorok is okozhatják, és akkor ki kellene szerelni, és újraformázni az egészet, PC segítségével.
Semmi rendellenes hangja amúgy nincsen a PS-nek, a venti is tiszta, a HDD sem recseg, nem is forrósodik.
Gyanítom, hogy hibás szektor van a HDD-ben, és az fogja okozni a hibát.

(#265440) Gigicuci válasza icemad (#265435) üzenetére


Gigicuci
senior tag

LBP3 helyett inkább a Rayman Legends vagy Knack 2-t ajánlom.

(#265441) vargalex válasza oliwire (#265439) üzenetére


vargalex
félisten

Fizikailag hibás szektoron semmi nem segít, csak a HDD csere. Ha pedig logikailag lenne sérült, azt a PS4-ben történő teljes rendszer újratelepítés is megoldaná.
PC-ben csak az állapotát kellene megnézni.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#265442) Kendek válasza oliwire (#265439) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Felesleges ennyit szenvedni vele, hogy kiderítsd a probléma okát. A vinyó egyszerűen és gyorsan kiszerelhető belőle, és PC-re dugva rá kell nézni a S.M.A.R.T. értékekre. A leírásod alapján egyértelműen itt lesz a hiba.

<-ƘƘ->

(#265443) icemad válasza sasa134 (#265438) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azokat már végigvittük xboxon. Pár kivételével. (Lego worlds, Lord of the rings) Most olyasmit keresek, ami Ps cím. A pókembert már majdnem végigvitték, egy dlc van hátra. Gondolkodom a Miles Morales játékon, de ár/érték arányban nem tudom jó vétel e a 7-8 órás játékidővel. Ps vr címeket is nézegetem, de annyi van belőlük, hogy mire megnézem mindegyikről a youtube videót, itt a karácsony. :DDD

(#265444) oliwire válasza Kendek (#265442) üzenetére


oliwire
őstag

Kiszedtem a HDD-t, itt van a szomszédban egy Media Markt, veszek hozzá egy HDD olvasót, hogy USB-ről megnézhessem, majd szerintem egy új HDD-t is veszek bele, mert szerintem igazatok van, fizikailag lesz hibás. Safe mode-ban már újratettem a PSt tegnap usb-ről 2x is.

(#265445) RangerFox válasza icemad (#265443) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A platina hosszabb, és ugyanolyan élvezetes, mint az első Spider-Man játék.

(#265446) oliwire válasza oliwire (#265444) üzenetére


oliwire
őstag

Na hát nem jártam sikerrel, nincs se HDD-jük, sem pedig, amivel be tudnám olvastatni :DDD
Ilyen ez a vidéki élet..

(#265447) hombre[EU] válasza icemad (#265443) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tearaway Unfolded is apróért megy (5dollár), nézz rá arra

Life, Uh, Finds A Way

(#265448) erahurka válasza hombre[EU] (#265447) üzenetére


erahurka
félisten

Azt pont csütörtökön kezdtem el (annak idején a konzol mellé vettem 2000 Forintért, de azóta sem próbáltam ki :D), nagyon jó, bár néha kicsit üresnek érzem a környezetet.

(#265449) oliwire


oliwire
őstag

de most ha jól értem, ameddig nem töltöm meg a HDD-t tartalommal, nem is fogom tudni érzékelni a fagyást meg lassulást? Mert most tartottam egy főpróbát, és tökéletesen működik a 3 játékkal a PS. Ha fizikai hibás a HDD valamelyik szektorja, akkor azt nem kellene már most is érzékelnem?
találtam itt egy linket, miszerint PC-n egy hard format-tal lehetséges a javítás. [link] [link]
Tud valaki ajánlani HDD olvasót? Hogy a laptoppal beolvashassam, és diagnosztizáljam?

(#265450) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

A Last of Us 2-nek mennyivel szebb a grafikája ps5-ön, mint ps4-en?
Tavasszal tervezek venni egy ps5-öt, amire a Ghost of tsushima-t és a miles morales-t már kinéztem, csak nem tudom szebb-e annyival a Last of Us, hogy várjak azzal is.
Kari ajándéknak keresnék valami újabb nagyobb címet, ha nem ez, akkor a days gone lesz mert az még kimaradt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.