Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242501) tboy93 válasza Bad Pritt (#242496) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, a két sztori DLC-t még végig fogom játszani :K

(#242502) Frod válasza tboy93 (#242494) üzenetére


Frod
addikt

"nem szükséges hozzá az első 2 rész ismerete"

Ööö, Burial at Sea part 1-2 megvolt? :U
Maradjunk annyiban, hogy a Bioshock2 ami nem kell semmihez sem, mert totál kihagyható, mind élményben, mind sztoriban.

Do you see the white shadow?

(#242503) tboy93 válasza 2ozzmexy (#242498) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy takarítás, pasztázás nem ártana neki. 7-10e Ft, konzolokszervize vagy konzolvilág megcsinálja. YT videók alapján otthon is abszolválható a feladat, csak a táp csatira kell vigyázni, hogy le ne tépd.

Semmi hír nincs a STALKER-ről, szóval senki nem fogja tudni megmondani mire fog megjelenni és mire nem :)

[ Szerkesztve ]

(#242504) Kendek válasza 2ozzmexy (#242498) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1. Ha az idő múlásával lett egyre hangosabb, akkor igen, egyértelműen egy takarítás és újrapasztázás amire szüksége van. Megcsinálhatod magad is, csak a táp vezetékére vigyázz. Inkább a tápról húzd le és ne az alaplapról, mert utóbbiról könnyen ki lehet szakítani.
2. Lehet, hogy a S.T.A.L.K.E.R. 2 csak PC-re jön. Legalábbis egyelőre szó sincs róla, hogy PS-re is ki akarnák adni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#242505) tboy93 válasza Frod (#242502) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem, még nem volt meg. Akkor úgy mondom, hogy az alapjátékhoz nem szükséges a többi rész ismerete.

(#242506) 2ozzmexy válasza Kendek (#242504) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Köszi a gyors választ, sejtettem hogy a sok por lesz a gondja (komplett lakásfelújítást élt át, le volt takarva mindig egy ronggyal, de hát...), remélem elég lesz a takarítás is neki és nem kell pasztát vadásznom, mert lementeni róla mindent... na ahhoz nem igazán van hangulatom. :W
A STALKER2-t elvileg ki akarják adni PS4-re amennyire lehet hinni a híreknek, de nem igazán bízom bennük, reménykedtem h van vmi titkos forrásotok. :DDD

@tboy93: Neked is köszi a tippet, körbenézek YT-on.
Bioshock-hoz: Részemről végigjátszva a Bioshock: The Collection (1,2, Infinity), 2 lemez, még mindig ott van a polcon. (bár a polcot nem szivesen fotózom le:DD )

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#242507) Kendek válasza 2ozzmexy (#242506) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az évek alatt bőven kiszáradt már a gyári, amúgy is gyengébb minőségű paszta. Annak a cseréje valószínűleg elkerülhetetlen ha csöndesebbé szeretnéd varázsolni a konzolt. Viszont újrapasztázáshoz nem kell lementeni róla semmit. Összerakás után ha minden rendben, akkor ugyanonnan folytathatod a játékot ahol abbahagytad. Persze azért a biztonság kedvéért nem árthat ha egy pendrive-ra kimásolod a játékok által mentett adatokat, ez nem túl sok idő vagy munka.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#242508) belan válasza tboy93 (#242494) üzenetére


belan
addikt

Pontosan a sztori még jobb és nekem játék is jobban tetszett mint a első rész.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242509) ProEvoFan válasza vg (#242493) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért baj az ha 30 fps? A második része is annyi...és akkor mivan'? Teljesen jól játszható az is.

(#242510) Wesder válasza ProEvoFan (#242509) üzenetére


Wesder
félisten

60fps a Handsome Collection az alap gépeken.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242511) .LnB válasza ProEvoFan (#242509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242512) 30z.Samu válasza .LnB (#242511) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C

Sic Parvis Magna

(#242513) markknight válasza ProEvoFan (#242509) üzenetére


markknight
veterán

Valahogy az új Borderlandsnek nem áll jól a 30 fps. Engem is nagyon zavart, de csak ennél a játéknál.

(#242514) ProEvoFan válasza Wesder (#242510) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Baszki, ne már.Fel sem tűnt.Komolyan mondom.
(#242511) .LnB
:DDD

(#242515) Wesder válasza ProEvoFan (#242514) üzenetére


Wesder
félisten

A X360/PS3 verzió volt 30fps-re lockolva. A One/PS4 kiadàs màr 60fps-sel az összes DLC-vel együtt érkezett a Handsome Collection-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242516) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Crysis Remastered Does Not Include Warhead, Crytek Confirms

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242517) KaitouP válasza l.skywalker (#242516) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyeh.. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242518) #67467520 válasza Bogyi007 (#242483) üzenetére


#67467520
törölt tag

Van az asztaloknak leirasa, mit kell csinalni stb.
A sajat nyelvuket nem implementaljak, ez elvi kerdes..

(#242519) FollowTheORI válasza l.skywalker (#242481) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez tényleg kemény... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#242520) Wesder válasza #67467520 (#242518) üzenetére


Wesder
félisten

Vilàgviszonylatban egy marék ember beszél magyarul. Ha én fejlesztenék jàtékot én sem implementàlnàm. Tanuljunk màr meg egy nyelvet legalàbb alap szinten.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242521) 30z.Samu válasza Wesder (#242520) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az oké, de igazából ez egy remaster, a hanganyagot nem kell újravenni meg semmi ilyesmi, csak be kell illeszteni és kész. Gondolom ennél kicsivel bonyolultabb a dolog, mint ahogy most leírtam, de nem hiszem hogy akkora feladat lenne. De igazából teljesen mindegy, mert megkaptuk a választ, hogy nem lesz benne a Warhead. :))

Sic Parvis Magna

(#242522) Wesder válasza 30z.Samu (#242521) üzenetére


Wesder
félisten

Pinball FX3-ról volt szó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242523) 30z.Samu válasza Wesder (#242522) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja... :B :D

Sic Parvis Magna

(#242524) ProEvoFan válasza #67467520 (#242518) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jelen helyzetben igazad van.Ha magyar fejlesztésű a játék, akkor alap legyen benne a magyar felirat.Midegy hogy rpg vagy autóverseny.

[ Szerkesztve ]

(#242525) mrThomi válasza Wesder (#242477) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem tudom hogy kell gameplay videót felvenni ps4-en. Próbáltam kamerával de úgy nem adja àt. Lényeg ha az égre néz az ember ahol kevesebb a betölteni való, túkör sima a cucc de útközbe nem igazán. Nekem anno pc-n voltak ilyenek ezért csodálkoztam hogy egy konzolnál ilyen megeshet. Fps-t sem tudom hogy kell mérni gondolom ezekhez valamiz rá kell kötni. Boost mod be van kapcsolva. Játékon belül nézek pár beállítas de a motion blur kikapcsolása nem tudom hogy lehet e a probléma megoldása

Nothing Phone (2a)

(#242526) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Új Batman játék szenved:
Industry Insider Gives Update on New Batman Game

"The new Batman Arkham-style game, despite recent name changes and development issues, continues to feature a playable bat family and court of owl appearances, as I initially reported."
Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242527) GEIL válasza mrThomi (#242525) üzenetére


GEIL
addikt

Ez a hardver ennyit tud....feszegeti a határokat...pár játék ami 30 fps-re van belőve, még nem biztos hogy tudja is azt tartani...néha benézhet a 23-25 fps is.

pl Fortnite Save the world egy vicc konzolokon....19 fps - 60 fps .-ig szór...de az atlag az 30 fps körüli.

A Fortnite Battle Royale része mintha "más játék lenne"....az 38 fps - 60 fps között mozog...de at átlag 45 fps megvan.

Streamelni: Erős PC....vagy megvárod az új konzolokat. ( + jó internet) :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#242528) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy van egy ps4 kameram es hogyan lehet megoldani hogy pcvel is tudjam hasznalni?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#242529) Wesder válasza GEIL (#242527) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy ennyit tud... Egy 5 éves jàtékról beszélünk, ami az alap konzolokra lett írva, és nem kapott félgeneràciós patch-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242530) Carlos Padre válasza l.skywalker (#242516) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Várható volt, azt nem ők csinálták.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242531) Kendek válasza novoszath (#242528) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ahhoz, hogy fizikailag csatlakoztatni tudd, kell venned hozzá egy adaptert ami USB-re alakítja. Onnantól gondolom szoftver kérdése a dolog.

<-ƘƘ->

(#242532) Frod válasza l.skywalker (#242526) üzenetére


Frod
addikt

Ez az a cucc amiről két havonta van valami nagyobb leak, hogy ez meg az lesz benne, meg 'most fogják bejelenteni', és ez megy 3 éve legalább.
Offical bejelentésig semmit nem tudok már komolyan venni vele kapcsolatban.

Do you see the white shadow?

(#242533) .LnB válasza Frod (#242532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És volt ez már Superman játék is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242534) Bad Pritt válasza .LnB (#242533) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nope, az a Rocksteady játéka. Pletykák szerint.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242535) mrThomi


mrThomi
addikt

Mindegy tolom így köszi a reagálásokat :R

Nothing Phone (2a)

(#242536) markknight válasza Wesder (#242529) üzenetére


markknight
veterán

Ez ne tévesszen meg. Nézz egy 2017-es Fortnite videót. Ég és föld a két játék. Az Epic szép csendben berakta a top technológiáit a játék alá, aztán a PS4 időközben elesett. Maga a játék jól skálázható mert egy krumplin is képes futni, de a magas szintre nem elég a PS4. Ha lehúznák iPad és Switch szintre a grafikát javulna a teljesítmény, de nem akarják, érthető okokból.

[ Szerkesztve ]

(#242537) .LnB válasza Bad Pritt (#242534) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most elvesztem kicsit. :) Szóval arról van akkor szó, hogy ez a montreáli stúdió folytatja (vagy csinál egy másik) Arkham játékot?! Én akár hányszor olvastam erről, mindig azt hittem, hogy ezt is a Rocksteady készíti.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242538) Bad Pritt válasza .LnB (#242537) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Warner Bros Montreál, akik csinálták az Arkham Origins-t, csinálnak egy Batman játékot. Pletykák szerint Arkham-szerű lenne, sok irányítható karakterrel.
Közben a Rocksteady egy DC világában játszódó játékot fejleszt, szintén pletykák szerint Supermannel.
Semmi megfogható, hivatalos info nincs egyikről sem, szóval minden efféle hír, mint a fentebbi bullshit szvsz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242539) .LnB válasza Bad Pritt (#242538) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, oké. :K Azt hittem, hogy a kettő ugyan az. Nem ártott volna figyelnem a híreknél a stúdiók nevére. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242540) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt sajnos off-ba kell tennem. Elszomorít, hogy az új Trackmania (Nations), nem lett bejelentve konzolra. Sose voltam oda a Trackmania játékokért, de a Nations-t nagyon sokat nyomtam. És most július 1-jén jön az új, Uplay-re, és Epic Store-ra... :( Miért?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242541) Wesder válasza markknight (#242536) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, csak a Dying Light nem kapott semmi olyan cuccost az 5 év alatt, ami megfektetné a félgeneràciós gépeket. Hiànyolom is róla a félgeneràciós tapaszt, mert jót tenne neki. Mondjuk így is képes vagyok vissza-vissza térni egy 60-80h jàtékra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242542) Szabi® válasza Bad Pritt (#242538) üzenetére


Szabi®
addikt

Remélem megüti a Knight szintjét.Az nagyon egybe van.

(#242541) wesder Dying light the following már Enhanched asszem.

[ Szerkesztve ]

(#242543) tboy93


tboy93
nagyúr

Ps plus jatekot a honap utolso szerdajan szoktak bejelenteni?

(#242544) tboy93 válasza Szabi® (#242542) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az tenyleg egy marha jo jatek volt :K A tankosdit de imadtam benne.

(#242545) .LnB válasza tboy93 (#242543) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

MLB The Show 20 lesz az egyik. (remélem) :D Már egy hónapja megjelent, épp itt lenne az ideje.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242546) markknight válasza Wesder (#242541) üzenetére


markknight
veterán

Ja, valamiért az volt a fejemben, hogy a Fortnite-ra reagálsz GEIL-nek, szóval tárgyalan amit írtam :D

(#242547) Wesder válasza Szabi® (#242542) üzenetére


Wesder
félisten

Enhanced, de csak vizuàlis boostot kapott, meg Legend System-et.
Egy új kiadàsa a Dying Light-nak. Mondhatni GoTY verzió. Szintén a félgeneràciós gépek elött. Se nem X Enhanced se nem kapott Pro Patch-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242548) Szabi® válasza .LnB (#242545) üzenetére


Szabi®
addikt

Én az Mlb The Show 18-at vettem még meg baromi drágán.A baj csak az hogy egyáltalán nem tudok játszani vele,pedig nagyon - nagyon tetszik.Bele szerelmesedtem a baseball-ba ahogy kint láttam pár meccset :)

(#242544) tboy93 Húzom halasztom a végig játszást csak hogy minél később legyen vége :D

(#242547) wesder Azt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#242549) l.skywalker válasza Bad Pritt (#242538) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jelen állás szerint úgy néz ki a WB elkaszálta a Supermanus játékot:
https://gamerant.com/rumor-warner-bros-rejected-rocksteadys-pitch-superman-game/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242550) l.skywalker válasza Frod (#242532) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én már azt sem fogom komolyan venni. Amíg nem tudom saját platformon elindítani, nem fogom elhinni, hogy kész :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.