Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243101) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#243099) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#243102) sting2 válasza consono (#243100) üzenetére


sting2
addikt

Én meg sem néztem.
Még a 360/PS3 érában jöttem rá, hogy ami tényleg érdekel arról jobb semmit sem nézni, mert azt a kevés kis meglepetést is elfelejthetem amit így kapok.
Nem mondom, hogy azonnal sikerült rászoknom, de lassan 10 éve már, hogy úgy állok a megjelenésekhez mint anno, az " analóg" korszakban.
Persze, simán belelehet futni egy, egy , elejtett morzsába, de azért nagyjából kijelenthető, hogy ha nem keresem nem is jön szemben.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#243103) consono válasza sting2 (#243102) üzenetére


consono
nagyúr

Általában én is ezt az elvet követem :) Volt is jó pár kellemes meglepetés, utoljára talán a GoW, annak úgy ültem neki, hogy semmit nem láttam belőle előtte. Persze nehéz elkerülni a spoilereket, főleg, hogy jellemzően nem day 0 veszem a játékokat... Megvolt most a TLoU2 "trailere", a többit majd élőben!

"In God we trust. All others must bring data"

(#243104) erahurka válasza consono (#243100) üzenetére


erahurka
félisten

Na jó, de nem a két sor alapján kerül tévébe ;)

(#243105) Carlos Padre válasza erahurka (#243098) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A gyűrűk ura is csak arról szól, hogy egy rakás ember baktat :D :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243106) ImACeltic válasza erahurka (#243098) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért ez így nagyon le van egyszerűsítve...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#243107) erahurka válasza ImACeltic (#243106) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolod hogy most a második rész kapcsán minden dialógus és fordulat kikerült? Nyilván nem.

(#243108) Peace válasza Carlos Padre (#243105) üzenetére


Peace
nagyúr

Legnagyobb film evör!!!! <3 :C

(#243109) sting2 válasza consono (#243103) üzenetére


sting2
addikt

... természetesen ez a fajta "No News" atitüd, csak a biztos vételekre vonatkozik nálam is..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#243110) marilllyo válasza kriszpontaz (#243034) üzenetére


marilllyo
veterán

Most vettem észre, hogy a deluxe változathoz megkapod az Ace Combat 5-öt is... Úgy volt, hogy csak a pre-order kapja meg....de nekem ott a library -ban.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#243111) S e t h


S e t h
nagyúr

Ps+ vásárlásra van lehetőség olcsón vhol akár feltöltő kód formájában?
Haver most vett ps-t karanténban és érdeklődik, mert lejár majd az egy hónapja.
Passzoltam a kérdésre a választ, hogy van-e lehetőség kedvezményesen akárhol vásárolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243112) .LnB válasza S e t h (#243111) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aprón találtam két hirdetést:
[link]
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243113) S e t h válasza .LnB (#243112) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi neked és Zoleee83-nak is privátban, továbbítottam a linkeket!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243114) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezdi a Playstation kicsit túlzásba vinni ezeket a "rátukmáló" email-eket. Korábban ez nem volt rájuk jellemző.
Star Wars Battlefront II-ben kaptam egy ezüst trophy-t. Ezüst járt ezért: "Win a match of Starfighter Assault." Nagy cucc..
Erre jön az email, hogy "hú látszik, hogy kezdesz Pro lenni, figyelmedbe ajánlanánk a Celebration Edition Upgrade pack-kot". Ami laza 7000 ft. (feloldja a skineket a játékba).
Azért ne má'...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243115) ldave válasza .LnB (#243114) üzenetére


ldave
félisten

Valahol biztos ki lehet kapcsolni, hogy küldjenek-e ilyen reklám, promociós emaileket.

A Slime draws near! Command?

(#243116) Rage47 válasza .LnB (#243114) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem is küldött, hogy ha már ennyire élvezem a FFVII-t, akkor megvehetem a 6k-s digital deluxe upgrade addont, nem baj, hogy dobozos verzióm van.

Ha kikapcsolod az emaileket, akkor nem kapsz a kódokról, kuponokról sem.

[ Szerkesztve ]

(#243117) .LnB válasza ldave (#243115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos. De a lényeg az volt, hogy eddig nem kaptam ilyeneket. Mostanában egyre sűrűbben.
Akkor adjanak kedvezményt, ha már ennyire elismerik ezt a "nagy" teljesítményemet. :) 10€-t adnék érte. Az se reális ár érte. De annyira vagyok hülye, hogy annyiért már megvegyem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243118) erahurka


erahurka
félisten

Ez a Fold apart egész érdekes kis platformernek tűnik, tudtok róla valamit?

(#243119) Kendek válasza Rage47 (#243116) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Háromfélére lehet feliratkozni:
Personalised Purchase Recommendations
Personalised Advertising

és
Yes, I would like to receive personalised info and offers related to PlayStation and Sony.

A legelsőnél kell kivenni a pipát, hogy ne küldözgesse ezeket a rád szabott vásárlós emaileket.

<-ƘƘ->

(#243120) Frod válasza .LnB (#243114) üzenetére


Frod
addikt

Érdekes nekem meg csak 2 hete kezdett el úgy egyáltalán bármilyen levelet küldeni.
Mindig írtátok, hogy ilyen kupon, meg olyan kupon, stb, én eddig SOHA semmiről nem kaptam levelet.
Amióta meglett a Horizon plat, arról jött egyből egy, és azóta kapom én is az ajánlatról szólókat. ¯\_(ツ)_/¯

Do you see the white shadow?

(#243121) .LnB válasza Kendek (#243119) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem kapcsolok ki semmit. És ha a Szandi írnia, hogy találkozzunk, nekem meg ki van kapcsolva?! Sose bocsájtanám meg magamnak! :DDD

Ha így folytatják akkor ki fogom. Köszi az infót, eddig még nem néztem, hogy ennyire szét van bontva ez az opció.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243122) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

Készülök a PS5 megjelenésére, de első lépés egy megfelelő TV beszerzése, egy régebbi full hd-m van, az kevés lesz ide.

Kérdezném, hogy tényleg ég és föld a különbség játéknál is az oled és a led között? Mert én arra gondoltam, hogy egy 4k tv-t vennék minél nagyobb méretben korrekt áron, pl:[link]

Az OLED-nél állandóan aggódnék, hogy nehogy beégjen valami egy játék miatt és persze rohadt drága.
Illetve van szerintetek bármi értelme jó drágán hdmi 2.1 támogatású tévét venni? Mert nem gondolnám, hogy 4K60FPS-nél várhatunk többet...

(#243123) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

tegnap játszottam vagy 3 órát az AC: Odyssey, kezd alakulni a dolog kb 10 óra játék után egészen megkedveltem; mivel GoT csúszás van így lesz időm tolni, bár ha minden igaz ma Kakarot DLC érkezik :F

Resistencia eterna

(#243124) Kendek válasza tepenzed (#243122) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem feltétlenül olyan nagy a különbség, főleg nem nappal (éjjel szembetűnőbb a háttérvilágítás). De nem mindegy, hogy milyen árkategóriában gondolkodsz. A drágábbakban van csak igazán jó panel, ami kell is ha a legszebb képet akarod kihozni a játékokból.

<-ƘƘ->

(#243125) tboy93 válasza tepenzed (#243122) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat egy ilyen led es egy oled kozott igen, eg es fold a különbség. Egy normális 10bit-es panellal rendelkezo led tv es egy oled tv kozott is zongorazni lehet a kulonbseget, de nappal annyira nem fog feltűnni. Ahogy elottem is mondtak, a hattervilagitas miatt éjszaka lesz drasztikus különbség.

Olyan tv-t vegyél, ami 10 bites panellal rendelkezik (nem 8bit+frc, az szarnak a pofon).

[ Szerkesztve ]

(#243126) 3L1T3 válasza Kendek (#243124) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem feltétlen olyan nagy a különbség? :D Azért ez erős túlzás, plusz van kifejezetten TV topic ahol sokkal jobb segítséget fog kapni. Azért ezek a különbségek nem csak este látszódnak, bármilyen fényviszonyban látszódik ha sötétebb tartalom van a TV-n. :U

Balra OLED C9 jobbra LCD Q90

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#243127) opr válasza tepenzed (#243122) üzenetére


opr
veterán

Nem akarok a zsebedben turkalni, ne ertsd felre, de szerintem most TV-t venni, plane PS5 miatt a letezo legnagyobb hulyeseg. Inkabb tegyel meg felre, aztan majd ha megjelent, fogod latni, hogy mennyit eri meg erre kolteni.
Mert erted, ok, hogy "keves" a FullHD TV, viszont tamogatott lesz, szoval ra fogod tudni dugni, aztan majd erzed, hogy mennyire keves vagy nem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#243128) keIdor válasza tepenzed (#243122) üzenetére


keIdor
titán

A VRR miatt érdemes, ha most vennék csakis HDMI 2.1-est vennék.
Nyugodtan vehetsz OLED-et, nekem is az van, nem fog beégni, ha odafigyelsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243129) FollowTheORI válasza tepenzed (#243122) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A 4K60 is csak limitált formátumokban megy igazán... a valódi HDR full RGB 10-12bit nem igazán, szóval jól fog jönni a 2.1, amellett, hogy sok más egyéb hasznos funkciót is támogat. VRR, auto low latency/game mode, vagy pl a több csatornás HD hangok, stb.

Énis 2 éve játszok OLED-en és semmi baja... ettől ne félj, és látható a különbség az LCD-hez képest... HDR anyagok tipikusan szebbek picivel és este a fekete miatt hatványozottan jobb minden.

Az OLED igazi "gyilkosa" a normál tévéadás a színes logókkal... ha ilyet nem nagyon csinálsz akkor nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243130) Kendek válasza 3L1T3 (#243126) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ő is tudja, hogy a legjobb az OLED, csak drágállja, és ezért kérdezte, hogy egy ilyen olcsó LED tévé az tényleg annyival rosszabb-e. A válasz igen, de ahhoz képest azért jobb egy drágább Samsung QLED is. Fényes nappal nincs akkora nagy különbség, de árban sincs, szóval akkor már jobb az OLED.
Viszont ha ebben az árkategóriában gondolkodik, akkor meg felesleges a kérdés. De inkább Samu VA mint LG IPS.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#243131) AxBattler válasza tepenzed (#243122) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha elsősorban sötét szobában használnád, akkor az OLED jelenleg verhetetlen képminőségben, de léteznek olyan szempontok, amelyek együttesen a QLED felé billenthetik a mérleget:
- nappali fényviszonyok, fényerő;
- betekintési szögek, tükröződés;
- beégés veszélye;
- árazás.

Aztán nézhetőek összehasonlító videók, de ezekben annyira nem bízom, mivel nem tudni, hogy milyen beállításokkal használják az adott TV-ket. Végül Neked kell döntened a preferenciáid szerint.
Mondjuk 55Q80R és 55B9PLA között árban már nincs is olyan nagy különbség.

Én pár hónap múlva tavalyi QLED-et, vagy valami normális VA paneles TV-t fogok venni.

(#243132) keldorpapa88
Igen, az egy jó videó, cikk formájában is nagyon hasznos.
Mondjuk a Q60R jelölést nem értem, az majdnem RU8000, akkor már inkább Q70R.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#243132) keIdor válasza tepenzed (#243122) üzenetére


keIdor
titán

Ajánlom figyelmedbe!

The Best 2020 TVs for Gaming 2020 - DigitalFoundry

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243133) Lackooo84 válasza AxBattler (#243131) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Betekintési szög, wut?

The Truth is out there...

(#243134) Bogyi007 válasza tboy93 (#243125) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még jó hogy mindenki aki konzolt birtokol annak csakis 10 bites panellal szerelt megjelenitője van ofkorsz. JA NEM!!!

Azért ne üljünk már fordítva azon a pacin - mégha az Old Spice reklám ezt is sugallja.

Elenyésző százalékban vannak azok akik megengedhetik maguknak a 400-500 ezres tévéket, de sanszos hogy aki esetleg megtehetné az sem fog feltétlenül ennyit költeni rá, csak mert a Horizon így szebben néz ki.
Azt meg pláne nem kellene így véleményezni szerintem hogy aki nem 10 bites tévét használ az a szart pofozza...

Jöhetnek a fegyverek és golyók, állok elébe. :U :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#243135) KaitouP válasza Bogyi007 (#243134) üzenetére


KaitouP
veterán

Bölcsen szóltál! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#243136) Peace válasza AxBattler (#243131) üzenetére


Peace
nagyúr

Q60-at semmiképp, az nem QLED, hanem valami szörnyűség. ;)

(#243137) markknight válasza Bogyi007 (#243134) üzenetére


markknight
veterán

Az 4-500? Az kinder kommandó kategória. Én 1 millás tv alá nem mennék, felesleges ;]

Egyébként poén, hogy félévente az egész community mindig ugyanazon veszekszik. Ez a téma valahogy január elején volt legutóbb terítéken :D :D

[ Szerkesztve ]

(#243138) tboy93 válasza Bogyi007 (#243134) üzenetére


tboy93
nagyúr

270 volt az en 10 bites LG 55SK8500-am. Ez azert még nagyon nem az 500 ezres kategória. Ennyit ma mar nem nagy kunszt elkolteni egy mobiltelefonra. Van egy 50"-os Samsung 4K TV-m, az 120 volt, latszik is a képminőségen. HDR gyakorlatilag kuka rajta, nem hogy hozzaad, hanem elvesz az elmenybol. Le kell adni a meretbeli elvarasbol es akkor lehet normalis TV-t venni olcsobban.

[ Szerkesztve ]

(#243139) opr válasza markknight (#243137) üzenetére


opr
veterán

Euróról beszélünk, ugye? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#243140) toompa


toompa
őstag

Panasonic plazmám van és azon is fekete a fekete. Nem volt 1 milla.
Jó világot élünk na! :)

(#243141) Carlos Padre válasza toompa (#243140) üzenetére


Carlos Padre
veterán

4K? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243142) Wesder válasza Carlos Padre (#243141) üzenetére


Wesder
félisten

Neki 8K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243143) toompa válasza Carlos Padre (#243141) üzenetére


toompa
őstag

Nem. De nekem nem is hiányzik. Akkor leszek bajban,ha bedöglik.

(#243144) Peace válasza markknight (#243137) üzenetére


Peace
nagyúr

De jó is ez a téma! :DDD

Amúgy meg ha megveszel akármilyen tv-t és nem lesz mellette egy jobb összehasonlítási alapnak, akkor nem is fog érdekelni. Leülsz és játszol azt csá. ;)

(#243145) Batyops válasza toompa (#243140) üzenetére


Batyops
aktív tag

Mennyi volt annak a Panasonic plazmának az új ára. Drága volt az a maga idejében nem ilyen mai 100-150k kategória az tuti

(#243146) predakon


predakon
őstag

Fanatec CSL elite szettet hasznal valaki GTShez?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#243147) toompa válasza Batyops (#243145) üzenetére


toompa
őstag

230-ért vettem anno. Nem hiszem hogy most jobbat kapnék ennyiért.

(#243148) Batyops válasza Peace (#243144) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ez pontosan igy van csak nehogy leüljön az ember egy Oled elé játszani vagy filmezni mert onnantól kezdve rá se tud nézni az Lcd-re max kikapcsolt állapotban :D .

(#243149) Peace válasza Batyops (#243148) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem fenyeget ez a veszély, hogy OLED elé üljek le játszani. :DDD

(#243150) Carlos Padre válasza Batyops (#243145) üzenetére


Carlos Padre
veterán

£3-4ezer volt 8 éve mérettől függően.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.