Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242851) erahurka válasza Bad Pritt (#242849) üzenetére


erahurka
félisten

Hát majd kiderül. Mondjuk nem lenne rossz tudni, hogy kell-e szenvednem majd egy nehéz részen vagy nyugodtan visszavehetem.

Amúgy nem igazán tetszik a játék, nem áll jól neki ez a Souls like stílus. Olyan jó ugrándozós részek meg apróbb logikai feladványok voltak az előző részben, itt meg egyelőre semmi.

(#242852) ProEvoFan válasza _drk (#242850) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Trófeáért mindent! :)
...áhh, nem is.Jelenleg a Just Cause 4el játszok és van benne három durva grindelős trófea, amit már az én gyomrom sem vesz be. Most csak a kényelmesen kivitelezhetőkre megyek rá. De aztán ki tudja. ;]

(#242853) malystryx


malystryx
senior tag

Urak! Adtak ki azóta közleményt hogy megoldották a rendszerfrissítés okozta hibákat? Lehet frissíteni vagy inkább ne próbáljuk még?

(#242854) Carlos Padre válasza malystryx (#242853) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eddig sem okozott problémát egy kis médiahájpon kívül, ami pár esetet felkapott.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242855) malystryx válasza Carlos Padre (#242854) üzenetére


malystryx
senior tag

Rendben, akkor lefrissítjük végre, köszi :R

(#242856) Tegla80 válasza malystryx (#242853) üzenetére


Tegla80
addikt

semmi nem frissult azota,szval sztem nem.
Amugy aki multizni es a gepet rendesen hasznalni akarja az mar reg tulvan rajta....itt pl nem sirt senki,szval akar lehetsz Te is pont az aki,de nem valoszinu. Ha kell az online ficsor akkor frissits,ha nem akkor varj a kovire ami hozhat ismet olyat ami miatt ne frissits. :D
(En ugyvok ezzel,h ha akar akkor bedoglik es lehet ep most es ez mindig benne van.Azert nem hasznalni valamit rendesen mert elromolhat,sztem butasag hisz azert vettem,h hasznaljam. )

Sony® & PlayStation®

(#242857) Carlos Padre válasza Tegla80 (#242856) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akiknél bedöglött a gép ott valami más baj volt a háttérben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242858) Tdizsolt válasza geckowize (#242837) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

A fiam a laptophoz használt Asus vezeték nélküli usb-s egér/bill. kombóval játszik, teljesen jó hozzá. Nem kell semmilyen átalakító, bele dugta az usb stick-et a ps-be, és nyomja. A Minecraftnál úgyszintén. Mivel előtte Pc-sek voltunk tök jól nyomja vele. Én nem játszok a Warzone-nal, nem jön be, de amikor Ő küldi, csodálkozok, milyen jól megy neki. :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#242859) erahurka válasza ProEvoFan (#242852) üzenetére


erahurka
félisten

Én év elején, a Goat Simulator után megfogadtam hogy ezentúl nem szarakodok platinával csak ha tényleg nagyon könnyű (pl. Telltale játékok vagy akár a Days Gone). Erre most itt görcsölök a Dirt Rally 2.0-val. :DDD :(

(#242860) saelin válasza Carlos Padre (#242857) üzenetére


saelin
veterán

Ez nem az a hiszti volt, hogy befagyott a gép update közben? Mert ilyet simán okozhat hardver hiba, mint pl hdd. Nincs itt semmi különös, csak megint a neten ijesztegetik a népet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242861) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A GET EVEN szerintem nagyon megéri a 2500-at, ha valaki szereti ezeket a mindfuck sztoris, thrillereket. Elsőre több, mint 12 óra volt nekem, persze nem rohantam, ahol lehetett lopakodtam, collectible guide nélkül mindent felszedtem amit tudtam, és még így is csak 45% a trófeák aránya. :D Szerintem elég jó kis játék 1-2 nehéz fejtörővel.

The Truth is out there...

(#242862) belan válasza erahurka (#242859) üzenetére


belan
addikt

Nyugi az nem olyan vészes nioh vagy bloodborne vagy souls platina jobban ki idegelne! ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242863) Carlos Padre válasza saelin (#242860) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De, ezt írtam én is. Döglődő hardveren okozhat gondot, de enm Microsoft ez, hogy tömegesen nyírja ki a gépeket.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242864) erahurka válasza belan (#242862) üzenetére


erahurka
félisten

Azért kezdtem bele mert nem vészes, de már hetek óta csak ezt nyomom.

Azért akarok kevesebbet trophy hunterkedni hogy több időm legyen más játékokra ne eggyel kínlódjak a sztori vége után még csomót.

[ Szerkesztve ]

(#242865) Ogre66 válasza Jim74 (#242823) üzenetére


Ogre66
kezdő

Konzol világról veszel egy online gift kártyát majd storeban reedem fülnel beírod a kódot.

(#242866) erahurka válasza Lackooo84 (#242861) üzenetére


erahurka
félisten

Jól hangzik. A harcok mennyire nehezek benne? VR liveot találtam de akárhova tekerek, nincs lövöldözés.

(#242867) Lackooo84 válasza erahurka (#242866) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát a legtöbb helyen inkább lopakodni érdemes, a jó befejezéshez nem is lehet sokat ölni. De saroklövő fegyver van. :D

The Truth is out there...

(#242868) Kendek válasza Ogre66 (#242865) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Child account-nál nincs wallet, így ha magának írja be a kódot, akkor meg felesleges a gift kártya...

<-ƘƘ->

(#242869) Jim74 válasza Kendek (#242868) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor mit és hogy csináljak?
Jól gondolom, hogy a saját wallet-emre kellene pénzt tenni? Ha igen, hogy a legegyszerűbb?

(#242870) Kendek válasza Jim74 (#242869) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg akkor a saját, Family Manager account-od wallet-ére kellene lóvét tölteni. Ezt PayPal segítségével megejtheted; Store-ban Payment management -> Add funds. Vagy ha spórolni szeretnél, akkor a hardveraprón szokott lenni a névleges értéknél olcsóbban is feltöltőkód. Többször is vásároltam már ilyet, sosem volt vele még problémám.
Játékon belüli vásárlásra nem esküszöm, de ha a wallet-ről húzza az is, akkor valószínű, hogy működni fog. Legalábbis más megoldásról én nem tudok.

<-ƘƘ->

(#242871) Jim74 válasza Kendek (#242870) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

(#242872) RangerFox válasza Kendek (#242870) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, a játékon belüli vásárlások is a walletről mennek. Esetleg játékon belüli valutát kell venni a walletben lévő pénz segítségével, de ez úgyis egyre megy.

(#242873) tboy93


tboy93
nagyúr

FarCry 4-el masnak is volt framerate problémája PS4 Pro-n, 4K tv-n? Valahogy nagyon nem folyamatos a kép, konkrétan megfajdul tole a fejem.

(#242874) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#242875) koncsik válasza hombre[EU] (#242874) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Ebben legalább én is benne vagyok :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#242876) ImACeltic válasza hombre[EU] (#242874) üzenetére


ImACeltic
őstag

Most nézem, a kritikusok szerint 71 Metacriticen. Itt egyértelműen a játékosokkal értek egyet, akik szerint 81.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#242877) Wesder válasza ImACeltic (#242876) üzenetére


Wesder
félisten

PS tulajok úgy sem pontoznàk le, nalunk minden Sony cím 8-ról indul.
Mondjuk sok szerencsecsomag így is lebombàzta. Gondolom volt bőven ellenpontozàs is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242878) wolf13


wolf13
őstag

Újabb jel utal arra, hogy a Days Gone 2 már gőzerővel készül

Remélem farkasok is lesznek benne ;]

[ Szerkesztve ]

(#242879) vg válasza wolf13 (#242878) üzenetére


vg
addikt

Pár napja pont elkaptam azt a sam színész twitch-en, hogy saját magával játszik ezzel a játékkal.

(#242880) Zoleee83 válasza wolf13 (#242878) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én nem tudom mi ez a farkas para ezzel a játékkal kapcsolatban.
Sokszor Hard-on is kevés volt, még úgy is hogy nagyobb horda kergetett, csak jól kell használni a környezetet, meg a fegyvereket, adott minden. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#242881) wolf13 válasza Zoleee83 (#242880) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem sem volt vele gondom, csak szoktam látni, néha megemlegetik :D

(#242882) hombre[EU] válasza ImACeltic (#242876) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én is 7-8pont közé raknám, ezzel nincs is bajom. Nekem az a gond,hogy ugyanezen a Metán pl. a FarCry5 80+ pedig nem igazán jobb

Life, Uh, Finds A Way

(#242883) erahurka válasza wolf13 (#242878) üzenetére


erahurka
félisten

Farkasokat ne emlegesd mert azonnal plafonon vagyok! :DDD

(#242884) ldave válasza saelin (#228412) üzenetére


ldave
félisten

Ez az Outward engem érdekelne :) Ha lesz legközelebb akciós, tuti megveszem.

A Slime draws near! Command?

(#242885) ProEvoFan válasza erahurka (#242883) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak előtte tedd le a gamepadot. :D

(#242886) erahurka válasza ProEvoFan (#242885) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy leteszem hogy mehetek is újat venni :DDD

(#242887) ImACeltic válasza Wesder (#242877) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ha most nagyon önkritikus akarok lenni, akkor azt mondom, hogy én is PS fanboy vagyok. :D

Viszont szerintem is hátrébb van a Days Gone valamivel az olyan exkluzívok mögött, mint a GoW, HZD, U4, U TLL, Detroit, amik 9-10 pontosak nekem. Days Gone szerintem 8 körül van. Death Strandinget nem tudom eldönteni hova soroljam a listámon, Days Gone fölé vagy mellé. GT Sport a Days Gone alatt van, de csak mert egészen más játék és nem tud olyan élményt adni, mint a többi. Hatalmas autó rajongó meg nem vagyok.

A "leggyengébb" exkluzív amivel játszottam talán a The Last Guardian volt, de arra sem mondom, hogy szar mert nagyon egyedi játék a - szerintem - tudatosan készített nehézkes irányításával együtt.

Ha pedig a remastereket is nézzük, akkor a The Last of Us és a Shadow of the Colossus is csatlakozik a 9-10 pontos játékokhoz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#242888) hombre[EU] válasza wolf13 (#242878) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kell bele rendes AI az embereknek, több különleges fertōzött, jobb jármū fizika, feszesebb irányíthatóság, lock-on target és tök jó lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#242889) keIdor válasza ImACeltic (#242887) üzenetére


keIdor
titán

Leginkább a DS rétegjáték nagyon, de egyébként ha bejön ez a stílus, akkor az is bőven a 9-10 között van. Történet, grafika, animációk, karakterek, atmoszféra miatt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#242890) gamegod


gamegod
senior tag

Megjelenés óta megvan a játék, ez lenne az első platinám, most jutottam el addig hogy kipörgetném.
Gondolom a káosz pengéinek fejlesztése lenne az ami kimaradt?
természetesen már a ng+ végén járok :( Muspelheimbe még lehet esélyem a kihívásokkal ? vagy akkor megint ng+?
Asszem káosz tüze kéne hozzá.

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#242891) ImACeltic válasza keIdor (#242889) üzenetére


ImACeltic
őstag

Igen, egyedi és nagyon jól összerakott és átgondolt minden szempontból. Csak nekem kicsit túl japán, valamint volt jó pár óra amikor untatott a sok kézbesítés.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#242892) Zoleee83 válasza ImACeltic (#242887) üzenetére


Zoleee83
addikt

Shadow of the Colossus Remaster 9 pont?
Hát számomra legrosszabb játék volt eddig, nem mint exc. hanem mint játék egyáltalán.
Katasztrófa az irányítás, rettenetes kamerarángatás, instant delete lett 1 óra után..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#242893) S e t h válasza Wesder (#242877) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálunk? Mármint xbox tulajoknál?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242894) erahurka válasza Zoleee83 (#242892) üzenetére


erahurka
félisten

Az új fajta irányítással is? A PS3-as verziótól én is kitéptem a hajam. Akkor tűnt el egy darabka a PS3-as kontrolleremből mikor belevágtam egy fotelbe.

(#242895) Wesder válasza S e t h (#242893) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlunk, mint elírtam... :U
Van ott egy felesleges n, tehát náluk.
Rengeteg typo hibàt követek el, és nem mindig veszem észre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242896) S e t h válasza Wesder (#242895) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pedig már majdnem azt hittem, hogy ez a vágyakozás miatt van. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242897) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott két The Last of Us Part II gameplay videó részlet (pontosabban gameplay + átvezető). Nem linkelek ha nem gond, spoileres az egyik nagyon. (vagy legalábbis annak tűnik)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#242898) markknight válasza oriic (#242897) üzenetére


markknight
veterán

A kislány hangja egyáltalán nem illik a karakterhez. Itt is kijön, elsõnél is zavart az adult hangú Ellie.

[ Szerkesztve ]

(#242899) ImACeltic válasza Zoleee83 (#242892) üzenetére


ImACeltic
őstag

Az is tudatosan ilyen szerintem, mint a The Last Guardian esetében. Ugyanaz a fejlesztő csapat, szóval.... :D Talán ezzel is akarták éreztetni, hogy nem egyszerű a karakter dolga, saját bőrünkön is meg kellett tapasztaljuk a feladat nehézségét.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#242900) zkxdn válasza oriic (#242897) üzenetére


zkxdn
őstag

Mostmár sokkal több mint 2 szivárgott ki...sokkal de sokkal több. És sok belőle több mint 10 perces :W
Láttam képeket olyan Youtube csatornáról ahol több mint 20 pár perces leakelt videókat töltöttek fel. Ez egyre nagyobb probléma kezd lenni a Sonynak...
Mondjuk a Sony meglepően gyorsan reagált a Youtubeos leakekre...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.