Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242551) .LnB válasza Szabi® (#242548) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most irigy vagyok, hogy még meccsen is voltál. Falun maximum azt tudom nézni, ahogy az emberek a pálinkafőzésből megmaradt, rohadt barackokkal dobálják egymást. :D

18-at megvettem én is, a 19 meg volt ingyen PS+-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242552) #67467520 válasza Wesder (#242520) üzenetére


#67467520
törölt tag

Gyerekek is jatszanak, akik meg nincsenek azon a szinten, mondjuk angolbol, igy nem tudjak mi a feladat az adott asztalon. Remelem igy ertheto.
De mondtam, ez inkabb elvi kerdes.

(#242553) l.skywalker


l.skywalker
félisten

10GB Day One Patch a Predator-hoz [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242554) Frod válasza l.skywalker (#242550) üzenetére


Frod
addikt

Na, valahogy így :DDD
A sok "leak" már teljesen komolyanvehetetlen volt, de amikor tavaly a Rocksteady twitter fiókja kezdett el egy logót teasel-eni három részletben, akkor úgy voltam vele, hogy na majd most végre valami... erre kikerült a logó, és a nagy büdös semmi azóta is. Erre mondják, hogy ha nincs mit mondanod inkább maradj csendben.

Do you see the white shadow?

(#242555) novoszath válasza Kendek (#242531) üzenetére


novoszath
senior tag

milyen adapter kell hozza?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#242556) l.skywalker válasza Frod (#242554) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valszeg terveztek még utána is valamit, de közbejött és végül csak egy logo bemutatásáig jutottak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242557) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy használt ps4-et (3rd partytól), de az előző tulaj bejelentkezve maradt. Szeretnék egy teljes resetet (inicializálás) de nem teljesen értem mi történik, ha közben ő be van jelentkezve. Nem is tudom megcsinálni? Nem értem teljesen ezt az elsődleges ps4 dolgot sem.

Az email címét megtaláltam az accountnál, szóval írtam neki egy emailt de még nem válaszolt.

u.i.: ez az első ps-em valaha :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#242558) Kendek válasza novoszath (#242555) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mint már írtam, olyan ami átalakítja az egyedi csatlakozóját szabványos USB-re. Anélkül nem tudod még csak bedugni sem a PC-be. Keress rá driver-t is, csak készítettek hozzá, aztán gondolom menni fog. De sosem próbáltam.

<-ƘƘ->

(#242559) Szabi® válasza .LnB (#242551) üzenetére


Szabi®
addikt

Atyaég :D Én is falusi vagyok eredetileg.Német céggel jutottam ki 6 hónapra.Életem legszebb 6 hónapja volt.Ahogy eszembe jut az igazi meccs akkor érzem csak igazán bénának magam hogy még analoggal is sokszor luftot ütök.Pedig rílbe csattan a labda ahogy megküldik.....

(#242560) Kendek válasza olloczky (#242557) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mielőtt reset-eled (itt elég a gyors inicializálás is), deaktiváld az előző tulaj felhasználójáról a konzolt. Más teendőd nincs.

<-ƘƘ->

(#242561) Bad Pritt válasza l.skywalker (#242549) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olvastam és pont az a bajom ezzel is, hogy nem egyértelmű, mikor is történt mindez. Az elmúlt 5 évben rengeteg pletyka volt velük kapcsolatban és csak az biztos, hogy dolgoznak/dolgoztak valamin a Warner számára, valószínűleg egy Superman játékon, ha ezt elkaszálták félúton, az elég meredek lenne.
Amit én el tudok képzelni és reális: a Rocksteady beadta a Superman játék tervét a Warner-nek az Arkham Knight után, el is kezdték az alapokat lefektetni és utána a Warner kaszálta az egészet még az előkészületi fázisban. Közben jöttek a pletykák róla, ott volt a kép, de a stódió elkezdett dolgozni egy másik játékon, ami lehet, hogy Superman (másik ötlet alapján), valószínűleg DC, de nem az eredeti pitch.
Ez is csak teória. Meglátjuk, én fenntartásokkal kezelek minden infót a két játékkal kapcsolatban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242562) olloczky válasza Kendek (#242560) üzenetére


olloczky
senior tag

Tehat mivel fizikailag en ferek hozza a pshez, es az en accountommal aktivalom elsodlegeskent, o "torlodni" fog a psrol?
Koszi az infot!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#242563) olloczky válasza olloczky (#242562) üzenetére


olloczky
senior tag

Bocsia duplaert, tehat ha az en fiokomban (psn fiok) azt irja, hogy ez az elsodleges ps4, akkor mar jo vagyok? Ha visszalepnenk az o fiokjaba, ott nem ezt irna?
Es akkor igy mehet a gyors inicializalas?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#242564) tboy93 válasza olloczky (#242563) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet egyszerre több fióknak elsődlegesre állítani a PS4-et. Ha inicializálod a gépet akkor mindent nulláz, olyan lesz mintha most vennéd ki a dobozból újonnan. Újra be kell majd jelentkezni.

szerk: (#242565) RangerFox javítva :R

[ Szerkesztve ]

(#242565) RangerFox válasza tboy93 (#242564) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Valójában a konzolt állítod elsődlegesre.

(#242566) olloczky


olloczky
senior tag

"Nem deaktivalhato ez a PS4 a következő felhasznalok eseten. (elozo tulaj neve)
Jelentkezz be a PSN-be ezekkel a fiokokkal es probald ujra."

Ezt kaptam.

Ja engedett tovabb menni, es azt irja, hogy ha inicializalok, akkor az elozo tulaj nem tudja deaktivalni ezt a pst. Ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#242567) Kendek válasza olloczky (#242566) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha tudod a jelszavát, akkor be tudsz vele jelentkezni, és akár böngészőből is deaktiválhatod. Ha nem tudod, akkor kérd meg rá, hogy deaktiválja neked.
Amúgy akkor sincs különösebb probléma ha az ő nem használt fiókján rajta marad a konzolod mint elsődleges. De azért nem szerencsés.

<-ƘƘ->

(#242568) olloczky válasza Kendek (#242567) üzenetére


olloczky
senior tag

Na igen ilyesmire, akarok kilyukadni, hogy milyen hátrányom származhat ebből? Hozzáférhet valahogy az eszközhöz?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#242569) Kendek válasza olloczky (#242568) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nincs bejelentkezve a konzolon, akkor talán nem tudja manipulálni azt, de sosem próbáltam. Amúgy az elsődleges konzolra távolról is lehet pl. játékletöltéseket indítani, és ezzel együtt fel lehet ébreszteni a pihenő üzemmódból. Mikor az ember eladja a konzolját, akkor alapvető, hogy deaktiválja és inicializálja azt.

<-ƘƘ->

(#242570) Mezcal


Mezcal
addikt

Szerintem idén megkapjuk Plusba a GoW-t és a Horizont.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#242571) gyuromoj válasza Mezcal (#242570) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én azon agyaltam, hogy az utóbbi fél-1 évben jött pár exkluzív plusba.
Szerintem sem elképzelhetetlen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#242572) alite válasza Mezcal (#242570) üzenetére


alite
aktív tag

Bevallom én már bárminek örülnék amit nem vettem meg korábban. :D

Az elmúlt hónapokban nem sok örömöm volt, akárcsak a GoW vagy a HZD, már mind megvan egy ideje. :) Új tagonak biztos frankó lesz, talán most jó helyzetben lehet az aki csak egy PS-t vesz és Plust, megkapja a meghatározó címeket a köv hónapokban.

(#242573) Carlos Padre válasza Kendek (#242569) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Remote play megy rajta úgy is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242574) Kendek válasza Carlos Padre (#242573) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Inicializálás után nem szükséges újraregisztrálni az eszközt?

<-ƘƘ->

(#242575) Carlos Padre válasza Kendek (#242574) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mármint ha rajta marad az eredeti tulaj accountja. Márpedig remote playen keresztül mindent meg lehet csinálni a géppel távolról is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242576) Carlos Padre válasza Carlos Padre (#242575) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na most direkt megnéztem, szerencsére gondoltak a biztonságra is és nem lehet felhasználót váltani, se inicializálni remote playen keresztül.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242577) olloczky


olloczky
senior tag

Közben megoldódott. Válaszolt az előző tulaj és nagyon készségesen segített. Minden renben :) Köszönöm nektek is!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#242578) S e t h


S e t h
nagyúr

Azt hiszem ez az én játékom lesz.
Illetve nem hiszem.
Tudom.

"EGYRE ÍGÉRETESEBBNEK TŰNIK A GHOST OF TSUSHIMA"
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242579) l.skywalker válasza S e t h (#242578) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én épp most játszok a Shekiro-val és habár tudom hogy elég különböző játékok se hangulatában hasonlítanak nekem. Tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242580) S e t h válasza l.skywalker (#242579) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Shekiro a Sekiro folytatása? :D

Nekem a világ és a hangulata is nagyon tetszik, de sajnálnám a tévét és a kontrollert, így csak a haver twitchét lesem. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242581) hombre[EU] válasza l.skywalker (#242579) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mindkettō gyönyörū "képeket fest", voltak Sekiroban olyan jelenetek,hogy simán belepasszolt volna a Tsushima trailerbe

Hogy megy a ritmusjáték? :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#242582) Carlos Padre válasza S e t h (#242578) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha valaki nem olvasta volna még, vaskos szpojlerek vannak benne az alapokat illetően. Amúgy day1 lesz nekem is azt hiszem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242583) bagyulajuve válasza S e t h (#242578) üzenetére


bagyulajuve
addikt

fú nagyon várom (már 3 éve, és nagyban hozzájárult a PS4 vásárláshoz), de félek a csúszástól, pedig ez lenne a szülinapi ajándékom magamnak :D
bár lemaradtam a gyűjtőiről, pedig szóltam a KV-soknak, hogy tegyenek félre...

Resistencia eterna

(#242584) _drk


_drk
őstag

A Gyűrűk Urás Shadow of War DLC-k érnek annyit, hogy várjak a komplett kiadás leárazására?
Vagy bőven elég az alapjáték most 6k-ért?

(#242585) STC Speed válasza S e t h (#242578) üzenetére


STC Speed
őstag

Ő is lesz magyar felirattal? :)

(#242586) Wesder válasza STC Speed (#242585) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242587) saelin válasza tboy93 (#242503) üzenetére


saelin
veterán

Meg ha balszerencsés, akkor lesz benne műanyag csap, amit csak roncsolással tud kiszedi...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242588) l.skywalker válasza S e t h (#242580) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bakker mindig felspékelem a szamurájt egy H betűvel :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242589) hombre[EU] válasza l.skywalker (#242588) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Belekevered a shinobit :D

Life, Uh, Finds A Way

(#242590) l.skywalker válasza hombre[EU] (#242589) üzenetére


l.skywalker
félisten

Shajnos :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242591) S e t h válasza l.skywalker (#242588) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vhelem is előhfhordul időnként kéhlek alássan. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242592) S e t h válasza bagyulajuve (#242583) üzenetére


S e t h
nagyúr

Addig meg kéne pasztáztatnom a gépet, mert lassan ott tartok, hogy már valóban rombolja az élményt amikor egy Boeing száll le a házban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242593) S e t h


S e t h
nagyúr

A csimotám miatt ez is érdekel.

Júniusban jön a SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242594) Wesder válasza S e t h (#242593) üzenetére


Wesder
félisten

Màr előrendeltem. 9400ft-ot simàn megért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242595) Carlos Padre válasza S e t h (#242593) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"A csimotám miatt"
Perszepersze :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242596) Madoc válasza S e t h (#242578) üzenetére


Madoc
veterán

:K elő is rendeltem

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#242597) bagyulajuve válasza S e t h (#242592) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:DDD
store-on digitálisan fogom előrendelni, de majd kb 1 hónap múlva, addigra gondolom kiderülne, ha csúszna
az ár nem változik már addig igaz? azaz nem szokták emelni, ugye?

Resistencia eterna

(#242598) Carlos Padre válasza bagyulajuve (#242597) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én viszont amazonon rendeltem elő, mert ott csak 49.99 :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242599) saelin válasza l.skywalker (#242553) üzenetére


saelin
veterán

De egy rohadék click bait a cikk! A végére hányja be, hogy nincs patch note.... :DDD

Szerk: Googlival viszont találtam. [link]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242600) novoszath


novoszath
senior tag

tudtok olyan gameket ajanlani ami kihasznalja a ps4 kamerat?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.