Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243251) Kendek válasza Mr Chapel (#243249) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért arra is készülj fel, hogy a kábelcsere nem biztos, hogy megoldja ezt a problémát. Ugyanis ha gond van a HDMI kábellel, akkor annak nem ilyen tünetei jelentkeznek. A YUV422 HDR mellett teljesen normális (technikailag ennyi fér bele), a szuper-mintavételezési mód pedig nem érhető el UHD tévét csatlakoztatva, mert értelmetlen lenne.

<-ƘƘ->

(#243252) Peace válasza Mr Chapel (#243249) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha biztosan minden beállítást lecsekkoltál már a TV-n, akkor én a kábel irányába mozdulnék. Én mondjuk a gyári PS kábellel használom a Q70-es Samut. De én nem is foglalkoztam nagyon tv beállításokkal. Automatikusan kiírja, hogy játék mód bekapcsolt és játszok. :) Én is GTX1060-al csapatom PC-n 1080p-ben. Ahhoz vettem a Gembird kábelt, mikor a másik tönkrement. Bízván abban, hogy egyszer 4K@60FPS-el játszhatok azon is. De olyan horror áron vannak a VGA-k, hogy nem igen fogok még évekig. :(

És sajnos abban is van valami, amit Kendek ír. De egy kábel ára nem olyan vészes.

[ Szerkesztve ]

(#243253) S e t h válasza RangerFox (#243248) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy leszboszi kép az első screenshoot?
Wáttáfákk?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243254) frankdelgado válasza RangerFox (#243248) üzenetére


frankdelgado
őstag

Egyszer rendeltem elő játékot, az a Gears4 volt, azt 1 hét múlva már féláron lehetett venni. De ezt biztosan előrendelem. A konzolvilágnál is kint van.....

(#243255) ldave válasza S e t h (#243253) üzenetére


ldave
félisten

Tudod, ez egy szűrő. Aki már ezen is kiakad, annak nem való a játék.

A Slime draws near! Command?

(#243256) sxxorp válasza erahurka (#243232) üzenetére


sxxorp
őstag

A hétvégén beugrottam a jó öreg F1 2013-ba X360-on, és tetszett (csak 2 Assist-tal, mérsékelt kipörgésgátló, és racing line a kanyarokban végigaranyaztam a Young Driver Test-et az utsó kivételével, ahol pár tized hiányzik).
A 2020-szal vannak problémáim: biztos, hogy lesz ötször jobb teljes áron, mint most az F1 2019 akcióban (megkeresem a cikket, hogy mik az újítások, de kétlem)? És szezon sincs hozzá (ha lesz egyáltalán), vagyis a valóságról nem sokkal több infójuk volt, mint a tavalyinál.

(#243257) Bad Pritt válasza sxxorp (#243256) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egyenes arányosságot feltételezel két játék ára és minősége közt? Érdekes gondolat.
Egy aspektusa van, ami pl számomra nem hogy ötször, de ezerszer jobbá teszi az újat: split-screen multi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243258) .LnB válasza sxxorp (#243228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Ezekben a vezetésnek semmi köze ahhoz, ahogy egy igazi autót vezetni kell." Az oka, hogy Max (Verstappen) nem játszik vele, hogy köze sincsen az igazi autóhoz. Az iRacing már inkább hasonlít rá” - Lando Norris

:D Tudom, nem ilyen válaszra vártál. De hát ő azért scak ért hozzá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243259) Ashiyo


Ashiyo
csendes tag

Persze a Wreckfest még mindig nem elég akciós.. :)) :W

Kaptam anno a konzolhoz ingyen Driveclubot, de nem igazán jön be, se a látvány (4k tv), se a vezetési élmény, ezért szeretnék mellé / helyette egy másik versenyzős játékot.

A kiszemeltek a most akciós Project Cars GOTY (2.490ft), Project Cars 2 (3.990ft) és a GT Sport (5.990ft). A Dirt Rally 2.0-t már próbáltam, de nem az én világom, a Wreckfestre pedig még várok. Ezek közül melyiket ajánlanátok a legjobban?

Más: Ránéztem az Outlastra, ha már ilyen olcsó és.. az a rating szám direkt így van beállítva a parafaktor miatt vagy én kaptam el épp jó pillanatban? Meglepően illik a témához. :C

[ Szerkesztve ]

(#243260) .LnB válasza .LnB (#243117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt figyeljétek!

Tegnap ezt írtam a Star Wars Battlefront II: Celebration Edition Upgrade-ről:

"Akkor adjanak kedvezményt, ha már ennyire elismerik ezt a "nagy" teljesítményemet. 10€-t adnék érte. Az se reális ár érte. De annyira vagyok hülye, hogy annyiért már megvegyem."

Erre ma: [link] :DDD

Köszi Szandi! ;)

szerk.: Megpróbálok akkor még egyet: Jöhetne már EA Access-be a Fallen Order! Hátha bejön. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243261) Kendek válasza Ashiyo (#243259) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem direkt (az azt jelentené, hogy a Sony befolyásolja a felhasználói értékelések eredményeit), de maga a játék nagyon jó, szóval ez nem ár érte. :)

<-ƘƘ->

(#243262) Mezcal válasza Ashiyo (#243259) üzenetére


Mezcal
addikt

Outlast pár hónapja volt Plusban. Kell hozzá türelem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#243263) Lackooo84 válasza Mezcal (#243262) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja. Kb a PS4 megjelenése után nem sokkal. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#243264) Mezcal válasza Lackooo84 (#243263) üzenetére


Mezcal
addikt

Outlast 2-vel kevertem, az volt novemberben. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#243265) Tegla80 válasza Lackooo84 (#243263) üzenetére


Tegla80
addikt

jatek kozben szalad az ido.... :D

Sony® & PlayStation®

(#243266) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma 14:00-tól új (PS5-ös) Assassins Creed játék bejelentés várható.
(ha lesz konkrétabb link, majd bedobom)

Assassin's Creed: Ragnarok

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243267) Rage47 válasza .LnB (#243266) üzenetére


Rage47
veterán

jeee, még nagyobb területen lehet majd galambokat gyűjteni :D

(#243268) Bad Pritt válasza .LnB (#243266) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te? Assassin's Creed linket dobsz be ide? Valami tényleg változik a világban....

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243269) .LnB válasza Bad Pritt (#243268) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

NA: [link] Nem az első eset. :D

(#243267) Rage47

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243270) tboy93 válasza .LnB (#243266) üzenetére


tboy93
nagyúr

Instant get. Remélem lesznek benne farkasok.

(#243271) Bad Pritt válasza .LnB (#243269) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hatalmas változáson mentél keresztül az elmúlt fél évtizedben...
Komolyan, mint mikor Frodó elindult kis joviális, lvl 1 hobbitként a Megyéből és a végén egy tapasztalt, világmegmentő, over 9000 félszerzetként tért vissza.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243272) keIdor válasza .LnB (#243266) üzenetére


keIdor
titán

Assassin's Creed: God of War Edition.
Kíváncsi leszek a hasonlóságra, gondolom lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243273) oriic válasza .LnB (#243266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj. :D

Live-Die-Respawn

(#243274) .LnB válasza Bad Pritt (#243271) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne csináld már! Beállítasz itt AC fannak. :D Én csak a "hír közléséért" írtam be. Nem azért mert AC! Hivatalosan kijelentem, hogy nem szeretem még mindig az AC-ket, mert copy+paste uncsi mind! :)

Amúgy ha megcsinálják olyanra, hogy ha "ne adj isten" leülök vele játszani, akkor azt érezzem, hogy én vagyok Ragnar a Vikings sorozatból, akkor még talán lehet is rá esély, hogy érdekeljen.
Na de Ubisoft nextgen hw-ra fejleszt?! Azok sokszor aktuál gen-re se tudnak.

szerk.: Amúgy meg Frodó jellemfejlődése azért nem volt akkora. Ő megmaradt annak a hétköznapi kis hobbitocskának. :) Le kellett lőni a LOTR újranézést. Móriánál kiderült, hogy a picúr még kicsi ehhez. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243275) opr válasza .LnB (#243274) üzenetére


opr
veterán

Nextgenre konnyebb fejleszteni. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#243276) .LnB válasza opr (#243275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hozzáértőknek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243277) opr válasza .LnB (#243276) üzenetére


opr
veterán

Barkinek. Aki hozzafer.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#243278) Mr Chapel válasza Kendek (#243251) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ezt a szuper mintavételezés dolgot annyiban nem értem, hogy az rendben van hogy Uhd tv van csatlakoztatva. De, csak 1080p-ben küldöm ki rá a jelet. Akkor sem engedi. Valószínűleg valami upscale technológiával ütközik. Kábel csere után megnézem újra. Eléggé bosszant hogy ennek nem kéne ilyennek lennie. Nem nagyon olvastam ilyent máshol hogy ilyenre panaszkodnának hogy a hdr bekapcsolása így odaver a teljesítménynek ps4en.

(#243279) Bad Pritt válasza .LnB (#243274) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha játszanál is velük, tudnád, hogy nem copy+paste mind, de erre még ráérünk, majd eljutsz idáig is. ;]

Szerintem van rá esély, a dizájnnal meg hangulattal sose volt bajuk.

Ráér akkor még, próbáljátok meg a Narniát, gyerekeknek való Gyűrűk ura. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243280) .LnB válasza Bad Pritt (#243279) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy pont most, jó ötlet e bevallani, hogy kipróbáltam amikor ingyenes volt az Odyssey. :)

Az a Narnia az jó ötlet. Eszembe se jutott volna. Mondjuk én nem is láttam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243281) proly01


proly01
őstag

Csak megosztok veletek egy tapasztalatot,hogy mennyire gusztustalan ez az egész minden a The last of us part 2 kapcsán.
Mint írtam is már itt,nagyon várom a játékot(nyilván nem vagyok vele egyedül) az 1 nagy kedvencem, szerintem kb már 12-szer végigjátszottam PS3 on és 4 en is.
Ugye minap napvilágot látott hogy szivárogtattak vele kapcsolatosan pontosabban ahogy jobban utána jártam,ha jól tudom akkor egy közel 8 perces videót tettek fel amin gyakorlatilag összevágva kb. az egész story fordulatok stb. látható.
Na most én ezt megpróbáltam mindenhogyan ahogy csak lehet elkerülni.
Aztán tegnap telefonon este megnyitottam a Fb-ot és ott kb kb mikor 5centivel lentebb görgetsz ugye ott vannak az ismerős ajánlások akiket ismerhetsz.Az egyik gyereknél konkrétan ki volt téve a profilképe helyére a spoiler a TLOU 2 ből ami 4 szó!!!....de elég is volt kb ahhoz hogy mindent értsek.A borítóképe pedig az volt,hogy "spóroltam neked 21 ezer forintot"
Aztán nem tudom igaz eamit kitett vagy megállja e a helyét,nem láttam a videókat,bár gyanítom igen,de iszonyat elb$szta a kedvemet és azóta sem térek napirendre ezeken az embereken.
Egy szó mint száz,nagyon vigyázzon az aki nem akar semmit sem tudni a megjelenés előtt mert akaratlanul is bele lehet futni ilyen undorító emberek miatt. :((( :W

....Pr:)ly....

(#243282) keIdor válasza proly01 (#243281) üzenetére


keIdor
titán

Ezért tartom elhibázott döntésnek a június 19-et, pénzügyileg.
Ez majdnem még 2 teljes hónap. Ez idő alatt sok ember bele fog futni a spoilerbe, akár akar, akár nem. Ha kiadnák most digitálisan, hogy ott van, nesze töltsétek le, aki akarja várja meg a lemezest júniusban.

Anyagilag ez a Naughty Dognak és a Sonynak is marha nagy minusz lesz ez így. A Naughty Dog munkatársainak 70%-a mondott már fel az Uncharted 4 óta. Amúgy szerintem ez lesz az utolsó cím ettől a cégtől, mert ezzel lesz vége a dalnak, sajnos. Csak reálisan nézem a dolgokat, sem ne pesszimistán, se nem optimistán...

Remélhetőleg más név alatt majd folytatja a csapat, talán.

Én láttam a videókat, minden igaz. A játékot a felénél ott fogják hagyni azok is, akik egyébként megveszik. Én nagyon nem ilyen irányba vittem volna a történetet. Ez eléggé el lett baszva szerintem.

Én játszani akarok vele, mert a grafika, az animációk minőségiek, ahogy azt az ND-től megszokhattuk, de a videók alapján, amit az első résszel felépítettek, az innentől kuka. Megy a szemétbe.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243283) Wesder válasza proly01 (#243281) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként ha nem lenne igaz, akkor nem próbàlnàk az égő hàzat vizeléssel eloltani.

Keldor.
Ugyan màr, nem lesz itt semmi baj.
Lehet hogy kevesebb lesz az eladàs, de a ND-nak nem ez lesz az utolsó jàtéka.

Elég sokan àtmentek az The Initiative-be. Gondolom ott jobb a pénz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243284) Peace válasza proly01 (#243281) üzenetére


Peace
nagyúr

Mert lelki nyomorultak. Visszakapják majd, a karma tudja a dolgát. ;)

(#243285) Kendek válasza Mr Chapel (#243278) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A szuper-mintavételezési mód lényege annyi, hogy úgy számolja a képet mintha UHD tévé lenne rákötve, de a kimeneti jelet leskálázza FHD-ra. A PS érzékeli, hogy UHD tévé van rákötve, és azért nem engedi ezt bekapcsolni, mert teljesen értelmetlen lenne. Technikailag ugyan lehetséges, de nincs benne logika, hiszen be tudod állítani az UHD kimenetet.

<-ƘƘ->

(#243286) Bad Pritt válasza proly01 (#243281) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanez volt velem is, írtam is a híres topikban, Troy Baker egyik full nem kapcsolódó instagram posztja alatt spoilereztek top kommentben...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243287) keIdor válasza Wesder (#243283) üzenetére


keIdor
titán

Okkal ment el onnan az emberek 70%-a. Rossz, toxikus légkörben nem lehet dolgozni, megfeszített munka mellett. Ezek az emberek könnyen elhelyezkednek máshol. Egy ND-vel az önéletrajzban...
A TLoU 2 meg szerintem bukta lesz. Én úgy mondom ezt, hogy én játszani akarok vele, de sokaknál ez kiveri majd a biztosítékot, elég csak a véleményeket megnézni. Magánvéleményem, de remélem tévedek.

Szerkesztésedre válaszolva: a pénz egy dolog, a másik a légkör. A jó légkör még fontosabb is lehet. Hiába keresel jól, a stressz meg majd szétcsapja az egészséget és később költheted gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243288) Bad Pritt válasza Wesder (#243283) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a pénz a lényeg, lelki nyomorékok lettek volna, ha maradnak. Nem a legjobb munkahely a ND, ha az ember mentális egészsége is szempont.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243289) RangerFox válasza keIdor (#243282) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az egy természetes folyamat, hogy rotálódnak az emberek az iparágban. Elég nagy a mozgástere egy fejlesztőnek, ha nem tetszik neki a munkahely, akkor simán otthagyja, máshol ugyanúgy megfizetik. Ezért nem fog bezárni a Sony talán legtekintélyesebb stúdiója. Dobozos játékokból pedig még mindig jön bevétel, valószínűleg több, mint amennyi kiesik a spoilerek miatt. Nekem eddig sikerült elkerülni a spoilert, de pl. az első rész elejét anno megnéztem twitchen, és hiába tudtam, hogy mi fog történni, minden egyes alkalommal ugyanúgy megérintett. 8 perc alatt nem lehet elspoilerezni egy 13+ órás játékot teljes egészében, biztos vagyok benne, hogy tartogatni fog meglepetéseket a játék.

(#243290) Wesder válasza RangerFox (#243289) üzenetére


Wesder
félisten

Abban a 8 percben az összes fontosabb pillanat/csavar volt összevàgva. Így érthető hogy ha valaki emiatt kicsit szomorkàs.
Mondjuk azt a videót pont nem làttam.

Egyébként ezt pont azok csinàljàk, akiknek fàj a Sony sikere, kicsit letörik a szarvàt, legalàbbis gondolom ez àllhat mögötte.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243291) keIdor válasza Wesder (#243290) üzenetére


keIdor
titán

Ami a videótartalom után lesz a játékban, a második felében, az a baj inkább.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243292) proly01 válasza RangerFox (#243289) üzenetére


proly01
őstag

Neme?
Lehet,ha leírnám neked azt a 4 szót amit láttam neked is más lenne a véleményed! :DD :DDD

....Pr:)ly....

(#243293) Tegla80 válasza proly01 (#243292) üzenetére


Tegla80
addikt

Engem nem erdekel a jatek sem,de mar zavar a hajciho itt ezzel a xarral...reszemrol ez is csak egy jatek ami nem kell.....szval ird le mert nem lattam semmit az ugyben,igy legalabb tudhatnam,h min porog a topik. :DDD

szerk:
pm ben kuld el, mert utana az lesz a baj,h rakattintott valaki a spoiler-re es latta! :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#243294) tboy93 válasza Tegla80 (#243293) üzenetére


tboy93
nagyúr

Írja, csak ne ide.

(#243295) .LnB válasza Tegla80 (#243293) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem meg ne! Én nagyon szeretnék kerülni minden féle spoilert. Szóval minden egyes, a témával kapcsolatos kommentet, csak félve merek megpillantani:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243296) Kendek válasza tboy93 (#243294) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van spoiler tag, csak jól láthatóan jelezze, hogy mit spoilerezik el.

<-ƘƘ->

(#243297) Wesder válasza .LnB (#243295) üzenetére


Wesder
félisten

Walter White tüdőràkos lesz.
Ez is 4 szó. Biztos ezt làtta.:))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243298) keIdor válasza Tegla80 (#243293) üzenetére


keIdor
titán

YouTube-on ott van, bár pucolja a Sony rendesen, de újra és újra megjelenik, keress rá. :)
Játék neve és spoiler.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243299) proly01


proly01
őstag

természetesen nem fogok semmi vele kapcsolatos dolgot ide leírni.Elég a saját nyomorom,hogy láttam. :((( :U

....Pr:)ly....

(#243300) tboy93 válasza proly01 (#243299) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én nagyon sajnálom egyébként, iszonyat bosszantó tud lenni. Nekem a Star Wars 7 premierje után spoilerezték el, hogy meghal benne Solo. Ráadásul egy témához abszolút nem kapcsolódó indexes cikk komment szekciójában, kikerülhetetlen volt. A GoT utolsó évadja alatt is fostam, alig mertem netezni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.